Όταν σε θέλει για φίλο..... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 277
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Ε, ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ συμβαινει και στις κοπελες. Αλλες σε θεωρουν "βουζο" συμφωνα με τα δικα τους μυαλα, κι αλλες μια χαρα ανθρωπο.
    Εσυ στις "βουζες" λες "πως εισαι ετσι μωρη, σιγα μην σου κατσω", η τις αποφευγεις ευγενικα;
    Εννοείται πως τις αποφεύγω ευγενικά....
    Δε χρειάζεται να γινόμαστε αγενείς!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    "δεν ξέρεις που πανε τα 4 στο σεξ",
    Τι ακριβώς είναι αυτό που πρέπει να ξέρουμε στο σεξ για να σας ευχαριστήσουμε;
    Μήπως πρέπει να είμαστε και σπεσιαλίστες από τα 18;
    Ή από τα 20;
    Τι να κάνουμε κοπελιά;
    Κάποιοι είχαμε σκάσει στο διάβασμα και την αγωνία την περίοδο που κάποιοι άλλοι βγάζανε τα μάτια τους στις τριήμερες και τις πενταήμερες.....
    Να μας συγχωρείτε αν είμαστε λίγοι για σας!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Φιλε μου εσυ βαζεις ταμπελα στον εαυτο σου πρωτα!δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει!επειδη μια κοπελα δεν σε θελει ερωτικα σημαινει οτι εχει κατι η εμφανιση σου??
    Ξέρω εγώ!
    Μια ζωή προσπαθούσα να βρω τι δεν έχω και δεν ελκύω τις άλλες!
    Σκατά!
    Έφαγα μεγάλο μέρος της ζωής μου μ' αυτά.......
    Εντάξει κούκλος δεν είμαι, αλλά εγώ έχω δει και χειρότερους στην εμφάνιση από εμένα, που έχουν πολύ ωραιότερες κοπέλες στο πλάι τους!
    Το μυστικό τους ποιο είναι;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Φίλε για σου. ειμαι στην ιδια θεση, μη σου πω χειρότερη.
    Θα σου απαντησω σε κάτι που ρωτησες. Στον ερωτα αυτη που γεννηθηκαν "ωραίοι" ειναι προνομιούχοι. Ειναι όπως είπες κι εσυ οι "ελίτ". Η αφρόκρεμα.
    Αυτοι δε χρειάζεται να παλέψουν για να ρίξουν όποια γυναίκα θέλουν. Μάλιστα αυτές τους κολλανε, ακόμα και αν τους φέροντα σαν ένα κομματι κρέας. Δε τις νοιάζει.
    Οσοι δεν έχουν αυτό το προνόμιο τότε πρέπει να αναπτύψουν αλλες ικανότητες για να ρίξουν γυναίκα. Θέλει πολυ κόπο και δουλεια μέχρι να φτάσουν την "ελίτ", αλλα αν τα καταφέρουν τότε μπορουν και να τους ξεπεράσουν. Το εχω δει με τα μάτια μου αυτο για αυτό σου το λέω.
    Με λιγα λόγια με την εξωτερικη εμφάνιση έχεις ενα πολυ δυνατό χαρτί αλλα δεν υπάρχει μόνο αυτο. Τα άλλα χαρτια θέλουν πολυ δουλεια μεχρι να τα αποκτησεις αλλα ειναι το ιδιο δυνατα, μη σου πω ακόμα περισσοτερο απο την ομορφια, γτ αντίθετα απο την ομορφια μπορουν να εξελιχτουν.
    Αν για παράδειγμα καταφερεις να τα αποκτησεις στην αρχη θα είσαι μέτριος στην χρήση τους. καθως θα τα χρησιμοποιεις θα γίνεσαι όλο και καλύτερος και όταν αριστέυσεις σε αυτα τότε θα μπορείς να τα κάνεις ακόμα πιο δυνατα προσθέτοντας ακόμα περισσότερα
    Και ποια είναι τα "χαρτιά" αυτά;

  5. #35
    Member
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Και ποια είναι τα "χαρτιά" αυτά;
    Αυτοπεποίθηση, χιούμορ και καλοί τρόποι.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by cookerman View Post
    Αυτοπεποίθηση, χιούμορ και καλοί τρόποι.
    Χιούμορ, άμα είμαι στις καλές μου, εντάξει...
    Καλοί τρόποι, πάει στην ευχή....
    Την αυτοπεποίθηση από που να την αντλήσω;
    Η αυτοπεποίθηση έρχεται με το αποτέλεσμα κι άμα έχεις ένα ιστορικό αποτυχιών, τι αυτοπεποίθηση να αισθάνεσαι;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Και ποια είναι τα "χαρτιά" αυτά;

    Η αυτοπεποιθησηειναι ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια. Οι ωραίοι αυτό εχουν λόγω της εμφανισης τους. Ενας ωραίος χωρίς αυτοπεποιθηση δε πηδ@ει.... Στο λεει κάποιος που είναι έτσι.
    Το χιουμορ αρεσει στις γυναίκες αλλα όχι ολα τα ειδη χιουμορ. Ας πουμε ενα ειδος του δε με νοιαζει τιποτα εγω την πλακα μου θα κανω.
    Τους αρέσουν και τα κακα παιδια. Τους αρέσει να προσπαθουν να τον "αλλαξουν". Αλλα προσωπικα αυτο το χαρτι δε θέλω να το χρησιμοποιησω.... δε θα γίνω κατι που δε μου αρεσει για αυτές....
    υπάρχουν κι άλλα, οπως οι θρασείς (ειχα φιλο που κολλούσε σε κόπελες μπροστα στους γκομενους τους, και τις έβλεπες πως τον φλέρταραν κι αυτές. Τον έκανα περα γτ ηταν επικίνδυνος φιλος... θα κολλουσε στην κοπέλα μου, όταν θα έβρισκα, και θα τον σκοτωνα.....)
    Υπάρχουν κι άλλα αλλα δε ξερω ακόμα... αν βρω κάποιο αλλο θα σου πω...
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by cookerman View Post
    Αυτοπεποίθηση, χιούμορ και καλοί τρόποι.
    χαχαχαχαχαχαχαΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχαχαχ αχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχ αχαχααχα

    να 'σαι καλα.... μου εφτιαξες την διάθεση. Ακους εκει καλοι τρόποι!!!!
    χαχαχαχα
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Χιούμορ, άμα είμαι στις καλές μου, εντάξει...
    Καλοί τρόποι, πάει στην ευχή....
    Την αυτοπεποίθηση από που να την αντλήσω;
    Η αυτοπεποίθηση έρχεται με το αποτέλεσμα κι άμα έχεις ένα ιστορικό αποτυχιών, τι αυτοπεποίθηση να αισθάνεσαι;

    Αυτο είναι μια μεγαλη αληθεια. Αυτο είναι το πρόβλημα μου κι εμένα. Δεν υπάρχει κάποιο δέντρο που να βγάζει αυτοπεποιθηση, ουτε την πουλάνε πουθενα να πάω να την αγοράσω. Μερικές πιστεύουν πως η αυτοπεποιθηση ειναι ευκολο να την αποκτησεις και εμεις ειμαστε οι τεμπέληδες που δε πάμε να την πάρουμε.....
    Εχω βρει ενα μικρό τρόπο που πέρνω λιγη αυτοπεποιθηση. Προσπαθω να την αντλησω απο μικρα πράγματα... πχ όταν μια κοπελα με κοιτάξει, αν μου χαμογελάσει. Απο μια κοπέλα (που δε θα την έλεγες και όμορφη) που παραλίγο να κάνω κάτι ανέβηκε πολυ η αυτοπεποιθηση μου..... μέχρι που με έκανε πέρα και την έχασα (την αυτοπεποιθηση)..... επρεπε να την ειχα χωρησει τότε που είχα την ευκαιρια :(
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Η αυτοπεποιθησηειναι ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια. Οι ωραίοι αυτό εχουν λόγω της εμφανισης τους. Ενας ωραίος χωρίς αυτοπεποιθηση δε πηδ@ει.... Στο λεει κάποιος που είναι έτσι.
    Το χιουμορ αρεσει στις γυναίκες αλλα όχι ολα τα ειδη χιουμορ. Ας πουμε ενα ειδος του δε με νοιαζει τιποτα εγω την πλακα μου θα κανω.
    Τους αρέσουν και τα κακα παιδια. Τους αρέσει να προσπαθουν να τον "αλλαξουν". Αλλα προσωπικα αυτο το χαρτι δε θέλω να το χρησιμοποιησω.... δε θα γίνω κατι που δε μου αρεσει για αυτές....
    υπάρχουν κι άλλα, οπως οι θρασείς (ειχα φιλο που κολλούσε σε κόπελες μπροστα στους γκομενους τους, και τις έβλεπες πως τον φλέρταραν κι αυτές. Τον έκανα περα γτ ηταν επικίνδυνος φιλος... θα κολλουσε στην κοπέλα μου, όταν θα έβρισκα, και θα τον σκοτωνα.....)
    Υπάρχουν κι άλλα αλλα δε ξερω ακόμα... αν βρω κάποιο αλλο θα σου πω...
    Ότι δε μπορώ να κάνω εγώ δηλαδή..
    Και δε μιλάω για την αυτοπεποίθηση. Εστιάζω στα παρακάτω..
    Για να τα κάνω αυτά θα πρέπει να υποκριθώ κάτι που δεν είμαι!
    Πράγμα το οποίο και σιχαίνομαι......
    Έχω το "ελάττωμα" του να είμαι παρορμητικός και ειλικρινής, οπότε..........

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699

    Angry

    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Η αυτοπεποιθησηειναι ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια. Οι ωραίοι αυτό εχουν λόγω της εμφανισης τους. Ενας ωραίος χωρίς αυτοπεποιθηση δε πηδ@ει.... Στο λεει κάποιος που είναι έτσι.
    Το χιουμορ αρεσει στις γυναίκες αλλα όχι ολα τα ειδη χιουμορ. Ας πουμε ενα ειδος του δε με νοιαζει τιποτα εγω την πλακα μου θα κανω.
    Τους αρέσουν και τα κακα παιδια. Τους αρέσει να προσπαθουν να τον "αλλαξουν". Αλλα προσωπικα αυτο το χαρτι δε θέλω να το χρησιμοποιησω.... δε θα γίνω κατι που δε μου αρεσει για αυτές....
    υπάρχουν κι άλλα, οπως οι θρασείς (ειχα φιλο που κολλούσε σε κόπελες μπροστα στους γκομενους τους, και τις έβλεπες πως τον φλέρταραν κι αυτές. Τον έκανα περα γτ ηταν επικίνδυνος φιλος... θα κολλουσε στην κοπέλα μου, όταν θα έβρισκα, και θα τον σκοτωνα.....)
    Υπάρχουν κι άλλα αλλα δε ξερω ακόμα... αν βρω κάποιο αλλο θα σου πω...
    Γι' αυτό και μία γνωστή μου πήγε και τα μπλεξε μ' έναν τύπο εντελώς primitive μιλάμε!
    Πρωτόγονο!
    Και στους τρόπους και σ' όλα!
    Και την κόλλησε και κονδυλώματα!
    Και να φανταστείς δεν ήταν όμορφος, καθόλου!
    Ένας παχύσαρκος εκεί πέρα.... Το μόνο που είχε ήταν "κακό παιδί"....
    Η συγκεκριμένη μου είπε ότι αυτός δεν έβαζε προφυλακτικό μ' όποια πήγαινε στα κλαμπ, που σύχναζε!
    Και μου κανε εντύπωση πώς ενός τέτοιου τύπου του καθόντουσαν γκόμενες....
    Τίποτα ούτε εμφάνιση, αλλά ούτε και καλλιέργεια είχε....
    Τέλειωσε ένα ΕΠΑΛ εκεί και δούλευε εργάτης........
    Και μου λεγε η γκόμενα ότι ήθελε να το παίξει "μητέρα Τερέζα" σ' αυτόν, να τον αλλάξει όπως λες κι εσύ!
    Ε, ρε σε τι κόσμο ζούμε!
    Παλαβομάρα εις τον κύβο!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699

    Angry

    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Αυτο είναι μια μεγαλη αληθεια. Αυτο είναι το πρόβλημα μου κι εμένα. Δεν υπάρχει κάποιο δέντρο που να βγάζει αυτοπεποιθηση, ουτε την πουλάνε πουθενα να πάω να την αγοράσω. Μερικές πιστεύουν πως η αυτοπεποιθηση ειναι ευκολο να την αποκτησεις και εμεις ειμαστε οι τεμπέληδες που δε πάμε να την πάρουμε.....
    Εχω βρει ενα μικρό τρόπο που πέρνω λιγη αυτοπεποιθηση. Προσπαθω να την αντλησω απο μικρα πράγματα... πχ όταν μια κοπελα με κοιτάξει, αν μου χαμογελάσει. Απο μια κοπέλα (που δε θα την έλεγες και όμορφη) που παραλίγο να κάνω κάτι ανέβηκε πολυ η αυτοπεποιθηση μου..... μέχρι που με έκανε πέρα και την έχασα (την αυτοπεποιθηση)..... επρεπε να την ειχα χωρησει τότε που είχα την ευκαιρια :(
    Εγώ δεν περιμένω πια αυτές για ν' αντλήσω αυτοπεποίθηση, αγαπητέ.
    Αν περιμένεις από τις γυναίκες και τις σχέσεις γενικά να αισθανθείς αυτοπεποίθηση, χάθηκες!
    Θα κοιτάζεις στον καθρέφτη τον εαυτό σου και θ' αντικρίζεις το Θόδωρο από το "Καφέ της Χαράς"!
    Εγώ την αυτοεκτίμηση την αντλώ από τα χόμπυ, τις ασχολίες μου, προσπαθώ να γίνω καλύτερος στο αντικείμενο που σπούδασα - θα έλεγα ότι την αντλείς κι από τη δουλειά σου, αλλά είμαι άνεργος- κ.α.π.....
    Επιπλέον ξέρεις από που αλλού;
    Από την ενδοσκόπηση!
    Κοίταξε μέσα σου και βρες ποιος είσαι!
    Εγώ έχω κοιτάξει και ξέρω ότι είμαι κάτι πολύ παραπάνω από απλός κομπάρσος, από "Θόδωρος" ή sidecick!
    Και καμιά ******* δε μπορεί να με μειώσει με το αζημίωτο!

    Αλήθεια, εσύ που είσαι ωραίος, όπως λες, γιατί δεν έχεις αυτοπεποίθηση;
    Last edited by GiannisNik3; 16-03-2017 at 01:08.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    χαχαχαχαχαχαχαΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχαχαχ αχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχ αχαχααχα

    να 'σαι καλα.... μου εφτιαξες την διάθεση. Ακους εκει καλοι τρόποι!!!!
    χαχαχαχα
    Οι καλοί τρόποι σας μάραναν!
    28 χρονών και αισθάνομαι 18 σ' αυτό το θέμα....
    Άλλες αρραβωνιάζονται σ' αυτή την ηλικία κι εγώ παλεύω μ' όλους τους διαόλους ακόμα......

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Γι' αυτό και μία γνωστή μου πήγε και τα μπλεξε μ' έναν τύπο εντελώς primitive μιλάμε!
    Πρωτόγονο!
    Και στους τρόπους και σ' όλα!
    Και την κόλλησε και κονδυλώματα!
    Και να φανταστείς δεν ήταν όμορφος, καθόλου!
    Ένας παχύσαρκος εκεί πέρα.... Το μόνο που είχε ήταν "κακό παιδί"....
    Η συγκεκριμένη μου είπε ότι αυτός δεν έβαζε προφυλακτικό μ' όποια πήγαινε στα κλαμπ, που σύχναζε!
    Και μου κανε εντύπωση πώς ενός τέτοιου τύπου του καθόντουσαν γκόμενες....
    Τίποτα ούτε εμφάνιση, αλλά ούτε και καλλιέργεια είχε....
    Τέλειωσε ένα ΕΠΑΛ εκεί και δούλευε εργάτης........
    Και μου λεγε η γκόμενα ότι ήθελε να το παίξει "μητέρα Τερέζα" σ' αυτόν, να τον αλλάξει όπως λες κι εσύ!
    Ε, ρε σε τι κόσμο ζούμε!
    Παλαβομάρα εις τον κύβο!
    Ξερω κι εγω παρόμοιες ιστορίες. Στις γυναίκες τους αρέσουν να το παιζουν σωτηρες. Για αυτο έκανε επιτυχια το 50 αποχρωσεις του Γκρι...
    Εχω διαβασει σε ενα σαιτ πως τους αρέσει να παλευουν κιόλας για το ενδιαφέρον του. Για την σημασία του....
    Τουλαχιστον τον χωρισε η ακομα πισω του είναι;
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Ότι δε μπορώ να κάνω εγώ δηλαδή..
    Και δε μιλάω για την αυτοπεποίθηση. Εστιάζω στα παρακάτω..
    Για να τα κάνω αυτά θα πρέπει να υποκριθώ κάτι που δεν είμαι!
    Πράγμα το οποίο και σιχαίνομαι......
    Έχω το "ελάττωμα" του να είμαι παρορμητικός και ειλικρινής, οπότε..........

    Μια απο τα ιδια. Κι εγω δεν αλλαζω αυτο που είμαι.
    Το ιδιο ελαττωμα εχω κι εγω. Ειδικα την ειλικρίνια...
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. πως να την αλλάξεις όταν σου πει σε βλέπω σαν φίλο;
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 86
    Last Post: 18-03-2017, 23:41
  2. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 21:36
  3. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-2014, 00:26
  4. όταν οι γονείς μου δεν θέλουν το φίλο μου;
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 20-08-2008, 15:39
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 11:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •