Off
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: Off

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427

    Off

    Με τρομαζει το οφ πρωτη φορα θα νιωσω χαρμανα και στεριση.Θελω να αποτοξινωθω λιγο να ξελαμπικαρω.
    Δεν εχω σκοπο να απεξαρτηθω ακομα μα να κοψω για μια βδομαδα.Ολο αυτον το καιρο το σκεφτομαι αλλα δεν μπορουσα γτ με τρομαζει επισης το γεγονος που ειμαι με την μητερα μου.Ειμαι σιγουρος πως δεν θα μιλαω με κανεναν και θα ειμαι σαν κλαμενο γατι.Οποτε σε λιγο καιρο θα ειμαι εγω και το σπιτι οποτε θα το κανω να δω τι γινεται.Ελπιζω να μην φρικαρω.Ελπιζω να μην ξαναπεσω στο πρωτο φαουλ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Φοβαμαι αληθεια.Δεν μπορω να με δεχτω νηφαλιο.Νομιζω δεν θα μπορεσω να ελεγξω τον αρνητισμο που θα με καταβαλει.
    Αλλα το ολο κολπο γυριζει γυρο απο το φοβο.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    αδυναμία κατανόησης περιεχόμενου μηνύματος
    Last edited by Deleted-150217; 15-02-2017 at 02:54.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Πειρες μπονους τωρα προβοκατορα?
    Φιλε εχεις δικιο ναι.Οκ.Αυτο ηταν τωρα αφου μου εξηγησες πως μαμανε το μυαλο μου αυτα το κοβω αμεσως.Δεν το ηξερα νομιζα πως μα γιατι?
    Φιλε με δουλευεις οκ απλα καντο λιγο ποιο πιστικα.Καταλαβαινω κανεις δεν θελει να τσαλακωσει την εικονα του εδω μεσα και να τα χαλασει με τον διαχειρα.Απλα η αποψη σου νομιζω ειναι καπως επιφανιακη.Δεν σε αντιπροσωπευει για καποιον λογο.Εαν ειδικα δεν μου ελεγες για τις ποινες και για τις 4 ωρες που μιλισες... με τον Αεον που λογικα θα σου ειπε μην λες μαλακιες γτ μας βλεπουν και μικρα παιδια.Οκ καταλαβαινω μαν.
    Τι ευκολα που ειναι να κοψεις μια συνηθεια ε?Μια υπεροχη ψευτικη συνηθεια.
    Ναι τωρα που το σκεφτομαι οντως ναι κανει κακο αρα το κοβω.Θα κοψω και το τσιγαρο και τον υπολογιστι.ΠΡΕΠΕΙ θΑ ΘΑ πρεπει.Ειπαμε τι κανει κακο μην τα ξαναλεμε φιλε.
    Η καταχρηση κανει κακο και ΝΑΙ αυτη ειναι η αληθεια.Ας φαω 200 ποινες.Εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.
    Κοιτα ειχα σκοπο να κοψω αυτες τις λιγες ημερες και παραλληλα να γραφω για τον τροπο που σκεφτομαι και ζω ως νηφαλιος.Ισως να ηταν ενα βοηθημα για καποιον που εχει αποριες για το θεμα.Γενικα δεν υπαρχει ενημερωση για αυτα τα σκατα δυστιχος.Αλλα απ οτι καταλαβαινω δεν υπαρχουν ατομα ΕΠΙ του θεματος να κατανοησουν ενα τετοιο βιωμα εμπειρικα και μονο.Οποτε καλυτερα να την κανω παρτερικα...Σαμπος εδω μεσα θα βγαλω ακρη εκτος απο τις συμβουλες του στιλ.(Να παρεις ζακετα θα εχει κρυο προσεχε γιατι θα μπουντιασεις)

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,022
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Last edited by Deleted-150217; 15-02-2017 at 02:54.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    1
    Τι έγινε τελικά η αποπηρα για το off?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •