Παρακαλω να διαγραφω απο το φορουμ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ε , δεν ειναι και για γελια ........
    Πες τααααα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    421
    Δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον επειδή υπάρχει κατανόηση όχι για να τσακωνόμαστε.always sad σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Ελπίζω να λυθεί η παρεξήγηση και να αλλάξεις γνώμη.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Να κηρυξουμε το θεμα ληξαν , δεν καταληγει καπου ..............

  4. #34
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    always sad,


    πριν προχωρήσουμε στη διαγραφή σου, θέλεις μήπως λίγο χρόνο να το ξανα σκεφτείς?


    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    aeon να ρωτησω κατι???? σορρυ κιολας για να ειμαστε αντικειμενικοι..
    οταν καποιος διαολοστελνει ή λεει "αντε μη σε διαολοστειλω" του δινεις καποιες ποινες?

    φιλικα,
    Τερεζα.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    always sad,


    πριν προχωρήσουμε στη διαγραφή σου, θέλεις μήπως λίγο χρόνο να το ξανα σκεφτείς?


    Φιλικά,
    Αλέξανδρος
    Αεον γινεται να διαγραψουμε και ολα τα μηνυματα; Εκτιθεμαι πολυ εδω μεσα οσο και αν αξιζει να εκφραζομαι υπαρχουν ατομα που μου κανουν κακο και μου επιτιθονται σε καθε ευκαιρια!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Ε καλα αν εννοεις το καρ@@@@@ οτι εκφραζεσαι τοτε σιγουρα εκτιθεσαι!αντε καλη συνεχεια κ προσπαθησε να μην τσακωθεις με καποιον αλλον!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  8. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Quote Originally Posted by always sad View Post
    Αεον γινεται να διαγραψουμε και ολα τα μηνυματα; Εκτιθεμαι πολυ εδω μεσα οσο και αν αξιζει να εκφραζομαι υπαρχουν ατομα που μου κανουν κακο και μου επιτιθονται σε καθε ευκαιρια!
    Δυστυχώς η διαγραφή ενός μέλους δεν συνεπάγεται -σύμφωνα με τους όρους χρήσης- τη διαγραφή των μηνυμάτων.
    Το νόημα πίσω από αυτό τον όρο είναι ότι θα μείνουν μετέωρες όλες οι τοποθετήσεις των υπολοίπως μελών, κάτι που συνιστά "ασέβεια" προς όλους όσους αφιέρωσαν χρόνο και ενέργεια για να σε υποστηρίξουν.

    Διαγραφές ή καλύτερα τροποποιήσεις παλαιών μηνυμάτων γίνονται μόνο μεμονωμένα, σε ειδικές περιπτώσεις (πχ όταν αναφέρονται προσωπικά δεδομένα ή άλλα στοιχεία που καθιστούν ένα μέλος αναγνωρίσιμο στους εκτός φόρουμ προσωπικούς ή επαγγελματικούς κύκλους του).


    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    aeon να ρωτησω κατι???? σορρυ κιολας για να ειμαστε αντικειμενικοι..
    οταν καποιος διαολοστελνει ή λεει "αντε μη σε διαολοστειλω" του δινεις καποιες ποινες?

    φιλικα,
    Τερεζα.
    Τερέζα καλησπέρα,
    θα σου πω πως το είδα εγώ: συνδέθηκα στο φόρουμ σήμερα το μεσημέρι, μετά από 15-20 ώρες από την προηγούμενη σύνδεση μου. Βρήκα 4 σελίδες συγκρούσεων, κυρίως μεταξύ 2 μελών.
    Διέγραψα δεκάδες μηνύματα που παραβίαζαν τους όρους χρήσης, και ενδεικτικά/συμβολικά, έδωσα δύο παρατηρήσεις, στο κάθε μέλος.
    Αυτό έγινε και δεν έβαλα στη ζυγάρια, ποιανού τα μηνύματα ζύγιζαν πιο βαριά ή πιο ελαφριά. Όχι γιατί βαρέθηκα να το κάνω, αλλά γιατί δεν είναι τέτοιος ο ρόλος μου.

    Ελπίζω -κάπως- να σου απάντησα.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Αεον σ'ευχαριστω για την απαντηση, πως μπορω να κανω τροποποιηση παλιων μου μηνυματων μονο ενα-ενα να ψαχνω και να σας λεω;

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Δυστυχώς η διαγραφή ενός μέλους δεν συνεπάγεται -σύμφωνα με τους όρους χρήσης- τη διαγραφή των μηνυμάτων.
    Το νόημα πίσω από αυτό τον όρο είναι ότι θα μείνουν μετέωρες όλες οι τοποθετήσεις των υπολοίπως μελών, κάτι που συνιστά "ασέβεια" προς όλους όσους αφιέρωσαν χρόνο και ενέργεια για να σε υποστηρίξουν.

    Διαγραφές ή καλύτερα τροποποιήσεις παλαιών μηνυμάτων γίνονται μόνο μεμονωμένα, σε ειδικές περιπτώσεις (πχ όταν αναφέρονται προσωπικά δεδομένα ή άλλα στοιχεία που καθιστούν ένα μέλος αναγνωρίσιμο στους εκτός φόρουμ προσωπικούς ή επαγγελματικούς κύκλους του).




    Τερέζα καλησπέρα,
    θα σου πω πως το είδα εγώ: συνδέθηκα στο φόρουμ σήμερα το μεσημέρι, μετά από 15-20 ώρες από την προηγούμενη σύνδεση μου. Βρήκα 4 σελίδες συγκρούσεων, κυρίως μεταξύ 2 μελών.
    Διέγραψα δεκάδες μηνύματα που παραβίαζαν τους όρους χρήσης, και ενδεικτικά/συμβολικά, έδωσα δύο παρατηρήσεις, στο κάθε μέλος.
    Αυτό έγινε και δεν έβαλα στη ζυγάρια, ποιανού τα μηνύματα ζύγιζαν πιο βαριά ή πιο ελαφριά. Όχι γιατί βαρέθηκα να το κάνω, αλλά γιατί δεν είναι τέτοιος ο ρόλος μου.

    Ελπίζω -κάπως- να σου απάντησα.
    Με καλυψες απολυτα..σε ευχαριστω.

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    always sad,


    πριν προχωρήσουμε στη διαγραφή σου, θέλεις μήπως λίγο χρόνο να το ξανα σκεφτείς?


    Φιλικά,
    Αλέξανδρος
    Αεον σε παρακαλω να με διαγραψεις. Ευχαριστω.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Σας παρακαλώ
    By fleur* in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 12-02-2016, 11:35
  2. Πως διαγραφω ενα θεμα?
    By Πηνελόπη Κονιτοπούλου in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 12-11-2013, 14:47
  3. Παρακαλω
    By xrhstos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 24-01-2013, 07:26
  4. σας παρακαλω!!
    By frozen_heart in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 28-05-2012, 17:32
  5. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By σανυ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 01-05-2012, 19:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •