διπολικη διαταραχη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    15

    Thumbs down διπολικη διαταραχη

    καλημερα σας χτες ηταν η πρωτη μου αναρτηση αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποιο μελος μου εκανε καποιες παρατειρησεις η μια ηταν οτι πρεπει να γραφω ελληνικα κατι ποθ με δυσκολεβει αλλα τηα συνηθισω η αλλη οτι εδω δε μοιραζομαστε το προβλημα μας μονο ρωταμε δεν καταλαβα οι ασθενεις γιναμε ειδικοι?να ανταλλασουμε αποπσεις να το δεχτω αν ειναι ετσι λοιπον ενιμερωστε με να μι μπαινω στον κοπο να ανοιγω τιν ψυχη μου σε κριτεσ και προσ θεοθ δε μιλαω για ολουσ ασ μου απαντησει καποιος σςστα ενημερωμενοσ ευχαριστω

  2. #2
    Καλημέρα, καλώς όρισες. Ο Έλις αναφέρθηκε στον κανονισμό του φορουμ να μην γράφουμε greeklish και ότι κατα κύριο λόγο εδώ μοιραζόμαστε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες. Δεν μας απαντούν απαραίτητα ειδικοί ( ψυχίατροι ψυχολόγοι).
    Αν μείνεις στο φορουμακι θα συνηθίσεις τον τρόπο που γράφουμε ή θα μάθεις παλαιότερα μέλη. Δεν γίνεται κάτι επίτηδες συνήθως εκτός από μέλη τρολ που βρίζουν και ξεσπάνε. Η διαχείριση αναλαμβάνει να φεύγουν τέτοια άτομα. Αν θέλεις κανε μια περιήγηση και θα μπεις στο κλίμα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Αθήνα όποιον μπαίνει τον παίρνω λίγο ζορικα για να δούμε αν ήρθε για βοήθεια ή για να κοροϊδέψει μη δίνεις σημασία απλά είμαι εφτά χρόνια εδώ κ έχω δει πολλά παρατράγουδα και τα νεύρα μου είναι τεντωμένα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Καλως ηρθες.Μπορεις να μοιραστεις οτι θελεις.
    Διαβασε τους ορους του φορουμ πανω πανω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Καλώς ήλθατε στο φόρουμ αυτοβοήθειας της Πύλης Ψυχολογίας E-Psychology.gr.
    Παρακαλούμε σεβαστείτε τους όρους χρήσης:
    Συζητήστε με ευγένεια και σεβασμό, αποφύγετε τα greeklish, τις μονολεκτικές απαντήσεις, το chat. || ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ οι προτροπές για φαρμακευτική αγωγή και η κάθε είδους διάγνωση.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    15
    se katalavenw nevra tentwmena emena pia eginan krosia idi sugnwmi imoun ki egw ligo apotomi alla etsi einai i fasi twra se liges meres mporei na mi milaw kan

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    15
    se katalavenw ki emena ta nevra mou den einai tentwmena pleon einai krosia sugnwmi an imoun apotomi toulahiston twra sti fasi tis manias milaw argotera mporei na mi mporw opote sunadelfe ola kala

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    15
    ok to epomeno minuma tha einai sta ellinika an ennoeite afto as to grapsw se misi wra pou tha paei tha mathw

Similar Threads

  1. διπολική διαταραχή?
    By Mary93 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 56
    Last Post: 11-07-2018, 23:04
  2. ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ
    By lavie in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 58
    Last Post: 23-07-2012, 01:10
  3. Διπολική Διαταραχή?
    By NineWhileNine in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 08-04-2011, 22:18
  4. διπολικη διαταραχη ....
    By sunset in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 25-04-2010, 23:06
  5. ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ
    By dimitriskai in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2005, 02:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •