Μεγάλο πρόβλημα με πρώην
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13

    ....

    asdkmasmldkmasd
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:19.

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    Αχ βρε κοριτσι....γιατι δεν προχωρησες αφου χωρισατε...? Βασικα ηταν λαθος σου πιστευω να ξαναγυρισεις στον πρωην επδ με τον καινουριο δεν εδεσε το γλυκο. Επισης εχω ακουσει και για αλλες περπτωσεις ανδρων που θυμουνται τις πρωην τους οταν ειναι να πανε στο στρατο και επιδιωκουν ξανα επικοινωνια.....( και καλα φαση "δυσκολη στιγμη της ζωης του..θελει υποστηριξη απο καποια οικεια γτ και μονος του θα ειναι εκει και αλλη δεν θα μπορει ν γνωρισει ουτε κ προλαβαινε ν γνωρισει καμια..σε κρατησε καβατζα για να τον "ανεβαζεις" και ψυχολογικα και σεξουαλικα ολον τον δυσκολο καιρο που εκτελουσε την θητεια του και μετα "τουμπεκι ψιλοκομμενο"

    Εν ολιγοις....εσυ εκανες το λαθος να ξαναγυρισεις σε εκεινον αντι ν προχωρησεις ( και ας χαλασε η σχεση σ με τον επομενο )....αυτος το εκμεταλλευτηκε γτ τον βολευε να εχει καποια κοπελα γνωστη του να μιλαει καθημερινα...να κανει σεξ....αρχισατε να επικοινωνειτε εσυ με την ελπιδα οτι θα τα ξαναφτιαξετε οταν θ βγει απο τον στρατο ενω εκεινος με την ελπιδα οτι οταν θ βγει θα προχωρησει τη ζωη του, ελευθερος κ ωραιος για αλλες γνωριμιες....αφου εξασφαλισε την παρουσια σου και την υποστηριξη σου την δυσκολη εκεινη φαση της ζωης του....

    Σαν συμπερασμα..νομιζω οτι σε χρησιμοποιησε οσο ηθελε ενω εσυ ειχες την ελπιδα οτι θα ξανα ειστε μαζι.....
    Ομως για σκεψου λιγο....γιατι ξαναγυρισες σ αυτον...??? Αν η σχεση σου με την αμεσως επομενη σχεση σου προχωρουσε...θα επεστρεφες ξανα στον πρωην..??....Μηπως επεστρεψες επδ δεν βρηκες κατι καλυτερο και οχι επδ οντως τον θελεις και επιθυμεις πολυ να ειστε μαζι...???

    (Συμβουλη: Πηγαινε για αλλα ....το οτι ηταν ο πρωτος σ δεν σημαινει οτι απαραιτητα θ ειναι κ ο παντοτινος κ ο αξεχαστος..αυτο νμζ ειναι μυθος....προχωρα τη ζωη σου κανε αυτο που σε γεμιζει..δωσε χρονο στον εαυτο σου και στις καταστασεις ωστε να σου φερουν κατι καινουριο π να αξιζει τον κοπο.....και αφησε πισω τον πρωην...και αυτος απο οτι το κονω το ιδιο θ κανει..και μην απογοητευεσαι μπορει καιων αργησει ν βρεθει κτ αλλα σγρ κατι ενδιαφερον σε περιμενει στο μελλον...εννοω κτ καινουριο...)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13
    zdfsdfcxzcc
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:20.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Σ'ευχαριστώ πολύ οι συμβουλές σου ητάν σωστές το προβλημα ειναι πως πριν μπει στρατο εγω ξεκινεισα τη συζητηση μαζι του και οχι αυτος νιωθω πραγματα για εκεινον ακομα
    και πιστευω πως οντως μπορει να με χρησιμοποιεισε
    ποσο χρονων εισαι?
    εσυ θα μεινεις μονιμα μακρυα του?
    οσο καιρο ειναι εκτος στρατου μιλατε?η δεν σ περνει?
    εκει που εισαι δεν εχει κανα αλλο αγορακι?
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13
    zfc,mas;flcmas/fcf
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:20.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Ειμαι 17
    σε ενα χρονο τελειωνω πανελληνιες και θα κανω οτι μπορω για να περασω αθηνα (δεν ειναι μονο ο πρωην μου ο λογος που θελω να περασω αθηνα)
    μιλαμε για πολυ λιγο μονο εγω του στελνω μηνυματα αν δεν του στειλω εγω το πιστευω θα πεθανω και δεν θα το μαθει
    κοιταξε στη καινουρια σχεση που ειμουν θα σου ακουστει παραλογο αν ο ενα χρονο μεγαλυτερος μου με χτυπαγε με απειλουσε και οχι μονο μια φορα
    εβταξει επειδη αυτος ηταν μαλακας και σε χτυπαγε δεν σημαινει οτι ειναι ετσι ολοι οι αντρες...
    επειδη εισαι μικρουλα με το που βλεπεις καποιον να σε βριζει να σου κανει ψυχολογικο πολεμο η να σε χτυπαει θα φευγεις.....
    ο αλλος κοτζαμ γαιδουρι εκανε και στρατο τα ειχε με εσενα που εισαι παιδακι ακομα ειναι δυνατον?
    ακουσε με εισαι πολυ μικρη ακομα...θα γνωρισεις πολλους και θα τον θυμασαι σαν γλυκια αναμηνση....
    επικεντρωσου στο διαβασμα..
    να κρατησει σχεση τοσο καιρο και μαλιστα σε τετοια ηλικια που εισαι δεν παιζει.....
    παρατα τον και τους δυο...
    αυτος μαλλον δεν θελει να κανει σχεση μαζι σου...μπορει να το εκανε για το στρατο...η να γνωρισε καμια καινουργια...
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13
    s,fmnalskfm;aslfm
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:22.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Δηλαδη δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να με θελει εστω και λιγο ?
    κι οταν με θυμηθει και στειλει μηνυμα να τον ρωτισω ολα αυτα που συζηταμε εδω περα? βεβαιως ξερω οτι μπορει να τα αρνηθει ολα οτι δεν με χρησιμοποιεισε ή οτι διποτε αλλο να κανω μια συζητηση μαζι του ?
    ή αν μου στιλει πως να τον αντιμετωπισω ?
    κοιτα για αρχη θα σου πω....οτι ο χρονος των πανελληνιων ειναι το μελλον σου βαλτο καλα στο μυαλο σου....και βαλε τα δυνατα σου....απο εκει και περα καλο θα ηταν να μην αποσπασε απο το διαβασμα....απλη συμβουλη αυτο....

    δεν ξερω....εγω πιστευω πως θα εχει βρει κατι αλλο η θα εχει ξενερωσει με την αποσταση.....αλλιως θα ειχε εποικινωνησει μαζι σου και δεν θα σε εγραφε...
    αν σου στειλει.....γραψτον.....θες δλδ εναν αντρα που να σ στελνει μονο οποτε του ερχεται?
    κανε οτι συζητηση θες μαζι του.......δλδ τι θες να τον αφηνεις να σ κοροιδευει η να σ χρησιμοποιει?
    απο αυτα που μου λες παντως ειναι αδιαφορος τελειως....εαν ηθελε θα εβρισκε χρονο να σ παρει...οι δικαιολογιες π σ λεει ειναι μαλακιες
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Τα ειχα με ενα αγορι σχεδον 1 χρονο πριν απο 3 χρονια (2014)
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Ειμαι 17
    χμ.. 17 πριν 3 χρόνια=14 + 1 χρόνο πριν=13... και αυτός λογικά δε θα σπούδασε κανά 2-3 χρόνια πριν πάει στρατό? 18+3=21-3=18.. στα όρια της παιδεραστίας..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    χμ.. 17 πριν 3 χρόνια=14 + 1 χρόνο πριν=13... και αυτός λογικά δε θα σπούδασε κανά 2-3 χρόνια πριν πάει στρατό? 18+3=21-3=18.. στα όρια της παιδεραστίας..
    αυτο λεω και εγω ο τυπος πρεπει να ηταν ανωμαλος....
    τοτε η θεματοθετρια ηταν παιδακι
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13
    asflasfasfa
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:22.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13
    εχουμε 4 χρονια διαφορα οταν τα ειχαμε

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by depoi29 View Post
    Αυτο ακριβως σκεφτεικα και γω πως μου λεει δικιολογιες και πως αν ενδιαφερεται εστω και λιγο ενα "ολα καλα?"
    θα το ρωταγε... αν στειλει δεν προκειτε να του απαντεισω .. και ισως μετα απο μερες (για να δει τη γλυκα) θα του κανω μια συζητησουλα σχετικα με την κορο'ι'δια και το αν υσχιει κατι απο ολα αυτα και αν ειχε σκοπο η συναντηση μας ή μελλον
    κι' οσο για τον οταν ξανα παω αθηνα... να συναντειθω μαζι του ?
    οχι να μην ξανασυναντηθεις...
    γτ αυτος θελει να σε εκμεταλευτει να σου ριξει ενα σεξακι και μετα απλι τερμα....
    σε κοροιδευει κοπελια...
    δεν το βλεπεις?οποτε εχει την αναγκη σου σε χρησιμοποιει...ειτε για σεξ ,ειτε στρατο
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13

    Exclamation

    dvsdvadvadv
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:23.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    13

    Exclamation

    dfsdfasdfvasf
    Last edited by depoi29; 10-02-2017 at 00:24.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. 'Εχω πρόβλημα, με ένα μέλος του φόρουμ, μεγάλο.
    By δελφίνι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 24-08-2016, 23:36
  2. Μεγάλο πρόβλημα με την οικογένεια και με όλα γενικά.
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 21-06-2016, 17:29
  3. προβλημα μεγαλο με πολλα πραγματα....
    By billgrm in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 10-05-2012, 23:18
  4. εχω μεγαλο προβλημα με την σχεση μου!!
    By mpempoula in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-01-2012, 11:37
  5. Το δικο μου προβλημα (μεγαλο ποστ)
    By Knight in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 07-03-2006, 23:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •