έχει γεμίσει ο τόπος γυναίκες ιερόδουλες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 101
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437

    έχει γεμίσει ο τόπος γυναίκες ιερόδουλες

    Όπου και αν κοιτάξεις σε όποια και αν μιλήσεις το πρώτο που θα σε ρωτήσει είναι το ε9 σου..σε τι πραγματικά διαφέρουν αυτές οι γυναίκες από τις ιερόδουλες.Μήπως ότι απλά σε αυτές επιτρέπεται να το πουλάνε κάτω από την ανοχή της κοινωνίας..?Χωρίς καμία κατακραυγή..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    κατσε να σου απαντησω απο τη δικη σου οπτικη γιατι εχεις υιοθετησει μια νοοτροπια θυματος...

    Εσυ δηλαδη δεν ρωτας το ε9 της αλλης? δεν ρωτας τι δουλεια κανει? δηλαδη τα χρηματα τα βλεπεις μονο ως ανταλλαγμα για την εκπορνευση? μονο οι χιπις πιστευαν σε εναν φυσικο τροπο ζωης, επιστροφη στη φυση κλπ. Καλώς ή κακώς η κοινωνια που ζουμε βασιζεται στο χρημα, δουλευουμε για να βγαζουμε χρηματα και να βιοποριζομαστε.

    το οικονομικο δεν σημαινει οτι η αλλη θελει να σου τα φαει, δειχνει τι ζωη κανεις, και τι ζωη μπορεις να υποστηριξεις διπλα σε μια γυναικα. Αν αυτη εχει τα δικα της λεφτα, εννοειται θα σε ρωτησει! θα γουσταρες αυτη να κανει τα ταξιδια της και τις αγορες της και εσυ να εισαι ο αφραγκος?? ή θα σου αρεσε να μενεις σε ενα σπιτι οπου τα παντα θα τα πληρωνε η γυναικα επειδη πχ εχει λεφτα ή δουλευει??
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    κατσε να σου απαντησω απο τη δικη σου οπτικη γιατι εχεις υιοθετησει μια νοοτροπια θυματος...

    Εσυ δηλαδη δεν ρωτας το ε9 της αλλης? δεν ρωτας τι δουλεια κανει? δηλαδη τα χρηματα τα βλεπεις μονο ως ανταλλαγμα για την εκπορνευση? μονο οι χιπις πιστευαν σε εναν φυσικο τροπο ζωης, επιστροφη στη φυση κλπ. Καλώς ή κακώς η κοινωνια που ζουμε βασιζεται στο χρημα, δουλευουμε για να βγαζουμε χρηματα και να βιοποριζομαστε.

    το οικονομικο δεν σημαινει οτι η αλλη θελει να σου τα φαει, δειχνει τι ζωη κανεις, και τι ζωη μπορεις να υποστηριξεις διπλα σε μια γυναικα. Αν αυτη εχει τα δικα της λεφτα, εννοειται θα σε ρωτησει! θα γουσταρες αυτη να κανει τα ταξιδια της και τις αγορες της και εσυ να εισαι ο αφραγκος?? ή θα σου αρεσε να μενεις σε ενα σπιτι οπου τα παντα θα τα πληρωνε η γυναικα επειδη πχ εχει λεφτα ή δουλευει??
    Εγώ πάλι βλέπω δικαιολογίες ωραίες για να απενοχοποιουμε την διακριτική εκπόρνευση..αυτές είναι οι ευαίσθητες συναισθηματικές γυναίκες που βάζουν πάντα τα κομπιούτερ μπροστά..Όσο για εμένα δεν ρώτησα με τι ασχολείται ποτέ μια κοπελα.αυτές σαν διακριτικές πορνες που είναι πάντως ρωτάνε πάντα αδιάφορα και καλά..Όχι όλες βέβαια αλλά οι περισσότερες

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Μάρα, (για άλλη μια φορά) έχεις δίκιο.

    Φίλε μου, αν μη τι άλλο είναι μέρος της πραγματικότητας.
    Δεν ξέρω αν έχεις λεφτά και φοβάσαι ή δεν έχεις και
    πιστεύεις ότι γι' αυτό σε απορρίπτουν.

    Τα λεφτά είναι σημαντικά και για μετά.
    Δηλαδή, πες ότι τσουλάει το πράγμα και από τη γνωριμία
    μετά από 3-5 χρόνια παντρεύεστε με μια κοπέλα.
    Με τι λεφτά θα κάνεις γάμο; Με τι λεφτά θα συζήσεις με τη κοπέλα σου;
    Με τι λεφτά θα την ξεγεννήσεις και θα μεγαλώσεις τα παιδιά σου;
    Ένα παιδί που έχει γονείς με ένα Χ επίπεδο εισοδήματος,
    πιο εύκολα θα μορφωθεί, θα έχει άλλες συναναστροφές-γνωριμίες
    θα έχει ευκαιρίες στο μέλλον για δουλειά.

    Κάποτε μια κοπέλα μου το είχε πει: Αν δεν εμπνέεις ασφάλεια και σιγουριά, καμία δεν θα σε θέλει!
    Τότε ήταν μικρή (στα 14 της, όπως και εγώ τότε), αλλά τόσα χρόνια μετά,
    ακούγεται στα αυτιά μου σαν συμβουλή έμπειρης και ώριμης γυναίκας...!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Μάρα, (για άλλη μια φορά) έχεις δίκιο.

    Φίλε μου, αν μη τι άλλο είναι μέρος της πραγματικότητας.
    Δεν ξέρω αν έχεις λεφτά και φοβάσαι ή δεν έχεις και
    πιστεύεις ότι γι' αυτό σε απορρίπτουν.

    Τα λεφτά είναι σημαντικά και για μετά.
    Δηλαδή, πες ότι τσουλάει το πράγμα και από τη γνωριμία
    μετά από 3-5 χρόνια παντρεύεστε με μια κοπέλα.
    Με τι λεφτά θα κάνεις γάμο; Με τι λεφτά θα συζήσεις με τη κοπέλα σου;
    Με τι λεφτά θα την ξεγεννήσεις και θα μεγαλώσεις τα παιδιά σου;
    Ένα παιδί που έχει γονείς με ένα Χ επίπεδο εισοδήματος,
    πιο εύκολα θα μορφωθεί, θα έχει άλλες συναναστροφές-γνωριμίες
    θα έχει ευκαιρίες στο μέλλον για δουλειά.

    Κάποτε μια κοπέλα μου το είχε πει: Αν δεν εμπνέεις ασφάλεια και σιγουριά, καμία δεν θα σε θέλει!
    Τότε ήταν μικρή (στα 14 της, όπως και εγώ τότε), αλλά τόσα χρόνια μετά,
    ακούγεται στα αυτιά μου σαν συμβουλή έμπειρης και ώριμης γυναίκας...!
    από μικρή είχε μπει στο κύκλο της πορνείας..δικαιολογίες τύπου δεν είμαι απλά μια συμφεροντολογα υπερυλιστρια απλά το κάνω για τα μελλοντικά μου τέκνα πολλες..Έτσι η Πούτιν..θέλει την καλυψη της

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Καταλαβαινω οτι ειχες ασχημες εμπειριες...Σε ψυχολογο εχεις απευθυνθει να μοιραστεις αυτες τις σκεψεις??
    Νομιζω το φορουμ εδω δεν θα σου προσφερει κατι, μαλλον για αλλη μια φορα μονος σου θα μιλας, μονος σου θα απαντας χωρις αλληλεπιδραση...
    Γιατι? δεν ξερεις να κανεις διαλογο, προσβαλλεις ατομα που δεν γνωριζεις σε φορουμ δημοσιου ανοιχτου διαλογου, εισαι απολυτος, επικριτικος, ισοπεδωτικος, δεν ψαχνεσαι με ερωτησεις-μας εκθετεις τις αδιαπραγματευτες απαντησεις σου, δεν προβληματιζεσαι, εισαι η ταμπελα του θυματος, εισαι ενα θυμα.

    εγω προσωπικα δεν σου ξανααπαντω και θα επιλεξω αγνοηση! ειμαι εδω για διαλογο!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Καταλαβαινω οτι ειχες ασχημες εμπειριες...Σε ψυχολογο εχεις απευθυνθει να μοιραστεις αυτες τις σκεψεις??
    Νομιζω το φορουμ εδω δεν θα σου προσφερει κατι, μαλλον για αλλη μια φορα μονος σου θα μιλας, μονος σου θα απαντας χωρις αλληλεπιδραση...
    Γιατι? δεν ξερεις να κανεις διαλογο, προσβαλλεις ατομα που δεν γνωριζεις σε φορουμ δημοσιου ανοιχτου διαλογου, εισαι απολυτος, επικριτικος, ισοπεδωτικος, δεν ψαχνεσαι με ερωτησεις-μας εκθετεις τις αδιαπραγματευτες απαντησεις σου, δεν προβληματιζεσαι, εισαι η ταμπελα του θυματος, εισαι ενα θυμα.

    εγω προσωπικα δεν σου ξανααπαντω και θα επιλεξω αγνοηση! ειμαι εδω για διαλογο!
    Κάνε ότι νομίζεις.Εγώ θέλω να φανέρωνε όλη την αλήθεια στους άντρες ώστε να ξέρουν με τι έχουν να κανουν

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    από μικρή είχε μπει στο κύκλο της πορνείας..δικαιολογίες τύπου δεν είμαι απλά μια συμφεροντολογα υπερυλιστρια απλά το κάνω για τα μελλοντικά μου τέκνα πολλες..Έτσι η Πούτιν..θέλει την καλυψη της
    Φίλε μου, είναι ψέμα ότι έχεις ένα κάρο έξοδα, όταν συνάπτεις σχέσεις;
    Από το πρώτο κέρασμα στην κοπέλα και αν με το καλό παντρευτείτε, μέχρι να γίνει ο γιος σου
    (ή η κόρη) σου 23 χρονών που θα του (ή της) πληρώνεις τα δίδακτρα του μάστερ και τα ενοίκια...
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    http://www.oneman.gr/keimena/diabasm...w.3556076.html

    στο πιο πανω λινκ ο γιατρος Ασκητης αναφερει ρητα οτι τα λεφτα εχουν μεγαλη σημασια για τις γυναικες μαλιστα τα χαρακτηριζει ως
    Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό.

    αυτα , για οσες κανουν οτι δεν καταλαβαν, γιατι οι αντρες σιγουρα εχουν καταλαβει απο πολυ μικροι,

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Κάνε ότι νομίζεις.Εγώ θέλω να φανέρωνε όλη την αλήθεια στους άντρες ώστε να ξέρουν με τι έχουν να κανουν
    Ναι, εσένα περίμεναν να τους ανοίξεις τα μάτια...πριν από εσένα το χάος, αυτοί που ήταν μαζί μας στο παρελθόν δεν ήξεραν με τι είχαν να κάνουν γιατί δεν γνώριζαν εσένα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    http://www.oneman.gr/keimena/diabasm...w.3556076.html

    στο πιο πανω λινκ ο γιατρος Ασκητης αναφερει ρητα οτι τα λεφτα εχουν μεγαλη σημασια για τις γυναικες μαλιστα τα χαρακτηριζει ως
    Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό.

    αυτα , για οσες κανουν οτι δεν καταλαβαν, γιατι οι αντρες σιγουρα εχουν καταλαβει απο πολυ μικροι,
    δεν είναι αφροδισιακό αλλά πορνικό το θέμα.απλά τα ανοίγουν στον οποιονδήποτε το φυσάει και δεν το παραδέχονται κιολας.Ο ασκητής είναι απίστευτος επιστήμονας αλλά σαφώς θα πρέπει να είναι και διακριτικός για τα πρέπει της κοινωνίας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    δεν είναι αφροδισιακό αλλά πορνικό το θέμα.απλά τα ανοίγουν στον οποιονδήποτε το φυσάει και δεν το παραδέχονται κιολας.Ο ασκητής είναι απίστευτος επιστήμονας αλλά σαφώς θα πρέπει να είναι και διακριτικός για τα πρέπει της κοινωνίας
    εχεις δικιο δεν μπορει να τις ονομασει πορνες

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    δεν είναι αφροδισιακό αλλά πορνικό το θέμα.απλά τα ανοίγουν στον οποιονδήποτε το φυσάει και δεν το παραδέχονται κιολας.Ο ασκητής είναι απίστευτος επιστήμονας αλλά σαφώς θα πρέπει να είναι και διακριτικός για τα πρέπει της κοινωνίας
    Γιατί δεν κάνεις κάτι να το φυσήξεις και εσύ;
    Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει και βγάλε φράγκα.
    Αφού ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα και ξέρεις ποια είναι η λύση,
    γιατί χάνεις τον χρόνο σου στην κλάψα και στο μοιρολόι;
    Κουνήσου!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Γιατί δεν κάνεις κάτι να το φυσήξεις και εσύ;
    Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει και βγάλε φράγκα.
    Αφού ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα και ξέρεις ποια είναι η λύση,
    γιατί χάνεις τον χρόνο σου στην κλάψα και στο μοιρολόι;
    Κουνήσου!
    σιγά..πρώτον δεν έχω τόσο θέμα.δεύτερον το θέμα δεν είμαι εγώ αλλά ο συνάδελφος μου άντρας που πρέπει να ενημερωθεί...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Γιατί δεν κάνεις κάτι να το φυσήξεις και εσύ;
    Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει και βγάλε φράγκα.
    Αφού ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα και ξέρεις ποια είναι η λύση,
    γιατί χάνεις τον χρόνο σου στην κλάψα και στο μοιρολόι;
    Κουνήσου!
    μην βγαζεις βλακωδεστατα συμπερασματα και μην γυρνας την συζητηση σε προσωπικο επιπεδο.

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. έχει γεμίσει αυτός ο τόπος goldiggers?
    By chris athens in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 22-03-2017, 19:04
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΘΥΡΕΟΕΙΔΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΥ?
    By anxious4ever in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-2015, 02:30
  4. Γυναίκες
    By igeorgak in forum Κακοποίηση
    Replies: 32
    Last Post: 02-03-2010, 14:03
  5. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΝΙΑ-ΠΑΝΙΚΟ-ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ
    By melene in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 22-12-2009, 21:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •