''Παρθένος'' στα 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3

    ''Παρθένος'' στα 23

    Χρησιμοποιώ τα εισαγωγικά επειδή έχω πάει πάρα πολλές φορές σε σπιτάκια , αλλά δεν έχω κάνει σεξ χωρίς πληρωμή μέχρι τα 23 μου που γίνομαι σε μερικούς μήνες . Είμαι ίσως ο μοναδικός από τον περιγυρό μου . Επίσης , σε αντίθεση με άλλα άτομα που έχω διαβάσει στο ίντερνετ και έχουνε παρόμοιο πρόβλημα εγώ είμαι όλη την ημέρα έξω , στον ελευθερό μου χρόνο , σε καφετέριες μπαράκια κλαμπάκια επαρχιακής πόλης και όποια πάω να προσεγγίσω ή θα με βάλει friendzone ή θα με απορρίψει κατευθείαν . Είχα επαφές με αρκετές κοπέλες σε μικρότερη ηλικία που μείνανε στα προκαταρκτικά , και από τα 20 και μετά όχι μονάχα δεν κάνω σεξ αλλά δεν έχω βρει καμία . Τον μήνα μπορεί να τρώω πάνω από δέκα άκυρα και από κοντά και από το facebook , είτε και με ''κονέ'' από παρέες . Όλοι λένε μην απογοητεύεσαι θα έρθει και αυτό . Ε κάτσε όταν όλοι μου οι φίλοι από τα 15-18 έχουνε σεξουαλικές επαφές , σε μια εποχή που οργιάζει το σεξ , εγώ πότε ; Έχω κατά τα άλλα ένα φυσιολογικό σώμα , 1,77 και 73 κιλά , στο πρόσωπο η γνώμη είναι υποκειμενική εγώ με θεωρώ μέτριο , και ώρες ώρες με πιάνουν κρίσης αυτοπεποίθησης ενώ γενικά δεν έχω , αλλά μετά από 2-3 άκυρα εξανεμίζονται .
    Να αλλάξω πόλη ; Να κάνω τι ; Προσέχω τον εαυτό μου , ρούχα κολώνια κλπ , όταν γνωρίζω κοπέλες είμαι ευγενικός ... Αλλά δεν τους βγάζω φαίνεται κάτι το σεξουαλικό .
    Πολλές φορές όταν μιλάνε άλλοι για παλιότερες ή και σύγχρονες σεξουαλικές εμπειρίες θέλω να εξαφανιστώ να χαθώ από προσώπου γης . Και μετά πάω σπίτι μου και αγχώνομαι και χτυπάω τον εαυτό μου και κοιτάω το πρόσωπο μου και λέω ότι αν τώρα , στην ακμή μου , δεν μπορώ να κατακτήσω καμία , πώς θα το κάνω όταν αρχίσω να σπάω ;
    Επίσης ίσως πείτε ότι έχω μεγάλα στάνταρ . Όχι , θα πάω σε μία κουκλάρα θα πάω και σε μία χοντρούλα . Δεν έχω θέμα .
    Νιώθω άχρηστος .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Καλησπερα φιλε μου.επειδει το παρελθον μου μοιαζει με το παρον σου θα σου πω καποια πραγματα.οσοι σου λενε οτι θα ερθει και αυτο δηλαδη ολοκληρωμενη σχεση δικιο εχουν ετσι ειναι.ενα ειναι σιγουρο αμα κανεις ολοκληρωμενη σχεση μια φορα μετα οι υπολοιπες ειναι ευκολο.ειναι να παρει μπροστα η μηχανη.μην νοιωθεις ασχημα.για να καταλαβης εγω 23 χρονων δεν ειχα κανει σεξ ουτε σε σπιτακι για ιδεολογικους λογους ημουν ρομαντικος.τωρα δεν ειμαι ρομαντικος.μια ερωτηση.οταν βρισκεσε γενικοτερα με κοριτσια ντρεπεσε???

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    1) καλα κουλαρε δεν σε πηραν τα χρονια....
    κι οσοι παριστανουν τους σεξουαλες, ενα θα σου πω> οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι! απαραβατος κανονας.

    2) το σεξ δεν ειναι αντικειμενο ουτε το κανεις για να το κανεις. Υποτιθεται οτι νιωθεις ετοιμος μαζι με εναν αλλο ανθρωπο, εχεις φτασει σε ενα καποιο βαθμο οικειοτητας και ολοκληρωνεις! εγω αυτο πιστευω! δεν ειναι ανακουφιση, δεν ειναι εκτονωση, ουτε κατουρας ουτε αφοδευεις να το πουμε σωματικη αναγκη μονο.

    3) κατα τα αλλα, με τι ασχολεισαι? τι ενδιαφεροντα εχεις? κλπ.....Ασχολεισου με τον εαυτο σου, να περνας καλα εσυ, και θα βρεις και μια κοπελα τοτε που θα πιστεψει σε σενα και θα θελησει να περναει καλα μαζι σου.
    Αλλιως αμα πιστευεις και φαινεσαι οτι εισαι @γ@μητος, αρα μιζερος, ποια θα σε πλησιασει? εσυ θα πλησιαζες μια κοπελα που θα πιστευε για τον εαυτο της οτι ειναι αχρηστη-@γ@μητη-γεροντοκορη απο τα 23?
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλησπερα φιλε μου.επειδει το παρελθον μου μοιαζει με το παρον σου θα σου πω καποια πραγματα.οσοι σου λενε οτι θα ερθει και αυτο δηλαδη ολοκληρωμενη σχεση δικιο εχουν ετσι ειναι.ενα ειναι σιγουρο αμα κανεις ολοκληρωμενη σχεση μια φορα μετα οι υπολοιπες ειναι ευκολο.ειναι να παρει μπροστα η μηχανη.μην νοιωθεις ασχημα.για να καταλαβης εγω 23 χρονων δεν ειχα κανει σεξ ουτε σε σπιτακι για ιδεολογικους λογους ημουν ρομαντικος.τωρα δεν ειμαι ρομαντικος.μια ερωτηση.οταν βρισκεσε γενικοτερα με κοριτσια ντρεπεσε???
    έχω κ
    Ευχαριστώ ρε φίλε για την εμψύχωση . Όχι δεν ντρέπομαι , αν είμαστε σε κοινή παρέα ή αν έχω κάνει κεφάλι , αλλά εάν με φυσιολογικές συνθήκες πάω να μιλήσω σε μία άγνωστη , τότε ναι ντρέπομαι και κομπλάρω . Αλλά αυτό γίνεται σπάνια .

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    1) καλα κουλαρε δεν σε πηραν τα χρονια....
    κι οσοι παριστανουν τους σεξουαλες, ενα θα σου πω> οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι! απαραβατος κανονας.

    2) το σεξ δεν ειναι αντικειμενο ουτε το κανεις για να το κανεις. Υποτιθεται οτι νιωθεις ετοιμος μαζι με εναν αλλο ανθρωπο, εχεις φτασει σε ενα καποιο βαθμο οικειοτητας και ολοκληρωνεις! εγω αυτο πιστευω! δεν ειναι ανακουφιση, δεν ειναι εκτονωση, ουτε κατουρας ουτε αφοδευεις να το πουμε σωματικη αναγκη μονο.

    3) κατα τα αλλα, με τι ασχολεισαι? τι ενδιαφεροντα εχεις? κλπ.....Ασχολεισου με τον εαυτο σου, να περνας καλα εσυ, και θα βρεις και μια κοπελα τοτε που θα πιστεψει σε σενα και θα θελησει να περναει καλα μαζι σου.
    Αλλιως αμα πιστευεις και φαινεσαι οτι εισαι @γ@μητος, αρα μιζερος, ποια θα σε πλησιασει? εσυ θα πλησιαζες μια κοπελα που θα πιστευε για τον εαυτο της οτι ειναι αχρηστη-@γ@μητη-γεροντοκορη απο τα 23?
    Τελείωσα την εκπαίδευση μου και το στρατιωτικό μου πριν μερικούς μήνες . Τώρα ετοιμάζομαι να πιάσω δουλειά στην οικογενειακή επιχείρηση . Ναι έχω ενδιαφέροντα και εδώ και χρόνια αυτό κάνω περνάω καλά ΑΛΛΑ δεν ερχόταν το σεξ και εδώ και πόσο καιρό που συνειδητοποίησα ότι δεν είναι και τόση φυσιολογική αυτή η κατάσταση έχω γίνει ράκος ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by dimitris23 View Post
    Ναι έχω ενδιαφέροντα και εδώ και χρόνια αυτό κάνω περνάω καλά ΑΛΛΑ δεν ερχόταν το σεξ και εδώ και πόσο καιρό που συνειδητοποίησα ότι δεν είναι και τόση φυσιολογική αυτή η κατάσταση έχω γίνει ράκος ...
    δεν γινεται να περνας καλα με παρεες, αγορια-κοριτσια, να κανεις παρεα με κοριτσια, να εχεις φιλες, και να μην εχεις προχωρησει με μια κοπελα εστω πειραματικα....
    ΕΣΥ πρεπει να σκεφτεις τι γινεται και ΔΕΝ...
    καπου το χανεις....
    Τωρα φιλες εχεις? βγαινεις με παρεες που εχουν μεσα αγορια και κοριτσια? συνεχισε το, με χιουμορ παντα, ανετα, και ολα καλα θα πανε...
    Γενικα φλερταρεις??

    Μηπως σε εχει παρει πολυ απο κατω γιατι κολλας στο μηδενικο αποτελεσμα και καπου το εχασες? ή μηπως εισαι σε φαση τωρα που δεν θες πολλα-πολλα με παρεες? νορμαλ ειναι κι αυτο, θα περασει...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Ασε τον εαυτο σου ελευθερο οπως μιλας με τους κολλητους σου και τα πραγματα θα ερθουν μονα τους.και μην πιστευεις οτι αυτο δεν ειναι φυσιολογικο.
    Μιλα με κοπελες κανε καμακι και μην πτοησε με τιποτα
    .μην συγκρινης τον εαυτο σου με αλλους ειτε λενε αληθεια ειτε ψεμματα.ολοι οι ανθρωποι δεν ειμαστε το ιδιο.εγω πρωτη φορα ολοκληρωσα 25χρονον.ενω ο κολλητος μου 19. Αλλα να σου πω το χαρικα γιατι ειναι κολλητος μου.ηξερα οτι θα ερχοταν και η σειρα.αυτο δεν σημαίνει οτι ο αλλος εχει μεγαλυτερη η μικροτερη αξια.δεν μπορουμε ολοι να τρεξουμε στα 100 μετρα.ουτε ολοι μπορουμε να γινουμε γιατροι.

  8. #8
    Καλησπερα συνομιληκε φιλε μου! Αρχικα χαλαρωσε,εισαι σε πολλη μικρη ηλικια θα δεις και θα κανεις πολλα ακομα στη ζωη σου! Το οτι οι φιλοι σου και γενικως τα ατομα που συνανατρεφεσαι ειχαν καποια σεξουαλικη εμπειρια,η και πολλες στην ηλικια των 18 χρονων,δεν σημαινει απολυτως τιποτα! Εχει να κανει με τον χαρακτηρα του καθενος! Για καποιους λογους εσυ τοτε φοβοσουν,δεν εκανες κινησεις ησουν ντροπαλος και εγω δεν ξερω τι δεν ετυχε σε εκεινη την ηλικα να κανεις κατι με μια κοπελα...Δεν χρειαζεται να σε στοιχειωνει!Για να μην πολυλογω,δεν χρειαζεται να αλλαξεις κατι ουτε να εχεις αμφιβολιες για τον ευατο σου,απλα προσπαθησε να συμβιβαστεις με αυτον... Για εμενα ο τιτλος σου 23 χρονων και παρθενος δηλωνει ενα στερεοτυπο μια προκαταληψη που δεν πρεπει να εχει κανενας νεος-νεα στην ηλικια αυτη!Εισαι μια χαρα φιλε,μου απλα αποδεξου το σιγα σιγα αυτο πως εισαι 23 χρονων και δεν ειχες καποια σχεση με κοπελα,και σ ξαναλεω δεν ειναι καποιο προβλημα αυτο και επειτα προσπαθησε να συμφλιωθεις με τον εαυτο σου..Επισης,2-3 καλα ρουχαλακια,ενα αρωμα ειναι αρκετα το μεσα μας ειναι αυτο που πρεπει να φτιαξουμε οχι το εξω..Τελος οπως αισθανεσαι για εσενα,να ξερεις οτι το διχνεις και στους παντες διπλα σου...Συμβουλη μου λοιπον χαλαρωσε,να εισαι υπομονετικος,να μην αγχωνεσαι και θα ερθει το κατι στην ζωη σου! Να εισαι και λιγο αδιαφορος,με τις γυναικες ειναι καλο μην τρεχεις κατευθειαν!
    Υ.Γ Οσο αναφορα τα σπιτακια,μην ξανα πας..."Σεξ χωρις συναισθημα στην καλυτερη μετριο"...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Καλησπερα συνομιληκε φιλε μου! Αρχικα χαλαρωσε,εισαι σε πολλη μικρη ηλικια θα δεις και θα κανεις πολλα ακομα στη ζωη σου! Το οτι οι φιλοι σου και γενικως τα ατομα που συνανατρεφεσαι ειχαν καποια σεξουαλικη εμπειρια,η και πολλες στην ηλικια των 18 χρονων,δεν σημαινει απολυτως τιποτα! Εχει να κανει με τον χαρακτηρα του καθενος! Για καποιους λογους εσυ τοτε φοβοσουν,δεν εκανες κινησεις ησουν ντροπαλος και εγω δεν ξερω τι δεν ετυχε σε εκεινη την ηλικα να κανεις κατι με μια κοπελα...Δεν χρειαζεται να σε στοιχειωνει!Για να μην πολυλογω,δεν χρειαζεται να αλλαξεις κατι ουτε να εχεις αμφιβολιες για τον ευατο σου,απλα προσπαθησε να συμβιβαστεις με αυτον... Για εμενα ο τιτλος σου 23 χρονων και παρθενος δηλωνει ενα στερεοτυπο μια προκαταληψη που δεν πρεπει να εχει κανενας νεος-νεα στην ηλικια αυτη!Εισαι μια χαρα φιλε,μου απλα αποδεξου το σιγα σιγα αυτο πως εισαι 23 χρονων και δεν ειχες καποια σχεση με κοπελα,και σ ξαναλεω δεν ειναι καποιο προβλημα αυτο και επειτα προσπαθησε να συμφλιωθεις με τον εαυτο σου..Επισης,2-3 καλα ρουχαλακια,ενα αρωμα ειναι αρκετα το μεσα μας ειναι αυτο που πρεπει να φτιαξουμε οχι το εξω..Τελος οπως αισθανεσαι για εσενα,να ξερεις οτι το διχνεις και στους παντες διπλα σου...Συμβουλη μου λοιπον χαλαρωσε,να εισαι υπομονετικος,να μην αγχωνεσαι και θα ερθει το κατι στην ζωη σου! Να εισαι και λιγο αδιαφορος,με τις γυναικες ειναι καλο μην τρεχεις κατευθειαν!
    Υ.Γ Οσο αναφορα τα σπιτακια,μην ξανα πας..."Σεξ χωρις συναισθημα στην καλυτερη μετριο"...
    Εμείς δηλαδή ρε φίλε που πήγαμε σε ιερόδουλες, τι πάθαμε;
    Είμαστε παρθένοι ή δεν ξέρουμε που παν τα τέσσερα;
    Τι μαλακίες λέτε;
    Επειδή κάποιοι έχουν επιτυχίες απλόχερες δε σημαίνει ότι μπορούν κι όλοι.
    Τι να κάνουμε εμείς οι υπόλοιποι δηλαδή, που δεν έχουμε πέραση;
    Με σταυρωμένα χέρια θα μείνουμε;
    Στα σπιτάκια θα πάμε!
    Κάτσε να φτάσεις 22- 23 και να μην έχεις κάνει τίποτα και θα σου πω εγώ πώς θα νιώθεις και τι λύσεις θα αναγκαστείς να βρεις!
    Έχετε μια τάση, εσείς η νεολαία, να περιθωριοποιείτε τους άλλους και να εφευρίσκετε "κουτάκια" και "ταμπελίτσες" για τους συνομηλίκους σας!
    Το γουστάρετε πολύ αυτό!!
    Και αλίμονο σ' εκείνον που θα πέσει σε αυτή τη "δίνη" της ανθρωποφαγίας!
    Last edited by GiannisNik3; 21-05-2017 at 21:02.

  11. #11
    [QUOTE=GiannisNik3;672885]Εμείς δηλαδή ρε φίλε που πήγαμε σε ιερόδουλες, τι πάθαμε;
    Είμαστε παρθένοι ή δεν ξέρουμε που παν τα τέσσερα;
    Τι μαλακίες λέτε;
    Επειδή κάποιοι έχουν επιτυχίες απλόχερες δε σημαίνει ότι μπορούν κι όλοι.
    Τι να κάνουμε εμείς οι υπόλοιποι δηλαδή, που δεν έχουμε πέραση;
    Με σταυρωμένα χέρια θα μείνουμε;
    Στα σπιτάκια θα πάμε!
    Κάτσε να φτάσεις 22- 23 και να μην έχεις κάνει τίποτα και θα σου πω εγώ πώς θα νιώθεις και τι λύσεις θα αναγκαστείς να βρεις!
    Έχετε μια τάση, εσείς η νεολαία, να περιθωριοποιείτε τους άλλους και να εφευρίσκετε "κουτάκια" και "ταμπελίτσες" για τους συνομηλίκους σας!
    Το γουστάρετε πολύ αυτό!!
    Και αλίμονο σ' εκείνον που θα πέσει σε αυτή τη "δίνη" της ανθρωποφαγίας![/QUOT



    Γιαννη φιλε μου εισαι σοβαρος? Πρωτον ειμαι 22 χρονων,και δεν το παιζω καποιος..Επισης,μεχρι φετος που εγινα 22 δεν ειχα πιασει ουτε χερι απο κοριτσι, και σαφως ξερω πως ειναι! Αυτο που ειπα για τα σπιτακια το ειπα για λογους τους οποιους ειναι προφανεις!(αρρωστιες) Λεω πουθενα εγω στο ποστ μου κατι για τα παιδια που εχουν παει στα σπιτακια? Η προταση που εχω βαλει σε '' '' ειναι στιχος απο ενα τραγουδι! Εγραψα για να τονισω στον φιλο πως πρεπει να περιμενει να εχει υπομονη,να μην βιαζεται και πανω απ ολα να μην στεναχωριεται..Αν ειμαι λαθος καπου συγνωμη.. Απλα αισθανομαι σαν να μου την λες για καποιον λογο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699

    Angry

    [QUOTE=Isol;672910]
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Εμείς δηλαδή ρε φίλε που πήγαμε σε ιερόδουλες, τι πάθαμε;
    Είμαστε παρθένοι ή δεν ξέρουμε που παν τα τέσσερα;
    Τι μαλακίες λέτε;
    Επειδή κάποιοι έχουν επιτυχίες απλόχερες δε σημαίνει ότι μπορούν κι όλοι.
    Τι να κάνουμε εμείς οι υπόλοιποι δηλαδή, που δεν έχουμε πέραση;
    Με σταυρωμένα χέρια θα μείνουμε;
    Στα σπιτάκια θα πάμε!
    Κάτσε να φτάσεις 22- 23 και να μην έχεις κάνει τίποτα και θα σου πω εγώ πώς θα νιώθεις και τι λύσεις θα αναγκαστείς να βρεις!
    Έχετε μια τάση, εσείς η νεολαία, να περιθωριοποιείτε τους άλλους και να εφευρίσκετε "κουτάκια" και "ταμπελίτσες" για τους συνομηλίκους σας!
    Το γουστάρετε πολύ αυτό!!
    Και αλίμονο σ' εκείνον που θα πέσει σε αυτή τη "δίνη" της ανθρωποφαγίας![/QUOT



    Γιαννη φιλε μου εισαι σοβαρος? Πρωτον ειμαι 22 χρονων,και δεν το παιζω καποιος..Επισης,μεχρι φετος που εγινα 22 δεν ειχα πιασει ουτε χερι απο κοριτσι, και σαφως ξερω πως ειναι! Αυτο που ειπα για τα σπιτακια το ειπα για λογους τους οποιους ειναι προφανεις!(αρρωστιες) Λεω πουθενα εγω στο ποστ μου κατι για τα παιδια που εχουν παει στα σπιτακια? Η προταση που εχω βαλει σε '' '' ειναι στιχος απο ενα τραγουδι! Εγραψα για να τονισω στον φιλο πως πρεπει να περιμενει να εχει υπομονη,να μην βιαζεται και πανω απ ολα να μην στεναχωριεται..Αν ειμαι λαθος καπου συγνωμη.. Απλα αισθανομαι σαν να μου την λες για καποιον λογο
    Δεν ξέρω και συγγνώμη, αν παρεξήγησα!
    Ούτε έχω διάθεση να στην πω, εσένα προσωπικά, ούτε τίποτα παρόμοιο....
    Απλώς, εγώ από δική μου εμπειρία όταν ήμουν στην ηλικία σου, άκουγα ότι όσοι πάνε εκεί είναι losers.......
    Και είχα και κάτι τύπους του γυμναστηρίου που όλο κομπορρημονούσαν ότι έβγαζαν γκόμενες και πώς της έριχναν και μου λέγανε ότι δε μετράει που πήγα σε οίκο ανοχής, είναι σα να μην έχω πάει με γυναίκα και τέτοιες μαλακίες...... Και με θεωρούσανε κατώτερο, οι κότες οι λυράτες, ή μάλλον οι κόκκορες!! Και γενικότερα από τους συνομηλίκους μόνο σκληρότητα και "ευγενική" απόρριψη έχω εισπράξει, γι' αυτό και απομονώθηκα...........
    Αλλά ούτε εκεί με αφήνουν ήσυχο, διότι τολμούν να κατακρίνουν τις επιλογές μου, λες και τους εγκατέστησε κανείς κριτές των πάντων!
    Δε φτάνει που το κάθε κωλόπαιδο το υπέφερα αυτό και την ελεεινή του συμπεριφορά στο σχολείο, τώρα μου αλλάξανε και "προβιά" και μου γίνανε "νομιμάφρονες" και "υπερασπιστές των δικαιωμάτων ολονών", εκτός από τα δικά μου φυσικά...................... Να με καταστρέψουν θέλουν ψυχολογικά...........
    Τώρα πρόσφατα ένας μαλάκας στο fb με απεκάλεσε, εμμέσως πλην σαφώς "βιαστή" (!), επειδή είχα πάει εκεί!!!
    Είναι να μη θυμώνω;;;
    Last edited by GiannisNik3; 21-05-2017 at 23:43.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ενταξει βρε , κι εγω εκανα ερωτα πρωτη φορα , κλεισμενα τα 20 χρονια , και τι εγινε ? και δεν τους βγαζεις κατι σεξουαλικο επειδη δεν εχεις τον 'αερα ' που θαποκτησεις σιγουρα αμα πας με γυναικα , το γνωριζω εκ πειρας ............αυτα στα λεει ενας πολυυυυυ μεγαλυτερος σου .....

  14. #14
    σχεδον καπως ετσι ειμαι κ εγω

    δεν εχει καμια σημασια ουτε αυτοπεποιθηση/"αερας" ουτε τιποτα.

    μονο ΜΟΥΡΗ

Similar Threads

  1. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  2. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  3. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  4. ειμαι παρθενος
    By mateo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 19-01-2011, 04:59
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •