σκεφτομαι την αυτοκτονια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Όταν έχεις ψύχωση ξέρεις μπορεί να μην φτάσεις τα εξήντα κ επίσης δεν είσαι καλοδεχούμενος εσύ θα με παντρευοσουν;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    ουτε μεχρι τοτε γιατι αποτι φαινετε εχω τη γεννετικη μορφη.
    αλλα και παλι ξεροντας πως θα φτασεις μεχρι τα 60 με το ζορι δεν αξιζει η ζωη. εσενα θα σαρεζε να ξερεις πως θα πεθανεις νεος?
    δεν σκεφτομαι οπως πριν. δεν υπαρχιε περιπτωση να κανω παιδια, γιατι? για να με δουν να πεθαινω?
    ε ολους τους βλεπουν τα παιδια να πεθαινουν...ελεος..τι σκεπτικο ειναι αυτο.......
    δλδ δεν σ φτανουν 30 χρονια?
    και παλι ελεος...σε 30 χρονια δεν θα υπαρχει καν ανιατη αρρωστια ετσι οπως θα εχει εξελιχθει η ιατρικη....
    ενταξει καταλβαινω οτι εχεις πικρα...αλλα χαλαρωσε και ενημερωσου πρωτα σωστα
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ε ολους τους βλεπουν τα παιδια να πεθαινουν...ελεος..τι σκεπτικο ειναι αυτο.......
    δλδ δεν σ φτανουν 30 χρονια?
    και παλι ελεος...σε 30 χρονια δεν θα υπαρχει καν ανιατη αρρωστια ετσι οπως θα εχει εξελιχθει η ιατρικη....
    ενταξει καταλβαινω οτι εχεις πικρα...αλλα χαλαρωσε και ενημερωσου πρωτα σωστα
    εγω ημουν αθλητρια. δεν μπορω να ζησω την υπολοιπη ζωη με το ζορι να πηγαινω ως τη κουζινα. τι να την κανεις αυτη τη ζωη????

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Κι εγώ αθλητής είμαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Καράτε βόλευ μπαλλα κ τώρα βάρη συνελθε μία χαρά εισαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    εγω ημουν αθλητρια. δεν μπορω να ζησω την υπολοιπη ζωη με το ζορι να πηγαινω ως τη κουζινα. τι να την κανεις αυτη τη ζωη????
    γτ ειδες οτι δεν μπορεις?εγινε κατι?>εισαι σιγουρη οτι θα γινει?

    αμα και εαν γινει,ελα πες μας...μεχρι τοτε απολαυσε την ζωη σου...κανενας δεν σου ειπε οτι δεν θα μπορεις να πηγαινεις μεχρι την κουζινα....μην λες πραγματα που δεν ισχυουν...
    ελα στην ελλαδα να πας σε εναν πνευμονολογο να σε ενημερωσει επακριβως γτ μου φενεται δεν εχεις σωστες πληροφοριες..
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    γτ ειδες οτι δεν μπορεις?εγινε κατι?>εισαι σιγουρη οτι θα γινει?

    αμα και εαν γινει,ελα πες μας...μεχρι τοτε απολαυσε την ζωη σου...κανενας δεν σου ειπε οτι δεν θα μπορεις να πηγαινεις μεχρι την κουζινα....μην λες πραγματα που δεν ισχυουν...
    ελα στην ελλαδα να πας σε εναν πνευμονολογο να σε ενημερωσει επακριβως γτ μου φενεται δεν εχεις σωστες πληροφοριες..
    εδω μου ειπαν πως η γεννετικη μορφη κινειται πιο γρηγορα. και πως σε λιγα χρονια you will find it difficult going from your room to the kitchen οπως ακριβως μου ειπαν. μεχρι και για μεταμοσχευση μιλησαν. πως να μην πανικοβληθω? ειχα τοσα ονειρα και νιωθω πως ολα τελειωσαν. ξυπναω συνεχεια τη νυχτα να δω αν αναπνεω. μου τα ειπαν πολυ ασχημα τα πραματα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    εδω μου ειπαν πως η γεννετικη μορφη κινειται πιο γρηγορα. και πως σε λιγα χρονια you will find it difficult going from your room to the kitchen οπως ακριβως μου ειπαν. μεχρι και για μεταμοσχευση μιλησαν. πως να μην πανικοβληθω? ειχα τοσα ονειρα και νιωθω πως ολα τελειωσαν. ξυπναω συνεχεια τη νυχτα να δω αν αναπνεω. μου τα ειπαν πολυ ασχημα τα πραματα.
    ναι ε?οπως σου λεγανε και την προηγουμενη φορα ε?

    θα σ πω μια ιστορια..
    εγω ειχα παει σε εναν γιατρο πριν 9 χρονια...και μ ειπε οτι αμα συνεχισω να καπνιζω σε πεντε χρονια θα ειμαι με οξυγονο...τελικα περασαν 9 χρονια συνεχιζω να καπνιζω και μπορω να κανω τρεξιμο και 1μιση ωρα....

    γτ τελειωσαν τα ονειρα? μια χαρα θα συνεχισεις οπως ακριβως και πριν....
    επισης δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι εχεις χαπ....εμαθα οτι αμα δεν ειναι σε προηγμενο σταδιο δεν φενεται...και οι γιατροι μαλλον εικασιες εκαναν...
    ολοι εχουν εστω και λιγο αμα εχουν καπνισει σκιες και αλλα στα πνευμονια...
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ναι ε?οπως σου λεγανε και την προηγουμενη φορα ε?

    θα σ πω μια ιστορια..
    εγω ειχα παει σε εναν γιατρο πριν 9 χρονια...και μ ειπε οτι αμα συνεχισω να καπνιζω σε πεντε χρονια θα ειμαι με οξυγονο...τελικα περασαν 9 χρονια συνεχιζω να καπνιζω και μπορω να κανω τρεξιμο και 1μιση ωρα....

    γτ τελειωσαν τα ονειρα? μια χαρα θα συνεχισεις οπως ακριβως και πριν....
    επισης δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι εχεις χαπ....εμαθα οτι αμα δεν ειναι σε προηγμενο σταδιο δεν φενεται...και οι γιατροι μαλλον εικασιες εκαναν...
    ολοι εχουν εστω και λιγο αμα εχουν καπνισει σκιες και αλλα στα πνευμονια...
    φανηκε καθαρα. εκαναν αξονικη (((( και μου ειπαν πως το εμφυσημα δεν μοιαζει με αλλη παθηση οποτε σιγουρα ειναι αυτο

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    φανηκε καθαρα. εκαναν αξονικη (((( και μου ειπαν πως το εμφυσημα δεν μοιαζει με αλλη παθηση οποτε σιγουρα ειναι αυτο
    ενταξει και παλι δεν ειναι ανιατη αρρωστια...χαλαρωσε....
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ενταξει και παλι δεν ειναι ανιατη αρρωστια...χαλαρωσε....
    δεν εχει θεραπεια καθε χρονο θα γινεται και χειροτερα. πριν τα 40 μου θαμαι με οξυφγονο

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ρε κούκλα χαλάρωσε ξέρω μία τραγουδίστρια που τραγουδάει με οξυγόνο κι είναι πανέμορφη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    δεν εχει θεραπεια καθε χρονο θα γινεται και χειροτερα. πριν τα 40 μου θαμαι με οξυφγονο
    πρωτον τα μισα απο αυτα π λες ειναι ψεματα..δεν ξερω ποιος τα ειπε....

    σου ειπα η θεια μου εχει και ειναι μια χαρα υστερα απο 17 χρονια....τελιως καλα...μονο που δεν καπνιζει και οποτε αρρωσταινει περνει οξυγονο κατα αλλα δεν εχει αλλαξει τιποτα στην ζωη της....
    αληθεια σου λεω....
    και επιπλεον σε μερικα χρονια θα εχουν εξαλειφθει ολες αυτες οι αρρωστιες με την προοδο της ιατρικης
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    421
    Και η μητέρα μου έχει ΧΑΠ και είναι σαραντακάτι κάνει τις εισπνοές της και κομπλέ.Και έκανε και ένα χειρουργείο πρόσφατα που είναι πολύ επιβαρυντικό σε άτομα με ΧΑΠ αλλά όλα ok

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Έτσι ξέρω κι εγώ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. NA TO ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Η' OXI?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-2016, 00:37
  2. Σκέφτομαι...
    By WhyAlwaysMe? in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 1735
    Last Post: 21-02-2016, 21:42
  3. Σκέφτομαι την αυτοκτονία
    By Prof. in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 02-03-2014, 22:15
  4. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΙΛΟΣ....
    By k33 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 23-11-2013, 01:27
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •