Τελικά τι θέλουν πραγματικά οι γυναίκες; - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 33 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 490
  1. #181
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Θεωρώ πως ξέφυγε κάπως το θέμα, βάζοντας το προσωπικό συναίσθημά σας. Επειδή ένας δεν ήθελε να λύσει τα προβλήματα της σχέσης τους με την Miliva, άρα όλοι είναι "κότες". Επειδή ένας άτοπος της έτυχε της Natalias, τότε όλοι είναι "μαλάκες". Αυτή την λογική δεν την καταλαβαίνω, ενώ εγώ από το πρώτο μου μήνυμα σε αυτό το νήμα, είπα ότι λεώ συγκεκριμένα για την πλειοψηφία, δεν έβαλα όλες τις γυναίκες στο ίδιο τσουβάλι, ούτε ήμουν επιθετικός σε γυναίκες εδώ, εν αντιθέση με τις γυναίκες εδώ προς εμένα. Φυσικά ο καθένας έχει την άποψή του και από εμένα τουλάχιστον είναι απολύτως σεβαστή, όμως μην βάζετε τα προσωπικά σας συναισθήματα. Τουλάχιστον εγώ, όταν ανέφερα περιπτώσεις γυναικών που είναι στην πλειοψηφία τους, ήταν παρμένες μέσα από την κανονική ζωή και όχι μέσα από βιβλία και στατιστικές. Κανονικές πράξεις των γυναικών και την προτίμηση και θαυμασμό τους, σε κάτι που το βρίζουν και το κατακρίνουν. Αυτή την συμπεριφορά των γυναικών, δεν είχα καταλάβει και εξ'αρχής αυτό ήταν το βασικό ερώτημα. Προσωπικά σταματάω εδώ, από μέρους μου, τα μηνύματα και θα το σκεφτώ αν ανοίξω άλλο θέμα. Περίμμενα μεγαλύτερη υπομονή και περισσότερα επιχειρήματα. Επίσης μπήκε ξαφνικά ένας nikos και άρχιζε και έβριζε. Δηλαδή επειδή βρίζει ένας, που φάνηκε από την αρχή το επίπεδό του, αυτό σημαίνει να φανταστώ ότι είμαστε όλοι έτσι; Όχι, φυσικά. Ούτε υπάρχουν κοπέλες που να θέλουν τους κενούς ανθρώπους, χωρίς υπόβαθρο. Και ξανα υπενθυμίζω, ότι δεν βάζω όλες τις κοπέλες σε ένα "τσουβάλι", αλλά παίρνω την περίπτωση της πλειοψηφίας, επίσης ανέφερα ότι περιπτώσεις γυναικών που πίστευα ότι είναι η μειοψηφία, δηλαδή να ενδιαφέρονται για κάτι βαθύτερο πέρα από το εξωτερικό κομμάτι, τελικά αποδείχθηκαν και εκείνες να ανήκουν στην πλειοψηφία. Δεν είναι όμως όλες οι κοπέλες ίδιες και ούτε όλοι οι άντρες ίδιοι. Αυτό και θα το σκεφτώ αν ξαναγράψω εδώ καθώς θεωρώ πως ήταν άδικη, η επιθετικότητα προς εμένα...
    χαχα η επιθετικοτητα προς εμενα πηγενε αλλα απο οτι φαινεται σε αλλον τη λενε και αλλος διαμαρτυρεται χαχα :-/ !!

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Elis, με απογοήτευσες με το σχόλιο σου περί προικοθηρίας, τουλάχιστον από εσένα δεν το περίμενα αυτό...
    Σκεφτείτε μόνο ένα πράγμα, που κανονικά δεν θα έπρεπε καν να σας το πω εγώ αλλά να μπορείτε να το σκεφτείτε από μόνοι σας...μιας κι είναι αυτονόητο...το ότι δουλεύουμε κι αυτοσυντηρούμαστε πλέον το έχετε ξεχάσει;
    σνιφ....
    κλαψ........
    λυγμ.......
    δηλαδη οταν πατε ενα γαμπρο στο σπιτι το πρωτο πραμα που θα ρωτησουν δεν θα ειναι τι δουλεια κανει εεεε;;;;;
    μηπως εσεις οι γυναικες κανετε και μονιμες σοβαρες σχεσεις με μακροχρονια ανεργους;;;

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    εγω την πεφτω μονο σε οσεσ δουλευουν δε με νοιαζει τι βγαζουν ουτε εγω βγαζω αλλα θελω να μιλαμε την ιδια γλωσσα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    σνιφ....
    κλαψ........
    λυγμ.......
    δηλαδη οταν πατε ενα γαμπρο στο σπιτι το πρωτο πραμα που θα ρωτησουν δεν θα ειναι τι δουλεια κανει εεεε;;;;;
    μηπως εσεις οι γυναικες κανετε και μονιμες σοβαρες σχεσεις με μακροχρονια ανεργους;;;
    Τι ειρωνεύεσαι ρε;
    Δεν με νοιάζει τι θα ρωτήσουν οι γονείς μου, με νοιάζει τι με ενδιαφέρει εμένα κι αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μην είναι τεμπέλης. Το αν δεν μπορεί να βρει δουλειά λόγω κρίσης είναι άλλο θέμα, πολύ διαφορετικό...οπότε ναι, αν είναι αυτό που ψάχνω στους άλλους τομείς δεν με νοιάζει κι αν είναι άνεργος...απλά προφανώς και δεν θα τον πάω γαμπρό γιατί δεν θα υπάρχουν λεφτά για να παντρευτούμε αφού δεν είμαι πλούσια εκτός κι αν κάνουμε πολιτικό που κι αυτό γίνεται...απλά δεν θα κάνουμε παιδιά εφόσον δεν θα μπορούμε να τα θρέψουμε...
    Επειδή δεν βρίσκεις εσύ γυναίκα δεν έχεις δικαίωμα να μας προσβάλλεις...και φυσικά, πώς να βρεις με τόσο άσχημη συμπεριφορά;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εγω την πεφτω μονο σε οσεσ δουλευουν δε με νοιαζει τι βγαζουν ουτε εγω βγαζω αλλα θελω να μιλαμε την ιδια γλωσσα
    Καταλαβαίνεις πόσο οξύμωρο είναι το να λες προικοθήρα μια γυναίκα που δουλεύει ή εμείς δε μιλάμε την ίδια γλώσσα; Να ξέρω να μην γράφω άδικα αν είναι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Κυκναρα μου γενικά όλοι σέβονται το χρήμα εγώ έμαθα να κοιτάω τον άνθρωπο είμαι ευτυχισμένος με ένα πιάτο καλομαγειρεμενο φαγητό ένα καφέ κι ένα πακέτο τσιγάρα κ φυσικά καλή παρέα δε θέλω τίποτα άλλο άμα τα έχω αυτά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #187
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο λυνει την απορια του θρεντ σου φανταζομαι

    https://www.youtube.com/watch?v=g3VKJ6ZJDYc

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κυκναρα μου γενικά όλοι σέβονται το χρήμα εγώ έμαθα να κοιτάω τον άνθρωπο είμαι ευτυχισμένος με ένα πιάτο καλομαγειρεμενο φαγητό ένα καφέ κι ένα πακέτο τσιγάρα κ φυσικά καλή παρέα δε θέλω τίποτα άλλο άμα τα έχω αυτά
    Άλλο να σέβεσαι το χρήμα και καλώς κάνεις γιατί βγαίνει με κόπο κι άλλο το να προσβάλλεις τον άλλον λέγοντας ότι σε παντρεύεται για τα λεφτά σου, τότε προφανώς δεν τον εκτιμάς...
    Θέλεις και κάτι άλλο, πώς δεν θέλεις; Προφανώς δεν σου φτάνει μόνο η γυναίκα σου κι η καλή παρέα της για να εγκρίνεις το κέρατο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Το εγκρίνω κ από αυτήν όμως αυτό δεν καταλαβεσ σου είπα κοιτάω τον άνθρωπο είναι φύση αδύνατο να είμαι παντρεμένος πενήντα χρόνια και να μη βρεθεί κάποιος άλλος που θα τις κάνει κλικ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Το εγκρίνω κ από αυτήν όμως αυτό δεν καταλαβεσ σου είπα κοιτάω τον άνθρωπο είναι φύση αδύνατο να είμαι παντρεμένος πενήντα χρόνια και να μη βρεθεί κάποιος άλλος που θα τις κάνει κλικ
    Το κατάλαβα αλλά εγώ δεν το εγκρίνω από κανέναν...κι όπως δεν θα το έκανα δεν δέχομαι και να μου το κάνουν...και ναι, οκ, μπορεί να σου κάνει κλικ και κάποιος άλλος αλλά αν αγαπάς τον άντρα σου δεν το προχωράς...εγώ έτσι νιώθω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εσύ καλά κανεισ εγώ έπαθα κι έμαθα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Πολυ το αναλυετε. Θελουμε κινητο ακινητο αυτοκινητο και πουλι ευκινητο.
    Εξασφαλιστε αυτα και ολοι θα ειμαστε χαρουμενοι. Αιντε :P χαχαχαχα
    Προφανως αστειευομαι.

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι ειρωνεύεσαι ρε;
    Δεν με νοιάζει τι θα ρωτήσουν οι γονείς μου, με νοιάζει τι με ενδιαφέρει εμένα κι αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μην είναι τεμπέλης. Το αν δεν μπορεί να βρει δουλειά λόγω κρίσης είναι άλλο θέμα, πολύ διαφορετικό...οπότε ναι, αν είναι αυτό που ψάχνω στους άλλους τομείς δεν με νοιάζει κι αν είναι άνεργος...απλά προφανώς και δεν θα τον πάω γαμπρό γιατί δεν θα υπάρχουν λεφτά για να παντρευτούμε αφού δεν είμαι πλούσια εκτός κι αν κάνουμε πολιτικό που κι αυτό γίνεται...απλά δεν θα κάνουμε παιδιά εφόσον δεν θα μπορούμε να τα θρέψουμε...
    Επειδή δεν βρίσκεις εσύ γυναίκα δεν έχεις δικαίωμα να μας προσβάλλεις...και φυσικά, πώς να βρεις με τόσο άσχημη συμπεριφορά;

    μας κοροιδευεις τωρα;;;;
    δεν προσβαλλω κανεναν καμμια προσωπικα,γραφω για ολες.
    εσεις οι γυναικες εχετε κεραιες που διεργειρονται οταν δειτε αντρα με λεφτα αρκετα η και πολλα λεφτα
    οταν εμας μια τετοια γυναικα δεν μας κανει ουτε κουκουρουκου!!

    η δυναμη εσας τις γυναικες σας προκαλει απανωτους οργασμους και αυτη μεταφραζεται συνηθως σε λεφτα υψος αυτοπεποιθηση και αλλα
    οταν εμας δεν μας απασχολει τιποτα απο ολα αυτα σε μια γυναικα.
    το αποτελεσμα ειναι οι αντρες να τρωνε τα λεφτα τους σε αυτοκινητα σκαφη σπιτια κτλ για να σας εντυπωσιαζουν οταν το μονο που κανετε εσεις ειναι να κουνατε λιγο τον κωλο σας.

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μας κοροιδευεις τωρα;;;;
    δεν προσβαλλω κανεναν καμμια προσωπικα,γραφω για ολες.
    εσεις οι γυναικες εχετε κεραιες που διεργειρονται οταν δειτε αντρα με λεφτα αρκετα η και πολλα λεφτα
    οταν εμας μια τετοια γυναικα δεν μας κανει ουτε κουκουρουκου!!

    η δυναμη εσας τις γυναικες σας προκαλει απανωτους οργασμους και αυτη μεταφραζεται συνηθως σε λεφτα υψος αυτοπεποιθηση και αλλα
    οταν εμας δεν μας απασχολει τιποτα απο ολα αυτα σε μια γυναικα.
    το αποτελεσμα ειναι οι αντρες να τρωνε τα λεφτα τους σε αυτοκινητα σκαφη σπιτια κτλ για να σας εντυπωσιαζουν οταν το μονο που κανετε εσεις ειναι να κουνατε λιγο τον κωλο σας.
    Εχεις σκεφτει πως ισως το προβλημα σου ειναι οτι κοιτας τις γυναικες που τα κοιτανε αυτα; Μηπως τον ταργκετ γκρουπ των γυναικων που σου αρεσουν τα κοιτανε αυτα; Μηπως εχεις λαθος κριτηρια; Προφανως αυτη με τον κωλο εξω πανω στο σκαφος εχει τα συγκεκριμενα κριτηρια που λες...αλλα μηπως λεω μηπως φταις κι εσυ που μονο αυτες βλεπεις στο ρανταρ σου; Υπαρχουν απειρες γυναικες που δεν νοιαζονται για αυτα.
    Εγω προσωπικα εχω νιωσει πραγματα (και συγνωμη κι ολας κ*υλα ατελειωτη) για ανθρωπο που ουτε λεφτα ουτε υψος ουτε μαλλια εχει. Αλλα ειμαι σιγουρη πως εχεις την εξηγηση σου και για αυτο.

  15. #195
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Εχεις σκεφτει πως ισως το προβλημα σου ειναι οτι κοιτας τις γυναικες που τα κοιτανε αυτα; Μηπως τον ταργκετ γκρουπ των γυναικων που σου αρεσουν τα κοιτανε αυτα; Μηπως εχεις λαθος κριτηρια; Προφανως αυτη με τον κωλο εξω πανω στο σκαφος εχει τα συγκεκριμενα κριτηρια που λες...αλλα μηπως λεω μηπως φταις κι εσυ που μονο αυτες βλεπεις στο ρανταρ σου; Υπαρχουν απειρες γυναικες που δεν νοιαζονται για αυτα.
    Εγω προσωπικα εχω νιωσει πραγματα (και συγνωμη κι ολας κ*υλα ατελειωτη) για ανθρωπο που ουτε λεφτα ουτε υψος ουτε μαλλια εχει. Αλλα ειμαι σιγουρη πως εχεις την εξηγηση σου και για αυτο.
    Θα χε σιξ πακ :P
    H αλήθεια είναι ότι όλο τα ίδια και τα ίδια λέγονται, σε όλα τα παρόμοια θέματα......
    Οι γυναίκες ηλίθιες διαλέγουν μαλάκες για να κλαίγονται ( ή και κοιτάνε σιξ πάκ, θέλουν 25 πόντους, λεφτά , εμφάνιση , ντίβες , ευνουχίζουν κλπ) οι άντρες κοιτάνε αυτές τις ηλίθιες ( αυτές που θέλουν λεφτά, ντίβες , 25 πόντους, εμφάνιση κλπ) όχι γιατί είναι ηλίθιοι όπως οι γυναίκες , αλλά γιατί είναι αθώοι ας πούμε? η γιατί όλες οι γυναίκες είναι έτσι? δεν υπάρχουν άλλα επιχειρήματα, επιχειρήματα που λέει ο λόγος.....

Page 13 of 33 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  2. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  3. Πως "θέλουν" οι γυναίκες τον άντρα
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 253
    Last Post: 30-12-2011, 20:58
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •