Δεν μπορώ να ξεχάσω. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: Σας έχει τύχει να σας κολλήσει ο γκόμενος της φίλης σας? Και αν ναι τι κάνατε εσείς?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Ναι

    2 33.33%
  • Όχι

    4 66.67%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Δελφινιιιιιιιιι χεσε μας πια με τον προ 20ετιας μακακα γκομενο... στειλτον στο διαολο να ησυχασουμε ολοι, κι εμεις κι εσυ!!!

    στο γυμναστηριο πως τα πας? εσφιξες καθολου??
    Πρέπει να έσφιξα λιγάκι απλά με μπαίνουνε ιδέες να μην ξαναπάω και ότι είμαι χάλια και δεν μπορώ να εγκλιματιστώ με τους άλλους και ότι είμαι αντικοινωνική και αυτά και θέματα συμπεριφοράς κλπ . και όλα αυτά με τον γυμναστή έπαθα κόμπλεξ και ότι κουβαλάω όλο αυτό το θέμα με το παλαιό και ΄τα κόμπλεξ

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πρέπει να έσφιξα λιγάκι απλά με μπαίνουνε ιδέες να μην ξαναπάω και ότι είμαι χάλια και δεν μπορώ να εγκλιματιστώ με τους άλλους και ότι είμαι αντικοινωνική και αυτά και θέματα συμπεριφοράς κλπ . και όλα αυτά με τον γυμναστή έπαθα κόμπλεξ και ότι κουβαλάω όλο αυτό το θέμα με το παλαιό και ΄τα κόμπλεξ
    να μη σε μπαινουν ιδεες....
    να σκεφτεσαι ποσο ωραια περνας, οτι ξεκινησες κατι νεο στη ζωη σου, και να το συνεχισειςςςςςςςςςςςςςς !!!! :*
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    να μη σε μπαινουν ιδεες....
    να σκεφτεσαι ποσο ωραια περνας, οτι ξεκινησες κατι νεο στη ζωη σου, και να το συνεχισειςςςςςςςςςςςςςς !!!! :*
    γιατί ασχολείται ο γυμναστής μαζί μου είμαι το ζαβό και με πειράζει? φοβάμαι να μην είμαι αλλόκοτη στην συμπεριφορά και καταλάβουνε τι έχω περάσει

  4. #34
    Nefeli28
    Guest
    Δεν υπαρχει μελος που να μην εχει απαντησει για το γυμναστή.
    Ελεος. Και μετα λετε αλλους οτι ειναι τρολ....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,693
    Τελικά εγώ θα κάνω τον Ντι Τζέι γτ βαρέθηκα να μιλάω
    https://youtu.be/_df_JqSMHG4
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Δεν υπαρχει μελος που να μην εχει απαντησει για το γυμναστή.
    Ελεος. Και μετα λετε αλλους οτι ειναι τρολ....
    Συγνώμη ξέρεις τι είναι τρολλ?

    Α Νεφέλη νομίζω δεν με συμπαθείς καθόλου, αλλά γιατί τι σου έκανα? Μάλωσα ποτέ μαζί σου. Με λες τρολλ επειδή έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Συγνώμη ξέρεις τι είναι τρολλ?

    Α Νεφέλη νομίζω δεν με συμπαθείς καθόλου, αλλά γιατί τι σου έκανα? Μάλωσα ποτέ μαζί σου. Με λες τρολλ επειδή έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου?
    σε λεει τρολ δελφινι μου γιατι λεμε τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια ενα εκατομμυριο φορες.....
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    γιατί ασχολείται ο γυμναστής μαζί μου είμαι το ζαβό και με πειράζει? φοβάμαι να μην είμαι αλλόκοτη στην συμπεριφορά και καταλάβουνε τι έχω περάσει
    αυριο θα ασχολειται με αλλη, μεθαυριο με αλλη....ετσι ειναι αυτη η δουλεια!

    ε κι εσυ αν προβληματιζεσαι τοσο, πηγαινε σε αλλο προγραμμα....βρες γυναικα γυμναστρια που να ειναι τυπικη!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    αυριο θα ασχολειται με αλλη, μεθαυριο με αλλη....ετσι ειναι αυτη η δουλεια!

    ε κι εσυ αν προβληματιζεσαι τοσο, πηγαινε σε αλλο προγραμμα....βρες γυναικα γυμναστρια που να ειναι τυπικη!
    αυτός κάνει αερόμπικ και ήθελα να πηγαίνω σε αυτό το μάθημα

    επίσης σε αυτό το γυμναστήριο που πηγαίνω είναι όλοι τους πολύ μικροί και δεν μου αρέσει αυτό . δεν είναι άνθρωποι με προβλήματα κ δεν καταλαβαίνουνε πιστεύω

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,693
    μην πηγαινεισ εκει που πανε τα πιτσιρικια εκει ειναι μπουζουκια δεν ειναι γυμναστηριο αλλο συγχρονο αλλο παλιο αλλο μπουζουκια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    δεν μπορω να ξεχασω που με εβριζαν γιατι καποτε ημουν χαμηλων τονων
    δεν μπορω να ξεχασω οτι πλαστογραφησα υπογραφη καθηγητριας για να μη βαλω απουσια σε εξι ατομα και αλλες φορες που δε γινοταν να μην τους βαλω και τους εβαζα να με βριζαν με πολυ ασχημο τροπο και στα αρχιδια τους που ρισκαρα το κεφαλι μου
    δεν μπορω να ξεχασω που με εβγαλε ο καθηγητης στον πινακα και οταν εσκυψα πεταχτηκε ο αλλος και φωναξε χαχα η σερβιετα σου φαινεται
    δεν μπορω να ξεχασω οτι με απειλησαν με αγριο ξυλο επειδη κουνουσα το κινητο μου με τροπο που "προκαλουσα"
    δεν μπορω να ξεχασω που μου πεταγαν νερο
    δεν μπορω να ξεχασω που ηθελαν να με ξεμοναχιασουν στην τουαλετα και αν ελεγα κατι με απειλουσαν
    δεν μπορω να ξεχασω οτι ημουν για ολους ενα φρικιο
    δεν μπορω να ξεχασω οταν εκανα μια σχεση να πεταγεται μια "φιλη" και να λεει μεχρι και η σηψη βρηκε γκομενο
    δεν μπορω να ξεχασω οτι αυτη η σχεση με προσεγγισε επειδη γουσταρε την κολλητη μου
    δεν μπορω να ξεχασω τον θρησκευτικο να με βγαζει σατανιστρια και να με θελει να εξομολογηθω
    δεν μπορω να ξεχασω την αποπειρα που εκανα
    δεν μπορω να ξεχασω τις σκεψεις που εκανα
    δεν μπορω να ξερω πως συνεχισα...


    και συ μας λες για το γκομενο της φιλης σου ακομη??

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,693
    Καλά εγώ δεν τα θυμάμαι με τόση λεπτομέρεια θυμάμαι δύο τρία ξύλα στο δημοτικό δύο τρία ξύλα στο γυμναστήριο στο ποδόσφαιρο που παίζαμε έπεφτε πολύ κλωτσιδι μετά βγήκα για δουλειά το τι δουλειά πάτησα όσο δε με βριζαν δε φαντάζεστε μετά αρχισαν να με βρίζουν κι έπαθα ψυχωση πήγα στρατό κι έπαιρνα φάρμακα ένα μηνα κατασκήνωση στο βουνό από τότε δεν κρυώνω φέτος με τα χιόνια απλά έβαλα μια δεύτερη μπλούζα κι έπινα κρύο καφέ με το αμάξι τρακαρα δύο φορές σοβαρά πόσες φορές τη γλίτωσα στο τσακ ούτε που θυμάμαι αυτά πάνω κάτω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν μπορώ να ξεχάσω.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 09-05-2017, 12:25
  2. δε μπορω να την ξεχασω
    By pablo4 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 02-09-2015, 17:20
  3. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 03:02
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 11:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •