ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Να απαντησω εγω

    Πρωτον όπως ειναι δεκτες οι τρολιες σε ενα βαθμο ετσι ισως ειναι δεκτές και οι επαναληψεις σου, αλλιως μπορει να ειχες φαει παραπανω μπαν και εμεις ποινες , δεν το ξερουμε...
    Και ποιός το είπε ότι για μένα είναι reserve οι αποκλεισμοί ενώ για σάς οι ποινές/πόντοι; Στο δια ταυτα δεν είδα να έχουν αποβάλει εσένα παρότι 8 στις 10 σελίδες στο ΟΙ ΑΠΑΤΕΣ ΤΗΣ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗΣ / ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ εσύ και ο WhyAlwaysMe? τις έχετε γυρίσει με τις τρολιές σας.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Εχουν συμπτυχθει και του γουαι δελφίνι τα θεματα οχι μονο τα δικα σου
    Αλλά όχι του elis. Με άλλα λόγια, η διαχείριση είναι επιλεκτική, πράγμα το οποίο τεκμηριώνει τα όσα καταγγέλω στο συγκεκριμένο σχόλιο μου.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Εσύ λες εκκλησια, ο ελις μπορεί να ειπε διατροφη, ουτε οφ τοπικ ειναι ουτε ασχετο...ειναι μια αλλη αποψη για το θεμα..οχι ασχετο...
    Και η Remedy έλεγε "πήγαινε στον επόμενο, χωρίς να έχεις εξασφαλίσει την μη-επανάληψη της εκμετάλλευσης σου". Και αυτό είναι μια άποψη. Με νοιάζει νομίζεις αν η διαχείριση ή η Remedy ή εσύ συμφωνείς με τα όσα λεω; Περιμένεις νομίζω να συμφωνήσει ένας "επαγγελματίας ψυχικής υγείας" με τις απόψεις και τις θέσεις μου; ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ Ή Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. Τάσσομαι υπερ του ψυχικά ασθενή καθότι ήμουν/είμαι ο ίδιος. Δεν είστε υποχρεωμένοι - κανένας σας, συμπεριλαμβανομένου και της διαχείρισης ή του Aeon ο οποίος ανοιχτά έχει παραδεχτεί την αποστροφή του για τις απόψεις μου - να συμφωνήσετε μαζί μου, αλλά το να τρολάρετε τις συζητήσεις προκειμένου να μην διαβαστεί η αλήθεια από κανέναν άλλο αυτό είναι αισχρό και ηλίθιο. Εκτός αυτού, είναι ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ η οποία ευθύνεται τόσο για τις επαναλήψεις μου, όσο και τους αποκλεισμούς μου.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ολοι εχουν ευθυνη για το μπαν αλλα και χωρις τις τρολιες και τα ασχετα εκανες επαναλήψεις αν θυμαμαι καλα...και οχι για να εκθεσεις κατι συγκεκριμενο, το αντεγραφες ολο..
    Μου αρέσει πολύ η βολική ηθική σου, όπου απ' τη μια αναγνωρίζεις τις μ******* σου (*1), και από την άλλη τις αναιρείς. Σε 66 σελίδες ούτε το 20% δεν είναι ελεύθερο από τις - αρχικά δικές σου και του WhyAlwaysMe τρολιές - και εν συνεχεία των επαναλήψεων μου προκειμένου η συζήτηση να συνεχίσει από εκεί που έμεινε. Αλλάζεις την γνώμη σου για σένα σαν τα εσώρουχα σου και αναλόγως του πως φυσά ο άνεμος για την πάρτη σου. Η ντροπή όμως υποθέτω ότι σου είναι ξένο συναίσθημα, ειδεμή οι απόψεις σου θα ήταν και πιο σταθερές.

    (*1)
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Nα με συγχωρείς, από χτες παραφέρομαι και μετά τα σβήνω σαν την κότα........
    Ζητώ συγγνώμη και για το αν σε έθιξα και για το τρολάρισμα με τον γουάι κλπ
    Αυτά, γιατί θέλω και ήσυχη την συνείδησή μου.......
    "Απο τότε που βγήκε η συγγνώμη, χάθηκε το φιλότιμο" λέω εγώ.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Και οι τρολιες οι δικες σου χιουμορ οπως θες πες το πχ παστιλιες εκει ειναι δεν τα σβησανε..
    Δεν νομίζω ότι συγκρίνεται το ένα με το άλλο. Στην τελική αν θέλεις/απαιτείς/περιμένεις εσύ ή η διαχείριση άψογη συμπεριφορά από εμένα, όλοι εσείς που κατα καιρούς έχω αναφέρει στα νήματα μου έπρεπε να έχετε αποκλειστεί προ πολλού. Είμαι μόλις ένα χρόνο εδώ και οι πιο πολλοί από εσάς είστε από πενταετία και πάνω. Forum με κανόνες δύο ταχυτήτων όπου οι χρήστες επιβάλλεται να έχουν τυπική συμπεριφορά και απ' την άλλη το κάθε τσογλάνι με την ανοχή της διαχείρισης να έρχεται να σε προκαλεί και να σε τρολλάρει δεν γίνεται. Αν αυτό εσύ το ονομάζεις forum εγώ το λέω ξεκάρφωμα. Και στην τελική, δεν είμαι εδώ για να μου αρέσουν οι απόψεις άλλων. ΑΛΛΩΝ ανθρώπων απόψεις είναι και τις δικαιούνται όπως εγώ δικαιούμαι της δικής μου. Το πρόβλημα είναι ότι κάποια τσογλάνια - ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ - δεν το καταλαβαίνουν αυτό και η διαχείριση το εγκρίνει ως συμπεριφορά με την μεροληπτική στάση της.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Επισης αλλο μπαινω και γραφω μια αποψη μου και αλλο ποσταρω ενα λινκ..οταν γραφεις κατι δεν εχω δει να στο χουν σβησει...
    Μάλιστα. Όταν συνοδεύω μια αναφορά με έναν σύνδεσμο είναι "ΚΑΛΟ" επειδή επιτρέπει στον αναγνώστη να αναφερθεί άμεσα στην πηγή μου. Όταν συντάσσομαι με τους κανόνες του forum όπου οι σύνδεσμοι αυτοί δεν παραπέμπουν σε ανταγωνιστικούς ιστότοπους και δεν είναι άσχετης θεματολογίας είναι επίσης "ΚΑΛΟ". Όταν οι σύνδεσμοι είναι εσωτερικοί στο forum και αναφέρονται σε δικά μου κείμενα - γιατί τυχαίνει να τα θεωρώ διαφορετικά από τα υπόλοιπα κείμενα εδώ μέσα - πράγμα το οποίο αποδεικνύει και η συνεχιζόμενη επισκεψιμότητα τους - τότε αυτό είναι "ΚΑΚΟ" και βαφτίζεται διαφήμιση από την διαχείριση.

    Αποδεδειγμένα λοιπόν, η διαχείριση αλληθωρίζει όπως γουστάρει. Η ανωμαλία της όλης υπόθεσης είναι ότι υποστηρίζω τον ψυχικά ασθενή. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ - αν μη τι άλλο - να σέβονται την προσπάθεια μου. Αντί αυτού, κάνουν ότι είναι δυνατόν προκειμένου να καταστείλουν την άποψη μου και τα κείμενα μου. Και αυτό το ΘΕΙΚΟ το τελευταίο μου άρεσε πολύ!


    Quote Originally Posted by cube View Post
    οταν γραφεις κατι δεν εχω δει να στο χουν σβησει...
    Για πάτα reply with quote στο σχόλιο 8 να μου εξηγήσεις τι έγινε εκεί ακριβώς να σε καμαρώσω. Δώσε μου μετά και την δική σου εξήγηση για αυτό μια και σήμερα υπερασπίζεσαι αντί της nefeli28 και take a break τον Aeon ο οποίος αποφεύγει μεν να αντιπαρατεθεί μαζι μου ευθέως, ούτε και απαντάει στις ερωτήσεις τις οποίες του έχω θέσει αρκετό καιρό τώρα, αλλά δεν έχει πρόβλημα να ρίχνει ποινές δε.

    Quote Originally Posted by cube View Post
    Για την υπαρχουσα επιχειρηματολογια εχεις δικιο, ας απαντησουν οι αρμοδιοι....

    Αχ στον αεον απευθυνεσαι, δεν το χα προσεξει...
    Πρώτη φορά είναι που δεν βλέπεις νομίζεις;... το αντίθετο θα μου έκανε εντύπωση.
    Last edited by M87; 21-02-2017 at 09:31.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Κύβεεεεεεεε :Ρ


    Ασε βρε την κοπελλα να εκφραστει ελευθερα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ο καθενας ειναι ελευθερος νανοιγει θρεντ της αρεσκειας του , αμα το επιτρεπει η διαχειρηση , δεν βλεπω καναπροβλημα , δεν το διαβαζετε κι εληξε το πραμα .......

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Kαλε μου ΦΙΛΕ εγω δεν ειπα οτι αξιζεις μπαν για τις επαναληψεις και τις παραμπομπες, της διαχειρισης ειναι αυτα...εγω ειμαι κατα και χεστηκα κιολας αν καποιος ποσταρει λινκ η επαναλαμβανεται...η διαχειριση δεν θελει..
    Εγω τις τρολιες τις εκοψα τι θες τωρα να ερθω και γονατιστη να ζηταω συγχωρεση?
    Αν δεν το βλεπεις παντως να το συνεχισώ, μην καταπιεζομαστε κιολας τζαμπα...
    Εγω ειχα πει οτι η διαχειριση κανει μισες δουλειες, μπαινει οποτε το θυμαται, σβήνει και δινει ποινες οταν ευκαιρεί, αυτο βλεπω εγω..
    Ενταξει ολοι εχουμε ευθυνη για το μπαν και εγω ενταξει τωρα?
    Εγω απαντησα γιατι παντα ολοι ειστε αθωοι και φταινε μονο οι αλλοι...
    Για τα αλλα που λες δεν γνωριζω ας μπει η διαχειριση..

  5. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    399
    Quote Originally Posted by M87 View Post

    Forum με κανόνες δύο ταχυτήτων όπου οι χρήστες επιβάλλεται να έχουν τυπική συμπεριφορά και απ' την άλλη το κάθε τσογλάνι με την ανοχή της διαχείρισης να έρχεται να σε προκαλεί και να σε τρολλάρει δεν γίνεται. Αν αυτό εσύ το ονομάζεις forum εγώ το λέω ξεκάρφωμα.

    Το πρόβλημα είναι ότι κάποια τσογλάνια - ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ - δεν το καταλαβαίνουν αυτό και η διαχείριση το εγκρίνει ως συμπεριφορά με την μεροληπτική στάση της.


    Αποδεδειγμένα λοιπόν, η διαχείριση αλληθωρίζει όπως γουστάρει. Η ανωμαλία της όλης υπόθεσης είναι ότι υποστηρίζω τον ψυχικά ασθενή. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ - αν μη τι άλλο - να σέβονται την προσπάθεια μου. Αντί αυτού, κάνουν ότι είναι δυνατόν προκειμένου να καταστείλουν την άποψη μου και τα κείμενα μου. Και αυτό το ΘΕΙΚΟ το τελευταίο μου άρεσε πολύ!
    .
    Πράγματι η διαχείριση -και γω προσωπικά- αλληθωρίζουμε όπως γουστάρουμε....
    Η όλη υπόθεση κρύβει μια ανωμαλία....
    Εσύ υποστηρίζεις τον ψυχικά ασθενή, εμείς τους ψυχολόγους. Γι αυτό ανοίξαμε το φόρουμ....γιατί έχουμε πονηρά σχέδια....
    Δίνουμε χώρο στα τσογλάνια και εγκρίνουμε τη συμπεριφορά τους με την μεροληπτική στάση μας....
    Δεν σεβόμαστε την προσπάθεια σου, τα 1700 μηνύματα σου, ένα χρόνο τώρα που γράφεις εδώ....
    και ναι...φοβάμαι να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου, γιατί δεν έχω επιχειρήματα....

    Τι δεν καταλαβαίνεις ως προς το που αλληθωρίζουμε? Τι δεν καταλαβαίνεις ως προς το πιο μέλος επιτρέπουμε -μεροληπτώντας- να υπάρχει, παρά τις συκοφαντίες του?

    M87, όταν στρέφεις το δάκτυλο σου να δείξεις/να κατηγορήσεις κάποιον, έχε υπόψιν ότι τα άλλα 4 δάκτυλα, δείχνουν εσένα.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Πράγματι η διαχείριση -και γω προσωπικά- αλληθωρίζουμε όπως γουστάρουμε....
    Η όλη υπόθεση κρύβει μια ανωμαλία....
    Εσύ υποστηρίζεις τον ψυχικά ασθενή, εμείς τους ψυχολόγους. Γι αυτό ανοίξαμε το φόρουμ....γιατί έχουμε πονηρά σχέδια....
    Δίνουμε χώρο στα τσογλάνια και εγκρίνουμε τη συμπεριφορά τους με την μεροληπτική στάση μας....
    Δεν σεβόμαστε την προσπάθεια σου, τα 1700 μηνύματα σου, ένα χρόνο τώρα που γράφεις εδώ....
    και ναι...φοβάμαι να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου, γιατί δεν έχω επιχειρήματα....

    Τι δεν καταλαβαίνεις ως προς το που αλληθωρίζουμε? Τι δεν καταλαβαίνεις ως προς το πιο μέλος επιτρέπουμε -μεροληπτώντας- να υπάρχει, παρά τις συκοφαντίες του?

    M87, όταν στρέφεις το δάκτυλο σου να δείξεις/να κατηγορήσεις κάποιον, έχε υπόψιν ότι τα άλλα 4 δάκτυλα, δείχνουν εσένα.
    Δεν απαντάς όμως σε ότι αφορά την αρχική ερώτηση αυτού του νήματος. Και δεν είναι ότι δεν απαντάς σήμερα. Δεν απαντάς εδώ και ένα μήνα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Δεν απαντάς όμως σε ότι αφορά την αρχική ερώτηση αυτού του νήματος. Και δεν είναι ότι δεν απαντάς σήμερα. Δεν απαντάς εδώ και ένα μήνα.
    οταν υπαρχει μια σαφεστατη
    και ξεκαθαρη απαντηση στις αποριες σου, που ωστοσο εσυ δεν την βλεπεις, τι θεωρεις οτι υποχρεουται να κανει ο απεναντι?
    να μιλαει μαζι σου μεχρι να παραδεχτεις οτι βλεπεις τελικα, η μεχρι να πας για υπνο και να τον αφησεις ελευθερο?

  8. #23
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ασε βρε την κοπελλα να εκφραστει ελευθερα
    Το Κιουμπίνι ξέρει ότι την πειράζω.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,852
    Μεγάλε εμένα κι όλα τα μηνύματα να μου σβήσουν χέστηκα ούτε νομίζω ότι κάνω κάτι ούτε τίποτα κάντε μία διαμαρτυρία άμα θέλετε να μου σβήσουν όλα τα μηνύματα σε πληροφορω χάρη θα μου κάνετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΠΑΝΤΑ ΑΠΩΝ......ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ?
    By Αργυρω in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 17
    Last Post: 19-05-2011, 12:52
  2. Ψάχνοντας απαντήσεις..
    By Cassandra in forum Σχιζοσυναισθηματική Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 17-10-2010, 22:59
  3. Γεια σας καινουργιο μελος ψαχνει απαντησεις....
    By Johnk in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 23-06-2008, 13:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •