ξένες γυναίκες..Είναι άραγε η λύση?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 162
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437

    ξένες γυναίκες..Είναι άραγε η λύση?

    Είναι άραγε η λύση οι ξένες γυναίκες για τον μέσο Έλληνα άντρα..υπερτερούν σχεδόν σε όλα η είναι μύθος?.εδώ θα τα αναλύσουμε όλα.τα υπέρ και τα κατά της καθεμιάς θα φανούν ακόμα και με οπτικοακουστικά ντοκουμέντα. .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 20-03-2017 at 12:50.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    104
    Ρε φίλε καθεσε και βλέπεις βίντεο στο youtube που λέγετε slavic beauties? :D καλύτερα να βλέπεις πορνογραφία :P
    Ο λόγος που μπορεί να ταιριάζει κάποιος με άτομο απο ξένη χώρα είναι δεκάδες. Συνεργία διαφορετικών στοιχείων.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Λυση σε ποιο θεμα?ο χαρακτηρας μετραει κ δεν νομιζω οτι μετραει η καταγωγη!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Είναι άραγε η λύση οι ξένες γυναίκες για τον μέσο Έλληνα άντρα..υπερτερούν σχεδόν σε όλα η είναι μύθος?.εδώ θα τα αναλύσουμε όλα.τα υπέρ και τα κατά της καθεμιάς θα φανούν ακόμα και με οπτικοακουστικά ντοκουμέντα. .
    η λυση σε ποιο προβλημα?
    για να βρεις λυση, πρεπει πρωτα να προσδιορισεις το προβλημα.
    και στον γιαννη που παραπονιοταν οτι δεν κανει σχεσεις, προτεινες να βρει πουτανες, και σου απαντησε οτι ενδιαφερεται για σχεση, και στο μελλον, ισως οικογενεια, οχι για πληρωμενο σεξ.
    οποτε, δεν ειναι σε ολα τα προβληματα οι πουτανες η απαντηση, οσο κι αν σου αρεσει να ιντριγκαρεις επαναλαμβανοντας τα ιδια σε ολα τα θεματα..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Ο μέσος Έλληνας είναι για τα μπάζα άσε τις γυναίκες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ξενες γυναικες??ο ανθρωπος μετραει ρε παιδια..οχι η καταγωγη, ειναι λιγο ρατσιστικο αυτο το θεμα..
    στην τελικη στην ξενη γυναικα , οχι ελληνιδα δλδ, εισαι κ εσυ ξενος αντρας..
    σαν να μιλας για προιον που αγοραζεις απο το εξωτερικο,..
    τεσπα...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    να σας πω και εγω τι αποψη μου εχοντας ζησει εξωτερικο με αρκετες ξενες ερωτικες συντρόφους και εδώ στην ελλαδα η πιο μακροχρονια σσχεση μου ηταν ξενη....

    σε ορισμενα θεματα ολες οι γυναικες είναι ιδιες (βλεπε σεξ)

    σε αλλα θεματα εχει να κανει με τι νοοτροπια μεγαλωσαν... άλλη νοοτροπια ακομα στο πρωην ανατολικο μπλοκ... άλλη νοοτροπια οι καθολικες πουριτανες, άλλη νοοτροπια οι και καλα ευρωπαιες, αλλη νοοτροπια οι μουσουλμανες... και καμια σχεση οι ασιατισσες

    την πιο καλη επικοινωνια την ειχα με μια ιρακινη, με μια ρουμανα και.... μια ελληνιδα!!

    κατεληξα ότι εχει να κανει με το ποσο ελευθερο είναι το κάθε ατομο από την νοοτροπια που μεγαλωσε...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Είναι άραγε η λύση οι ξένες γυναίκες για τον μέσο Έλληνα άντρα..υπερτερούν σχεδόν σε όλα η είναι μύθος?.εδώ θα τα αναλύσουμε όλα.τα υπέρ και τα κατά της καθεμιάς θα φανούν ακόμα και με οπτικοακουστικά ντοκουμέντα. .

    ''Παπουτσι απο τον τοπο σου'' !!!!!
    [I]Love...[/I]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Είναι άραγε η λύση οι ξένες γυναίκες για τον μέσο Έλληνα άντρα..υπερτερούν σχεδόν σε όλα η είναι μύθος?.εδώ θα τα αναλύσουμε όλα.τα υπέρ και τα κατά της καθεμιάς θα φανούν ακόμα και με οπτικοακουστικά ντοκουμέντα. .
    φυσικα και οι αλλοδαπες ειναι η λυση στα προβληματα σχεσεων με το αλλο φυλο που εχουν οι αντρες κυριως της επαρχιας.
    κακα τα ψεμματα, οι ελληνιδες σημερα εχουν τοσο μεγαλη μυτη που πολυ δυσκολα παντρευονται εναν χωρικο εναν κτηνοτροφο εναν γεωργο ασχετα με το αν μπορει και με το παραπανω να συντηρισει την οικογενεια του ακομα και αν η συζυγος δεν εργαζεται.

    απο την αλλη μερια η μεσος ελληνας επαρχιωτης εχει στην κυριολεξια απηυδησει απο την υποκρισια το ψεμμα και τον εμπαιγμο απο τις γυναικες της περιοχης του και για αυτο βρισκει καταφυγιο σε αλλοδαπες γυναικες που ψαχνουν και αυτες συζυγο.


    οσο για τους υπολοιπους που ζουνε σε πολεις , κακα τα ψεμματα μια ρωσιδα ρουμανα ουκρανεζα κτλ ειναι απειρα πιο ομορφη εντυπωσιακη εργατικη νοικοκοιρα απο την μεση ελληνιδα που συνηθως κανει αγωνα να μην παρει τα 20 επιπλεον κιλα απο το πολυ καθισιο και επιδη δεν ξερει ποτε να κλεινει το στομα της σε σημειο που μπορω να πω αν και θα πικρανω πολλες οτι η μεση ελληνιδα μειονεκτει απεναντι τους.

    αυτος ειναι και ο λογος που μια ελληνιδα πολυ δυσκολα θα μπορεσει να παντρευτει εναν αλλοδαπο οσο και αν χτυπιεται εκτος αν ειναι απο τους φιλους μας αλβανους και το κανει για να παρει την ελληνικη ιθαγενεια


    αρε γλεντια δευτερα απογευμα!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    φυσικα και οι αλλοδαπες ειναι η λυση στα προβληματα σχεσεων με το αλλο φυλο που εχουν οι αντρες κυριως της επαρχιας.
    κακα τα ψεμματα, οι ελληνιδες σημερα εχουν τοσο μεγαλη μυτη που πολυ δυσκολα παντρευονται εναν χωρικο εναν κτηνοτροφο εναν γεωργο ασχετα με το αν μπορει και με το παραπανω να συντηρισει την οικογενεια του ακομα και αν η συζυγος δεν εργαζεται.

    απο την αλλη μερια η μεσος ελληνας επαρχιωτης εχει στην κυριολεξια απηυδησει απο την υποκρισια το ψεμμα και τον εμπαιγμο απο τις γυναικες της περιοχης του και για αυτο βρισκει καταφυγιο σε αλλοδαπες γυναικες που ψαχνουν και αυτες συζυγο.


    οσο για τους υπολοιπους που ζουνε σε πολεις , κακα τα ψεμματα μια ρωσιδα ρουμανα ουκρανεζα κτλ ειναι απειρα πιο ομορφη εντυπωσιακη εργατικη νοικοκοιρα απο την μεση ελληνιδα που συνηθως κανει αγωνα να μην παρει τα 20 επιπλεον κιλα απο το πολυ καθισιο και επιδη δεν ξερει ποτε να κλεινει το στομα της σε σημειο που μπορω να πω αν και θα πικρανω πολλες οτι η μεση ελληνιδα μειονεκτει απεναντι τους.

    αυτος ειναι και ο λογος που μια ελληνιδα πολυ δυσκολα θα μπορεσει να παντρευτει εναν αλλοδαπο οσο και αν χτυπιεται εκτος αν ειναι απο τους φιλους μας αλβανους και το κανει για να παρει την ελληνικη ιθαγενεια


    αρε γλεντια δευτερα απογευμα!!!!
    έτσι εμείς σαν άντρες μετράμε πολύ..ένας γνωστός μου δεν έβρισκε με ελληνίδες εύκολα και πήρε Αλβανίδα.υπέροχο κορίτσι εργατικό.Χωρίς τουπέ ψωνισμο και πραγματικό μανεκέν.175 ύψος παρακαλώ..Αυτός είναι γύρω στα 150κιλα και άνεργος παρακαλώ και τον ζει και τον στηρίζει μέχρι να ορθοποδήσει πάλι..Δεν πιάνονται οι ξένες πραγματικά..τα βλέπουν γνωστοί μου που τα έχουν με ελληνίδες και ζηλεύουν.Από την άλλη οι κοπέλες τους περπατάνε με σκυμμένο κεφάλι όταν περνάνε από μπροστά της πιθανότατα από ένστικτο κατωτερότητας προς αυτήν..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Από την άλλη οι κοπέλες τους περπατάνε με σκυμμένο κεφάλι όταν περνάνε από μπροστά της πιθανότατα από ένστικτο κατωτερότητας προς αυτήν..
    πλακα πλακα εχω ενα γνωστο που πηγε μοσχα και βεβαια και στον υπογειο σιδηροδρομο της πολεως που ειναι μεγαλο αρχιτεκτονικο και καλλιτεχνικο
    επιτευμα, και μου ελεγε οτι πολλες φορες νομιζε οτι βρισκοταν σε πασαρελα απο την ομορφια των γυναικων εκει.


    οσο για τις Αλβανιδες ειναι γνωστο το ποσο καλες νοικοκυρες και εργατικες ειναι τοσο που συχνα οι Αλβανοι λενε οτι οι γυναικες τους ξεβρωμισαν τα σπιτια των Ελληνων και δεν εχουν καθολου αδικο, αλλα αυτο νομιζω οτι ισχυει και για ολες τις υπολοιπες αλλοδαπες.

    και ναι εχεις δικιο, οι γυναικες ειναι ιδιαιτερα ανταγωνιστικες και ζηλοφθονες σε οτι εχει σχεση με την ομορφια και την περαση τους στον αντρικο πληθυσμο, κακα τα ψεμματα γυναικεια φιλια μεταξυ τους, δεν υπαρχει για αυτον ακριβως τον λογο

    http://www.tovima.gr/vimagazino/view...le/?aid=644356 παραθετω ενα λιγκ που εξηγει τι συμβαινει στην ψυχη της γυναικας οταν συνειδητοποιει οτι μοιραζεται με την μητερα της τον ιδιο αντρα δηλαδη τον πατερα της......

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    πλακα πλακα εχω ενα γνωστο που πηγε μοσχα και βεβαια και στον υπογειο σιδηροδρομο της πολεως που ειναι μεγαλο αρχιτεκτονικο και καλλιτεχνικο
    επιτευμα, και μου ελεγε οτι πολλες φορες νομιζε οτι βρισκοταν σε πασαρελα απο την ομορφια των γυναικων εκει.


    οσο για τις Αλβανιδες ειναι γνωστο το ποσο καλες νοικοκυρες και εργατικες ειναι τοσο που συχνα οι Αλβανοι λενε οτι οι γυναικες τους ξεβρωμισαν τα σπιτια των Ελληνων και δεν εχουν καθολου αδικο, αλλα αυτο νομιζω οτι ισχυει και για ολες τις υπολοιπες αλλοδαπες.

    και ναι εχεις δικιο, οι γυναικες ειναι ιδιαιτερα ανταγωνιστικες και ζηλοφθονες σε οτι εχει σχεση με την ομορφια και την περαση τους στον αντρικο πληθυσμο, κακα τα ψεμματα γυναικεια φιλια μεταξυ τους, δεν υπαρχει για αυτον ακριβως τον λογο

    http://www.tovima.gr/vimagazino/view...le/?aid=644356 παραθετω ενα λιγκ που εξηγει τι συμβαινει στην ψυχη της γυναικας οταν συνειδητοποιει οτι μοιραζεται με την μητερα της τον ιδιο αντρα δηλαδη τον πατερα της......
    έτσι είναι ένας γνωστός μου ψυχολόγος πήγε νομίζω Τσεχία πριν 5 χρόνια και Ουγγαρία και ξετρελαθηκε με την Αγγελική ομορφιά των γυναικών..έριξε μαύρη πέτρα πίσω του στις ελληνίδες..σαφώς οι γυναίκες θα είναι ανταγωνιστικές μεταξύ τους αφού βρίσκονται στην ίδια μπιζνα οι περισσότερες.άρα αδιάφορες μεταξύ τους δεν μπορεί να είναι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    έτσι είναι ένας γνωστός μου ψυχολόγος πήγε νομίζω Τσεχία πριν 5 χρόνια και Ουγγαρία και ξετρελαθηκε με την Αγγελική ομορφιά των γυναικών..έριξε μαύρη πέτρα πίσω του στις ελληνίδες..σαφώς οι γυναίκες θα είναι ανταγωνιστικές μεταξύ τους αφού βρίσκονται στην ίδια μπιζνα οι περισσότερες.άρα αδιάφορες μεταξύ τους δεν μπορεί να είναι.
    κανεις
    δεν αμφιβαλλει (υποθετω) οτι υπαρχουν πανεμορφες τσεχες, ρωσσιδες και πολλων αλλων εθνικοτητων γυναικες.
    γι αυτο που οχι μονο αμφιβαλλω, αλλα επειδη ξερω αρκετες ξενες, ειμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΕΒΑΙΗ οτι ΔΕΝ ισχυει, ειναι οτι οι γυναικες αυτες και ειδικα οι ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ, καθονται στον καθενα που δενε χει απολυτως κανενα προσον, ετσι απλα επειδη το θελει εκεινος...

    γιατι δεν δοκιμαζεις την τυχη σου με καμια πανεμορφη τσεχα να μας πεις εντυπωσεις? (χωρις να πληρωσεις, ε? μην κλεβεις)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κανεις
    δεν αμφιβαλλει (υποθετω) οτι υπαρχουν πανεμορφες τσεχες, ρωσσιδες και πολλων αλλων εθνικοτητων γυναικες.
    γι αυτο που οχι μονο αμφιβαλλω, αλλα επειδη ξερω αρκετες ξενες, ειμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΕΒΑΙΗ οτι ΔΕΝ ισχυει, ειναι οτι οι γυναικες αυτες και ειδικα οι ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ, καθονται στον καθενα που δενε χει απολυτως κανενα προσον, ετσι απλα επειδη το θελει εκεινος...

    γιατι δεν δοκιμαζεις την τυχη σου με καμια πανεμορφη τσεχα να μας πεις εντυπωσεις? (χωρις να πληρωσεις, ε? μην κλεβεις)
    δεν πλήρωσε κανένας φίλο μου. Η μαλλον κερασε ισως ενα ποτο και στην Ασία ολες οι ασιατισες τους κερναγανε....Στο ότι οι όμορφες δεν κάθονται εύκολα ισχύει όταν βρίσκονται σε μικρό ποσοστό και αποκτά με υπεραξία.Εκεί όμως βλέπεις είναι σχεδόν όλες όμορφες οποτε δεν λέει κάτι..

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μου αρέσουν οι γυναίκες από ξένες χώρες είναι κακό;
    By thanos1994 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 123
    Last Post: 18-01-2024, 17:14
  2. Υπάρχει λύση άραγε?
    By Θεοφανία in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 47
    Last Post: 03-02-2010, 20:05
  3. απογοητευτηκα...υπαρχει αραγε λυση?
    By ζωζα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 09-05-2009, 18:52
  4. ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ?
    By x.ps. in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 09-11-2008, 00:43
  5. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 01:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •