θα μπορουσα να τους ειχα σωσει???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11

    θα μπορουσα να τους ειχα σωσει???

    ειμαι 21 και στα 12 μου εχασα τον θειο μου τον οποιο αγαπουσα πολυ....τον ειχα δει στο ονειρο...ειδα την σκηνη που πεθανε...μετα απο λιγεσ μερεσ εγινε το κακο δεν μπορς να το πιστεψω ακομα...φταιω εγω για οτι εγινε αν ειχα μιλισει δεν θα γινοταν τιποτα....το ιδιο σκινικο εγινε πριν 1 χρονο οταν εχασα ενα πολυ καλο μου φιλο...ειδα το ονειρο παλι και ηξερα οτι θα γινει ομωσ δεν ειπα τιποτα περιμενα να με παρουν τηλεφονο να μου το πουν...να μου πουν τι ομωσ?? κατι που ηδη ηξερα??? αν ειχα μιλισει δεν θα γινοταν τιποτα...ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΣΑ......οι γονεισ μου λενε οτι δεν φταιω εγω...ομωσ δεν ειναι ετσι....σημερα το βραδυ ειδα τον παππου μου και ξερω ...δεν μπορω να τους το πω ομωσ... φοβαμαι οτι θα με βγαλουν τρελη δεν ειμαι ομωσ...απλοσ μου δοθικε ενα χαρισμα που εγω το λεω καταρα.....

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    μπικα εδω για να το βγαλω απο μεσα μου .....να το πω εστω και ετσι...το μονο που θελω να ξερω ειναι αν θα μπορουσα να τουσ σωσω

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Πώς θα μπορούσες να τους σώσεις;;;

    Και πώς μπορείς να ξέρεις ότι αν είχες μιλήσει (και σε είχαν πιστέψει και είχαν κάνει όπως τους έλεγες) θα άλλαζαν τα πράγματα;;;

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    ειμαι τοσο μπερδεμενη ....δεν το αντεχω....τωρα περιμενω να δω τι θα γινει με τον παππου μου...παλι ξερω οτι θα χασω καποιον και ποναει πολυ...ευχομαι να μην το ζισει κανεισ αυτο......ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΖΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΥΤΟ.....ΘΕΛΟ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ....ΣΥΝΤΟΜΑ....ΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΙΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟΝ...ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟ......ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ.......ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΩ ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΖΙΤΙΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Βρε mpizou δεν φταις εσύ.Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.Δεν ξέρω για τα όνειρα και αν είναι αυτό χάρισμα,αλλά σίγουρα αυτά τα πράγματα,το πότε θα πεθάνει κάποιος δηλαδή,δεν εξαρτώνται από εμάς.Μην βασανίζεσαι μ\'αυτές τις σκέψεις,δεν έχεις εσύ καμία ευθύνη.

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    70
    Θελω να κανουμε παρεα ειλικρινα αλλα οταν με δεις στον υπνο σου ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ φιλια !!!!!!

  7. #7
    Αν δεν είναι πρωταπριλιάτικο, αν η κοπέλα δεν βλέπει πολλά θρίλερ, τότε.........πρέπει να τη βρει ο Χαρδαβέλλας. Χρυσές δουλειές θα κάνει! (Στην AGB εννοείται).

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    δεν μας ειπες απο τι πεθαναν ολοι αυτοι που ειδες στο ονειρο σου..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Και βλέπεις και το ΠΩΣ πέθαναν ακριβώς???

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Α, και κάτι άλλο... πόσες φορές ονειρεύτηκες? μόνο 2??
    Ή έχεις δει 100 άτομα στον ύπνο σου και 2 απ αυτά έτυχε να πεθάνουν??

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by ENIGMA
    Θελω να κανουμε παρεα ειλικρινα αλλα οταν με δεις στον υπνο σου ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ φιλια !!!!!!
    εγώ δεν θα\'θελα να ξέρω...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    irakleio kritis
    Posts
    12
    mpizou...δεν χρειαζεται να ριχνεισ τετοιεσ ευθηνες στον εαυτο σου!δεσ το απλα σαν ενα χαρισα!
    θα σου πω και γω κατι και θα καταλαβεισ τι εννοω,το ιδιο πραγμα εχω και γω και στην αρχη με φοβιζε παρα πολυ ..ειχα χασει τον υπνο μου,οχι ακριβωσ σαν το δικο σου,λιγο πιο απλο !!!οταν συναντουσα καποια γνωστα μου ατομα στον δρομο και τουσ πλησιαζα στα τελευταια εκατοστα αλλαζα πορεια και απλα τουσ κοιταζα χωρισ να βγαζω λεξη ....οσους εχω αποφυγει δεν ζουν..πιστεψεμε..... με τρελανε!την πρωτη φορα ητανε ενασ γνωστοσ του γαμπρου μου και μετα απο λιγεσ μερεσ πεθανε πανω σε ενα χειρουργειο που εκανε....τρομαξα πολυ και αμεσωσ το θυμηθηκα!την δευτερη φορα ητανε η κολλητη μου..ενω ελειπε στο εξωτερικο την ειδα τυχαια στον δρομο την κοιταξα και δεν σταματησα να της μιλησω...και λιγο παρακατω το αγορι της και ουτε σε αυτον μιλησα ....την ιδια απορια στα προσωπα τους ειδα ..ητανε σαν μην ηθελα να τουσ μιλησω!μετα απο 5 μερεσς σκοτωθηκαν σε αεροπορικο δυστηχημα και οι δυο!!!πιστεψεμε οτι απο τοτε σκεφτομαι οτι αν μου ξανασυμβει το ιδιο...εχω σκεφτει να τουσ μιλησω και να τουσ πω αυτο που πραγματικα νοιωθω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι ...αν ειναι μεχρι εκει το καντυλακι τουσ?ειμαι μηπωσ τοσο δυνατη να τουσ κρατησω στην ζωη με μια απλη προειδοποιηση?οτι εχουμε ολοι οι ανθρωποι καποιο χαρισμα ειναι αληθεια αρκει να ξερεισ πωσ θα τα δουλεψεις!!!!ενα ατελευταιο περιστατικο παντωσ που με συγκλονισε ητανε τον αυγουστο που πεθανε ο αγαπημενοσ μου θειος και 2 μερες πριν ηρθε στο μαγαζι μου και με ειδε...δεν ητανε ο ιδιος λες και ητανε ξενος...το ειδα στα ματια του οτι ηρθε να με χαιρετησει και οταν του ειπα να τα πουμε να ποιυμε καφε με κοιταξε και μου ειπε θα σε παρω τηλ...δεν τον πιστεψα δεν ητανε ζεστος ουτε και γω μαζι του ....το καταλαβα αμεσως και απλα περιμενα...μην νοιωθεις τυψεις και απλα οταν κοιμασαι μην σκεφτεσαι ποιοσ θα ειναι ο επομενος....

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    11
    το θεωριτε αστειο????ναι ακουγετε παρολογο και μενα αν το ελεγαν τηα παραξενευομουν..ελα ομωσ που μου σημβαινει...και τοσο καιρο δεν μιλαω γιατι κσερς οτι καποιοι θα αντιδρασουν ετσι...καλια να μην το ειχα πει να το κρατουσα μεσα μου παρα να με δουλευουν....ευχαριστς για τισ απαντισεισ σασ δεν με βοιτηισατε κατηολου εκτοσ τον τc και νταλια τηνκς παιδια...
    υ.γ. εχω ονειρευτει μονο αυτα τα 2 ατομα ειδα οτι πεθαναν σε τροχαιο..και ο θειοσ μου και ο φιλοσ μου πεθαναν σε πολυ ασχημα τροχαια....

  14. #14
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    70
    κοριτσακι μου εγω δεν σε πειραξα εξαλλου αυτο το εχει και καποια φιλη μου που εχεις να σας φερω σε επαφη αν θελεις???

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Δεν το θεωρώ αστείο εγώ.Ισα ίσα,τρομακτικό μου φαίνεται.Αν είχα κάποια φίλη που να έβλεπε τέτοια όνειρα δεν θα ήθελα να ξέρω,να μου πει τίποτα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •