Δεν μπορώ να ξεχάσω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: Σας έχει τύχει να σας κολλήσει ο γκόμενος της φίλης σας? Και αν ναι τι κάνατε εσείς?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Ναι

    2 33.33%
  • Όχι

    4 66.67%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686

    Δεν μπορώ να ξεχάσω.

    Στην δική σας ζωή σας έχει τύχει να σας κολλήσει ο γκόμενος της φίλης σας? Και αν ναι τι κάνατε?

  2. #2
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Πόσα χρόνια έχουν περάσει από τότε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πόσα χρόνια έχουν περάσει από τότε?
    20 περίπου αλλά και 40 χρόνια να περάσουνε εγώ κολλημένη θα είμαι πρέπει να κάνω ψυχοθεραπεία μάλλον

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγώ την έκανα αυτή τη μαλακια αλλά ήμουν μικρός πρώτον κ δεύτερον με κερατωσαν όλες κ ησύχασα ρε δελφίνι παλιές εποχές χαμός γινόταν γτ τα θυμασαι;σιγά μη με άφηναν έτσι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Miliva21
    Guest
    Οπως απαντησα οχι δεν μου εχει τυχει...αλλα αν μου τυχαινε θα του μιλουσα ειλικρινα ακου να δεις τη φιλη μ την αγαπω τη σεβομαι κ δεν θελω να τη πληγωσω γτ ειναι σημαντικη γ μενα...οποτε κοψτο γτ θα της μιλησω...

    Μετα βεβαια θ ηθελα να το πω στη φιλη μου πμως θ φοβομουν το ενδεχομενο μην ειναι καμια σουπια ο αλλος και με βγαλει ψευτρα γ ν βγει απο πανω κ βγω κ ζημιωμενη ...οποτε οχι θ το αφηνα μεχρι εκει

    ΕΚΤΟΣ αν ηταν πολυ προσφατη σχεση με τη φιλη μου...ελαχιστων μηνων κ πολυ επιφανειακη και βλεπω οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι ο ανδρας που πρεπει να μεινει στη ζωη μ ο ενας κ μοναδικος (δλδ τον εχω ερωτευτει σφοδρα...κυλιεμαι στα πατωματα( το νιωθω οτι ειναι καρμικο) κ ηταν αυτο αμοιβαιο κ απο τις δυο πλευρες....τοτε ναι .....μονο τοτε...αλλα θα ηταν το χειροτερο σεναριο γνωριμιας με τον ανθρωπο της ζωης μου..αν τα φερνε ετσι η τυχη

    Σε ολες τις αλλες περιπτωσεις σεβομαι τα προσωπικα των φιλεναδων κ θετω ορια γ να απαιτω ν σεβονται κ τα δικα μου

  6. #6
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    20 περίπου αλλά και 40 χρόνια να περάσουνε εγώ κολλημένη θα είμαι πρέπει να κάνω ψυχοθεραπεία μάλλον
    Επί ΠΑΣΟΚ δηλαδή έγινε το κακό.:Ρ
    Σοβαρά τώρα,ΞΕΚΟΛΛΑ!

  7. #7
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Επί ΠΑΣΟΚ δηλαδή έγινε το κακό.:Ρ
    Σοβαρά τώρα,ΞΕΚΟΛΛΑ!
    Χαχαχα!!! Ωραιος!! Αγαπω why!!

  8. #8
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Χαχαχα!!! Ωραιος!! Αγαπω why!!

    Anyway,οφείλει για την ίδια,για το καλό της να ρίξει μαύρη πέτρα σε αυτές τις σκέψεις,να κοιτάξει μπροστά και γενικώς να ξεχάσει.

  9. #9
    Nefeli28
    Guest
    Δεν το θεωρω εφικτο, λυπάμαι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Με λίγα λόγια μόνο σε μένα μου έτυχε αυτό το ατυχές γεγονός . Το οποίο μου έγινε εφιάλτης και θα πρέπει να το κρατώ για πάντα μυστικό μέσα μου . ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ γιατί δεν ξέρεις και πως να φερθείς σε μικρή ηλικία αν σου τύχει κάτι τέτοιο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Με λίγα λόγια μόνο σε μένα μου έτυχε αυτό το ατυχές γεγονός . Το οποίο μου έγινε εφιάλτης και θα πρέπει να το κρατώ για πάντα μυστικό μέσα μου . ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ γιατί δεν ξέρεις και πως να φερθείς σε μικρή ηλικία αν σου τύχει κάτι τέτοιο.
    Ξέρεις ότι και σ' εμένα έχει τύχει και θα το επαναλάβω για τελευταία φορά μπας και ξεκολλήσεις...εγώ τον έδιωξα...κι ήμουν 17, πιο μικρή από σένα...αυτά...καλή τύχη!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #12
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ξέρεις ότι και σ' εμένα έχει τύχει και θα το επαναλάβω για τελευταία φορά μπας και ξεκολλήσεις...εγώ τον έδιωξα...κι ήμουν 17, πιο μικρή από σένα...αυτά...καλή τύχη!
    Μην το επαναλαμβανεις, αστο. Μονο το δελφινι εχει πάθει, ολοι αλλοι ειναι πριμα στη ζωη τους. Μονο το δελφινι ξερει να τρολαρει έτσι και να τη βγαζει λαδι

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Μην το επαναλαμβανεις, αστο. Μονο το δελφινι εχει πάθει, ολοι αλλοι ειναι πριμα στη ζωη τους. Μονο το δελφινι ξερει να τρολαρει έτσι και να τη βγαζει λαδι
    Δεν έχεις κι άδικο σ' αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ξέρεις ότι και σ' εμένα έχει τύχει και θα το επαναλάβω για τελευταία φορά μπας και ξεκολλήσεις...εγώ τον έδιωξα...κι ήμουν 17, πιο μικρή από σένα...αυτά...καλή τύχη!
    17 και παρθένα? Έχει σημασία αυτό που σε ρωτάω. Και ήτανε διαφορετική η κατάσταση και εγώ στα 17 μου ήμουνα πολύ ευτυχισμένη και δεν είχα ψυχολογικά και δεν ήθελα να αυτοκτονήσω όπως στα 24 μου που ήθελα να αυτοκτονήσω και για αυτό το έκανα αυτό. Επίσης εσύ μπορεί να μην πήρες ανάποδες στροφές και ίσως αγαπούσες την φίλη σου και δεν ήθελες να της κάνεις κακό ενώ έψαχνα ευκαιρία να την ξεφορτωθώ. Αλήθεια περιέγραψε μας λίγο τι έγινε σου την έπεσε κανονικά σου είπε ότι μου αρέσουνε πχ οι γάμπες σου κλπ?
    Last edited by δελφίνι; 21-05-2017 at 13:33.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Μην το επαναλαμβανεις, αστο. Μονο το δελφινι εχει πάθει, ολοι αλλοι ειναι πριμα στη ζωη τους. Μονο το δελφινι ξερει να τρολαρει έτσι και να τη βγαζει λαδι
    Επειδή έκανα αυτό το τραγικό λάθος τρολάρω για όνομα του Θεού. Έκανα ένα λάθος τραγικότατο για μένα και για το όνομά μου την φήμη μου όχι για τους άλλους γιατί οι άλλοι είναι μια χαρά. Για μερικούς αυτό το λάθος από μόνο του μπορεί να το πάρει κανείς ότι είμαι και ένα τρολλ αλλά στην εποχή μας ρε παιδιά?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν μπορώ να ξεχάσω.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 09-05-2017, 13:25
  2. δε μπορω να την ξεχασω
    By pablo4 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 02-09-2015, 18:20
  3. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 04:02
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 12:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •