Ας ενωθούμε!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155

    Ας ενωθούμε!

    Οποίος έχει μείνει χωρίς παρέα και είναι από Θεσσαλονίκη,Κεντρική Μακεδονία ας γράψει σε αυτό το νήμα.

  2. #2
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Οποίος έχει μείνει χωρίς παρέα και είναι από Θεσσαλονίκη,Κεντρική Μακεδονία ας γράψει σε αυτό το νήμα.
    ειμαι απο Αθηνα δυστυχως εισαι μακρια συμπληρωσε 50 μυνηματα να μιλαμε μεσω τηλεφωνου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155
    Ευχαριστώ για την ανταπόκριση στο μήνυμα μου.Δυστυχώς κατάλαβα ότι η πλειοψηφία του φορουμ είναι από Αθήνα.Για ποιο λόγο πρέπει να συμπληρωθούν 50 μυνηματα;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    262
    Με 50 μυνήματα μπορείς να στείλεις προσωπικό σε άλλα άτομα και να μη γράφεις δημόσια.
    Είχα δίκιο γειτόνισσα!
    Χωρίς παρέα αλλά το συνήθισα.
    Δεν άνοιξες σωστό θέμα! Αλλού πρέπει να γράψεις και να έχεις κατάλληλο τίτλο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,131
    Γεια σου πινκ, εγώ είμαι από Αθήνα αλλά μπορεί να πάω Θεσσαλονίκη ή αλλού στη βόρεια Ελλάδα για δουλειά! Οπότε ίσως τα πούμε, υπάρχουν κι άλλοι από το φόρουμ στη Θεσσαλονίκη

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155
    Από ποιο μέρος είσαι ΑΧΒΑΧ;Που πρέπει να γράψω;Δεν κατάλαβα τι εννοείς,συγνώμη!

  7. #7
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Από ποιο μέρος είσαι ΑΧΒΑΧ;Που πρέπει να γράψω;Δεν κατάλαβα τι εννοείς,συγνώμη!
    επιλεγεις το ατομο που θελεις να μιλησεις στο προφιλ του και του στελνεις προσωπικο μυνημα μολις συμπληρωσεις τα 50 μυνηματα εδω στο φορουμ και το βλεπει μονο αυτος οχι ολα τα μελη

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155
    Κατάλαβα!Ειμαι νέο μέλος όποτε σιγά σιγά θα μπω στο κλίμα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Που πρέπει να γράψω;Δεν κατάλαβα τι εννοείς,συγνώμη!
    Εδώ είναι για κατάθλιψη. Στο φόρουμ έχει κατηγορία για σχέσεις και επικοινωνία εκεί πρέπει να ανοίξεις νέο θέμα
    Με ξεκάθαρο τίτλο: είσαι μόνη και ψάχνεις φίλους, παρέα για ,συνάντηση, επικοινωνία , γενικά να το περιγράψεις σύντομα όπως σου αρέσει. Για Θεσσαλονίκη πάντως αν ψάξεις θα βρεις ομάδες για συναντήσεις και ψυχολογική στήριξη. Εγώ δεν έκανα κάτι αλλά πριν πολλά χρόνια ήμουν και εγώ στην ίδια φάση με εσένα. Απέχω λιγότερο από 50 χιλιόμετρα από δυτική Θεσσαλονίκη...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    155
    Μου φαίνεται ότι είμαστε γείτονες!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •