Φαντασιωσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 73
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Φαντασιωσεις

    Όλο αυτο το διαστημα που ειμαι ελευθερη εχω κατι φλερτ απο συνομηλικους αλλα και λιγο μεγαλυτερους μ ( εως και το πολυ 6 χρονια) απο φβ και τετοια ....που μπορει ν κατεληξαν σε ΕΝΑ και μονο ραντεβου ή σε τπτ παραπάνω απο φλερτ...(γενικως φαση λιγο ξενερα)...αυτο το απεδιδα σε λογους οπως πχ. οτι δεν μ αρεσε εμφανισιακα ο συγκεκριμενος, ή οτι είμαι πολυ εκλεκτικη κ δυσκολη στα γουστα μου..ομως εχω παρατηρησει οτι μολις τυχει να γνωρισω καποιον αντρα κατα πολυ μεγαλυτερο μου ( βαλτε 14-20 χρονια παραπανω) ηλικια περιπου απο μενα χΔ ) (πχ. ειτε αυτος ειναι καποιος που παραδιδει σεμιναρια που παρακολουθω ...ειτε πχ ειναι ο επιτηρητης στην αιθουσα π γραφω εξετασεις....) ΑΜΕΣΩΣ σχεδον...και πολυ ευκολα αρχιζω να κανω φαντασιωσεις ( οχι μονο ερωτικες..αλλα και οτι ειμαστε μαζι πχ καπου κ μιλαμε και φλερταρουμε) πραγμα που σημαινει οτι τλκ δεν κοιταζω κυριως την εμφανιση (οπως υπεθετα) αλλα αρχιζω ν σκεφτομαι μηπως αλλο πραγμα τλκ ειναι αυτο που παιζει ρολο στο να με ελκυει καποιος...και μπαινω σε προβληματισμους :(

    βγαινω και κοιταω συνομιληκους μου και ξενερωνω...απο τις φατσες τους ( μου φαινονται νιανιαρα)απο τον τροπο που μιλανε...και απο τον τροπο που συμπεριφερονται κ που νομιζω κ γω οτι συμπεριφερονται (ανωριμα..??? ανωριμα????...ΑΝΩΡΙΜΑΑΑΑ..!!) ενω αντιθετως εχω κανει σκεψεις τυπου οτι ενας αντρας κατα πολυ μεγαλυτερος μ ειναι ελκυστικος..μ φαινεται πιο σοβαρος...με εμπνεει ..τεινω να νιωθω ασφαλεια,...σκεφτομαι οτι θα μπορουσα ν αφεθω πιο ευκολα σε συγκριση με τους συνομηλικους μου .....

    ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ....? το ξερω οτι τετοιες καταστασεις ειναι ανεφικτες ( πρωτον επδ δεν θ μπορουσα ν εκφρασω οποιοδηποτε ερωτικο ενδιαφερον μου σε τοσο μεγαλυτερο) (δευτερον επδ ολοκληροι αντρες μπορει ν εχουν κ αυτοι τη ζωη τους,....δεσμευσεις κ τετοια)..(τριτον επδ ΚΑΙ να μου συνεβαινε κτ τετοιο θα το θεωρουσα πρακτικα λιγο ριψοκινδυνο γτ οταν ο αλλος ειναι τουλαχιστον 15 χρονια μεγαλυτερος και εσυ η πιτσιρικα...ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΡΑΓΩΓΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ...??? )

    Κ ομως...το σκεφτομαι..τι εχω παθει???
    φταει που ειμαι τοσο καιρο μονη μ...?? χΔ
    Τι εχετε να πειτε σχετικα μ αυτο το θεμα μ αυτη την ελξη ....θα ηθελα γνωμες απο ολους θελουν ν παντησουν..ισως κ απο οσους ειχαν εμπειριες με ατομα μεγαλυτερα....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    εγω εχω εμπειρια με γυναικα που με περναγε κατα πολυ....το μονο που υπηρχε ηταν σεξ...φανταστικο σεξ...αλλα σε διαφορα ηλικιας οι κοσμοι των δυο ουτε καν εφαπτοτνται....τελειως διαφορετικη νοοτροπια,διαφορετικη διασκεδαση.....παρα μα παρα πολλα πραγματα αλλιως...

    επισης και εγω τρελενομαι για 30αρες μεχρι 40 δεν ξερω γτ....γουσταρω......και ειμαι 25 σκεψου
    δεν ειναι κατι κακο...
    δες το πΡακτικα....με τετοια διαφορα ηλικιας δεν θα ζησεις οπως επιταζει η ηλικια σου.....

    εσυ θες καποιον συνομιλικο σου,να βγαινεις ,να μεθας,πας για καμπινγκ,νας πασ σινεμα 2 η ωρα τεταρτη....ασταματητο σεξ....και αλλα Ποσα..........πραγματα που απο τοσο μεγαλυτερο που λες ουτε καν μπορεις να τα βρεις....

    επισης φταιει και αμα εισαι καιρο μονη........βες ενα καλο παιδακι να σου αρεσει πανω απο ολα....και να σε ποτιζει:p ,και θα δεις που θα σ φυγουν οι φαντασιωσεις και ολα:p

    νικ speaking
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  3. #3
    Nefeli28
    Guest
    Κι εγω ειχα φαντασιωσεις με μεγαλυτερους, αλλα και με ατομα που ήταν καπως....απαγορευμενη ή απιθανη η δημιουργια σχεσης....
    Καθηγητης στο σχολείο οταν ημουν μικρη, καθηγητης που μου εκανε ενα ιδιαίτερο στο λυκειο, ο κολλητος μου φιλος που είχε κοπελα, ενας αλλος κατα δεκα χρόνια μεγαλύτερος και εντελώς "απαγορευμενος",
    ο φυσιοθεραπευτης που πηγαινα ενα φεγγαρι...
    Δεν νομίζω οτι εχει να κανει με τη μοναξιά, οσο με τα γουστα και τα βίτσια του καθενός.
    Οι μικροτεροι άντρες συνηθως βγάζουν αυτη την ανωριμοτητα, αλλα δεν ειναι ολοι ετσι.
    Καποτε ειχα σχεση με μικρότερο που ηταν κατα πολυ μεγαλυτερος στη συμπεριφορά.
    Κι ηταν κι οι ηλικιες αστα να πανε...εγω 19 κι αυτος 16...

  4. #4
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Κι εγω ειχα φαντασιωσεις με μεγαλυτερους, αλλα και με ατομα που ήταν καπως....απαγορευμενη ή απιθανη η δημιουργια σχεσης....
    Καθηγητης στο σχολείο οταν ημουν μικρη, καθηγητης που μου εκανε ενα ιδιαίτερο στο λυκειο, ο κολλητος μου φιλος που είχε κοπελα, ενας αλλος κατα δεκα χρόνια μεγαλύτερος και εντελώς "απαγορευμενος",
    ο φυσιοθεραπευτης που πηγαινα ενα φεγγαρι...
    Δεν νομίζω οτι εχει να κανει με τη μοναξιά, οσο με τα γουστα και τα βίτσια του καθενός.
    Οι μικροτεροι άντρες συνηθως βγάζουν αυτη την ανωριμοτητα, αλλα δεν ειναι ολοι ετσι.
    Καποτε ειχα σχεση με μικρότερο που ηταν κατα πολυ μεγαλυτερος στη συμπεριφορά.
    Κι ηταν κι οι ηλικιες αστα να πανε...εγω 19 κι αυτος 16...
    Kαλά οι καθηγητές και ο κολλητός,ο φυσιοθεραπευτής γιατί?:Ρ
    Off topic.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Κι εγω ειχα φαντασιωσεις με μεγαλυτερους, αλλα και με ατομα που ήταν καπως....απαγορευμενη ή απιθανη η δημιουργια σχεσης....
    Καθηγητης στο σχολείο οταν ημουν μικρη, καθηγητης που μου εκανε ενα ιδιαίτερο στο λυκειο, ο κολλητος μου φιλος που είχε κοπελα, ενας αλλος κατα δεκα χρόνια μεγαλύτερος και εντελώς "απαγορευμενος",
    ο φυσιοθεραπευτης που πηγαινα ενα φεγγαρι...
    Δεν νομίζω οτι εχει να κανει με τη μοναξιά, οσο με τα γουστα και τα βίτσια του καθενός.
    Οι μικροτεροι άντρες συνηθως βγάζουν αυτη την ανωριμοτητα, αλλα δεν ειναι ολοι ετσι.
    Καποτε ειχα σχεση με μικρότερο που ηταν κατα πολυ μεγαλυτερος στη συμπεριφορά.
    Κι ηταν κι οι ηλικιες αστα να πανε...εγω 19 κι αυτος 16...

    εγω να δεις οταν πηγαινα λυκειο....τον ειχα κανει σφεντονα με ολες τις καθηγητριες....μεχρι και την διευθυντρια που ηταν κοντα στα 55 την ειχα περασει μερικα χερακια χαχαχαχαχαχα

    απλα η μιλιβα η σεξουαλικοτητα της εχει χτυπησει κοκινο και πρεπει να την εκτονωση καπου
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Kαλά οι καθηγητές και ο κολλητός,ο φυσιοθεραπευτής γιατί?:Ρ
    Off topic.
    γτ και αυτος εχει ψυχη :p
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Η φαντασιωση μου ειναι να παω με μια μιλφαρα μεγαλυτερη απο μενα γυρω στα 35 40 να ειναι ντυμενη δασκαλα με ταγιερ και γυαλια μιοπιας.......

  8. #8
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    γτ και αυτος εχει ψυχη :p
    Για ψυχη δεν ξερω, αλλα απο τα υπολοιπα ο τυπος δεν παιζοταν!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Για ψυχη δεν ξερω, αλλα απο τα υπολοιπα ο τυπος δεν παιζοταν!!
    a τα ειχες δει και τα υπολοιπα και δεν παιζοταν?:p
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  10. #10
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Για ψυχη δεν ξερω, αλλα απο τα υπολοιπα ο τυπος δεν παιζοταν!!
    Kαι γιατί το θεώρησες απαγορευμένο?

  11. #11
    Nefeli28
    Guest
    Και επιπροσθετως:
    ξερεις τι ειναι να εχεις αυτον τον τυπο απο πανω σου να σε πλακωνει στα τριψιματα και στα πιασιματα και να κάνει τη δουλεια του στην μεση και την πλατη σου κι εσυ απλως να το απολαμβανεις ενω το μυαλο σου ειναι ελαφρως αλλου;

  12. #12
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Και επιπροσθετως:
    ξερεις τι ειναι να εχεις αυτον τον τυπο απο πανω σου να σε πλακωνει στα τριψιματα και στα πιασιματα και να κάνει τη δουλεια του στην μεση και την πλατη σου κι εσυ απλως να το απολαμβανεις ενω το μυαλο σου ειναι ελαφρως αλλου;
    Ομορφόπαιδο?:ρ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Και επιπροσθετως:
    ξερεις τι ειναι να εχεις αυτον τον τυπο απο πανω σου να σε πλακωνει στα τριψιματα και στα πιασιματα και να κάνει τη δουλεια του στην μεση και την πλατη σου κι εσυ απλως να το απολαμβανεις ενω το μυαλο σου ειναι ελαφρως αλλου;
    ναι αμε μου εχου κανει και εμενα γυναικα μασαζ και ηταν το μυαλο μου αλλου....και το αποτελεσμα ηταν να μην μπορω να γυρισω προσ τα πανω ,εαν με πιανεις :p
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #14
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Kαι γιατί το θεώρησες απαγορευμένο?
    Δεν ηταν ο φυσιοθεραπευτης το απαγορευμενο.
    Αλλος ηταν το απαγορευμένο φρουτο.

  15. #15
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ομορφόπαιδο?:ρ
    Ναι, ασε.
    Πολυ ωραιος τυπος.
    Εγω τοτε 28 κι εκεινος καμια 35αρια.Ο,τι πρεπει δηλ.
    Γυμνασμενος, πολυ ωραιος, με κατι χέρια...αστα.
    Μα τι θυμηθηκαμε νυχτιάτικα;;

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Φαντασιώσεις-ονειροπολησεις
    By Lonely Heart in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 13-11-2017, 18:32
  2. Έχετε Φαντασιώσεις και πόσο συχνά?
    By Lord of Light in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 45
    Last Post: 14-01-2017, 23:48
  3. ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
    By mr bubbles in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 18-05-2012, 21:32
  4. ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
    By stefanos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-2008, 01:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •