Τελικά τι θέλουν πραγματικά οι γυναίκες; - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 33 of 33 FirstFirst ... 23313233
Results 481 to 490 of 490
  1. #481
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για την ωρα εισαι μικρος ακομα γι αυτο το λες αυτο και γω στην ηλικια σου τετια ελεγα αλλα οταν περασουν τα χρονια αφου ξεσαλωσες απο τα 20 εως τα 30 θα θες μετα καπου να κατσικωθεις

  2. #482
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    31 ειμαι και ποτε μου δεν ειχα φιλους αυτο που λεμε πραγματικοί φιλοι!! Ασε που η παρεες μου ηταν απειροελαχιστα ατομα, απλως δεν μπορω να διανοηθω οτι μεσα στα τοσα ατομα δεν θα υπαρχουν πραγματικοι φιλοι!

  3. #483
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    31 ειμαι και ποτε μου δεν ειχα φιλους αυτο που λεμε πραγματικοί φιλοι!! Ασε που η παρεες μου ηταν απειροελαχιστα ατομα, απλως δεν μπορω να διανοηθω οτι μεσα στα τοσα ατομα δεν θα υπαρχουν πραγματικοι φιλοι!
    1 θα είναι το πολύ, ο πραγματικός φίλος. Οι άλλοι έρχονται και φεύγουν.

  4. #484
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    συντροφο/η μπορεις να βρεις παντου το δυσκολο δεν ειναι αυτο αλλα πως να τον κρατησεις διπλα σου ξερεις πχ ποσο πιθανο ειναι να συναντησεις αυτη που θα θελες παντα και να φυγει μετα απο κει που ηρθε?
    το να μαθεις να κρατας ανθρωπους διπλα σου ειναι μια ολοκληρη φιλοσοφια.
    Ποσο μα ποσο αληθεια!

  5. #485
    αυτη που λες με τον πολυ εγωισμο καθως νομιζει οτι ειναι η μοναδικη ομορφη γυναικα στον πλανητη να ξερεις οτι ειναι ευκολη και στο παιζει δυσκολη , αν την χειριστεις σωστα θα την ριξεις , δεν θεωρω οτι ειναι για σχεση η συγκεκριμενη , στη θεση σου θα της εθιγα τον εγωισμο ριχοντας την και θα εφευγα.

  6. #486
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by maria pap View Post
    αυτη που λες με τον πολυ εγωισμο καθως νομιζει οτι ειναι η μοναδικη ομορφη γυναικα στον πλανητη να ξερεις οτι ειναι ευκολη και στο παιζει δυσκολη , αν την χειριστεις σωστα θα την ριξεις , δεν θεωρω οτι ειναι για σχεση η συγκεκριμενη , στη θεση σου θα της εθιγα τον εγωισμο ριχοντας την και θα εφευγα.
    Κοίτα, σαν την συγκεκριμένη κοπέλα υπάρχουν πολλές. Θέλω να κρατάω μια επαφή με τους ανθρώπους, αλλά αυτή που έβαλε ένα μεγάλο στοπ, πριν με γνωρίσει καλύτερα. Ούτε εγώ την ξέρω φυσικά, πως σκέφτεται και πως δρα με άλλους ανθρώπους, ίσως να είδε κάτι σε εμένα πχ πάχος και να την χάλασε. Είναι σεβαστό εν μέρη, αλλά θεωρώ πως δεν πρέπει να είναι μόνο ένα κριτήριο αυτό. Τα κιλά χάνονται εύκολα αν το πάρεις απόφαση, ο χαρακτήρας δεν φτιάχνεται ποτέ, με αυτόν θα πορευτεί στην ζωή.

  7. #487
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν υποθεταμε οτι οι σχεσεις σου με τις γυναικες παει απο το κακο στο χειροτερο εχεις ενα καλο πατημα να τους πιανεις τη κουβεντα γιατι ετσι ειναι οι ανθρωποι σημερα οταν πετυχαινεις εισαι στριμενος χαχανουλης κ οταν αποτυχαινεις εισαι γλυκουλης συμπαθητικος σαν αυτο που λενε σαν παραδειγμα οποιος χανει στα χαρτια κερδιζει στην αγαπη αυτο θα εβαζα ως λεζαντα σε αυτη την εποχη γι αυτο το λογο εχω μια ταση να τα κρεμαω στον κοκκορα εχω μια αγαπη προς τα πουλερικα φαινεται

  8. #488
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αν υποθεταμε οτι οι σχεσεις σου με τις γυναικες παει απο το κακο στο χειροτερο εχεις ενα καλο πατημα να τους πιανεις τη κουβεντα γιατι ετσι ειναι οι ανθρωποι σημερα οταν πετυχαινεις εισαι στριμενος χαχανουλης κ οταν αποτυχαινεις εισαι γλυκουλης συμπαθητικος σαν αυτο που λενε σαν παραδειγμα οποιος χανει στα χαρτια κερδιζει στην αγαπη αυτο θα εβαζα ως λεζαντα σε αυτη την εποχη γι αυτο το λογο εχω μια ταση να τα κρεμαω στον κοκκορα εχω μια αγαπη προς τα πουλερικα φαινεται
    Μπα, αν δεν έχεις την απαιτούμενη εμπειρία, δεν σου δίνουν σημασία. Αυτό ζητάει είτε μια γυναίκα, είτε ένας άντρας, εμπειρία. Το πιστεύεις ότι σε κάποια ανομολόγητα πανεπιστημίων, θεωρούν κοπέλες 20 ετών, ότι είναι ντροπή κάποια κοπέλα να είναι παρθένα στα 20 της. Το πιστεύεις; Δηλαδή έχει ξεφύγει τελείως ο κόσμος.

  9. #489
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχω περασει και απο τις 2 φασεις με εμπειρια και χωρις απλως σκεφτομουν οτι τη πρωτη φορα η θα γινω αστειος η θα τα κανω θαλασσα και μετα θα στροφαρει το μυαλο μου εγω τα βρισκω απαραιτητα και τα 2 αλλιως δε μπορω να λειτουργησω οταν πανε ολα ισια βαριεμαι και δε κανω τιπτ σχεδον αλλα αυτο το ειχαν πει και φιλοσοφοι που λεω εγω απλα το μελετησα.

  10. #490
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εχω περασει και απο τις 2 φασεις με εμπειρια και χωρις απλως σκεφτομουν οτι τη πρωτη φορα η θα γινω αστειος η θα τα κανω θαλασσα και μετα θα στροφαρει το μυαλο μου εγω τα βρισκω απαραιτητα και τα 2 αλλιως δε μπορω να λειτουργησω οταν πανε ολα ισια βαριεμαι και δε κανω τιπτ σχεδον αλλα αυτο το ειχαν πει και φιλοσοφοι που λεω εγω απλα το μελετησα.
    Είναι ανάλογα τις περιπτώσεις των γυναικών πιστεύω. Άλλες θέλουν αποκλειστικά και μόνο την εμπειρία και άλλες δεν την θέλουν. Στο ενδιάμεσο παίζουν πολλα ρόλο, δηλαδή αν η κοπέλα σε γουστάρει, δεν θα ασχοληθεί αν έχεις εμπειρία ή όχι. Σε θέλει και αυτό έχει σημασία για εκείνη. Οι κοπέλες που θέλουν την εμπειρία, τη ζητούν αποκλειστικά μόνο για σεξ. Δεν λέω πάλι για να μην υπάρξει παρεξήγηση, ότι καταδικάζω το σεξ, γιατί θα βγούν και θα λένε ότι έχω μουσουλμανικές απόψεις και ότι αφορίζω το σεξ, όπως έχει ξανα αναφερθεί λανθασμένα από κάποιο μέλος, αλλά το σεξ σε μια 19χρονη-20χρονη, έχει καθοριστικό ρόλο, ακόμα και για την πορεία μιας σχέσης. Άλλες δεν θέλουν σχέση γιατί θεωρούν πως δεσμεύονται και δεν είναι ελεύθερες, αλλά θέλουν μόνο σεξ. Είναι γούστα αυτά και είναι ανάλογα με την περίπτωση της κάθε κοπέλας.

Page 33 of 33 FirstFirst ... 23313233

Similar Threads

  1. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 20:56
  2. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 01:29
  3. Πως "θέλουν" οι γυναίκες τον άντρα
    By Seduction in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 253
    Last Post: 30-12-2011, 21:58
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 19:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 09:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •