Δεν μπορώ να ξεχάσω. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Οχι.

    Μην ξεχασεις. Μαθε απο αυτο. Μαθε απο το λάθος σου και μην το ξανακάνεις. Το να ξεχασεις δεν ειναι λυση.

    Εγω πχ μικρός εκανα ενα μεγαλο λάθος που ακομα και σημερα με ποναει. Μετα απο το μπουλινγκ που μου έκαναν, για να με αφησουν ήσυχο εκανα σε ενα μαυρο κορίτσι κι εγω μπουλινγκ.... οταν καταλαβα τι έκανα σταμάτησα αλλα ακομα και σημερα εχω τυψεις. ΑΥτο ομως με βοηθησε στο να μην κάνω κάτι που δεν θέλω, ή που δε πρέπει επειδη το κάνουν οι άλλοι. Αν και ακομα δεν εχω βρει την δυναμη να της ζητησω συγνωμη......

    Ετσι κι εσυ. Μαθε απο αυτο.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δελφίνι έτσι ήταν τότε η εποχή ρώτησες κανένα παντρεμένο το ενενήντα να σου πει ρώτα μία γυναίκα να σου πει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δελφίνι να σου πω ιστορία έχω σκάσει δεν έχω παρέα κ θέλω να πάω για καφέ λέω δε γαμιεται θα πάω μόνος μπαίνω στο μαγαζί κάνω γνωριμίες εντάξει μικρά τα κορίτσια δεν ξέρανε τι γινόταν παλιά κ τους λέω παλιά ο σερβιτόρος ισοδυναμούσε με βουλευτή που να το κανεισ αυτό παλιά δε γινόταν τώρα γίνεται πιο εύκολα παλιά με τίποτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    42
    Γεια χαρά! Στη φίλη σου που απατήθηκε το έχεις πει;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,771
    Quote Originally Posted by Seezo View Post
    Γεια χαρά! Στη φίλη σου που απατήθηκε το έχεις πει;
    ναι φυσικα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Δελφίνι αν δεν είχαμε συναισθήματα και μνήμη δεν θα ήμασταν άνθρωποι.
    Δεν γίνεται να το ξεχάσεις.

    Κάνε κάτι που όσο δύσκολο και αν ακούγεται, τελικά φαντάζει πιο εύκολο από όλα:
    Δημιούργησε νέες εμπειρίες! Θα θυμάσαι έντονα κάτι νέο και θα ξεχάσεις το παλιό...!
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  7. #22
    Στο παρακατω βιντεο εχει μια ιστορια ( τουλαχιστον ) για την περιπτωση σου . Δεν σου λεω ποια ιστορια ειναι αλλα να την βρεις μονη σου.

    https://www.youtube.com/watch?v=5vDvP4Gk0Rk

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πώς να ξεχάσω????? Θέλω να ξεχάσω..... Θέλω να πάθω αμνησία.... να ξεχάσω τον γκόμενο της φίλης μου και ότι πήγα μαζί του.... να μην το λέω πουθενά και να μην με επηρεάζει καθόλου...
    Καλά πες αυτός είναι μαλακας... κερατωσε τη γκόμενα τού. .. που ίσως να μην είχε και πολύ σημασία για αυτον..
    εσυ σαν γυναίκα πως μπορεσες να το κάνεις αυτό σε φίλη σου? όχι μόνο να της φωρεσεις τα κέρατα η ίδια στο κεφάλι αλλά να του δώσεις και την ικανοποίηση...
    για εμενα δεν υπάρχει δικαιολογία για εσενα... με κάθε σεβασμό στο λέω... δεν έχω ζήσει κάτι παρόμοιο αλλά το βρίσκω τρομερό λάθος που δεν διορθωνεται. .. ειδικά αν το έχεις πει κιολας εδώ και εκει... Ίσως και ο ίδιος σε κάποια στιγμή νεύρων να το πει... απορώ αν είστε φίλες ακόμα μετά από αυτο και την κοιτάς στα μάτια ξέροντας τι έχεις κάνει...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Καλά πες αυτός είναι μαλακας... κερατωσε τη γκόμενα τού. .. που ίσως να μην είχε και πολύ σημασία για αυτον..
    εσυ σαν γυναίκα πως μπορεσες να το κάνεις αυτό σε φίλη σου? όχι μόνο να της φωρεσεις τα κέρατα η ίδια στο κεφάλι αλλά να του δώσεις και την ικανοποίηση...
    για εμενα δεν υπάρχει δικαιολογία για εσενα... με κάθε σεβασμό στο λέω... δεν έχω ζήσει κάτι παρόμοιο αλλά το βρίσκω τρομερό λάθος που δεν διορθωνεται. .. ειδικά αν το έχεις πει κιολας εδώ και εκει... Ίσως και ο ίδιος σε κάποια στιγμή νεύρων να το πει... απορώ αν είστε φίλες ακόμα μετά από αυτο και την κοιτάς στα μάτια ξέροντας τι έχεις κάνει...

    κουνελακι εχεις χασει επεισοδια...
    η φιλη αυτη ειχε 3-4 παραλληλα γκομενους. Και τωρα παντρευτηκε αλλον ασχετο και εχει κανει παιδια.
    Ο ενας απο αυτους που λεει το δελφινι, κολλουσε ανελεητα στο δελφινι. Και καπως ετσι εγινε ό,τι εγινε.
    η φιλη προχωρησε τη ζωη της και το δελφινι καθηλωθηκε για μια 20ετια....ζει σε εξαιρετικα κλειστο κοινωνικο περιβαλλον.
    και το προβλημα της ειναι αυτος ο εγκλωβισμος και η καθηλωση σε καιτ που εγινε 20 χρονια πριν....
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    κουνελακι εχεις χασει επεισοδια...
    η φιλη αυτη ειχε 3-4 παραλληλα γκομενους. Και τωρα παντρευτηκε αλλον ασχετο και εχει κανει παιδια.
    Ο ενας απο αυτους που λεει το δελφινι, κολλουσε ανελεητα στο δελφινι. Και καπως ετσι εγινε ό,τι εγινε.
    η φιλη προχωρησε τη ζωη της και το δελφινι καθηλωθηκε για μια 20ετια....ζει σε εξαιρετικα κλειστο κοινωνικο περιβαλλον.
    και το προβλημα της ειναι αυτος ο εγκλωβισμος και η καθηλωση σε καιτ που εγινε 20 χρονια πριν....
    20 χρόνια? [emoji15] πραγματι έχω χάσει επεισόδια. .. νόμιζα ότι ήταν κοριτσάκια ....
    ε όχι και 20 χρόνια να κοπανιέσαι ενώ η άλλη είναι παντρεμενη με αλλον με παιδια...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    20 χρόνια? [emoji15] πραγματι έχω χάσει επεισόδια. .. νόμιζα ότι ήταν κοριτσάκια ....
    ε όχι και 20 χρόνια να κοπανιέσαι ενώ η άλλη είναι παντρεμενη με αλλον με παιδια...

    εμ για αυτο λεμε ό,τι λεμε.
    20 χρονια εγκλωβισμος και καθηλωση ενω η αλλη εφτυσε οσους ειχε τοτε, βρηκε αλλον ασχετο, εχει κανει και 2 παιδια.
    Και το δελφινι προσπαθει ακομα να σταθει στα ποδια της...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    εμ για αυτο λεμε ό,τι λεμε.
    20 χρονια εγκλωβισμος και καθηλωση ενω η αλλη εφτυσε οσους ειχε τοτε, βρηκε αλλον ασχετο, εχει κανει και 2 παιδια.
    Και το δελφινι προσπαθει ακομα να σταθει στα ποδια της...
    Η άλλη ήταν πιο σκληρή. ... το δελφίνι πρέπει να σκεφτεί τι κάνει από εδώ και περα... μετά από τόσα χρόνια δεν θα το θυμάται κανείς. ..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Δελφινάκι σε αγαπάμε εμείς και ας μην σε αγαπάνε οι άλλοι,σκασίλα μας!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    δελφινι, εισαι να κανουμε μια συμφωνια?
    αν το ξεχασουμε εμεις, να το ξεχασεις κι εσυ ρε παιδι μου.
    κοντευουν 20 χρονια που το ειπες εδω.
    εμεις το εχουμε ξεχασει!
    μην μας το θυμιζεις .

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Δελφινάκι σε αγαπάμε εμείς και ας μην σε αγαπάνε οι άλλοι,σκασίλα μας!
    Λαικ !!!!!!!!!!
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. δε μπορω να την ξεχασω
    By pablo4 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 02-09-2015, 17:20
  2. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 03:02
  3. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 02:49
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 11:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •