θα μπορουσα να τους ειχα σωσει??? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    δεν ειπα για σενα νταλια ισα ισα που ειπα ευχαριστς σε σενα και στον τc..για τοθσ αλλοθσ το λεω....νομιζοθν οτι ειναι αστειο...
    ενιγμα αν μπορεισ δςσε μοθ καποιο εμαιλ τησ κοπελασ αν θελει και αυτη βεβαια...

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    irakleio kritis
    Posts
    12
    γλυκεια μου χαλαρωσε,μην χανεις την ψυχραιμια σου και μην ωλεπεις οτι σε δουλεβουνε καποιοι...
    αν σου κανουνε καποιες ερωτησεισ ειναι φυσικο γιατι δεν ξερουν πως ειναι αυτο που βιωνεις....την δυναμη που εχεισ εσυ δεν την εχει κανενας και μονη σου θα το ξεπερασεις...πιστεξεμε 10 λεπτα αν σκεφτεσαι καθε μερα θετικα θα δεισ οτι θα το ξεπερασεισ εστω για λιγο ...εστω αυτοσ ο πανικος θα φυγει!!!
    εγω προσπαθησα να σου γραψω τισ δικες μου εμπειριες μονο και μονο για να δεις οτι δεν εισαι η μονη...υπαρχουν πολλοι ανθρωποι ετσι!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Οκ mpizou μου.Απλώς σου λέω ότι αν π.χ εγώ ήμουν φίλη σου και με έβλεπες δεν θα ήθελα να ξέρω.Οπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι ότι δεν θέλουν να ξέρουν τι και πώς θα φύγουν γιατί αυτό προκαλεί μεγάλο φόβο.Οπότε ίσως και να είναι καλύτερα που δεν λες τίποτα.Το μόνο που θα γινόταν θα ήταν να τους προκαλέσεις άγχος (αν σε πιστέψουν βέβαια).Δεν νομίζω ότι θα οφελούσε σε κάτι άλλο,να αποτρέψεις δηλαδή ότι είναι να γίνει.

  4. #19
    mpizou
    πιστεύεις ότι έχουμε όλοι την υποχρέωση να σε πιστεψουμε;
    Δεν είναι δικαίωμα του καθενός να πει τη γνώμη του;

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    δεν το λεω για σεν νταλια για αλλουσ το λεω
    ενιγμα αν μπορεισ δωσε μου καποιο εμαιλ τισ κοπελασ η κατι να μιλισουμε

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    για ποιο λογο να μπει καποιοσ εδς και να λεει τα δικα του μαλ....ια δεν ειναι???

  7. #22
    Όπως εσύ μπαίνεις και λες τη δική σου, προφανώς έχουμε δικαίωμα να πούμε και μεις τη δική μας...

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    οταν λεω δικα του δεν εννωω τι προβλημα εχει αλλα πσεματα και οτι του κατεβει αν ειναι ετσι για ποιο λογο να συνεχισς την σιζιτισι εδω???

  9. #24
    Μάλλον δεν ξέρεις ελληνικά.
    Είπα δυο \"αν\" και μετά ανέφερα ότι αν αυτό ισχύει τότε ο Χαρδαβέλλας θα τρελλάνει την AGB.
    Είναι πολύ μακριά όλα αυτά, από το να είπα πως λες ψέμματα.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    εγω μπηκα εδω για να το βγαλω απο μεσα μου σορρυ που αρπαχτικα απο λεξεισ απλοσ δεν ξερετε τι ασχημο συναιστηιμα ειναι.....

  11. #26
    Εγώ συγνώμη που σου έκανα πλάκα. Μακάρι τελικά να ήταν. Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο....

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    σκεψου θεοφανια οτι καποια στιγμη μπορει να δω τον δικο μου θανατο σκεψου σε τι κατασταση ζω που το σκεφτομαι αυτο

  13. #28
    Αν σε βοηθάει, μίλησε μας γι\' αυτό. Έχω ακούσει ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν κάποιες αισθήσεις πιο ανεπτυγμένες απ τους άλλους. Αν ήταν μόνο ένα περιστατικό, μπορεί να ηταν συμπτωση, αλλά δύο...φαίνεται περίεργο...

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    den einai 2 ginane 3 to perimena..extess eida ton pappouu mou molis twra me enimerwsan ...tha leipsw gia liges meres sorry gia ta greeklish.. biazomai tha sas milisw se liges meres

  15. #30

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •