'Εχω κοπέλα με κατάθλιψη και με απογοητεύει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7

    'Εχω κοπέλα με κατάθλιψη και με απογοητεύει

    Γεια σας. Ψάχνοντας forums στο google βρήκα αυτο και ηθελα να εχει θεμα με καταθλιψη.
    Έχω κοπέλα σχεδόν ένα χρόνο η οποια εχει καταθλιψη 3 χρονια και παιρνει χαπια για την αντιμετωπιση της.
    Εγω 20ετων εκεινη 18
    Έχει κάνει πολλά σφάλματα στην σχεση μας αλλά αυτό που με έκανε να την χωρίσω είναι ότι πήγε με άλλον αντρα που γνώρισε μέσα σε μια ώρα. Λεει ότι το μετάνιωσε και μακαρι να γυρνούσε τον χρονο πισω και οτι οταν γινόταν η πράξη ένιωθε ψυχρή και στο τέλος συνηδιτοποιησε τι έκανε και την επιασε μια ''κριση πανικου''.
    Τέλος πάντων ήμαστε χωρισμένη εδω και 2 μηνες και ύστερα απο πολύ πίεση στο να με ξανακερδίσει της απαντησα στο τηλεφωνο και συναντηθήκαμε. Την ρωτησα ΓΙΑΤΙ δεχτηκες να πας βολτα μαζι του...ήταν καποιος αγνωστος για εσενα. Δεν μου εχει απαντησει σε κανενα ''γιατι'' επειδη δεν ξερει ουτε η ίδια για ποιον λογο το εκανε αυτο. Είπε πως άρχισε να με αγαπά υπερβολικά τους τελευταιους μηνες. Επισης μου είπε πως δεν την αφηνα να ''πέφτει'' στην καταθλιψη καθως την εκανα να γελά καθε μερα και οτι δεν μπορει να φανταστεί την ζωη της χωρις εμενα.
    Τους 2 μηνες που δεν την έβλεπα ένιωθα ΧΑΛΙΑ λές και μου κόλλησε την καταθλιψη. Όταν την συναντησα παρ'όλο που με απάτησε , ένιωσα ξανα χαρούμενος αλλά με την σκέψη οτι πήγε με αλλον αντρα και ταυτοχρονα ενιωθα χαλια!!
    Πως αντιδρά ενας ανθρωπος που εχει καταθλιψη? Γιατι να κάνει κατι τετοιο?? Εγω τι να κάνω για να νιωσω καλητερα??? Νιωθω λες και μου κόλλησε την κατάθλιψη!!
    Λεει οτι δεν ηταν ο εαυτος της.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    νιώθεις λες και μου κόλλησε την κατάθλιψη. .. λίγο χαζό :-P
    παρόλα αυτά νιώθεις έτσι επειδή την αγαπάς και λογο του ότι είναι τόσο ευαίσθητη σου βγαίνει κάτι προστατευτικο απέναντι της.. το ότι πήγε τόσο εύκολα με αλλον... δεν το σχολιάζω. .. Ούτε η κατάθλιψη μπορεί να το δικαιολογισει για εμενα... απαράδεκτο. . δεν θα σου δώσω κάποια συμβουλή γιατί εγώ κάτι τέτοιο δεν θα το συγχωρουσα.. και δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικη...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Γειά σου φίλε!
    Η ανθρώπινη συμπεριφορά είναι πολυπαραγοντική. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να βρω τη σύνδεση ανάμεσα στην κατάθλιψη και στο ότι σε απάτησε. Ότι ήταν ψυχρή κι ότι έπειτα έπαθε κρίση πανικού, είναι ένα ενδεχόμενο που φαίνεται αρκετά αληθοφανές, λόγω της ανασφάλειας και της έλλειψης οικειότητας με τον τύπο... Όπως επίσης μπορεί να συνειδητοποίησε ότι έκανε μ......., να αγχώθηκε και να το μετάνιωσε. Το βασικό είναι γιατί το έκανε αυτό, εφόσον σε αγαπάει. Δεν ξέρω πως ήταν η σχέση σας γενικότερα, αλλά σίγουρα δεν απαιτούμε να αποδεχτεί κάποιος τη "λανθασμένη" συμπεριφορά μας, αναλογικά με την ψυχική μας διαταραχή, ειδικότερα όταν αυτή πληγώνει και προσβάλει. Η μόνη απαίτηση που θα μπορούσε να έχει, όσον αφορά αυτό το θέμα, είναι να την αποδέχεσαι ως προσωπικότητα σε συνδιασμό με τη διαταραχή της.
    Αναφορικά με εσένα, το αν θα την συγχωρήσεις και αν θα συνεχίσεις μαζί της, είναι καθαρά δικό σου θέμα. Μπορείτε να ανακαλύψετε μαζί τι πήγε στραβά... αλλά αυτό θα είναι μία δική σου επιλογή. ....Η κατάθλιψη σίγουρα δεν είναι κολλητική κι αν αισθάνεσαι χάλια σημαίνει ότι ένιωθες πράγματα γι αυτή κι ότι πληγώθηκες. Είναι μία περίοδος "πένθους" για σενα και είναι λογικό να αισθάνεσαι άσχημα. Για να αισθανθείς καλύτερα, θα βιώσεις την απώλεια και σιγά σιγά θα ασχολήσε και με άλλα πράγματα. Με το πέρασμα του χρόνου θα μαλακώσει το βάρος που κουβαλάς τώρα. .....Όλα τα πράγματα στη ζωή είναι μικρά κι ο χρόνος τα μεγαλώνει, μόνο ο πόνος είναι μεγάλος κι ο χρόνος τον μικραίνει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,628
    αν η συμπεριφορα που περιγραφεις εχει σχεση με παθηση, εχει αλλου ειδους παθηση και οχι καταθλιψη (μπορει να εχει περιοδους καταθλιψης και στο ειπε ετσι για να μην τρομαξεις).
    παντως οτι και να εχει, φυσικα και ΔΕΝ ειναι κολλητικο, ουτε στα αστεια, ουτε στα σοβαρα.
    εσυ , δεν θα γινεις ψυχιατρος για να δεις πως θα διαχειριζεσαι τις σχεσεις σου.
    οταν σου φερονται οπως δεν θελεις, δεν σε σεβονται, σε προδιδουν, κλπ, φευγεις.
    τοσο απλα..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7
    Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.Μου ειχε πει κιολας οτι κανενας δεν την εχει αγαπησει πραγματικά, ουτε καν η οικογενεια της. Γενικά η κοπέλα εχει περάσει πολλά βάσανα γιαυτό και μένει σε ίδρυμα. Εφόσον της έδειχνα πόσο την αγαπώ κάθε μέρα γιατι να σκεφτεί να πάει με κάποιον αλλον ?? Επισης μου ειπε πως την ''παρέσυρε'' η κολλητή της (η κολλητή της αλλάζει τους γκόμενους σαν τα πουκαμισα). Δεν εχει ξαναμιλησει στην κολλητή της και ότι για να ξαναγυρίσω πίσω θα κάνει οτι θέλω εγώ αρκεί να είμαι δίπλα της. Δεν μπορώ ομως να είμαι μαζι της επειδη με ''τρώνε'' οι σκεψεις καθώς έμαθα αρκετά για το συγκεκριμενο συμβάν. Από την άλλη όμως δεν μπορώ να μην είμαι δίπλα της...την θελω παρα πολύ....
    Όντως λίγο χαζό αυτο που είπα ''νιωθω λες και μου κολλησε την καταθλιψη'' αλλά οι φίλοι μου μου λενε συνεχώς πως είμαι λυπημένος και ότι δεν συμπεριφέρομαι όπως ήμουν...δηλαδή με διάθεση να βγώ μαζι τους , να γελάω , να λεω αστεία κλπ. Κλείνομαι στο σπίτι και ειδικά το βράδυ δεν μπορω να κοιμηθώ ή κλαίω (ναι ολοκληρο γαϊδούρι και κλαίω :P ) γιατι σκέφτομαι συνέχεια ....
    Εγώ πιστεύω ότι ΗΘΕΛΕ και το ΕΚΑΝΕ μαζι του γιατι δεν θα το μάθαινε κανένας διοτι μονο η κολλητη της θα το ήξερε.
    Πως γίνεται να <<καταλαβε>> την βλακεία που έκανε ενώ μπορουσε να το σταματήσει πριν καν αρχίσει?? 100 ευκαιριες είχε για να το σταματήσει ...Δηλαδή οταν ο άλλος της είπε για βόλτα μεσα στην ερημιά και στο σκοτάδι , τι πίστευε? ..ότι θα μαζέψουν λουλουδάκια??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,628
    Quote Originally Posted by xtrickygg View Post
    Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.Μου ειχε πει κιολας οτι κανενας δεν την εχει αγαπησει πραγματικά, ουτε καν η οικογενεια της. Γενικά η κοπέλα εχει περάσει πολλά βάσανα γιαυτό και μένει σε ίδρυμα. Εφόσον της έδειχνα πόσο την αγαπώ κάθε μέρα γιατι να σκεφτεί να πάει με κάποιον αλλον ?? Επισης μου ειπε πως την ''παρέσυρε'' η κολλητή της (η κολλητή της αλλάζει τους γκόμενους σαν τα πουκαμισα). Δεν εχει ξαναμιλησει στην κολλητή της και ότι για να ξαναγυρίσω πίσω θα κάνει οτι θέλω εγώ αρκεί να είμαι δίπλα της. Δεν μπορώ ομως να είμαι μαζι της επειδη με ''τρώνε'' οι σκεψεις καθώς έμαθα αρκετά για το συγκεκριμενο συμβάν. Από την άλλη όμως δεν μπορώ να μην είμαι δίπλα της...την θελω παρα πολύ....
    Όντως λίγο χαζό αυτο που είπα ''νιωθω λες και μου κολλησε την καταθλιψη'' αλλά οι φίλοι μου μου λενε συνεχώς πως είμαι λυπημένος και ότι δεν συμπεριφέρομαι όπως ήμουν...δηλαδή με διάθεση να βγώ μαζι τους , να γελάω , να λεω αστεία κλπ. Κλείνομαι στο σπίτι και ειδικά το βράδυ δεν μπορω να κοιμηθώ ή κλαίω (ναι ολοκληρο γαϊδούρι και κλαίω :P ) γιατι σκέφτομαι συνέχεια ....
    Εγώ πιστεύω ότι ΗΘΕΛΕ και το ΕΚΑΝΕ μαζι του γιατι δεν θα το μάθαινε κανένας διοτι μονο η κολλητη της θα το ήξερε.
    Πως γίνεται να <<καταλαβε>> την βλακεία που έκανε ενώ μπορουσε να το σταματήσει πριν καν αρχίσει?? 100 ευκαιριες είχε για να το σταματήσει ...Δηλαδή οταν ο άλλος της είπε για βόλτα μεσα στην ερημιά και στο σκοτάδι , τι πίστευε? ..ότι θα μαζέψουν λουλουδάκια??
    στο ειπε μονη της η το ανακαλυψες?

    τι να σου πω, εσυ θα αποφασισεις αν καταλαβαινεις τους λογους που εγινε κι αν πειθεσαι οτι δεν θα επαναληφθει.
    υπαρχουν και παθησεις που εχουν σαν συμπτωμα την μεγαλη παρορμητικοτητα στο σεξ (και αλλου), υπαρχουν και συνειδητες συμπεριφορες που καποιος/α αντιδραει ετσι σε καποιες προκλησεις.
    αυτο με το ιδρυμα που λες ειναι ενα δυσκολο σημειο.
    ποσα χρονια ζει στο ιδρυμα η κοπελα?
    τα προβληματα που την εστειλαν εκει, τα εχει διαχειριστει? ειναι σε θεραπεια?
    ειναι θεματα πολυπλοκα αυτα, δεν εξρω αν εισαι σε θεση η σε διαθεση να τα διαχειριστεις κι εσυ.

    καλυτερα να κινηθεις με γνωμονα το πως νοιωθεις. οχι το πως νοιωθεις για εκεινην, αν την αγαπας απλα, αλλα αν συνολικα θα
    νοιωθεις καλα, συνεχιζοντας κατι μαζι της.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7
    Η κολλητή της μου το είπε γιατι με έβλεπε στεναχωρημένο καθώς κάτι είχα καταλαβει, μετά είδα αν αληθεύει και μετα μου το παραδέχτηκε και η ιδια. Αλλα η κολλητή της μας ζήλευε πιστεύω γιατι έλεγε οτι περασαν τοσοι μήνες και ήμαστε ακόμα μεσα στα ''μέλια''. Τώρα που μου είπες για παρορμητικότητα ξέχασα να αναφέρω πως αυτό μου είπε ...οτι ήταν παρορμητισμός!!! Και εγώ ρωτάω...τι σημάινει παρορμητισμος?? 11 χρόνια ζει στο ιδρυμα. Τα έχει διαχειριστεί αν και το οτι βρισκεται σε καταθλιψή εδώ και 3 χρόνια σημαίνει ότι μάλλον την επηρεάζουν ακομα! Ίσα ισα που ο σκοπός μου ήταν να την κάνω να ξεπεράσει την καταθλιψη γιατί διάβασα πως μπορεί καποιος να το πετυχει αυτο! Και όντως μου ειχε πει οτι έβλεπε βελτίωση. Τα πράγματα που έκανα για εκείνη ηταν τόσο τέλεια αλλα δεν νιωθω πλέον να της κανω ότι εκανα και πριν...γιατι οι σκέψεις το οτι πήγε με αλλον...είναι ...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Ότι την παρέσυρε η κολλητή της είναι μία χαζή δικαιολογία, θα ήταν πιο έντιμο να αναλάβει τις ευθύνες της πράξης της. Προφανώς το background της όσον αφορά τον ψυχισμό της είναι πολύπλοκο, αλλά εσύ δεν μπορείς να παίξεις το ρόλο του ειδικού... κάποια θέματα πρέπει να τα ρυθμίσει μόνη της. Μπορείς να την βοηθάς και να την στηρίζεις, εφόσον τη θέλεις τόσο πόλυ... και αν μπορεί να κερδίσει και πάλι την εμπιστοσύνη σου να είστε μαζί.
    Χρειάζεσαι όμως κι εσύ χρόνο να ξεκαθαρίσεις τι νιώθεις και αναλόγως θα κάνεις τις επιλογές σου. Δεν είναι κακό που κλαίς, είναι ένα τρόπος, να αποβάλεις τις τοξίνες από τις αρνητικές σκέψεις... κι επίσης το κλάμα δεν έχει ηλικία και φύλο. Δώσε λίγο χρόνο και ίσως σκεφτείς πιο καθαρά πως θέλεις να ενεργήσεις.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7
    Τα πράγματα είναι απλά μέσα μου...την θέλω παρα πολύ....αλλα αυτό που έκανε με κάνει να μην την θελω. Τι εννοω...εννοώ πως δεν θα είμαι ο ανθρωπος που ήξερε. Οτιδήποτε μου λέει εγω το συσχετίζω με τις εικόνες που μου έρχονται στο μυαλό σχετικά με το συμβάν που εγινε... ακομα και σε δώρα που της έκανα που δήλωναν την αγαπη μου προς εκείνη..ψαγμένα δωρα..δεν θα μπορώ να της κάνω πλεον...θα προτιμώ να της παρω μια μπλουζα να ξεμπερδεύω...
    Οσο για τον παροσμητισμο ...τι εννοει...Ηταν λεει ενας παρορμητισμος...Ο παρορμητισμος δεν έχει φανάρι ? στοπ? δεν καταλαβαίνω τι εννοει ειλικρινά

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,628
    Quote Originally Posted by xtrickygg View Post
    Η κολλητή της μου το είπε γιατι με έβλεπε στεναχωρημένο καθώς κάτι είχα καταλαβει, μετά είδα αν αληθεύει και μετα μου το παραδέχτηκε και η ιδια. Αλλα η κολλητή της μας ζήλευε πιστεύω γιατι έλεγε οτι περασαν τοσοι μήνες και ήμαστε ακόμα μεσα στα ''μέλια''. Τώρα που μου είπες για παρορμητικότητα ξέχασα να αναφέρω πως αυτό μου είπε ...οτι ήταν παρορμητισμός!!! Και εγώ ρωτάω...τι σημάινει παρορμητισμος?? 11 χρόνια ζει στο ιδρυμα. Τα έχει διαχειριστεί αν και το οτι βρισκεται σε καταθλιψή εδώ και 3 χρόνια σημαίνει ότι μάλλον την επηρεάζουν ακομα! Ίσα ισα που ο σκοπός μου ήταν να την κάνω να ξεπεράσει την καταθλιψη γιατί διάβασα πως μπορεί καποιος να το πετυχει αυτο! Και όντως μου ειχε πει οτι έβλεπε βελτίωση. Τα πράγματα που έκανα για εκείνη ηταν τόσο τέλεια αλλα δεν νιωθω πλέον να της κανω ότι εκανα και πριν...γιατι οι σκέψεις το οτι πήγε με αλλον...είναι ...
    Ε, φυσικα και στο ειπε επειδη σας ζηλευε. σιγα μην την επιασε ο πονος επειδη στεναχωριοσουν... αυτο δεν αθωωνει την δικια σου ομως, απλα κανει την 'φιλη" της σκατοψυχη.
    προφανως ηθελε να σας χωρισει επειδη ειναι μονη, η επειδη δεν θελει να εχει μια σχεση η "φιλη" της, αλλα να γινει κι εκεινη σαν τα μουτρα της (αν δεν ειναι ηδη)..

    το "παρορμητισμος" ηταν η αιτια, δεν ειναι ομως δικαιολογια, μην μπερδευεσαι.
    και παρορμητισμος να ειναι, τι να το κανεις δηλαδη? οποτε την πιανει τετοιος "παρορμητισμος" εσυ τι θα κανεις?
    πως διασφαλιζεσαι εσυ οτι ηταν κατι μεμονωμενο που μετανοιωσε και δεν θα επαναλαβει??
    αλλα και μεμονωμενο να ηταν, μπορεις εσυ να συνεχισεις με τα ιδια αισθηματα απεναντι της και να εισαι ΚΑΛΑ?
    σε αυτα πρεπει να απαντησεις στον εαυτο σου, αλλα δεν μπορει να τα απαντησει κανεις αλλος για σενα.

    αν εχει καποια διεγνωσμενη παθηση, ειτε καταθλιψη ειτε οτιδηποτε αλλο, χρειαζεται θεραπεια. δεν μπορεις εσυ να την κανεις να την ξεπερασει. μπορεις να συμπαραστθεις, αλλα αυτο ειναι ΑΛΛΟ πραγμα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Λογικό να αλλάξει η συμπεριφορά σου, προφανώς δεν θα είσαι ο ίδιος άνθρωπος. Όσον αφορά, τον παρορμητισμό της στιγμής δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς εννοεί... λογικά σου λέει πιο κομψά ότι έκανε μ...... Κοίταξε να δεις, κατά ένα μέρος ήθελε και το έκανε... απλώς λογικά σε θέλει πίσω και πρέπει να βρεί έναν ομαλό και "λογικό" τρόπο να στο σερβίρει!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    γεια σου και σε σενα φιλε!!! Απλα σου γραφω για να σου εκφερω την αποψη μου, πανω στο θεμα σου...!!!
    γενικα η καταθλιψη ειναι μια κατασταση που δεν μπορεις να βρεις ακριβως παντα τι ειναι αυτο που σε λυπει ή σε στεναχωρει...
    οποτε μαζι σου επειδη αισθανεται σαφως καλυτερα θελει να συναντρεφεται μαζι σου και για αυτο θελει να σε ξανακερδισει...
    ο παρορμητισμος που σου λεει ειναι μια φαση που ξαφνικα νοιωθεις οτι αν κανεις κατι δεν θα σε πειραξει ή οτι τελος παντων δεν τρεχει κατι...
    ειναι μια κακη σκεψη που λες, ας το κανω και δεν πειραζει, αλλα στην συνεχεια μετανοιωνεις για τις οποιες εκβασεις αυτης της πραξης...
    παντως να ξερεις ή κακες παρεες ή οι κακες φιλες, μπορουν παντοτε να παρασυρουν ενα πιο σεμνο ανθρωπο προς τις ιδιες πραξεις...
    προφανως θα σκεφτηκε οτι και να παει με αλλον δεν ειναι κακο, αφου το κανει και η φιλη της αυτο!!!
    εγω πιστευω πολυ στο ρητο ''δειξε μου τους φιλους σου για να σε πω ποιος εισαι''
    αν δεις τους φιλους μου να ασχολουνται με τα ναρκωτικα προφανως θα το κανω και εγω για να μπορω να ειμαι αναμεσα τους...
    αν δεις τους φιλους μου να ειναι επιστημονες, προφανως θα εχω και εγω καποια σχεση με ψαγμενες καταστασεις και επιστημη...
    γενικως η λεξη φιλος ειναι κατι που πρεπει να προσεχουμε πολυ ποιοι ειναι αυτοι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    Quote Originally Posted by xtrickygg View Post
    Γεια σας. Ψάχνοντας forums στο google βρήκα αυτο και ηθελα να εχει θεμα με καταθλιψη.
    Έχω κοπέλα σχεδόν ένα χρόνο η οποια εχει καταθλιψη 3 χρονια και παιρνει χαπια για την αντιμετωπιση της.
    Εγω 20ετων εκεινη 18
    Έχει κάνει πολλά σφάλματα στην σχεση μας αλλά αυτό που με έκανε να την χωρίσω είναι ότι πήγε με άλλον αντρα που γνώρισε μέσα σε μια ώρα. Λεει ότι το μετάνιωσε και μακαρι να γυρνούσε τον χρονο πισω και οτι οταν γινόταν η πράξη ένιωθε ψυχρή και στο τέλος συνηδιτοποιησε τι έκανε και την επιασε μια ''κριση πανικου''.
    Τέλος πάντων ήμαστε χωρισμένη εδω και 2 μηνες και ύστερα απο πολύ πίεση στο να με ξανακερδίσει της απαντησα στο τηλεφωνο και συναντηθήκαμε. Την ρωτησα ΓΙΑΤΙ δεχτηκες να πας βολτα μαζι του...ήταν καποιος αγνωστος για εσενα. Δεν μου εχει απαντησει σε κανενα ''γιατι'' επειδη δεν ξερει ουτε η ίδια για ποιον λογο το εκανε αυτο. Είπε πως άρχισε να με αγαπά υπερβολικά τους τελευταιους μηνες. Επισης μου είπε πως δεν την αφηνα να ''πέφτει'' στην καταθλιψη καθως την εκανα να γελά καθε μερα και οτι δεν μπορει να φανταστεί την ζωη της χωρις εμενα.
    Τους 2 μηνες που δεν την έβλεπα ένιωθα ΧΑΛΙΑ λές και μου κόλλησε την καταθλιψη. Όταν την συναντησα παρ'όλο που με απάτησε , ένιωσα ξανα χαρούμενος αλλά με την σκέψη οτι πήγε με αλλον αντρα και ταυτοχρονα ενιωθα χαλια!!
    Πως αντιδρά ενας ανθρωπος που εχει καταθλιψη? Γιατι να κάνει κατι τετοιο?? Εγω τι να κάνω για να νιωσω καλητερα??? Νιωθω λες και μου κόλλησε την κατάθλιψη!!
    Λεει οτι δεν ηταν ο εαυτος της.
    Επςιδη εχω καταθλιψη σου λεω οτι σε κοροιδευει ..... ως ανδρας προς ανδρα

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7
    Μου απαντησε εχθές λεγοντας μου οτι το έκανε διοτι ήθελε λεει να νιώσει επιβεβαίωση οτι <<αρέσει>> σε αλλους ανδρες.. Μπορεί να φαίνεται πραγματικά μετανιωμένη αλλα δεν με ενδιαφέρει πλέον :/

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Μεγάλε έχει πολλές σκέψεις μειωτικεσ για τον εαυτό της και το έκανε γτ θα σκαγε δεν είναι όλες πουτανεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Η κοπέλα μου έχει κατάθλιψη
    By dchatz in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 29-12-2015, 16:31
  2. Replies: 29
    Last Post: 17-08-2013, 15:10
  3. Νομίζω πως η κοπέλα μου έχει κατάθλιψη...
    By JohnPappas in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 15-11-2011, 14:28
  4. Replies: 16
    Last Post: 22-12-2009, 23:38
  5. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 03:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •