Πως ειναι οταν καποιος πινει MDMA?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537

    Πως ειναι οταν καποιος πινει MDMA?

    Θελω να μου πειτε οσοι ξερετε, πως ειναι καποιος οταν εχει πιει MDMA..ρωτω για καποιον γνωστο μου..
    θα ηθελα να μου πειτε , οταν το πιει, μπορει να κοιμηθει μετα απο λιγο ανετα? τι ακριβως συμπτωματα ακολουθουν?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Τσιτα πολυ τσιτα διαστελονται οι κορες των ματιων και ενα χαρακτηριστικο του συγκεκριμενου ναρκωτικου ειναι οτι οσοι το εχουν πιει σφιγγουν πολυ τα δοντια και τα τριζουν.....για υπνο λιγο δυσκολο κατευθειαν μετα απο κανα 3ωρο ισως

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Να πεταχτω κ εγω η ακυρη!!τι ειναι το mdma?
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Quote Originally Posted by pink floyd View Post
    Να πεταχτω κ εγω η ακυρη!!τι ειναι το mdma?
    Ναρκωτικο στην κατηγορια των ανεβαστικων οπως η κοκαινη και οι μεθαμφεταμινη

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Ααα,οκ!εγω ξερω ατομο που ηταν χρηστης κοκας!!υπερεναταση,κοιμοτα� � πολυ λιγο,διαθεση να κανει τα παντα!!βεβαια μετα απο λιγους μηνες εσκασε κ η καταθλιψη αλλα αλλο αυτο!ακυρη ειμαι αλλα οκ!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ωραια..τωρα αφου μαθαμε τι ειναι το MDMA..Ας απαντησει καποιος..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    οτι αποτελεσμα και να εχει το να το παρει, σιγουρα θα διαφερει απ οργανισμο σε οργανισμο, οπως και θα διαφερει αν παιρνει αλλα χαπια, ειτε ψυχοφαρμακα ειτε αλλου ειδους φαρμακα, ειτε αλλα ναρκωτικα, αν εχει την ταδε παθηση, κλπ κλπ.
    οποτε ποιος να σου απαντησει αν θα κοιμαται η οχι?
    καποιον γιατρο που να ξερει την περιπτωση του θα πρεπει να ρωτησει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Ανξιους σου εχω απαντησει πιο πανω τι αλλο ακριβως θελεις να μαθεις την χημικη του συσταση?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    οχι kavkaz σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση, ηταν πολυ to the point k ηταν ακριβως αυτο που ηθελα να ακουσω, πως ειναι καποιος οταν το παιρνει κ τελος.
    Πως ειναι η εικονα του, αν νιωθει τσιτα κλπ...με φωτισες αρκετα κ χιλαι ευχαριστω.
    Οσον αφορα την συσταση του, ξερω τα παντα για την συσταση του.
    Απλα ηθελα να μαθω αν καποιος οταν το παιρνει ειναι τσιτα ή οχι? η φαινεται ηρεμος σαν να μην εχει παρει?πχ μιλαει πολυ? εχει ενεργεια κλπ?
    γτ εχω δει κ ατομα να πινουν κοκα κ ειναι νορμαλ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Τσιτομενος ειναι οι κορες του ειναι ασυνηθιστα μεγαλες γουρλομενα ματια μπορει να χει τρεμουλο μιλανε πολυ γρηγορα και δωσε βαση σε αυτο που ειπα η διαφορα με τα αλλα ανεβαστικα ειναι οτι στο mdma σφιγγουν πολυ τα δοντια σε σημειο που να ακουγεται τριξιμο....μετα απο ωρα οταν περναει η επιδραση νιωθουν λες και ειναι στον αερα μια χαλαρωση στο σωμα....αλλα πραγματα που μπορει να παρατηρησεις ειναι η εφιδρωση και ισως η παρανοια.....
    Παντως να πιει καποιος mdma και να πεσει κατευθειαν για υπνο σχεδον αδυνατον οπως ειπα και πριν τουλαχιστον μετα απο 2-3 ωρες

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    μαλιστα.. ε τοτε δεν πινει MDMA.. πινει μονο αλκοολ..χααχαχχα!
    το λεω γιατι μια φιλη μου φαινεται οτι οταν πινει 2-3 μπυρες γινεται ξαφνικα ευθυμη πολυ κ χαρουμενη... αλλα μετα απο κανα 3ωρο ταυλιαζεται στον υπνο..δεν σφιγγει δοντια, δεν εχει γουρλωμενα ματια, δεν εχει τρεμουλο. απλα ειναι ευθυμη κ πολυλογου.. κ καπως χαρουμενη.. αυτο τι μπορει να ειναι..
    μετα χαλαρωνει κ κιομαται σαν βοδακι..
    εγω δεν πινω αλκοολ κ εχω ξεχασει πως ειναι..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Ουτε εγω πινω αλκοολ.....παντως αν σκεφτεσαι αν επινε αλκοολ μαζι με mdma που ειναι συνηθισμενος συνδιασμος θα ταν κατι πολυ παραπανω απο ευθυμη θα σας ειχε κανει ανω κατω....αυτα τα πινουν στα psychedelic party και κανουν λες και τρεχουν σε μαραθωνιο....τωρα ιδως να ναι τοσο ευθυμη γιατι ισως δεν συνηθιζει να πινει αλκοολ στις ποσοτητες που πινει οταν ειστε μαζι αυτο μαλλον επιβεβαιωνεται επειδη λες ουι μετα κοιμαται σαν τιγρης....

    Χαχαχαχαχα παντως αν εχεις αμφιβολιες και παλι την επομενη φορα κοιτα την στα ματια αν εχει παρει ανεβαστικα που δεν το νομιζω οι κορες των ματιων της θα ειναι τοσο μεγαλες που θα ναι σχεδον ολο το ματι μαυρο απο την κορη

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    α δλδ αν καποιος πιει MDMA με αλκοολ ειναι χειροτερο ε? δλδ ειναι ακομα πιο τσιτα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Ναι συνηθως το ριχνουν μεσα σε μπυρα αλλα το πινουν και με νερο η χυμο αλλα γινεται και εισπνεομενο

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    κ οταν το ριχνυον σε μπυρα η επιδραση του εινια μεγαλυτερη?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 53
    Last Post: 02-09-2014, 10:06
  2. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  3. Replies: 54
    Last Post: 26-01-2010, 19:45
  4. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 10:35
  5. Τι μπορεί να πάθει κάποιος όταν...
    By Innoue in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2007, 12:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •