μερικη στυση και ξαφνικη απωλεια στυσης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591

    μερικη στυση και ξαφνικη απωλεια στυσης

    καταρχήν συγχαρητηρια για το φορουμ.ειμαι καινούργιος στο φορουμ σας.μιας που από αυτά που διαβασα πηρα το θαρρος να πω και εγω το δικο μου πρόβλημα.λοιπον από τοτε που θυμαμε τον εαυτο μου ποτε δεν ειχα πρόβλημα με τη στυση μου απτη εφηβεια ειχα πολύ εντονες στυσεις μεχρι που πολλες φορες τα βραδια δεν μπορουσα να κοιμηθώ.ξαφνικες στυσεις κατά τη διαρκεια της ημερας κτλ κτλ...ξεχασα να πω με λενε γιωργο και είμαι 35 χρονων παντρεμένος εδω και 8 χρονια.λοιπον παμε στο πρόβλημα μου.απτην ημερα που παντρευτικα της πιο πολλες φορες πετυχενα στυση 100% καποιες φορες όμως χαλαρωνε και πολύ σπανια δεν πετυχενα στυση.δεν το εβαζα στο μυαλο μου δεν με προβληματιζε.πηραμε λοιπον την αποφαση να αποκτησουμε και εμεις ένα μωρακι με τη γυναικα μου και ετσι επισκεφτηκα ένα ανδρολογο ουρολογο και εδώ αρχιζουν τα μεγαλύτερα προβλήματα.αφου μου εκανε τριπλεξ οσχεου και υπερηχο ειδε ότι είμαι καλα οργανικα 100% καναμε σπερμοδιαγραμα και διεγνωσε ασθενοσπερμια μου χορηγησε νολβαντεξ τριμηνη θεραπεια για να δυναμωη όπως ειπε το σπερμα.εδω να πω ότι του ειπα ότι καποιες φορες δεν μπορω να πετυχω στυση αλλα όχι παντα.και μου ειπε ότι είναι απτο αγχος.και ότι τα νολβαντεξ θα βοηθησουν και εκει.ωστοσο αν δεν βοηθησουν σαν τελευταια λυση μου εγραψε και το σπεδρα.εγω πηρα μονο τα νολβαντεξ όπως μου ειπε αλλα μετα από 10 μερες αντι να δω βελτιωση και στη στυση μου όπως περιμεναμε ειχα ολικι απωλια στυσης για ένα μηνα του το ειπα και μου απεκλισε να είναι απτα νολβαντεξ και με ειπε να παρω τα σπεδρα που μου εγραψε εγω όμως δεν θελω να λειτουργω ετσι αφου μιας και δεν ειχα πρόβλημα τουλάχιστον ολικο πρόβλημα.ξερει κανεις αν τα νολβαντεξ επιρεαζουν αρνητικα τη στυση σαν παρενεργιες??από τι μπορει να είναι?παρατησα τα νολβαντεξ εδω και δεκα μερες και μονο μια φορα ειχα 100% στυση.δεν εχω στυση ουτε νυχτερινη ουτε ημερισια ουτε με αυνανισμού ουτε μετα μεσημβριας.θα τρελαθώ απτο τι είναι??παρακαλω κάθε γνωμη δεχτη.χιλια συγνωμη αν σας κουρασα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    αγχος,αγχος,αγχος! σε εχει καταβαλλει το αγχος!
    αν κ δεν γνωριζω το συγκεκριμενο σκευασμα, μιας κ ειμαι γυναικα κ με τον αντρα μου δεν ετυχε κατι τετοιο, δλδ να παρει σκευασμα...(δεν εχει θεμα με το σπερμα)..θεωρω οτι μολις σου ειπαν οτι υπαρχει θεμα με το σπερμα σου, εκανες αγχος !! κ ειναι απολυτα λογικο, απο πετρα δεν εισαι...
    εχεις καπως στενοχωρεθει με ολο αυτο κ βγαινει εκει..
    προσπαθησε να ξεκινησεις καμια συνεδρια με ειδικο να σε στηριξει ψυχολογικα.. κ ολα τα αλλα αστα στα χερια των γιατρων.
    επισης στο σπερμα βοηθαει πολυ η καλη διατροφη, η γυμναστικη, χυμοι φυσικοι, οχι αλκοολ, οχι τσιγαρο! επισης θα σου προτεινα να παρεις καποιο φυτικο σκευασμα πυο δεν κανει καμια παρενεργεια κ δυναμωνει απιστευτα το σπερμα..
    επισης να ξανακανεις εξεταση σπερματος γιατι μπορει να ετυχε να ειχες θεμα, καποιες πειροδους ειτε απο στρες, ειτε απο ιωση, ειτε απο κακη διατροφη κ υπνο επηρρεαζεται κ αυτο το καιμενο, δεν ειναι λιγοι οι αντρες που εχουν κανει εξεταση κ βγηκε χαλια κ επανελαβαν τον επομενο μηνα κ το σπερμα τους ηταν μια χαρα!
    να σου πω επισης οτι επειδη καποτε μπηκαμε στην διαδικασια κ εμεις να κανουμε παιδι, ο αντρας μου εκανε εξεταση κ βγηκε τρομερα καλο σε σημειο δοτη κ παιδι δεν καναμε!!χααχ! οποτε μη σκας..
    κ καποτε με τον ιδιο αντρα εμεινα εγκυος δυο φορες, το 1ο το χασαμε ηταν απλλινδρομη, αλλα καλυτερα γιατι ηταν στην αρχη πυο τον ηξερα κ το 2ο το εριξα γιατι επαθα γενικευμενη αγχωδη κ δεν αντεχα..στην ουσια δεν ηθελα κ πιεζομουν υπερβολλικα..
    μετα εγινε η εξεταση σπερματος κ ενω βρεθηκε νορμαλ κ οι δικες μου εξετασεις αψογες, παιδι δεν ξαναπιασαμε ποτε..οποτε να ξερεις οτι αυτα ειναι πολυ σχετικα..
    αρκει ενας καλος κολυμβητης να μπει κ να κανει την γονιμοποιηση.
    θα πρεπει να αποφορτισθεις με καποιον τροπο...τι κανεις στην ζωη σου?τρως υγιεινα κλπ?κοιμασαι καλα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    οταν λες καλος κολυμβητης τι ακριβως εννοεις???σε ευχαριστω για της συμβουλες σου.ευχομε με τη σειρα να πιασετε ενα υγιεστατο παιδακι.μπορει να ειναι και το αγχος αν και αισθανομε τελεια με εξερεση τη στυση μου.με εχει κολλιση στο μυαλο αυτο το φαρμακο δεν ξερω γιατι.μου εχει μπει στο μυαλο μου μηπως εχω και ελληψει τεστοστερονης γιατι με το ψαχτιρι που εκανα στο ιντερνετ.καπως μοιαζουν τα συμπτωματα.κουραση χωρις λογο υπογενητικοτητα σεξουαλικη δυσλειτουργεια.οσο για τη ζωη μου απο τοτε που μπηκε η κριση με τσακισε ειμαι μακροχιονια ανεργος και κανω δουλειες του ποδαριου και εννοειτε οτι εχω οικονομικα προβληματα ανγχονομε αλλα δεν τρελενομε κι ολας.οσο για το αλκοολ ενα η δυο ποτυρακια ανα 2-3 μηνες.η διατροφη μου ειναι λιγο περιεργη δεν τροω οτι νανε συνηθως μου αρεση να τρωω εξω αλλα κανα δυο φορες το μηνα φρουτα δεν μου αρεσουν καθολου και εχω να φαω περιπου απο τα 21 μου και ειμαι 35.ειμαι φανατικος καπνιστης 1 με 1,5 πακετο τη μερα.οσο αφορα τον υπνο μεσο ορο 6 με 7 ωρες τη νυχτα κοιμαμε και καμια ωρα το μεσημερι.
    ειμουνα τοσο υπερυφανος για τη στυση μου οσο δεν φανταζεσε.δεν ξερω πως να το ξεπερασω.δεν μου αρεσει αυτη η κατασταση ειναι σκετη κολαση καταρα.δυο φορες εκανα εξεταση σπερματος το δευτερο ητανε χειροτερο απτο προτο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    θα ελεγα οτι δεν τρεφεσαι, δεν κοιμασαι σωστα κ καπνιζεις παρα πολυ...πιθανον εχεις κανει τοξικο περιβαλλον στο σπερμα με τοση νικοτινη, παιζει τεραστιο ρολο..για εσενα εφοσον εχεις ασθενες σπερμα, πρεπει να διορθωσεις κ καποια πραματα,..
    προσπαθησε να πινεις χυμους φυσικους μεσα στην μερα, πορτοκαλιου που ειναι αντιοξειδωτικη, μειωσε το καπνισμα πολυ, δοκιμασε το ηλεκτρονικο τσιγαρο που δεν εχει τοσα πολλα φαρμακα μεσα, κοιμησου λιγο πιο καλα, τρωγε ψητα κ οχι λιπαρα απ εξω ολη την ωρα, περπατα..γενικα θελει κ καποια προσπαθεια απο εσενα.
    Θα σου προτεινα να παρει ενα φυτικο εντελως σκευασμα που λεγεται addyzoa..ειναι θαυματουργο απ οτι εχω ακουσει, αλλα δειχνει μετα απο 3 μηνες συνεχομενης χρησης., αν ηταν χημικο δεν θα το προτεινα, ειναι βιταμινες ενιχυσης σπερματος φυτικες..αλλα θελει να το παρινεις 3 μηνες συνεχομενους..
    δεν θελω παιδι πια εγω..οποτε δεν με νοιαζει ιδιατερα..τωρα βαριεμαι να το κανω, εδω δεν το καναμε οταν μας ετυχε..τωρα θα μας τυχει?χααχ!
    εγω πλεον μεγαλωσα κ δεν εχω ορεξη για τετοια..ειμαι 38 πλεον.
    ειναι τρομερο το αγχος τεκνοποιησης, αλλα οκ...ρε συ κ αν δεν γινει κ τιποτα με τα χαπια κ τις διατροφες, δεν εγινε κ τιποτα ρε συ! εχετε επιλογες , ειστε νεοι, κανετε κ μια εξωσωματικη..σιγα τ αυγα τωρα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    οσον αφορα το καλος κολυμβητης εννοω οτι μονο 1 μπαινει μεσα στο ωαριο κ το γονιμοποιει...
    ποση κινητικοτητα γραφει το σπερμοδιαγραμμα κ τι αριθμο σπερματοζωαριων?μπορεις να μου το παραθεσεις?μιας κ ξερω επειδη καποτε τα εψαχνα πολυ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α εν τω μεταξυ οταν το σπερμοδιαγραμμα βγει σκατα, οι περισσοτεροι αντρες αποσυρονται ακομα κ απο το σεξ! νιωθουν λιγοτερο αντρες κ νιωθουν λειψοι..κατι το οποιο ειναι λαθος πεποιθηση μιας κ πλεον το ασθενες σπερμα εχει αγγιξει επιπεδα ρεκορ , μιας κ οσα τρωμε κ οσα κανουμε κ τοση ακτινοβολια δημιουργει ασθενες σπερμα κ οχι το οτι εισαι λιγοτερο αντρας....οκ?
    επισης προσεχε μη βαζεις το λαπτοπ στα ποδια σου στο κρεβατι οταν καθεσαι..δεν κανει σκοτωνει το σπερμα η θερμοτητα, βαζε ενα μαξιλαρι κατω απο το λαπτοπ, επισης θυρεοειδης εχει κοιταχτει?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ειμουνα τοσο υπερυφανος για τη στυση μου οσο δεν φανταζεσε.δεν ξερω πως να το ξεπερασω.δεν μου αρεσει αυτη η κατασταση ειναι σκετη κολαση καταρα.δυο φορες εκανα εξεταση σπερματος το δευτερο ητανε χειροτερο απτο προτο
    το θέμα σου Γιώργο δεν είναι η τεκνοποίια, αλλά το πώς σε βλέπει η γυναίκα σου. και όσο σκέφτεσαι ότι έχεις πρόβλημα, το δημιουργείς από κει που δεν υπάρχει. το άγχος σου ήταν μεγάλο και τώρα μεγαλύτερο. μου περιγράφεις εικόνα συχνή σε άνδρες πάνω από τα 55. έχω ζήσει τέτοιες εικόνες, ως μεγάλη, χαμογελώ με καλωσύνη (αυτό νιώθω τώρα που σου γράφω), συμβαίνει. αν θα με ρωτήσεις πώς αντιδρούν οι άντρες οι ίδιοι, θα σου πω τα δύο άκρα: άλλος καταφεύγει στο βιάγκρα και άλλος σε παιχνίδια, προθυμότατος, και όπως η στύση φεύγει, έρχεται κιόλας για λίγο, πάντα αδύναμη, και κουτσοβολεύεται το πράμα. δεν έχει φυσικά καμία απολύτως σχέση με τη νεότητα, αλλά το ξέρουμε και το αποδεχόμαστε και οι δύο. και δεν γίνεται το κύριο θέμα μας, έχουμε τόσα άλλα να πούμε. η φράση "εγώ δεν το πάθαινα, δεν ξέρω γιατί μου συμβαίνει τώρα" εμένα με σκοτώνει, μην της τη λες. δώστε έμφαση σε αυτά που σας ενώνουν, μια βροχούλα είναι και θα περάσει, έχετε να πείτε και να ζήσετε χίλια πράγματα και ο καλός ο εραστής δεν είναι μόνον στύση. κατά τη γνώμη μου ο ουρολόγος και τα φάρμακα δεν είναι για σένα πια εφόσον δεν υπάρχει κάποιο παθολογικό θέμα όπως λες, και ο ειδικός είναι ο ψυχολόγος και ο σεξολόγος, θα σου έλεγα να πας μαζί με τη γυναίκα σου. για να καταλήξω σου λέω να βάλετε κάτω τη σχέση σας, αυτή σας χτύπησε καμπανάκι.
    η αιτία του φόβου είναι η άγνοια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Κινητικοτιτα 0.25ms το μονο που θυμαμε ειναι αυτο και απτο πρωτο καιαπτο δευτερο σπερμοδιαγραμα. Χαπια δεν γουσταρο να παρω απο αυτη την ηλικια δεν το δεχετε και ο εγωισμος μου οσο για το φυτικο σκευασμα οκ. Θα το παρω. Στοχος ζωης θα φτιαξω και τη στυση μου χωρις χαπια και θα κανω μωρο με φυσικο τροπο. Αυτο το φυτικο προιον ειναι μονο για το σπερμα??? Εγω ακομα δεν παρετηθηκα απτο σεξ ουτε και προκιτε αν γινη και αυτο καλυτερα να αυτοκτονησω.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορει να σου φανει εξοφρενικο αυτο που θα πω αλλα μπορει με 2 γυναικες μαζι να τα πηγαινες καλυτερα απο οτι με μια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μπορει να σου φανει εξοφρενικο αυτο που θα πω αλλα μπορει με 2 γυναικες μαζι να τα πηγαινες καλυτερα απο οτι με μια.
    γεια σου ρε αλεξανδρε.τωρα εβγαλες στην επιφανεια ενα κρυφο μου αποθυμενο.αλλα που τετοια τυχη φιλε μου??πιο ευκολο ειναι να πιασει κανεις το τζοκερ παρα να συμβει αυτο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    για να καταλήξω σου λέω να βάλετε κάτω τη σχέση σας, αυτή σας χτύπησε καμπανάκι.[/QUOTE]

    δεν πιστευω οτι φταιει ο γαμος μου η η γυναικα μου αν αυτο εννοεις.αλλωστε τη στιγμη που υπαρχει τετοιο προβλημα με οποια και να πηγενα παλι δεν συκονοτανε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    θα ελεγα οτι δεν τρεφεσαι, δεν κοιμασαι σωστα κ καπνιζεις παρα πολυ...πιθανον εχεις κανει τοξικο περιβαλλον στο σπερμα με τοση νικοτινη, παιζει τεραστιο ρολο..για εσενα εφοσον εχεις ασθενες σπερμα, πρεπει να διορθωσεις κ καποια πραματα,..
    προσπαθησε να πινεις χυμους φυσικους μεσα στην μερα, πορτοκαλιου που ειναι αντιοξειδωτικη, μειωσε το καπνισμα πολυ, δοκιμασε το ηλεκτρονικο τσιγαρο που δεν εχει τοσα πολλα φαρμακα μεσα, κοιμησου λιγο πιο καλα, τρωγε ψητα κ οχι λιπαρα απ εξω ολη την ωρα, περπατα..γενικα θελει κ καποια προσπαθεια απο εσενα.
    Θα σου προτεινα να παρει ενα φυτικο εντελως σκευασμα που λεγεται addyzoa..ειναι θαυματουργο απ οτι εχω ακουσει, αλλα δειχνει μετα απο 3 μηνες συνεχομενης χρησης., αν ηταν χημικο δεν θα το προτεινα, ειναι βιταμινες ενιχυσης σπερματος φυτικες..αλλα θελει να το παρινεις 3 μηνες συνεχομενους..
    δεν θελω παιδι πια εγω..οποτε δεν με νοιαζει ιδιατερα..τωρα βαριεμαι να το κανω, εδω δεν το καναμε οταν μας ετυχε..τωρα θα μας τυχει?χααχ!
    εγω πλεον μεγαλωσα κ δεν εχω ορεξη για τετοια..ειμαι 38 πλεον.
    ειναι τρομερο το αγχος τεκνοποιησης, αλλα οκ...ρε συ κ αν δεν γινει κ τιποτα με τα χαπια κ τις διατροφες, δεν εγινε κ τιποτα ρε συ! εχετε επιλογες , ειστε νεοι, κανετε κ μια εξωσωματικη..σιγα τ αυγα τωρα...
    όχι και μεγαλη στα 38.νεα κοπελα εισαι ακομα.εν μερει καλητερα που παρετηθηκες ετσι μπορει πιο ευκολα να συλλαβης.εμενα μια μακρινη θεια μου εκανε παιδια κοντα στα 60 ηταν 50φευγα.εκανε με εξωσωματικη.ετσι ενιωσε ετσι εκανε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Κινητικοτιτα 0.25ms το μονο που θυμαμε ειναι αυτο και απτο πρωτο καιαπτο δευτερο σπερμοδιαγραμα. Χαπια δεν γουσταρο να παρω απο αυτη την ηλικια δεν το δεχετε και ο εγωισμος μου οσο για το φυτικο σκευασμα οκ. Θα το παρω. Στοχος ζωης θα φτιαξω και τη στυση μου χωρις χαπια και θα κανω μωρο με φυσικο τροπο. Αυτο το φυτικο προιον ειναι μονο για το σπερμα??? Εγω ακομα δεν παρετηθηκα απτο σεξ ουτε και προκιτε αν γινη και αυτο καλυτερα να αυτοκτονησω.
    πωπω ρε παιδι μου μεγαλη αρνηση εχεις!! βρε συ ανθρωπος εισαι δεν εισαι ρομποτ..οκ αυτη την περιοδο δεν λειτουργει καλα το θεμα, αγχωθηκες κ οκ..νταξ μπορει να συμβει σε ολο τον κοσμο, χημεια κ γω δεν ειμαι συμφωνη να παρεις, το φυτικο ειναι μονο για το σπερμα κ λεγεται ADYZZOA , βαλτο στο google κ παραγγειλε το με αντικαταβολη..
    οκ χαλαρωσε κ συ λιγο μη το σκεφτεσαι κ συνεχεια..
    εραστης δεν ειναι αυτος που κανει τελειο σεξ κ εχει στυση τελεια μονο!
    για μενα δες το απο αλλη πτικη γωνια, πανε στον σεξολογο κ ψυχολογο κ θα πανε ολα καλα, ταυτοχρονα φτιαξε διατροφη..
    κ να σου πω κ κατι...κανουμε ολοι το λαθος κ μας πιανει ο εγωισμος "εγω θα κανω παιδι με φυσικο τροπο"...κατσε ρε μεγαλε, χαλαρωσε λιγο, δλδ το παιδι θα το κανεις για να αποδειξεις τον ανδρισμο σου? το παιδι γινεται πλεον κ με αλλους τροπους.. αρα δεν θες το παιδι, θες απλα να αποδειξεις τον ανδρισμο σου ..αυτο καταλαβαινω εγω.
    παρα πολλοι ανθρωποι κανουν ετσι παιδια, για να ικανοποιησουν το εγω τους κ χανουν την ουσια..
    δλδ αν περασουν 5 χροναι κ δεν μπορεις να κανεις παιδι τελικα, τι θα κανεις??? αν σου πουν οτι τελικα η μονη οδος ειναι η εξωσωματικη τι θα κανεις??

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    288
    Εχω δει ενα σεξολογο στην τηλεοραση,που ειναι ο απολυτος ορισμος του ΞΕΝΕΡΩΤΟΥ, που βγαινει συχνα καλεσμενος σε εκπομπες κ ειναι για τα μπαζα.Φοραει γυαλια,παιρνει πολυ σοβαρα τον εαυτο του κ το ρολο του, κ βλεποντας τον ειναι δυσκολο να τον φανταστεις να χαλαρωνει ποτε.Τι να σου πει ενας τετοιος χαλβας;Το επιθετο του αρχιζει απο Α(δευτερο γραμμα σ κ μετα κ)κ ειναι ο πιο α-σεξουελ τυπος που εχω δει ποτε.Αυτος ο τυπος μου δημιουργει θυμιδια.Εχει ενα ψευδοεπιστημονικο στυλ κ λεει παρωχημενες αντιληψεις κ λογικοφανεις μπουρδες.Αν ημουνα αντρας δεν θα πηγαινα ποτε σε τετοιο ''ειδικο''για θεραπεια κ ποτε δεν θα επαιρνα οτιδηποτε μου συνταγογραφουσε.Εχω μια υποψια οτι ειναι ενας ξεπουλημενος που θελει να συντηρησει το προβλημα για να τον εχει ο ''ασθενης'' παντοτε αναγκη κ να του τα ακουμπαει.Αυτος στον οποιο πηγες τωρα,οποιος κ αν ηταν,
    σε ρωτησε τι τρως;Τι πινεις;Αν γυμναζεσαι;Η εστω αν κινεισαι αρκετα;Τι σκεφτεσαι -ποια ειναι η ποιοτητα των σκεψεων σου;Προτεινε κατι για το stress;Η απλως σου εβαλε μια ''ταμπελλα'' ,σου εδωσε συνταγη για φαρμακα κ πηρε την αμοιβη του πετωντας σου κ μερικους επιστημονικους ορους;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    πωπω ρε παιδι μου μεγαλη αρνηση εχεις!! βρε συ ανθρωπος εισαι δεν εισαι ρομποτ..οκ αυτη την περιοδο δεν λειτουργει καλα το θεμα, αγχωθηκες κ οκ..νταξ μπορει να συμβει σε ολο τον κοσμο, χημεια κ γω δεν ειμαι συμφωνη να παρεις, το φυτικο ειναι μονο για το σπερμα κ λεγεται ADYZZOA , βαλτο στο google κ παραγγειλε το με αντικαταβολη..
    οκ χαλαρωσε κ συ λιγο μη το σκεφτεσαι κ συνεχεια..
    εραστης δεν ειναι αυτος που κανει τελειο σεξ κ εχει στυση τελεια μονο!
    για μενα δες το απο αλλη πτικη γωνια, πανε στον σεξολογο κ ψυχολογο κ θα πανε ολα καλα, ταυτοχρονα φτιαξε διατροφη..
    κ να σου πω κ κατι...κανουμε ολοι το λαθος κ μας πιανει ο εγωισμος "εγω θα κανω παιδι με φυσικο τροπο"...κατσε ρε μεγαλε, χαλαρωσε λιγο, δλδ το παιδι θα το κανεις για να αποδειξεις τον ανδρισμο σου? το παιδι γινεται πλεον κ με αλλους τροπους.. αρα δεν θες το παιδι, θες απλα να αποδειξεις τον ανδρισμο σου ..αυτο καταλαβαινω εγω.
    παρα πολλοι ανθρωποι κανουν ετσι παιδια, για να ικανοποιησουν το εγω τους κ χανουν την ουσια..
    δλδ αν περασουν 5 χροναι κ δεν μπορεις να κανεις παιδι τελικα, τι θα κανεις??? αν σου πουν οτι τελικα η μονη οδος ειναι η εξωσωματικη τι θα κανεις??
    δεν ειμαι το ρομποτ. οκ. απλα μου λειπει τρομερα η στυση μου.οταν πηραμε την αποφαση να κανουμε παιδι δεν ειχα κανενα προβλημα με τη στυση μου επομενος το παιδι δεν το θελω για να αποδειξω οτιδηποτε.απλα στην πορεια μου βγηκε ετσι.και παλι τα αγαπαω πολυ τα παιδια.αν η τελευταια λυση ειναι η εξωσωματικη οκ δεν λεω οχι.οπως δεν λεω οχι και στην υιοθεσια που μαλλον πιο πολυ με βρισκει συμφωνο.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΞΑΦΝΙΚΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΗΤΕΡΑΣ -ΑΡΡΏΣΤΙΑ ΠΑΤΕΡΑ
    By ED2010 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-2017, 23:54
  2. Η ξαφνική απώλεια του πατερούλη μου
    By anthi75 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 21-12-2013, 04:17
  3. Στύση
    By mariamaria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 15-02-2011, 21:51
  4. Σύμπτωμα "μερική απώλεια μνήμης"
    By eviana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 17-01-2011, 21:33
  5. Φάρμακα και στύση
    By Sam in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 19-06-2007, 03:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •