Water sports/ Scat
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699

    Cool Water sports/ Scat

    Έρχεται ο καιρός που ο καθένας έρχεται αντιμέτωπος με τους προσωπικούς του "δαίμονες"...
    Για μένα θεωρώ ότι αυτή είναι η κατάλληλη στιγμή να εκφράσω δημοσίως εκείνα που δεν έχω τολμήσει να πω, παρά σε ελάχιστους, σε ανθρώπους που εμπιστεύομαι!
    Ξέρω πως θα φανεί ασυνήθιστο, έως και αηδιαστικό, για τους πολλούς αλλά θέλω ν' ακούσω απόψεις. Σοβαρές βέβαια κι όχι κραξίματα.. Λοιπόν, από τότε που ήμουν 14 ετών ανακάλυψα το πιο ακραίο φετίχ που είχα! Πώς; Βλέποντας μια ταινία και συγκεκριμένα το "Detroit rock city" 1999. Στη σκηνή που οι τρεις είχαν μπει στην τουαλέτα των κοριτσιών, μπήκε κι η "θεογκόμενα" του Λυκείου και κρύφτηκαν. Τότε εκείνη άρχισε να κλάνει, ανυποψίαστη που οι τύποι την παρακολουθούσαν. Τότε εκείνη τη στιγμή ένιωσα μια "άγνωστη" για μένα ευχαρίστηση, μια ευχαρίστηση που μόνο κατόπιν και βάσει των εμπειριών που έχω τώρα μπορώ να την ερμηνεύσω! Κατάλαβα λοιπόν ότι μου άρεσε ιδιαίτερα να διεγείρομαι παρακολουθώντας γυναίκες να κάνουν το "χοντρό" και το "ψιλό" τους! Ακόμα και σήμερα δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί με φτιάχνει αυτό, το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι η υπέρτατη φαντασίωση μου. Όταν ήμουν 11 ανακάλυψα δε ότι ερεθιζόμουν πολύ στη θέα γυναίκας που φοράει δερμάτινα και λάτεξ. Όλα αυτά συνετέλεσαν στο να γίνω "κρυφός" οπαδός του BDSM. Και λέω "κρυφός" γιατί εντάξει, δεν το "ξεφωνίζω" κιόλας... Η υπέρτατη στιγμή της ηδονής είναι όταν η γυναίκα κατουράει στο σώμα και στο στόμα μου! Αν το καλοδεί κανείς είναι μια "πράξη λατρείας" του ερωτικού παρτενέρ αυτό! "Πράξη λατρείας" της γυναίκας.. Τα υγρά της, άλλωστε, δεν είναι παρά ο χώρος, στον οποίο ζούσαμε για 9 μήνες! Εκείνο που για τον υπόλοιπο κόσμο είναι "καταραμένο" (ούρα, σκατά), για τον εραστή είναι - ακόμα κι αυτό- αντικείμενο "ιερότητας" από τη στιγμή που προέρχεται από το κορμί της συντρόφου του! Τέλος πάντων... Αυτά ακούγονται αδιανόητα, έως και αποκρουστικά, στους περισσότερους.
    Φυσικά έχω δοκιμάσει και το "κανονικό" σεξ με τις στάσεις και τα λοιπά, από κει ξεκίνησα άλλωστε.... Και αισθάνομαι ότι το ελέγχω, για την ώρα... Έχω διαβάσει ότι κάτι μπορεί να εννοηθεί ως "διαστροφή" όταν υποκαθιστάει το "φυσιολογικό". Εγώ, εφόσον, αποδίδω κανονικά και στον "νορμάλ" σεξουαλικό τομέα ( στύση - διείσδυση - εκσπερμάτιση κ.τ.λ.) νομίζω πως δεν έχω σοβαρό πρόβλημα...
    Ένα βασικό μου πρόβλημα είναι που θα βρω κοπέλα να τα ανέχεται όλα αυτά. Γιατί μ' όσες ήμουνα δεν τόλμησα να τα ξεστομίσω όλα αυτά... Εσείς τι λέτε για όλα αυτά; Είμαι διεστραμμένος, είμαι φυσιολογικός, τι απ' όλα;
    Last edited by GiannisNik3; 07-03-2017 at 00:15.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    8
    Σιγουρα για να βρεις κοπελα να τα δέχεται αυτα πρεπει να ειναι και εκείνη σεξουαλικα ιδιαίτερη όπως εσυ.. τιποτα δεν ειναι κατακριτεο για μενα απο την στιγμη που το θελουν και οι δυο ... δεν μπορω να σου απαντήσω στο αν ε εις κάποιο προβλημα καθώς δεν ειμαι ειδική αλλα οφείλω να σου πω την άποψη μου... αν μου το ελεγε ο σύντροφος μου, μπορει και να του πρότεινα να επισκεφτεί έναν ειδικό !!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by staystrong View Post
    αν μου το ελεγε ο σύντροφος μου, μπορει και να του πρότεινα να επισκεφτεί έναν ειδικό !!
    Έχω επισκεφθεί ήδη και ακόμα δεν έχουμε βγάλει άκρη σχετικά μ' αυτό.....
    Εκτός από το ότι είμαι "οριακός χαρακτήρας", όπως είπε, δε μου έχει δώσει κανένα άλλο highlight.....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by staystrong View Post
    Σιγουρα για να βρεις κοπελα να τα δέχεται αυτα πρεπει να ειναι και εκείνη σεξουαλικα ιδιαίτερη όπως εσυ..
    Ορίστε και η σχετική, επίμαχη σκηνή..... https://www.youtube.com/watch?v=lF8SzEiXARA

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 18-03-2017 at 16:03.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Δεν πάμε καλά εδώ μέσα!!!!
    Διαχειριστής υπάρχει;;;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν πάμε καλά εδώ μέσα!!!!
    Διαχειριστής υπάρχει;;;
    Μωρε και διαχειριστης υπαρχει , και θυρωρος , και κοινοχρηστα πληρωνουμε ......

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν πάμε καλά εδώ μέσα!!!!
    Διαχειριστής υπάρχει;;;
    Προφανώς και δε μοιραζόμαστε τις ίδιες προτιμήσεις....
    Ωστόσο, δεν αναγκάζω κανέναν να τα βλέπει αυτά!
    Έθεσα το θέμα προς συζήτηση, τίποτε άλλο......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Προφανώς και δε μοιραζόμαστε τις ίδιες προτιμήσεις....
    Ωστόσο, δεν αναγκάζω κανέναν να τα βλέπει αυτά!
    Έθεσα το θέμα προς συζήτηση, τίποτε άλλο......
    Οχι δεν εθεσες απλα το θεμα προς συζητηση.
    Ανεβαζεις και βίντεο πορνο σε ένα φορουμ ψυχολογικής υποστηριξης κατι το οποιο φανταζομαι απαγορευεται κι απο τους κανονες του φορουμ αλλα κανεις δεν σε εχει παρει χαμπαρι μεχρι τωρα για να το σβήσει!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Οχι δεν εθεσες απλα το θεμα προς συζητηση.
    Ανεβαζεις και βίντεο πορνο σε ένα φορουμ ψυχολογικής υποστηριξης κατι το οποιο φανταζομαι απαγορευεται κι απο τους κανονες του φορουμ αλλα κανεις δεν σε εχει παρει χαμπαρι μεχρι τωρα για να το σβήσει!
    Οκ!
    Αυτό ήταν λάθος μου....
    Προσπαθώ να το σβήσω, αλλά δε μπορώ.......

  11. #11
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μωρε και διαχειριστης υπαρχει , και θυρωρος , και κοινοχρηστα πληρωνουμε ......
    Έγραψες Χαχαχα [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4]
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Όλα τα χάπια είναι ίδια τίποτα πια δε με πιάνει του μυαλού μου αποκαΐδια ψάχνουνε να βρουν λιμάνι
    Γιώργος τουλούμησ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση.
    Άντε να δούμε πότε θα δείτε και τον άλλον που "τρολλαρει" εδω και ωρες. Τα εισαγωγικά γιατί το τρολλαρισμα δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό.... :)
    Το συγκεκριμένο όμως ειναι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •