ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
    Last edited by JULYSUPERSTAR; 10-02-2017 at 09:13. Reason: ΔΙΑΓΡΑΦΗ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.
    ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΗΡΘΕ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ.ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΑ(22 ΑΥΤΟΣ 24 ΕΓΩ)ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΧΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΥΛΟΥΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΟΥΜΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΟΥ,ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑΝ ΟΛΑ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΝΑ ΤΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ)ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΑΜΕ.ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ.ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΝΑ ΜΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΑ, ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΜΙΣΗ ΘΕΛΗΣΗ....ΩΣΠΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ?ΓΙΝΕΤΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΕΙΣΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΥΓΕΙΣ?ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Η ΣΚΛΗΡΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΚΑΙ Η ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΩΤΟΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΟΙΝΩΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΡΟΛΟΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΦΑΝΕΡΩΣΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΡΝΕ ΑΜΦΥΣΒΗΤΗΣΗ ΑΝΕΠΤΕΙΞΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΚΙ ΟΤΙ ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΔΕ ΠΩΣ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΤΕΛΕΙΩΣΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
    εχει πεταξει κοπελια το πουλακι......
    καποτε ο ερωτας τελειωνει...και μαλλον με την καινουργια που γνωρισε του ηρθε ενθουσιασμος και τελειωσε....
    ριξε και εσυ μαυρη πετρα πισω σου....προχωρα και αστον.......
    οσο προσπαθεις τοσο ποιο πολυ θα πεφτεις στα ματια του......
    ριξτου κανα ακυρο μπας και βαλει μυαλο....σταματα να εχεις εποικινωνια..
    αν και νομιζω οτι παιζει ηδη να εχει προχωρησει σε σχεση με την αλλη κοπελα.....


    συνοψιζοντας νομιζω οτι τελειωσε....η προσωπικη μου αποψη ειναι αυτη
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  3. #3
    Nefeli28
    Guest
    Θα συμφωνησω.
    Το γεγονός οτι δεν τον καλυπτε πια η δικη σας σχεση και στραφηκε αλλου, δειχνει ενα πρόβλημα που ξερετε κι οι δυο.
    Αυτο που ισως δεν γνωριζεις αλλα θα πρέπει να εξετάσεις σαν ενδεχόμενο, ειναι οτι μπορει να εχει ηδη προχωρησει με την αλλη κοπελα. Δυσκολο να εχει μεινει μονο στο...πλατωνικο.
    Συνηθως αυτες οι κινησεις αποσκοπουν στο να παρει αυτος που τις επιδιωκει, αυτο που δεν του δινει το ταιρι του.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    ΝICK190813
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΛΕΡΤ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΑΛΙΜΟΝΟ ΝΑ ΜΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ(ΡΟΥΤΙΝΑ,Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ....).ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ,ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ.ΚΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    ΚΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΧΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΑΝ ΒΟΛΤΕΣ ΚΛΠ?ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΠΩΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΝ ΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    ΝICK190813
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΛΕΡΤ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΑΛΙΜΟΝΟ ΝΑ ΜΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ(ΡΟΥΤΙΝΑ,Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ....).ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ,ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ.ΚΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
    εαν μπορεις μην γραφεις κεφαλαια...

    κοιτα εγω δεν θελω να σου χαιδεψω τα αυτια....
    εγω ειμαι σιγουρος οτι εχει τελειωσει η σχεση σας....
    μπορει να μενουν τα ποιο δυνατα που λες....αλλα μπορει την αλλη να την ερωτευτηκε......δεν ξερεις....
    εγω σου ειπα τι πιστευω τωρα αμα θες να καεις στην φωτια τι να σου πω.....

    και επιμενω πως εχεις τελειωσει.....στο λεω σαν αντρας....και εμενα οταν μου τελειωνει κατι ακριβως την ιδια συμπεριφορα εχω...ειμαια αδιαφορος....
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    ΚΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΧΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΑΝ ΒΟΛΤΕΣ ΚΛΠ?ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΠΩΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΚΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΝ ΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ.
    γιατι σε εχει για καβαντζα κοπελα μου γιαυτο...σου λεει αμα στρβωσει η δεν μ αρεσει η καινουργια κατσε να εχω ενα στανταρακι

    σε δουλευει δυστυχως που στο λεω...
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    μα εδω ειναι το θεμα...δεν δειχνει αδιαφορος...

    ηταν μια σκεψη να μεινει μονος,αλλα δεν μπορεσε ποτε να την κανει πραξη.ακομα και τωρα περνει την φιλη μου επειδη εχουμε κοψει καθε επικοινωνια και την ρωταει πως ειμαι κι αν ειμαι καλα.
    εσενα αν το μυαλο σου ηταν αλλου,ακομα με την πρωην θα ασχολιοσουν η΄θα αρχιζες να περνας καλα στο καινουριο που ηρθε στον δρομο σου?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    μα εδω ειναι το θεμα...δεν δειχνει αδιαφορος...

    ηταν μια σκεψη να μεινει μονος,αλλα δεν μπορεσε ποτε να την κανει πραξη.ακομα και τωρα περνει την φιλη μου επειδη εχουμε κοψει καθε επικοινωνια και την ρωταει πως ειμαι κι αν ειμαι καλα.
    εσενα αν το μυαλο σου ηταν αλλου,ακομα με την πρωην θα ασχολιοσουν η΄θα αρχιζες να περνας καλα στο καινουριο που ηρθε στον δρομο σου?
    δες ποιο πανω σου εχω γραψει και αλλο μηνυμα...

    εισαι η καβαντζα του κοπελα μου....
    επισης παντα μολις χωριζω προσπαθω να το κανω ηρεμα,και παντα με νοιαζει αν η εκαστοτε κοπελα νιωθει καλα.....ποσο μαλλον εσεις π ειχατε και σχεση 7 χρονων......
    απλα ανθρωπινο ενδιαφερον....
    και πρεπει να κοψεις τελειως την εποικινωνια...πες την φιλη σου να μην του απανταει.....μπας και παρει φωτια ο κωλος του....
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    λες να παρει?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    λες να παρει?
    τι να παρει?
    φεισμπουκ εχεις?ειστε φιλοι?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    6
    λεω...λες αν δεν μαθαινει τιποτε να παρει ο κωλος του φωτια..?
    οχι δεν εχει fb...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    λεω...λες αν δεν μαθαινει τιποτε να παρει ο κωλος του φωτια..?
    οχι δεν εχει fb...
    ναι υπαρχει πιθανοτητα....

    βασικα ειναι το τελευταιο σου χαρτι.....

    σε εμενα οταν ει9χε γινει κατι αντιστοιχο.....ειχε παρει παντως:p
    απο πουθενα δεν θα μαθαινει νεα σου.....ουτε να σε δει...και μην απαντησεις σε τπτ
    εαν εχεις εσυ και εχεις κανα φιλο του φιλο....ανεβασα.....ολα τα ωραια καποτε αρχιζουν με μια εικονα με καρδια η κανα τραγουδι
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    .... ΜΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑΝ ΟΛΑ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΝΑ ΤΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΑΜΕ. ΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ.ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΝΑ ΜΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΑ, ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ ΜΙΣΗ ΘΕΛΗΣΗ....ΩΣΠΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ?ΓΙΝΕΤΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ......
    ΤΙ ΛΕΤΕ?ΤΕΛΕΙΩΣΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
    και"απλα", δεν το λες, οταν λες οτι ξεκινησατε μια συγκατοικηση ενω ηδη ειχε κουραστει η σχεση σας και κανατε τοσες προσπαθειες να δωσετε αλλη μια ευκαιρα..
    αν δεν εισαι μεσ τα μελια, οπως χαρακτηριστικα λες, τι να την κανεις την συγκατοικηση καλη μου? για φθορα η για δεσμευση?

    ο φιλος σου σε ηξερε ΤΟΣΟ καλα μετα απο τοσα χρονια και ειχε ηδη δοκιμασει και την συμβιωση.
    επομενως ποιος ο λογος των επιστροφων???
    κατα την γνωμη μου, ηθελε ελευθερια γιατι εκανε αλλη/-ες γνωριμιες και επανηλθε οταν απογοητευτηκε.

    φυσικα και μπορεις να σκεφτεσαι τον αλλο κι αν ειναι καλα, μετα απο τοσα χρονια σχεσης, χωρις το ενδιαφερον σου να ειναι ερωτικο, αλλα ανθρωπινο.
    αυτο που σιγουρα δεν διαγραφεται ειναι τα μοιρασματα των τοσων χρονων.
    ναι, η σχεση χαλαει ανετα ετσι "απλα", αυτο που δεν γινεται ειναι να διαγραψεις τον αλλο απ τον οργανισμο σου και την σκεψη σου, επειδη δεν τον θελεις πλεον ερωτικα.

    δες και την καλη πλευρα.
    δωσατε ολες τις ευκαιριες στην σχεση σας να συνεχισει και δεν σας προεκυψε.
    δεν θα μεινεις ποτε με την σκεψη οτι ισως της αξιζε αλλη μια ευκαιρα η μια προσπαθεια συμβιωσης.
    τα κανατε ολα πριν χωρισετε.
    καποιες φορες οι σχεσεις τςελειωνουν και το καταλαβαινεις οταν δεν θελεις πλεον να εισαι μαζι με τον αλλον.
    καποιες αλλες παλι, οχι :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by JULYSUPERSTAR View Post
    λεω...λες αν δεν μαθαινει τιποτε να παρει ο κωλος του φωτια..?
    οχι δεν εχει fb...
    αν εχει ακομα ερωτικο ενδιαφερον, θα ασχοληθει.
    αν του τελειωσε, και φμ και τουιτερ και ινσταγκραμ να βαλεις, δεν θα ιδρωσει το αυτι του..

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμος μετα απο 10 χρονια
    By iliaxtida in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 27-01-2016, 18:58
  2. Χωρισμός μετά απο 10 χρόνια σχέσης;
    By nassos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 02-04-2012, 16:31
  3. Χωρισμός μετά από 12 χρόνια συμβίωσης...
    By minimar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 28-10-2011, 18:14
  4. Χωρισμος μετα απο 5 χρονια
    By piccolo7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 23-03-2009, 21:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •