σκεφτομαι την αυτοκτονια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311

    σκεφτομαι την αυτοκτονια

    με διεγνωσαν με κατι απαισιο. και θελω απλα να πεθανω. ο λογος που γραφω εδω ειναι για να δω αν καποιος αλλος εχει περασει απο διαγνωση ασθενειας που δεν θεραπευεται και τι εκανε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τι σε διεγνωσαν?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ε καλα ρε τερας ειπαμε...
    δεν εχεις και κατι που θα πεθανεις....ελεος..
    χαπ εχεις...δεν πεθαινεις...
    τι αυτοκτονιες και τετοια λες...

    κανεις λες και σου ειπαν οτι εχεις 10 μερες ζωης...

    ακουσε με παρατα ολα καλυτερα και γυρνα στην ελλαδα....να ηρεμησεις....να δεις και γνωστους και οικογενειες
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    421
    teras τι σου διέγνωσαν?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    ε καλα ρε τερας ειπαμε...
    δεν εχεις και κατι που θα πεθανεις....ελεος..
    χαπ εχεις...δεν πεθαινεις...
    τι αυτοκτονιες και τετοια λες...

    κανεις λες και σου ειπαν οτι εχεις 10 μερες ζωης...

    ακουσε με παρατα ολα καλυτερα και γυρνα στην ελλαδα....να ηρεμησεις....να δεις και γνωστους και οικογενειες
    οχι δεκα μερες, αλλα μουπαν δεκα χρονια. δεν το λες και κατι ελαφρυ ξερεις. και ναι πεθαινεις με αυτο. και το θεμα δεν ειναι αυτο, το θεμα ειναι οτι η ποιοτητα ζωης θαναι χαλια. τωρα αν εσενα σου λεγανε εχεις 10 χρονια και αυτα θαναι δυσκοαλ παρτο χαλαρα. τι να σου πω. να σου κανουμε και ανδριαντα για τη χαλαροτητα σου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    οχι δεκα μερες, αλλα μουπαν δεκα χρονια. δεν το λες και κατι ελαφρυ ξερεις. και ναι πεθαινεις με αυτο. και το θεμα δεν ειναι αυτο, το θεμα ειναι οτι η ποιοτητα ζωης θαναι χαλια. τωρα αν εσενα σου λεγανε εχεις 10 χρονια και αυτα θαναι δυσκοαλ παρτο χαλαρα. τι να σου πω. να σου κανουμε και ανδριαντα για τη χαλαροτητα σου
    εχει μια θεια μου χαπ..λογω τσιγαρου και ηδη την εχει 17 χρονια....μια χαρα ειναι..οπως ακριβως και πριν την χαπ....ουτε οξυγονα χρειαζεται ουτε τπτ..και δουλευει κανονικα.....
    απλα τις ειπαν τσιγαρο να μην ξαναπλησιασει.....και απλα οταν κρυωνει περνει αερολιν και κανει εισπνοες....τπτ αλλο...

    αυτα που λες ποιος στα ειπε δεν ξερω...
    ασε που σε 5-7 χρονια θα εχουν βρει να την γιατρευουν τελειως...ηδη γινεται μελετη για την αντιμετωπιση της...

    οποτε ασε αυτα που σου ειπαν σε 10 χρονια....απο το γκουγκλ θα ειδες τπτ μαλακιες και τα λες
    ζησε την ζωη σου κοριτσι μ....
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    234
    Είναι οι ίδιοι που σε είχαν διαγνώσει με σκλήρυνση κλπ;
    Πόσο πας στοίχημα πως αύριο θα ακυρώσουν τη χαπ και θα σου βρουν ..ποδάγρα;
    Αλλά, εντάξει. Και χαπ να έχεις μια χαρά αντιμετωπίζεται! Οπως τα λέει ο nick.
    Προτείνω μια έξοδο για καφέ πχ ή ό,τι σε ευχαριστεί. Οσο κάθεσαι και τα σκέφτεσαι και τα ψάχνεις, τόσο χειρότερα γίνεσαι. Ξέρεις πόσες φορές την έχω πατήσει έτσι κι εγώ;
    Bobby Fischer
    1. ε4 γ5

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    εχει μια θεια μου χαπ..λογω τσιγαρου και ηδη την εχει 17 χρονια....μια χαρα ειναι..οπως ακριβως και πριν την χαπ....ουτε οξυγονα χρειαζεται ουτε τπτ..και δουλευει κανονικα.....
    απλα τις ειπαν τσιγαρο να μην ξαναπλησιασει.....και απλα οταν κρυωνει περνει αερολιν και κανει εισπνοες....τπτ αλλο...

    αυτα που λες ποιος στα ειπε δεν ξερω...
    ασε που σε 5-7 χρονια θα εχουν βρει να την γιατρευουν τελειως...ηδη γινεται μελετη για την αντιμετωπιση της...

    οποτε ασε αυτα που σου ειπαν σε 10 χρονια....απο το γκουγκλ θα ειδες τπτ μαλακιες και τα λες
    ζησε την ζωη σου κοριτσι μ....
    μου τα ειπαν εδω βρετανια σε ενα νοσοκομειο. μου ειπαν πως τα πνευμονια μου ειναι πνευμονια 90χρονου. και πως η χαπ εχει μεσο ορο ζωης 10 χρονια. και επειδη την επαθα μικρη μαλλον εχω τη γενετικη μορφη που ειναι η χειροτερη. διοτι ειμαι μικρη για χαπ και δεν καπνιζω κιολας

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Jackie View Post
    Είναι οι ίδιοι που σε είχαν διαγνώσει με σκλήρυνση κλπ;
    Πόσο πας στοίχημα πως αύριο θα ακυρώσουν τη χαπ και θα σου βρουν ..ποδάγρα;
    Αλλά, εντάξει. Και χαπ να έχεις μια χαρά αντιμετωπίζεται! Οπως τα λέει ο nick.
    Προτείνω μια έξοδο για καφέ πχ ή ό,τι σε ευχαριστεί. Οσο κάθεσαι και τα σκέφτεσαι και τα ψάχνεις, τόσο χειρότερα γίνεσαι. Ξέρεις πόσες φορές την έχω πατήσει έτσι κι εγώ;
    ναι τα ιδια λιμα ειναι. αυτη τη φορα ομως μου τη δειξανε τη χαπ στην αξονικη και μου εξηγησαν γιατι ειναι χαπ. οποτε ειπα να τους πιστεψω

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by teras View Post
    μου τα ειπαν εδω βρετανια σε ενα νοσοκομειο. μου ειπαν πως τα πνευμονια μου ειναι πνευμονια 90χρονου. και πως η χαπ εχει μεσο ορο ζωης 10 χρονια. και επειδη την επαθα μικρη μαλλον εχω τη γενετικη μορφη που ειναι η χειροτερη. διοτι ειμαι μικρη για χαπ και δεν καπνιζω κιολας
    να σου πω δεν ερχεσαι ελλαδα να σε δει ενας γιατρος εδω?να σε κατατοπισει και να σου πει σιγουρα?
    γιατι μ φενετε οτι παλι μπουρδες σ λενε....
    μηπως εχεις πεσει σε κανα φασιστικο ομιλο γιατρων?
    αφου σου λεω η θεια μ ειναι μια χαρααααααααααα.......μονο οταν κρυωνει απλα περνει εισπνοες για μερικες μερες....
    και απλα αμ δεν κανεις γυμναστικη χανεις λιγες αντοχες.....τπτ αλλο δεν κανει η χαπ κοπελα μου...
    ελα εδω στην ελλαδα σε εναν σοβαρο γιατρο επιτελους να σε κατατοπισει....γτ σ λενε μαλακιες....η απλα εσυ εχεις χαθει στην μεταφραση
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κούκλα με ΧΑΠ δεν πέθανε κανεισ η γιαγιά μου έχει εδώ κ είκοσι χρόνια είναι ογδόντα έξι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κούκλα με ΧΑΠ δεν πέθανε κανεισ η γιαγιά μου έχει εδώ κ είκοσι χρόνια είναι ογδόντα έξι
    αλλο να το παθεις στα 60 και αλλο στα 29

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ε ναι στα 29 ακόμα είναι νέος ο οργανισμός λογικά θα πας μέχρι τα εξήντα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Άντε να το πάμε σε μένα έχω ψύχωση από τα εικοσιπέντε μου είμαι τώρα τριάντα πέντε αυτό που με ενοχλεί δεν είναι το πρόβλημα αλλά ότι δεν έχω λεφτά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ε ναι στα 29 ακόμα είναι νέος ο οργανισμός λογικά θα πας μέχρι τα εξήντα
    ουτε μεχρι τοτε γιατι αποτι φαινετε εχω τη γεννετικη μορφη.
    αλλα και παλι ξεροντας πως θα φτασεις μεχρι τα 60 με το ζορι δεν αξιζει η ζωη. εσενα θα σαρεζε να ξερεις πως θα πεθανεις νεος?
    δεν σκεφτομαι οπως πριν. δεν υπαρχιε περιπτωση να κανω παιδια, γιατι? για να με δουν να πεθαινω?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. NA TO ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Η' OXI?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 11-03-2016, 01:37
  2. Σκέφτομαι...
    By WhyAlwaysMe? in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 1735
    Last Post: 21-02-2016, 22:42
  3. Σκέφτομαι την αυτοκτονία
    By Prof. in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 02-03-2014, 23:15
  4. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΙΛΟΣ....
    By k33 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 23-11-2013, 02:27
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 02:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •