Πρωτο ραντεβού :) ( αντρες τη γνωμη σας !!) - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 153
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Οχι κοριτσι μου πες την αποψη σου ελευθερα ...μ αρεσει που γινονται κ αλλες συζητησεις ....καλα γενικως με αυτα που λενε για νοικοκυριο αμα ο αλλος περιμενει να κανω τη παραδουλευτρα ΣΩΘΗΚΕ .....δν ειναι και το καλυτερο μου χαχχαχχα
    Σ' ευχαριστώ! :)

    Καλά, μην φανταστείς ότι κι εμένα είναι η αγαπημένη μου ασχολία αλλά έστω τα βασικά είναι αναγκαίο κακό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Έτσι γελούσα κι εγώ στα είκοσι ένα μου που μου το είπανε τώρα δε γελάω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Οχι κοριτσι μου πες την αποψη σου ελευθερα ...μ αρεσει που γινονται κ αλλες συζητησεις ....καλα γενικως με αυτα που λενε για νοικοκυριο αμα ο αλλος περιμενει να κανω τη παραδουλευτρα ΣΩΘΗΚΕ .....δν ειναι και το καλυτερο μου χαχχαχχα
    Εμενα δεν μενδιαφερει ναναι η νοικοκυρα , θα ξενερωνα μενα τευοιο στυλ , δεν λεω βεβαια ναναι ακαταστατη , αλλα δεν ψαχνω για παραδουλευτρα , ουτε να μου μαγειρευει μενδιαφερει , τοσα χρονια μονος φτιαχνω και τρωω, αρκει να μου αρεσει η κοπελα , ναναι εξυπνη , να της αρεσω , και ολα ειναι οκ ............

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν διαφωνώ για το μαγείρεμα προσωπικά αλλά να μην τα ισοπεδώνουμε και όλα, έτσι όπως το έγραψε ο menis όντως ακούγεται λίγο σαν να ψάχνει για οικιακή βοηθό...
    Ο καθενας ψαχνει κατι διαφορετικο .........μην γενικευουμε ......

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλε , τι ειναι αυτα που γραφεις , Μαρα , καμμια σχεση , μην γενικευεις , το επαναλαμβανω ..............προσωπικα δεν ψαχνω για καμμια μαμα , θελω μια δυναμικη γυναικα ............και ανεξαρτητη ......
    Macgyver μου δεν μιλησα για σενα!!
    στην θεματοθετρια απευθυνθηκα σχετικα με αλλο ηλικιακο γκρουπ ανδρων απο 20-40 περιπου...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αυτο παλι το να βγαινει ο κοσμος ραντεβου και να σκαλωνει για το επομενο ποτε δεν το καταλαβα. Το εχω διαβασει και εδω πολλες φορες. Βγαινεις με καποιο ατομο που παει να πει οτι υπαρχει και η σχετικη οικειοτητα, τοσο δυσκολο ειναι οταν τελειωσει το ραντεβου να κανει ο αλλος επι τοπου μια ερωτηση του τυπου: Ποτε τα ξαναλεμε; Ακομη και να σκαλωσει εκεινη την στιγμη μπορει να τον παρει τηλεφωνο σε ευλογο χρονικο διαστημα το οποιο δεν ειναι στανταρ. Αναλογα το ατομο και την ζωη του. Αν ξερεις οτι ο αλλος δουλευει π.χ πολλες ωρες δεν του λες να πατε καπακι για ξενυχτι αλλα οποτε εσυ κρινεις οτι θα ειναι λιγο πιο χαλαρος και αν δεν ξερεις τον ρωτας
    Τα κοινωνικά "must" μας έχουν φάει!!
    Τα οποία εκπορεύονται από τα περιοδικά και τις τηλεοράσεις........ και σε διδάσκουν "πώς να μην είσαι ο εαυτός σου"!
    Πλήρωνε ψυχολόγους μετά! Αλλά έτσι λειτουργεί το σύστημα, φαύλος κύκλος....
    Πρώτα σου δημιουργούν το "πρόβλημα" και μετά σε παραπέμπουν στους ειδικούς!
    Εννοείται ότι το κέρδος είναι πίσω απ' όλα, για άλλη μια φορά!
    Κέρδος από τον πόνο του άλλου....
    Δεν είναι λίγες οι φορές που ονειρεύομαι να ήμουνα σε ένα νησί στη μέση του Ειρηνικού, εγώ και μία άλλη που θα μου έμοιαζε, θα καταλάβαινε την κάθε μου κίνηση, δε θα παρεξηγούσε τις προθέσεις μου, χωρίς ειρωνείες και τα σχετικά.....
    Μόνοι μας, οι δυο μας πάνω στη γη και κανείς άλλος!

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Macgyver μου δεν μιλησα για σενα!!
    στην θεματοθετρια απευθυνθηκα σχετικα με αλλο ηλικιακο γκρουπ ανδρων απο 20-40 περιπου...
    Ενταξει , δεν παρεξηγουμαι , απλα ειπα την γνωμη μου .............υπηρξα σε αυτην την ηλικια , αλλα ποτε δεν κοιταγα για μαμα , η παραδουλευτρα , ουτε ηταν η εμφανιση το μονο κριτηριο , και παντα ημουν με δυναμικες γυναικες , ολιγον αγοροκοριτσα , χωρις να χανουν την θυληκοτητα τους , δεν εχω αλλαξει γουστα απο τα 25 μου ..........

  8. #68
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει , δεν παρεξηγουμαι , απλα ειπα την γνωμη μου .............υπηρξα σε αυτην την ηλικια , αλλα ποτε δεν κοιταγα για μαμα , η παραδουλευτρα , ουτε ηταν η εμφανιση το μονο κριτηριο , και παντα ημουν με δυναμικες γυναικες , ολιγον αγοροκοριτσα , χωρις να χανουν την θυληκοτητα τους , δεν εχω αλλαξει γουστα απο τα 25 μου ..........
    Νμζ πως γενικως ο καθενας ψαχνει διαφορετικα πραγματα κ ειναι λογικο εφοσον ειμαστε δοαφορετικοι ανθρωποι

  9. #69
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Έτσι γελούσα κι εγώ στα είκοσι ένα μου που μου το είπανε τώρα δε γελάω
    Καλα ακομα συζηταμε αν θα υπαρξει δευτερο ραντεβου κ εσυ πηγες κατευθειαν στο γαμο μετα απο 20 χρονια...οι δουλειες του σπιτιου ειναι στη λιστα των υποχρεωσεων καλως ή κακως ...οποιος ειναι περισσοτερες ωρες στο σπιτι ας το κανει κ αυτο....ομως πες μου θα εβγαινες εσυ ραντεβου με καποια που θα σ αρεσε και θα εξαφανιζοσουν πεντε μερες ολοκληρες....μου κακοφαινεται.....οποιος θελει ανυπομονει ν σ μιλησει ετσι δν ειναι ?

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Σε αυτές τις ηλικίες άμα εξαφανίζεται έχει άλλη η μιλάει με εκατό κ θα του κάτσει άλλη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #71
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Σε αυτές τις ηλικίες άμα εξαφανίζεται έχει άλλη η μιλάει με εκατό κ θα του κάτσει άλλη
    Αουτς.....τι ηθελα και ρωτησα!?! Παντως δεν ειναι συνομηλικος ειναι στα 29 πες 30.....και κτ ψιλα

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Επίσης σε αυτές τις ηλικίες όταν βγαίνεις θα τους λεσ αυτό που θέλουν να ακούσουν δε θα λες αλήθεια στον καθένα παιχνίδι θα κανεισ να τον ανεβαζεισ κ θα έχεις όποιον θεσ μυαλό έχεις αυτά μαθαίνονται κανόνισε την πορεία σου κι επίσης μόλις τελειώσουν τα μέλια θα φεύγεις άμα είναι να παντρευτεισ θα σου πω κι άλλα μέχρι τότε πρέπει να μάθεις τους άντρες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Άμα είναι μεγαλύτερος θα ρωτάς απαραίτητα τι δουλειά κάνει αν πήγε στρατό δε θα πάρεις χαμπάρι τι δούλεμα θα φας στο στρατό κυκλοφορούν κόλπα κ στη δουλειά πρέπει να είσαι ευχάριστη κ όμορφη κ πέφτουν όλοι άμα δεν είσαι υποκρισου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #74
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα είναι μεγαλύτερος θα ρωτάς απαραίτητα τι δουλειά κάνει αν πήγε στρατό δε θα πάρεις χαμπάρι τι δούλεμα θα φας στο στρατό κυκλοφορούν κόλπα κ στη δουλειά πρέπει να είσαι ευχάριστη κ όμορφη κ πέφτουν όλοι άμα δεν είσαι υποκρισου
    Χαχαχαχα.....ασε τωρα χαλαστηκα...δν σκεφτομαι αλλο ...αμα θελει ας εμφανιστει...δεν εχω καμια διαθεση για αλλες απογοητευσεις ..ουτε διαθεση να κυνηγαω το απιαστο παλι...κουραστηκα να πληγωνομαι κ να παιδευω το μυαλο μου ....γ καποιον που δν ειναι ουτε θα ειναι καν εδω ....αυτο π θελω ειναι καποιος π να ενδιαφερεται κ να το δειχνει...γ οτιδηποτε αλλο δν θελω να ασχοληθω....τεσπα...παραδοξω� � μου φανηκε καλο παιδακι...καμια σχεση μ τους κουλούς π μ την επεφταν κ εβγαινα ραντεβου....

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εσένα πρέπει να κυνηγάνε εσύ απλά να είσαι ευχάριστη όμορφη είσαι κ μην είσαι πολύ ευγενική αυτοπεποίθηση να μην τους υπολογίζεις έτσι πέφτουν όλοι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το πρώτο βήμα έγινε.. έκλεισα ραντεβού στον Ψυχολόγο !!!
    By maria eleni in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2016, 15:23
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. Με το πρώτο ραντεβού σεξ και μετά..γεια σας;
    By merlia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 97
    Last Post: 28-11-2014, 19:19
  4. Γιατί οι άντρες ΔΕΝ επικοινωνούν μετά το πρώτο ραντεβού;;;;
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 780
    Last Post: 10-08-2013, 10:27
  5. Πρώτο ραντεβού
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 15-08-2012, 13:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •