Τελικά τι θέλουν πραγματικά οι γυναίκες; - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 33 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 490
  1. #166
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για να δωσω το καλυτερο εαυτο μου θελω εμπιστοσυνη αλλιως στραβωνω και απαξιω μετα

  2. #167
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω θα σου ελεγα να τα λυσεις με καπιον αλλο γιατι αν ειμουν στη θεση του και εκανες ετσι θα ειχα τσιριξει και θα ειχα φυγει σα το ροντ ρανερ πολυ νοριτερα απο αυτον

    εγω εχω σκοπο να κανω τη ζωη μου ευκολη οχι να λυνω κουιζ μη κοιτας που στο ιντερνετ ειμαι πιο σοφιστικε και θελω να επικοινωνισω ο σκοπος της σχεσης ειναι να περασεις καλα αλιως τι νοημα εχει? να λυνεις ψυχολογικα κουιζ ολη την ωρα?
    Νταξει..αποψη σου...παντως γ αυτο ισως οι ανθρωποι ειναι αποκομμενοι...επδ εχουν βολευτει στα ευκολα...κ ετσι ειναι μονοι...γτ να κουραστουν? Γτ να προσπαθησουν..? Εχεις ακουσει μια ρηση που λεει οτι η ευτυχια κερδιζετε με αγωνα και τα αγαθα κοποις κτωνται? ....κατι θα ξεραν....

  3. #168
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τοση ωρα σας λεει η μιλιβα τι θελει η πιο σωστα τι γνωριζει και αισθανεται μια γυναικα σε θεματα ελξης (που και εγω συμφωνω με τα λεγομενα της, αρα δεν ειναι μονο μια με αυτα τα κριτηρια) και της τα απορριπτετε. Και μετα ρωτατε γεματοι απορια "μα τι θελουν πια αυτες οι γυναικες;" χαχαχαχα
    Θα αποδεχοσασταν μονο μια απαντηση που ταιριαζει με αυτα που ηδη πιστευετε, για να εκλογικευσετε ετσι ολα αυτα τα οποια διαφορετικα κολλατε να αντιμετωπισετε. Ενω οι απαντησεις που ηδη (νομιζετε οτι) εχετε, βολευουν. Οι γυναικες φταινε που θελουν ψευτομαγκες η κακα παιδια η σιξ πακς η μαλλια η αυτοπεποιθηση η δε ξερω γω τι αλλο δεν εχετε. Αρα δεν μπορειτε να κανετε κατι για αυτο, αρα βολικοτατο,εξωτερικος παραγοντας ειναι το προβλημα, ανωτερα βια...τι να κανετε εσεις;
    Δεν εχει σημασια τι σας λεει η μιλιβα ως γυναικα και το οτι συμφωνω κι εγω.
    Οποτε μμμμηπως να πουμε οτι αυτο που θελουν οι γυναικες ειναι να ακουτε λιγο να παρει η ευχη να παρει; :P
    Και να μην ειστε τοσο παρτακηδες και εγωκεντρικοι; Με αφορμη ενα αλλο θεμα που ανοιχτηκε προσφατα βρηκα στατιστικες που λενε οτι αμα σε ενα ζευγαρι αρρωστησει ο ενας απο τους δυο οι γυναικες εγκαταλειπονται/απατουνται αμα αρρωστησουν σε ποσοστο 20κατι % ενω οι αντρες που αρρωσταινουν σε ποσοστο 3%....
    1 στους 4 αντρες που ειναι ο "ανθρωπος" σας υποτιθεται θα σας παρατησει αμα αρρωστησετε κοριτσια...περαστικα. Παλι μου εφτιαξε τη διαθεση το φορουμ λολ.
    σεξουαλικο ιστορικο> τι λεει οτι "θελει"

  4. #169
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε μπορω να πω οτι μου λειπει κατι αυτη τη στιγμη ισα ισα πιστευω οτι εκανα πολυ περισσοτερα απο οτι ηθελα να κανω και αληθεια αυτο που λεω το ενοω το ιντερνετ δε θεωρω οτι με αντιπροσωπευει η ρησεις δε με απασχολουν τοσο οσο νομιζεις απλως τις αναφερω ως παραδειγμα αρκετες φορες αδιαφορο προς εμενα

    αν αισθανονται αποκομενοι δε μπορω να κανω κατι γι αυτο εκτος αν αποφασισουν να πιστεψουν σε μενα οποτε θα αλαξω γνωμη.οσο δε πιστευουν σε μενα δε θα πιστευω σ αυτους ειναι απλο νομιζω...

  5. #170
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε μπορω να πω οτι μου λειπει κατι αυτη τη στιγμη ισα ισα πιστευω οτι εκανα πολυ περισσοτερα απο οτι ηθελα να κανω και αληθεια αυτο που λεω το ενοω το ιντερνετ δε θεωρω οτι με αντιπροσωπευει η ρησεις δε με απασχολουν τοσο οσο νομιζεις απλως τις αναφερω ως παραδειγμα αρκετες φορες αδιαφορο προς εμενα

    αν αισθανονται αποκομενοι δε μπορω να κανω κατι γι αυτο εκτος αν αποφασισουν να πιστεψουν σε μενα οποτε θα αλαξω γνωμη.οσο δε πιστευουν σε μενα δε θα πιστευω σ αυτους ειναι απλο νομιζω...
    Μα δεν μιλουσα γ σενα προσωπικα οταν το ειπα αυτο οτι οι ανθρωποι ειναι αποκομμενοι..γενικα μιλουσα γ ολους μας....δεν λεω οτι η σχεση σου δεν θα σ εχει εμπιστοσυνη απλως εχουμε κ.οι γυναικες τις ανασφαλειες μας κ θελουμε καποια πραγματα να μας τα δειχνετε γ να τα εμπεδωνουμε .....τη ρηση την πεταξα επδ ετσι μ ρθε...δν θυμομουν αν χρησιμοποιεις ρησεις..και δν το παιζω καλυτερη απλως λεω την αποψη μου

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    λατρευεται να παιρνετε εναν αντρα κ να του τα κοβετε απο τη ριζα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by elis View Post
    λατρευεται να παιρνετε εναν αντρα κ να του τα κοβετε απο τη ριζα
    Elis, με απογοήτευσες με το σχόλιο σου περί προικοθηρίας, τουλάχιστον από εσένα δεν το περίμενα αυτό...
    Σκεφτείτε μόνο ένα πράγμα, που κανονικά δεν θα έπρεπε καν να σας το πω εγώ αλλά να μπορείτε να το σκεφτείτε από μόνοι σας...μιας κι είναι αυτονόητο...το ότι δουλεύουμε κι αυτοσυντηρούμαστε πλέον το έχετε ξεχάσει;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    κυκναρα μου ειναι γνωστα αυτα στουσ φτωχουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κυκναρα μου ειναι γνωστα αυτα στουσ φτωχουσ
    Λυπάμαι που έχεις τέτοια άποψη...αλλά δεν μου απάντησες σχετικά με την εργασία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #175
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Θεωρώ πως ξέφυγε κάπως το θέμα, βάζοντας το προσωπικό συναίσθημά σας. Επειδή ένας δεν ήθελε να λύσει τα προβλήματα της σχέσης τους με την Miliva, άρα όλοι είναι "κότες". Επειδή ένας άτοπος της έτυχε της Natalias, τότε όλοι είναι "μαλάκες". Αυτή την λογική δεν την καταλαβαίνω, ενώ εγώ από το πρώτο μου μήνυμα σε αυτό το νήμα, είπα ότι λεώ συγκεκριμένα για την πλειοψηφία, δεν έβαλα όλες τις γυναίκες στο ίδιο τσουβάλι, ούτε ήμουν επιθετικός σε γυναίκες εδώ, εν αντιθέση με τις γυναίκες εδώ προς εμένα. Φυσικά ο καθένας έχει την άποψή του και από εμένα τουλάχιστον είναι απολύτως σεβαστή, όμως μην βάζετε τα προσωπικά σας συναισθήματα. Τουλάχιστον εγώ, όταν ανέφερα περιπτώσεις γυναικών που είναι στην πλειοψηφία τους, ήταν παρμένες μέσα από την κανονική ζωή και όχι μέσα από βιβλία και στατιστικές. Κανονικές πράξεις των γυναικών και την προτίμηση και θαυμασμό τους, σε κάτι που το βρίζουν και το κατακρίνουν. Αυτή την συμπεριφορά των γυναικών, δεν είχα καταλάβει και εξ'αρχής αυτό ήταν το βασικό ερώτημα. Προσωπικά σταματάω εδώ, από μέρους μου, τα μηνύματα και θα το σκεφτώ αν ανοίξω άλλο θέμα. Περίμμενα μεγαλύτερη υπομονή και περισσότερα επιχειρήματα. Επίσης μπήκε ξαφνικά ένας nikos και άρχιζε και έβριζε. Δηλαδή επειδή βρίζει ένας, που φάνηκε από την αρχή το επίπεδό του, αυτό σημαίνει να φανταστώ ότι είμαστε όλοι έτσι; Όχι, φυσικά. Ούτε υπάρχουν κοπέλες που να θέλουν τους κενούς ανθρώπους, χωρίς υπόβαθρο. Και ξανα υπενθυμίζω, ότι δεν βάζω όλες τις κοπέλες σε ένα "τσουβάλι", αλλά παίρνω την περίπτωση της πλειοψηφίας, επίσης ανέφερα ότι περιπτώσεις γυναικών που πίστευα ότι είναι η μειοψηφία, δηλαδή να ενδιαφέρονται για κάτι βαθύτερο πέρα από το εξωτερικό κομμάτι, τελικά αποδείχθηκαν και εκείνες να ανήκουν στην πλειοψηφία. Δεν είναι όμως όλες οι κοπέλες ίδιες και ούτε όλοι οι άντρες ίδιοι. Αυτό και θα το σκεφτώ αν ξαναγράψω εδώ καθώς θεωρώ πως ήταν άδικη, η επιθετικότητα προς εμένα...

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    μεγαλε η ζωη ειναι τρικυμια δεν ειναι ηρεμη θαλασσα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #177
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Θεωρώ πως ξέφυγε κάπως το θέμα, βάζοντας το προσωπικό συναίσθημά σας. Επειδή ένας δεν ήθελε να λύσει τα προβλήματα της σχέσης τους με την Miliva, άρα όλοι είναι "κότες". Επειδή ένας άτοπος της έτυχε της Natalias, τότε όλοι είναι "μαλάκες". Αυτή την λογική δεν την καταλαβαίνω, ενώ εγώ από το πρώτο μου μήνυμα σε αυτό το νήμα, είπα ότι λεώ συγκεκριμένα για την πλειοψηφία, δεν έβαλα όλες τις γυναίκες στο ίδιο τσουβάλι, ούτε ήμουν επιθετικός σε γυναίκες εδώ, εν αντιθέση με τις γυναίκες εδώ προς εμένα. Φυσικά ο καθένας έχει την άποψή του και από εμένα τουλάχιστον είναι απολύτως σεβαστή, όμως μην βάζετε τα προσωπικά σας συναισθήματα. Τουλάχιστον εγώ, όταν ανέφερα περιπτώσεις γυναικών που είναι στην πλειοψηφία τους, ήταν παρμένες μέσα από την κανονική ζωή και όχι μέσα από βιβλία και στατιστικές. Κανονικές πράξεις των γυναικών και την προτίμηση και θαυμασμό τους, σε κάτι που το βρίζουν και το κατακρίνουν. Αυτή την συμπεριφορά των γυναικών, δεν είχα καταλάβει και εξ'αρχής αυτό ήταν το βασικό ερώτημα. Προσωπικά σταματάω εδώ, από μέρους μου, τα μηνύματα και θα το σκεφτώ αν ανοίξω άλλο θέμα. Περίμμενα μεγαλύτερη υπομονή και περισσότερα επιχειρήματα. Επίσης μπήκε ξαφνικά ένας nikos και άρχιζε και έβριζε. Δηλαδή επειδή βρίζει ένας, που φάνηκε από την αρχή το επίπεδό του, αυτό σημαίνει να φανταστώ ότι είμαστε όλοι έτσι; Όχι, φυσικά. Ούτε υπάρχουν κοπέλες που να θέλουν τους κενούς ανθρώπους, χωρίς υπόβαθρο. Και ξανα υπενθυμίζω, ότι δεν βάζω όλες τις κοπέλες σε ένα "τσουβάλι", αλλά παίρνω την περίπτωση της πλειοψηφίας, επίσης ανέφερα ότι περιπτώσεις γυναικών που πίστευα ότι είναι η μειοψηφία, δηλαδή να ενδιαφέρονται για κάτι βαθύτερο πέρα από το εξωτερικό κομμάτι, τελικά αποδείχθηκαν και εκείνες να ανήκουν στην πλειοψηφία. Δεν είναι όμως όλες οι κοπέλες ίδιες και ούτε όλοι οι άντρες ίδιοι. Αυτό και θα το σκεφτώ αν ξαναγράψω εδώ καθώς θεωρώ πως ήταν άδικη, η επιθετικότητα προς εμένα...
    Τι ν κανουμε xD ....εδω δυστυχως δεν ειμαστε επιστημονες για να σου δωσουμε επιστημονικα τεκμηριωμενη απαντηση στα ερωτηματα σου ....απλοι ανθρωποι ειμαστε με εμπειριες με συναισθηματα και αδυναμιες και το βρισκω λογικο κ επακολουθο οταν ανοιγεις ειδικα ενα τετοιο θεμα αντρες-γυναικες......οτι ο καθενας θα πει το μακρυ και το κοντο του xD τη γνωμη του δλδ.....κανουμε ζωντανο και αληθινο διαλογο ως ζωντανα οντα ...

    οσο γ το οτι σου επιτεθηκαν μελη του φορουμ μαλλον το παρεξηγησες γτ δεν νμζ να σε εβρισε καμια μας προσωπικα...ισα ισα συμμετειχαμε ολες στο θεμα σου προσπαθωντας να δωσουμε λυση...απλα δεν μπορουμε να συμφωνουμε σε ολα.....τωρα αν δν σε καλυψαμε υπαρχουν ωραιοτατα επιστημονικα αρθρα γραμμενα απο ψυχολογους ειδικους χωρις διαλογο,διαφωνιες κ βρισιες xD που μπορεις να αποστηθισεις γ να δεις τι θελουν οι γυναικες
    Αλλα να ξερεις...οσα μα οσα βιβλια κ να διαβασεις....η ζωη ειναι εξω ..στους ανθρωπους στις εμπειριες στο διαλογο..ετσι μαθαινεις να λυνεις πρακτικα ζητηματα......καλως ή κακως
    Last edited by Miliva21; 25-05-2017 at 13:08.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Θεωρώ πως ξέφυγε κάπως το θέμα, βάζοντας το προσωπικό συναίσθημά σας. Επειδή ένας δεν ήθελε να λύσει τα προβλήματα της σχέσης τους με την Miliva, άρα όλοι είναι "κότες". Επειδή ένας άτοπος της έτυχε της Natalias, τότε όλοι είναι "μαλάκες". Αυτή την λογική δεν την καταλαβαίνω, ενώ εγώ από το πρώτο μου μήνυμα σε αυτό το νήμα, είπα ότι λεώ συγκεκριμένα για την πλειοψηφία, δεν έβαλα όλες τις γυναίκες στο ίδιο τσουβάλι, ούτε ήμουν επιθετικός σε γυναίκες εδώ, εν αντιθέση με τις γυναίκες εδώ προς εμένα. Φυσικά ο καθένας έχει την άποψή του και από εμένα τουλάχιστον είναι απολύτως σεβαστή, όμως μην βάζετε τα προσωπικά σας συναισθήματα. Τουλάχιστον εγώ, όταν ανέφερα περιπτώσεις γυναικών που είναι στην πλειοψηφία τους, ήταν παρμένες μέσα από την κανονική ζωή και όχι μέσα από βιβλία και στατιστικές. Κανονικές πράξεις των γυναικών και την προτίμηση και θαυμασμό τους, σε κάτι που το βρίζουν και το κατακρίνουν. Αυτή την συμπεριφορά των γυναικών, δεν είχα καταλάβει και εξ'αρχής αυτό ήταν το βασικό ερώτημα. Προσωπικά σταματάω εδώ, από μέρους μου, τα μηνύματα και θα το σκεφτώ αν ανοίξω άλλο θέμα. Περίμμενα μεγαλύτερη υπομονή και περισσότερα επιχειρήματα. Επίσης μπήκε ξαφνικά ένας nikos και άρχιζε και έβριζε. Δηλαδή επειδή βρίζει ένας, που φάνηκε από την αρχή το επίπεδό του, αυτό σημαίνει να φανταστώ ότι είμαστε όλοι έτσι; Όχι, φυσικά. Ούτε υπάρχουν κοπέλες που να θέλουν τους κενούς ανθρώπους, χωρίς υπόβαθρο. Και ξανα υπενθυμίζω, ότι δεν βάζω όλες τις κοπέλες σε ένα "τσουβάλι", αλλά παίρνω την περίπτωση της πλειοψηφίας, επίσης ανέφερα ότι περιπτώσεις γυναικών που πίστευα ότι είναι η μειοψηφία, δηλαδή να ενδιαφέρονται για κάτι βαθύτερο πέρα από το εξωτερικό κομμάτι, τελικά αποδείχθηκαν και εκείνες να ανήκουν στην πλειοψηφία. Δεν είναι όμως όλες οι κοπέλες ίδιες και ούτε όλοι οι άντρες ίδιοι. Αυτό και θα το σκεφτώ αν ξαναγράψω εδώ καθώς θεωρώ πως ήταν άδικη, η επιθετικότητα προς εμένα...
    Δεν κατάλαβα γιατί ένιωσες επίθεση (αν και δε διάβασα και όλα τα ποστ) αλλά εγώ δεν είδα τίποτα προσωπικό σε σένα.
    Ίσα ίσα όλες προσπαθήσαμε να σου εξηγήσουμε το σκεπτικό μας και την γυναικεία πλευρά του θέματος που υποτίθεται αυτό ζητούσες με το ερώτημα σου.
    Γενικεύσεις κάνατε όλοι, όσο κι αν λες οτι δεν μιλάς για όλες τις γυναίκες, τονίζεις συνεχώς οτι μιλάς για την πλειοψηφία...ε αυτό σου λέμε όλες, ότι δεν είναι αυτή η πλειοψηφία που νομίζετε, οτι υπάρχουν γυναίκες όλων των ειδών όπως και άνθρωποι γενικά και οτι δεν υπάρχει κανόνας. Αλλά εσύ κολλάς σε μερικά παραδείγματα δικά σου που έτυχε να γνωρίσεις και το γενικεύεις. Ας πούμε που το στηρίζεις εσύ οτι οι περιπτώσεις γυναικών που γνώρισες είναι η πλειοψηφία; Μάλιστα σου εξήγησα σε προηγούμενο ποστ, οτι με αυτό το σκεπτικό κάνετε κακό στους εαυτούς σας τελικά γιατί θεωρώντας εκ των προτέρων την πλειοψηφία των γυναικών έτσι (οτι ζητάνε το πιο επιφανειακό, τους όμορφους, τους πλούσιους κτλ) αυτοσαμποτάρεστε!

    Αν θεώρησες και το δικό μου ποστ επιθετικό, δεν έχω πρόβλημα να ζητήσω συγγνώμη, δεν είχα σκοπό να προσβάλλω κανέναν απλά αυτή είναι η γνώμη μου.

  14. #179
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν κατάλαβα γιατί ένιωσες επίθεση (αν και δε διάβασα και όλα τα ποστ) αλλά εγώ δεν είδα τίποτα προσωπικό σε σένα.
    Ίσα ίσα όλες προσπαθήσαμε να σου εξηγήσουμε το σκεπτικό μας και την γυναικεία πλευρά του θέματος που υποτίθεται αυτό ζητούσες με το ερώτημα σου.
    Γενικεύσεις κάνατε όλοι, όσο κι αν λες οτι δεν μιλάς για όλες τις γυναίκες, τονίζεις συνεχώς οτι μιλάς για την πλειοψηφία...ε αυτό σου λέμε όλες, ότι δεν είναι αυτή η πλειοψηφία που νομίζετε, οτι υπάρχουν γυναίκες όλων των ειδών όπως και άνθρωποι γενικά και οτι δεν υπάρχει κανόνας. Αλλά εσύ κολλάς σε μερικά παραδείγματα δικά σου που έτυχε να γνωρίσεις και το γενικεύεις. Ας πούμε που το στηρίζεις εσύ οτι οι περιπτώσεις γυναικών που γνώρισες είναι η πλειοψηφία; Μάλιστα σου εξήγησα σε προηγούμενο ποστ, οτι με αυτό το σκεπτικό κάνετε κακό στους εαυτούς σας τελικά γιατί θεωρώντας εκ των προτέρων την πλειοψηφία των γυναικών έτσι (οτι ζητάνε το πιο επιφανειακό, τους όμορφους, τους πλούσιους κτλ) αυτοσαμποτάρεστε!

    Αν θεώρησες και το δικό μου ποστ επιθετικό, δεν έχω πρόβλημα να ζητήσω συγγνώμη, δεν είχα σκοπό να προσβάλλω κανέναν απλά αυτή είναι η γνώμη μου.
    Κατηγορήθηκα, ότι και εγώ είμαι σαν όλους αυτούς που κατηγορώ γιατί προτίμησα την "όμορφη". Προφανώς και δεν διάβασαν τον αρχικό μήνυμα γιατί δεν έλεγε πουθενά κάτι τέτοιο και βαρέθηκαν να το εξηγώ ότι δεν προσέγγισα καν την "όμορφη", αλλά δύο "μέτριες" κοπέλες που αποδείχθηκαν και εκείνες ότι είναι στην πλειοψηφία. Η λεγόμενη πλειοψηφία που αναφέρομαι, δεν είναι μόνο από τις δικές μου μικρές εμπειρίες, αλλά και από άλλα άτομα που είναι στην ίδια μοίρα με εμένα. Δεν γίνεται λοιπόν όλες οι περιπτώσεις των γυναικών, να είναι όλες ίδιες. Ίδια συμπεριφορά, ίδιο τουπέ κλπ, από "μέτριες" κοπέλες. Αυτό το σκεπτικό προέκυψε επίσης και στο ότι όποια κοπέλα προσέγγιζα με φιλικό τόνο, ήταν σημειωτέον όλες "μέτριες", άρα λογικά δεν θα είχαν το τουπέ της "ντίβας". Τελικά αποδείχθηκαν λάθος επιλογές. Εδώ με απέρριψε κοπέλα, επειδή είπα ότι είμαι "καρκίνος" στο ζώδιο. Δηλαδή τι παραπάνω να πουμε; Δεν γενικεύω, σαφώς υπάρχουν κοπέλες διαφορετικές, δεν τις βάζω όλες στο ίδιο τσουβάλι, το ξανα ανέφερα αυτό και θα γίνω γραφικός στο τέλος. Τέλος, επειδή διαβάζω όλα τα ποστ, σαφώ συμφωνώ και "παίρνω" πολλά από αυτά που μου αναφέρατε κυρίως από τις κοπέλες. Όμως, υπήρξε ένα όχι εχθρικό αλλά κάπως προκαταληπτικό κλίμα ότι "να και αυτός ίδιος με όλους τους άλλους είναι, επειδή θέλει την όμορφη". Δεν ξέρω από που το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα, πάντως δεν το έχω αναφέρει αυτό πουθενά, γιατί δεν μου αρέσουν τέτοιες κοπέλες, με απωθούν.

  15. #180
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Τι ν κανουμε xD ....εδω δυστυχως δεν ειμαστε επιστημονες για να σου δωσουμε επιστημονικα τεκμηριωμενη απαντηση στα ερωτηματα σου ....απλοι ανθρωποι ειμαστε με εμπειριες με συναισθηματα και αδυναμιες και το βρισκω λογικο κ επακολουθο οταν ανοιγεις ειδικα ενα τετοιο θεμα αντρες-γυναικες......οτι ο καθενας θα πει το μακρυ και το κοντο του xD τη γνωμη του δλδ.....κανουμε ζωντανο και αληθινο διαλογο ως ζωντανα οντα ...

    οσο γ το οτι σου επιτεθηκαν μελη του φορουμ μαλλον το παρεξηγησες γτ δεν νμζ να σε εβρισε καμια μας προσωπικα...ισα ισα συμμετειχαμε ολες στο θεμα σου προσπαθωντας να δωσουμε λυση...απλα δεν μπορουμε να συμφωνουμε σε ολα.....τωρα αν δν σε καλυψαμε υπαρχουν ωραιοτατα επιστημονικα αρθρα γραμμενα απο ψυχολογους ειδικους χωρις διαλογο,διαφωνιες κ βρισιες xD που μπορεις να αποστηθισεις γ να δεις τι θελουν οι γυναικες
    Αλλα να ξερεις...οσα μα οσα βιβλια κ να διαβασεις....η ζωη ειναι εξω ..στους ανθρωπους στις εμπειριες στο διαλογο..ετσι μαθαινεις να λυνεις πρακτικα ζητηματα......καλως ή κακως
    Το τελευταίο, ήταν "καρφάκι" επειδή είμαι άνθρωπος του διαβάσματος ε; Αν, καταλαβαίνω λάθος, συγχώρεσε με, δεν είμαι τέλειος, έχω και εγώ τις καλές μου και τις κακές μου μέρες και σήμερα είναι μια κακή ημέρα για εμένα. Τώρα όσον αφορά για το πρώτο σκέλος, προφανώς και είναι έτσι, απλά βάζετε πολύ το προσωπικό σας συναίσθημα. Φερ' ειπείν, εσύ είπες όλους τους άντρες "κότες", που με ενόχλησε γιατί συμπεριέλαβες, εμμέσως και εμένα, επειδή σου έτυχε ένας άτοπος και άβουλος. Ε, δεν είναι έτσι.

Page 12 of 33 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  2. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  3. Πως "θέλουν" οι γυναίκες τον άντρα
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 253
    Last Post: 30-12-2011, 20:58
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •