Τη στάση να κρατήσω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 107
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    4

    Τη στάση να κρατήσω

    Γεια σας. Έχω ψήσει την κοπέλα μου πλεόν να φέρουμε στο κρεβάτι μια φορά μια τρίτη κοπέλα. Η ίδια της μου λέει πως μόνο με μια φίλη της θα μπορούσε και θα ήθελε να το κάνει. Η φίλη της αν και της αρέσει , κολλάει και είναι αρνητική επειδή είναι σε σχέση. Η κοπέλα μου λέει πως θα την ψήσει . .Εγώ τώρα πώς να συμπεριφέρομαι απέναντι στη φίλη της και τί στάση να κρατήσω? Γιατί νιώθω λίγο άβολα . . .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Να είσαι ο εαυτός σου. Από εκεί θα κριθείς.


    :cool:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    την 699

  4. #4
    Πλάκα μας κάνεις;
    Δεν νιώθεις άβολα που \"έψησες\" την κοπέλα σου να \"ψήσει\" τη φίλη της να κάνετε τρίο και νιώθεις άβολα πως θα φερθείς?
    Να σου πω μια ιδέα? Ξεκινήστε να μιλάτε για το πόσο σοβαρά βλέπεις την κοπέλα σου, το βαθύ συναίσθημα που σε έχει κατακλύσει από τότε που τη γνώρισες και πάνω απ όλα για το σεβασμο που σου εμπνέει. Τσουπ! Έσπασε ο πάγος!

  5. #5
    Επίσης....στην Ελλάδα γράφεται: Τι στάση και όχι Τη στάση. Για πετύχει 100%!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by Θεοφανία
    Επίσης....στην Ελλάδα γράφεται: Τι στάση και όχι Τη στάση. Για πετύχει 100%!



    Τώρα που το λες, η ανορθογραφία αυτή, ίσως είναι και η σωστή απάντηση.

    Τουτέστιν : τη στάση να κρατήσω !

    Αυτό.

  7. #7
    libercild....respect! Έχεις απόλυτο δίκιο! Πως δεν το σκέφτηκα?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    ελα εχει γινει το πρωτο βημα για να πραγματοποιηθει αυτο που θες!!γιατι κολλας τοτε?απολαυσε το!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    παντως θα επρεπε για να ειναι <δικαιη > και ισοβαρης η συμφωνια την επομενη φορα να φερεις εσυ το φιλο σου λεω εγω τωρα:P
    Dum spiro spero (?)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    κανε τον ανηξερο να τις τρελλανεις..

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    4
    εγώ φίλο δεν το κόβω να φέρνω και το έχω και ξεκαθαρίσει. Το κρέας μου δεν μου αρέσει να το μοιράζομαι. Και στο κάτω κάτω δεν την ανάγκασα. Το ήθελα και δέχτηκε! Δεν χρειαζόταν και πολύ ψήσιμο, ήξερα πως ήθελε πάντα να πειραματιστεί σεξουαλικά και με μια γυναίκα. Ε, ευκαιρεία είναι ! ; )
    Ρωτάω για το τί στάση να κρατήσω, επειδή και η άλλη κοπέλα και σχέση έχει, και μιλάμε κιόλας, ε μην τα κάνω μαντάρα τελικά και δεν γίνει τίποτα. . Θα μου προτείνατε ας πούμε να την προκαλώ πετώντας υπονοούμενα και τέτοια ή όχι ?
    Γι\'αυτό που είπες Helena, είμαι απόλυτα κάθετος και για αυτό που είπα στην αρχή, αλλά και επειδή φοβάμαι μη χαλάσω τη σχέση μου , όχι μόνο μαζί της, αλλά και με το φίλο μου . . .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Λες οτι ένας από τους λόγους που δεν βάζεις άλλο \"αρσενικό\" στην \"παρέα\" είναι γιατί φοβάσαι μη χαλάσει η σχέση σου με την κοπέλα σου..
    Δεν φοβάσαι μην γίνει το ίδιο, τώρα που πρόκειται να βάλεις κι άλλη γυναίκα στο κρεββάτι σας??
    Γιατί μόνο ένας άλλος άντρας θα χάλαγε την σχέση ?

  13. #13
    Αφού θελει να πειραματιστεί και εσυ δεν εχεις πρόβλημα, προτείνω ανεπιφυλκτα να πάρετε και έναν αράπη. Ποτέ δεν ξέρεις....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Originally posted by Θεοφανία
    Αφού θελει να πειραματιστεί και εσυ δεν εχεις πρόβλημα, προτείνω ανεπιφυλκτα να πάρετε και έναν αράπη. Ποτέ δεν ξέρεις....
    φτου σου!! :p :p :p
    Είσαι απίστευτη.. Είσαι θεά!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    4
    όχι δεν φοβάμαι, γιατί ξέρω ότι τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν πρόκειτα να τη ζηλέψει, και αν ναι , δεν θα έχω και γω πολλά πάρε δώσε. . Μπορεί και να της αρέσει και να ξαναθέλει όμως , πού ξέρεις. . . Γιατί είσαι τόσο αρνητική και το κατακρίνεις ?

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •