δε θελω να βλεπω κανεναν - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 70 of 70
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    πανεληνιες δυσκολο πραγμα ειδικα με ψυχωση κουραγιο boo, μπορεις να δωσεις κατατακτηριες μετα εχεις και δευτερη ευκερια.......... εγω σκεφτομαι να βαλω μπρωστα proficecy εχω δωδεκα χρονια που πηρα το λοουερ, ειμαι και δυσλεκτικος..... το σκεφτομαι βρηκα μια καλη τιμη σε ενα φροντιστηριο και μαλλον θα παω να δω πως θα διαβαζω......

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ευχαριστω serios και pavlosla για το κουραγιο.
    καταλαβαινω οτι μαλλον χρειαζομουν ακομα 1 χρονο μαθηματα για να τα καταφερω με τους ρυθμους που παω.
    δε το βλεπω να τα καταφερνω ρε γμτ..
    και οι δικοι μου δε μπορουν να με στηριξουν οικονομικα για να ξαναδωσω.μονο αν παρω το επιδομα κι εχω δικα μου λεφτα
    τελος παντων να μην κλαιγομαι δε θελω..θα κανω οτι μπορω κι ας αποτυχω
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Βασικά ρε boo τον πόνο της ψύχωσης μπορω να τον καταλάβω.
    Δεν καταλαβαίνω τον βαθμο λειτουργικότητας κ τα όρια του καθενός.
    Εγώ μετα απο 3 χρόνια μπορουσα να κάνω κάτι με μαθήματα κ σχολές νομιζω.Δεν έκατσε αυτό που ήθελα αλλά εκείνο το διαστημα ένιωθα λιγοτερο από διοργάνωμενος.

    Τώρα πως το παλευεις δεν ξέρω.
    Κ η elyn saks παρόλη την σοβαρή της κατασταση στη σχολή κάποια διαστηματα λειτουργούσε κ έγραφε κ ολόκληρα άρθρα επιστημονικά.
    Μέχρι κ ταξίδι με αεροπλάνο πήγε έχοντας παραισθήσεις.
    Για μένα αδιανόητο τα πρωτα χρόνια.

    Καλη δυναμη.Να ξέρεις πως εχεις δυνατότητες κ κουράγιο μπόλικο.
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    βαθμος λειτουργικοτητας μου..
    προσπαθω να βουρτσιζω τα δοντια μου και να κανω μπανιο πολλες φορες τα παραταω ολα αυτα
    φιλους δεν εχω εδω οποτε βγαινω για καφε με τη μανα μου μια φορα στις 10-15 μερες.εβγαινα και μονη μου αλλα χαλασε το κινητο που χαζευα στο ιντερνετ
    μιλαω μονο στη ψυχολογο ουσιαστικα.σπιτι δε με ρωταει κανεις ουτως η αλλως πως ειμαι αφου φαινομαι φυσιολογικη καπως
    αλλαζω ρουχα τακτικα
    διαβαζω 1.5-2 ωρες τη μερα
    εχω πολυ αγχος και μπλοκαρω δε μπορω να κοιμηθω
    κανω μικροεπεισοδια 3-10 ημερων αλλα μενω και καμια 10αρια μερες καλα.ετσι παει απο το φλεβαρη
    το δωματιο μου ειναι συνηθως ανω κατω
    ακουω ολη μερα μουσικη στον υπολογιστη
    αυτα κανω
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    boo εισαι ηρωιδα
    οταν λες κανω μικροεπεισοδια τη γινεται ακους φωνες ψευδεσθησης?.........
    καλα ρε εσενα δεν σε πιανουν τα φαρμακα........
    εγω μεσ την ατυχια μου υπηρξα τυχερος και με πιασαν τα φαρμακα και δεν εχω προβληματα λιγο αγχος εχω ακομη αλλα σιγα σιγα θα μου περασει και αυτο........ οδηγαω 5 χρονια και ακομα εχω αγχος οταν παω να οδηγησω. δεν ξερω τη φταιει η ψυχωση, δεν εχω ακομα αυτοπεποιθηση τι να πω

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    οταν επαθα το τελευταιο μικροεπεισοδιο 10 μαρτη κρατησε 11 μερες ειχα φωνες και με παρακολουθουσαν
    και πριν 2-3 εβδομαδες για 3-4 μερες ελεγα ασυναρτησιες ειχε θολωσει το μυαλο μου
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Πραγματικα θα ηθελα να μαθω τι συμπτωματα ειχες οταν επινες και πως συμπεριφεροσουν στους αλλους...Τι σε βασανιζε την ωρα που ησουνα μαστουρης.Δεν το εχω συζητησει με κανεναν γιατι πολυ απλα κανεις στον περιγυρο μου δεν ειχε τετοια θεματα και φοβομουν μην με εκθεσω.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Πραγματικα θα ηθελα να μαθω τι συμπτωματα ειχες οταν επινες και πως συμπεριφεροσουν στους αλλους...Τι σε βασανιζε την ωρα που ησουνα μαστουρης.Δεν το εχω συζητησει με κανεναν γιατι πολυ απλα κανεις στον περιγυρο μου δεν ειχε τετοια θεματα και φοβομουν μην με εκθεσω.
    ενοεις αν καταλαβα καλα οταν επινα χορτο..ενιωθα χαμενη, γελια, δε με ενοιαζε τιποτα, κολαγε το μυαλο μου, ετρωγα σκαλωματα, πεινα, υπνηλια μετα απο λιγο.απλα επειδη στο παρελθον 9 στις 10 φορες το εκανα παρα τη θεληση μου οσο χαζο κι αν ακουγεται..κατα τη διαρκεια μου επεφτε πολυ η διαθεση γιατι δεν το εκανα απο ευχαριστηση
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Νταξη νομιζω τα αλλα περισσευουν απο την στιγμη που ενιωθες χαρουμενη...Αυτο μετραει και για αυτο το καπνιζεις αλλωστε.
    Οταν λες σκαλωματα εννοεις οτι ξεχναγες τι ηθελες να πεις?Καψιμο?
    Ανελυσε το μου λιγο.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    οπως σου ειπα 1 στις 10φορες το εκανα με τη θεληση μου.9 στις 10 φορες απλα κοιμομουν μετα απο μιση ωρα τρια τεταρτα..1 φορα στις 10 αισθανομουν χαρα
    σκαλωματα ενοω οτι κολουσε το μυαλο μου.χανομουν σε ασυναρτητες σκεψεις.κολουσε η σκεψη μου σε ενα πραγμα.κολουσα σε αντικειμενα.ελεγα ασυναρτησιες.καμια επαφη με το περιβαλλον
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΙΑ
    By aeraki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-07-2012, 01:23
  2. δεν εμπιστεύομαι πλέον κανέναν
    By aeraki in forum Κακοποίηση
    Replies: 36
    Last Post: 18-07-2012, 23:17
  3. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 14:47
  4. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ
    By paramythi in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-08-2005, 23:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •