Θέλω να αυτοκτονήσω!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 72
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766

    Θέλω να αυτοκτονήσω!

    Δεν αντέχω άλλο την ζωή μου θέλω να αυτοκτονήσω...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    γιατι βρε δελφινι τη επαθες για αναλυσετο τη εγινε

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Βαρέθηκα τι ζωή είναι αυτή και η Μάρα με βαρέθηκε που της λέω τα ίδια και τα ίδια και δεν μου μιλάει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    η μαρα ειναι η φιλη σου?....... ααα βρε δελφινι δεν ειναι για να λεμε στο κοσμο τα της ψυχωσης - σχιζοφρενειας δεν καταλαβαινει και τον κουραζεις
    για αυτο υπαρχουν ψυχολογη και ψυχιατρη, πληρωνονται για να μας ακουν και να τους τα πρηζουμε. δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα εγω στα 37 μου χρονια εχω χασει πολλους φιλους που νομιζα καλους.... και πολυ πριν παθω τη ψυχωση........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Και γω μια απο τα ιδια δελφινι..δν βρισκω νοημα στη ζωη μου..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Θα αυτοκτονήσουμε ομαδικώς τελικά

    Ανύπαντρη θα μείνω

    Ελπίζω ο Θεός να με βοηθήσει

    Η Μάρα κουράστηκε μαζί μου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αστα να πανε..τι εχεις δελφινι??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Αστα να πανε..τι εχεις δελφινι??
    Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια βαρέθηκα πια

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Κ γω εδω κ ενα χρονο εχω καταθλιψη και γαδ και καθε μερα παλευω

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,597
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Βαρέθηκα τι ζωή είναι αυτή και η Μάρα με βαρέθηκε που της λέω τα ίδια και τα ίδια και δεν μου μιλάει.
    ε πες της άλλα κι εσυ!
    πρεπει να της λες τα ιδια και τα ιδια?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Θα αυτοκτονήσουμε ομαδικώς τελικά

    Ανύπαντρη θα μείνω

    Ελπίζω ο Θεός να με βοηθήσει

    Η Μάρα κουράστηκε μαζί μου.
    Πρωτον αν θες να παντρευτεις κανε κατι,βγες εξω,φτιαξου λιγο καποιον θα γνωρισεις!
    Δευτερον δεν καταλαβαινω γιατι αναφερεις το ονομα της κοπελας!δελφινακι εκτος απο το φορουμ εχουμε κ αλλα προβληματα,δεν γινετε να εχουμε συνεχεια διαθεση να ασχολουμαστε με τα ιδια θεματα!απο την στιγμη που η κοπελα σου χει πει τοσα πραγματα κ τα ιδια,τωρα τι να σου πει??μην στεναχωριεσαι αλλα κοιτα να αλλαξεις λιγα πραγματα σε σενα!!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    κοριτσακι μου , δεν γινεται να ριχνεις ευθυνες σε εναν ανθρωπο, στην προκειμενη την Μαρα, απο το φορουμ.... οκ εδω μιλαμε αλλα δεν ειμαστε φιλοι.. εκτος κ αν εχετε γινει κολλητες κ βρισκεστε κ εκτος.. αλλα κ παλι δεν ειναι λογος αυτοκτονιας αυτος..
    κ η Μαρα εχει τα δικα της προβληματα να ασχοληθει, εμμεσα με αυτον τον τροπο θα την κανεις να νιωσει τυψεις που δεν μπορει να σου μιλησει..
    για οσα εχεις να απευθυνεσαι σε εναν ψυχολογο καλυτερα κ να εχεις μια καλη θεραπευτικη σχεση μαζι του ...
    η Μαρα ειναι απλα ενα μελος εδω κ δεν μπορει να παιρνει τετοιο βαρος , ουτε να της δινεις εσυ τετοιο βαρος..
    οσον αφορα τον γαμο..οκ.. κ τι εγινε αν δεν παντρευτεις?? δλδ μονο οσοι παντρευονται αξιζουν? η ζωη εχει τοσο ομορφα πραματα να κανεις!!!
    ισα ισα ο γαμος εινια σοβαρη δεσμευση..μπορει κ να πιεζοσουν κιολας μεσα σε ενανα γαμο..
    θελω να πω οτι δεν ειναι πανακεια, ουτε εινια κατι ονειρεμενο οπως τα βλεπουμε στις ταινιες μερικες φορες... οκ.. απλα δεν ειναι ολα ροδινα σε εναν γαμο..
    δεν θα αξιζεις λιγοτερο αν δεν παντρευτεις ποτε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Earth
    Posts
    763
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    κοριτσακι μου , δεν γινεται να ριχνεις ευθυνες σε εναν ανθρωπο, στην προκειμενη την Μαρα, απο το φορουμ.... οκ εδω μιλαμε αλλα δεν ειμαστε φιλοι.. εκτος κ αν εχετε γινει κολλητες κ βρισκεστε κ εκτος.. αλλα κ παλι δεν ειναι λογος αυτοκτονιας αυτος..
    κ η Μαρα εχει τα δικα της προβληματα να ασχοληθει, εμμεσα με αυτον τον τροπο θα την κανεις να νιωσει τυψεις που δεν μπορει να σου μιλησει..
    για οσα εχεις να απευθυνεσαι σε εναν ψυχολογο καλυτερα κ να εχεις μια καλη θεραπευτικη σχεση μαζι του ...
    η Μαρα ειναι απλα ενα μελος εδω κ δεν μπορει να παιρνει τετοιο βαρος , ουτε να της δινεις εσυ τετοιο βαρος..
    οσον αφορα τον γαμο..οκ.. κ τι εγινε αν δεν παντρευτεις?? δλδ μονο οσοι παντρευονται αξιζουν? η ζωη εχει τοσο ομορφα πραματα να κανεις!!!
    ισα ισα ο γαμος εινια σοβαρη δεσμευση..μπορει κ να πιεζοσουν κιολας μεσα σε ενανα γαμο..
    θελω να πω οτι δεν ειναι πανακεια, ουτε εινια κατι ονειρεμενο οπως τα βλεπουμε στις ταινιες μερικες φορες... οκ.. απλα δεν ειναι ολα ροδινα σε εναν γαμο..
    δεν θα αξιζεις λιγοτερο αν δεν παντρευτεις ποτε.
    Ανξιους κ κολλητες να ηταν δεν γινετε να λεμε συνεχεια τα ιδια!κ στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν βλεπω καποιο σοβαρο προβλημα!εγω βλεπω εναν ανθρωπο που εχει βολευτει με την "κλαψα"!συγνωμη δελφινακι αλλα στα λεω με πολυ αγαπη!το πιο ευκολο πραγμα ειναι να μιζεριασουμε κ να τα ριχνουμε στους αλλους!η ζωη εξω ομως θελει κοτσια κ δεν ενδιαφερει κ κανεναν τι προβληματα εχει ο καθενας!επισης μονο εσυ μπορεις να αλλαξεις την ζωη σου κανενας αλλος δεν μπορει να το κανει για σενα!
    No matter how you feel..Get up..Dress up..Show up and..NEVER GIVE UP!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Σας ευχαριστώ πολύ

    Ταλαιπωρήθηκα παρα πολύ με την ασθένεια μου δυστυχώς

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Και προς Θεού δεν θέλω να κάνω να αισθανθεί κανένας ενοχές

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να αυτοκτονήσω.
    By Petitefille in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 179
    Last Post: 26-11-2016, 09:58
  2. θελω να αυτοκτονησω
    By klants in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 21-07-2013, 13:18
  3. Replies: 8
    Last Post: 10-10-2011, 00:50
  4. Δεν θελω να αυτοκτονησω
    By liveloula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 152
    Last Post: 01-10-2009, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •