Αναζητώντας απεγνωσμένα σύντροφο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 182
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Παιδιά τα διώξατε όλα τα κορίτσια ήταν φωλιά εδώ πάει κι αυτό
    Μάλλον βάζεις και εμένα στο "διώξατε", γιατί και εγώ πάνω κάτω έχω παρόμοιο θέμα με τον νηματοθέτη. Όχι, εγώ δεν έδιωξα καμία κοπέλα. Και αν νιώθουν έτσι, δεν ευθύνομαι εγώ. Λέω πάντα τις απόψεις μου και τις σκέψεις μου, σε κάθε θέμα και φυσικά σε δικά μου νήματα. Δεν μπορώ να έχω κατευθυνόμενη σκέψη και γραφή, για να είμαι αρεστός. Θεωρώ άτοπο το σχόλιο, από την στιγμή που δεν πρόσβαλε κανείς κανέναν και παραθέτω μόνο τις σκέψεις και τους προβληματισμούς μου. Αν συμβαίνει κάτι άλλο ή αν έπρεπε να γίνονται κατευθυνόμενα νήματα, για να συμμετάσχουν και κοπέλες, τότε να ενημερωθούμε. Όλοι οι προβληματισμοί είναι κοινοί, λογικό είναι να έχει κάποιος θυμό ή στεναχώρια με κάποιες καταστάσεις στην ζωή του, λογικό είναι ο νηματοθέτης να παραθέτει ένα τέτοιο θέμα, από την στιγμή που βρίσκεται στο πλαίσιο των σχέσεων, άρα και στο κατάλληλο νήμα και τον προβληματίζει αυτή η πτυχή της ζωής του. Γι'αυτό και το φόρουμ, έχει πολλά και διαφορετικά θέματα να ασχοληθεί κάποιος και αν δεν θέλει συνέχεια να βλέπει τον "Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα", τότε μπορεί κάλλιστα να πάει να δει ένα άλλο θέμα κλπ. Άρα εγώ δεν βλέπω πουθενά την απόδειξη του "διώξατε".

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    απο την μια μιλας για απογνωση, απο την αλλη μιλας για "ακυρες" που σου γνωρισαν.
    τι σημαινει "ακυρες' δηλαδη, για πες. οκ, μια κοπελα ηταν αναπηρη και δεν αισθανοσουν καλα κλπ, η αλλη η οι αλλες, τι ειχαν?
    μηπως αν και "απεγνωσμενος" εισαι πολυ επιλεκτικος για τα κυβικα σου?
    υποθεση κανω, δεν εχω ιδεα πως εισαι.

    το μονο που εχω να προτεινω ετσι στα τυφλα οπως μιλαμε, ειναι να μην δειχνεις και να μην εκφραζεις με τπτ μα με ΤΠΤ, απογνωση στις κοπελες που γνωριζεις καποιος παραπανω το ειπε να μην εισαι "κλαψιαρης" στις κοπελες. πολυ σωστο. ειναι πολυ απωθητικο στοιχειο.
    καμια δεν θα σου κατσει απο λυπηση.

    δεν μας ειπες ηλικια και ασχολιες σου.
    τι κανεις δλδ? καθεσαι σπιτι ολη μερα και δυστυχεις?

  3. #18
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο την μια μιλας για απογνωση, απο την αλλη μιλας για "ακυρες" που σου γνωρισαν.
    τι σημαινει "ακυρες' δηλαδη, για πες. οκ, μια κοπελα ηταν αναπηρη και δεν αισθανοσουν καλα κλπ, η αλλη η οι αλλες, τι ειχαν?
    μηπως αν και "απεγνωσμενος" εισαι πολυ επιλεκτικος για τα κυβικα σου?
    υποθεση κανω, δεν εχω ιδεα πως εισαι.

    το μονο που εχω να προτεινω ετσι στα τυφλα οπως μιλαμε, ειναι να μην δειχνεις και να μην εκφραζεις με τπτ μα με ΤΠΤ, απογνωση στις κοπελες που γνωριζεις καποιος παραπανω το ειπε να μην εισαι "κλαψιαρης" στις κοπελες. πολυ σωστο. ειναι πολυ απωθητικο στοιχειο.
    καμια δεν θα σου κατσει απο λυπηση.

    δεν μας ειπες ηλικια και ασχολιες σου.
    τι κανεις δλδ? καθεσαι σπιτι ολη μερα και δυστυχεις?
    τι ενοεις επιλεκτικος για τα "κυβικα" του

    νομιζα το παν ειναι η αυτοπεποιθηση κτλπ

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    ) Σ'ευχαριστώ για τη στήριξη και τις συμβουλές!
    Είναι γλαφυρή η γλώσσα που χρησιμοποιώ, αλλά ενίοτε εκφράζει απόλυτα αυτά που θέλω να εννοήσω.........

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    Σ'ευχαριστώ για τη στήριξη και τις συμβουλές!
    Παρακαλώ!

    https://m.youtube.com/watch?v=U3mU1PLpzS4&feature=share

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Αν γνωρισεις καποια που σου αρεσει και εισαστε μαζι, αυτοματως θα δεις πως οι ευκαιριες με αλλες γυναικες θα ερχονται αρκετα συχνα και θα αναρωτιεσαι που εισασταν τοσο καιρο ρε φιλε? Η απαντηση ειναι οτι ηταν εκει παντα, εσυ δεν το εβλεπες. Η καλυτερα ισως, αυτες δεν σε εβλεπαν.
    Οτι εικονα νοιωθεις για τον εαυτο σου, αυτη θα βλεπουν και οι αλλοι.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    Έχετε να μου προτείνετε κάτι; Οτιδήποτε.
    Γιατι ποσταρεις ενα τετοιο θεμα εδω σε φορουμ ψυχολογιας και οχι σε ενα σαιτ τυπου κοσμοπολιταν??
    θεωρεις δηλαδη οτι ατομα που παλευουν με καταθλιψη, ψυχαναγκασμους, αγχος ή και σχιζοφρενεια θα σου προτεινουν λύσεις ή θα σε κατανοησουν καλυτερα??

    το 2ο που θελω να σου επισημανω ειναι οτι ΕΣΥ θα σωσεις τον εαυτο σου! η ευτυχια σου εξαρταται απο σενα και μονο. Απο καμια συντροφο! Οταν το καταλαβεις αυτο, θα στρεψεις το βλεμμα σου σε σενα, θα σε αγαπησεις περισσοτερο, θα βελτιωνεσαι συνεχως, και θα κανεις καλυτερες σχεσεις.

    Τωρα θα μου πεις οκ ωραια ειναι αυτα αλλα πολυ θεωρητικα. Κατι πιο πρακτικο? το πιο απλο που μπορω να σου πω ειναι ΜΠΕΣ ΣΕ ΠΑΡΕΕΣ, κανε φιλους-ες. Εξασκησου, με χιουμορ!! Περνα καλα εσυ, κανε και τους αλλους γυρω σου να περνανε καλα, και θα βρεις το δρομο σου...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by FaceOnlyaMotherCouldLove View Post
    τι ενοεις επιλεκτικος για τα "κυβικα" του

    νομιζα το παν ειναι η αυτοπεποιθηση κτλπ
    Αν εχεις ΠΟΛΥ μεγαλη αυτοπεποιθηση ειναι πραγματικα ΣΧΕΔΟΝ το παν, αλλα σπανια εχουμε τοσο μεγαλη αυτοπεποιθηση, ποσο δε μαλλον ενα ατομο απογοητευμενο απο τις δυσκολιες του.
    οποτε, οσο μικροτερη αυτοπεποιθηση εχεις, τοσο περισσοτερα ΑΛΛΑ προσοντα πρεπει να εχεις.
    γενικα μιλωντας λοιπον, κι οχι για το μελος, αν καποιος/α εχει μια μετρια η κατω του μετριου εμφανιση, δενεχει αυτοπεποιθηση και εχει αγνωστα αλλα προσοντα, αν επιπλεον εχει ψηλα στανταρντ για την κοπελα που θελει, οσο πιο ψηλα ειναι τα στανταρ του, τοσο πιο δυσκολο θα ειναι να την βρει.
    λογικο δεν ειναι?
    αν εχει ηδη προτασεις, αλλα τις θεωρει 'ΑΚΥΡΕς", κι αν αυτο σημαινει οτι για να ειναι 'ΕΓΚΥΡΕς" ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕς (ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ), ΑΝ Ο ΙΔΙΟς ΔΕΝΕ ΧΕΙ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ,, ΜΠΟΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟς "ΑΚΥΡΟς".
    ΔΙΑΦΩΝΕΙς?
    ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΠΣ. ΠΑΤΗΘΗΚΑΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    οσο για το χιουμορ που σχολιασαν οι ψυχ σου, να ξερεις οτι ειναι απο τα μεγαλυτερα οπλα στις γνωριμιες, ασχετως τι σημαινει και τι δεν σημαινει (αν σημαινει αμυνες πχ)
    οποτε, ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΝ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ.
    ειτε ειναι, ειτ δεν ειναι αμυνα το χιουμορ (και πολυ συχνα ειναι), οταν ειναι πετυχημενο (αλλιως δεν μιλαμε για χιουμορ, αλλα για κρυαδες), δειχνει ενα ατομο πνευματωδες, που τον θελει καθε παρεα. αληθινο εισητηριο και για φιλιες αλλα και για σχεσεις. (μην ακους παντα την ψυχ, μερικες ειναι τελειως ασχετες αλλα και ξενερωτες. αν δεν εχει η ιδια χιουμορ της προκοπης, τι να πει κι αυτη... ;p)

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Άγγελε εγω πιστεύω οτι στατιστικά οι γνωριμίες ξεκινούν περισσοτερο απο την δουλειά ή απο κοινό γνωστό. Δηλαδη το πρώτο ζήτημα είναι κατα ποσο έρχεσαι σε επαφή με κοπέλες. Συνακόλουθα παίζει ρόλο τι θα διαμειφθεί, αλλα το βασικό είναι να έρχεσαι σ' επαφή μεσα απο κάποιο χώρο ή κοινό φίλο. Μήπως είσαι λίγο κλειστός σαν άνθρωπος; μήπως δυσκολεύεσαι στην κοινωνικότητα; Aν σκεφτείς τα ζευγαρια που γνωρίζεις πώς γνωριστήκανε πιστεύω θα καταλάβεις οτι είναι οι δυο περιπτώσεις που σου υπογραμμίζω.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο την μια μιλας για απογνωση, απο την αλλη μιλας για "ακυρες" που σου γνωρισαν.
    τι σημαινει "ακυρες' δηλαδη, για πες. οκ, μια κοπελα ηταν αναπηρη και δεν αισθανοσουν καλα κλπ, η αλλη η οι αλλες, τι ειχαν?
    Κάτι τέτοιο σε στυλ πως σου φαίνεται;
    http://www.iliatora.gr/files/news/3144_ph1.jpg
    Όχι, το στυλ τουλάχιστον δεν απέχει πολύ.
    Επιπλέον είχε βάδισμα πελαργού!


    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μηπως αν και "απεγνωσμενος" εισαι πολυ επιλεκτικος για τα κυβικα σου?
    υποθεση κανω, δεν εχω ιδεα πως εισαι.
    Είμαι 1,82 ύψος, βάρος κανονικό 89 κιλά περίπου, δεν έχω πια 6pack. Είμαι καλοδιατηρημένος λόγω γυμναστηρίου παλαιότερα. Τα χόμπυ που είχα ήταν λίγο απαιτητικά από φυσική κατάσταση, δεν ήμουν κολλημένος με το γυμναστήριο.
    Από πρόσωπο δεν είμαι και ο Μαρτάκης, από αυτά που μου έχουν πει μοιάζω προς τον Νίκολας Κέιτζ κάπως. Αυτά όλα όμως είναι επιφανειακά, και δεν φαίνεται να έχουν μεγάλη σημασία για τις γυναίκες όπως διάβασα σε αυτό το φόρουμ. Από χαρακτήρα είμαι ευγενικός, κιμπάρης, και... έχω κάτι να πω, εκτός αν πρόκειται για το survivor και το ποδόσφαιρο.


    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Αν γνωρισεις καποια που σου αρεσει και εισαστε μαζι, αυτοματως θα δεις πως οι ευκαιριες με αλλες γυναικες.
    Αν και θεωρώ πως μπορεί να συμβαίνει, εντούτοις θα ήθελα μόνο μία.
    Ίσως εξηγεί τις τόσο συχνές σχέσεις πολλών γυναικών με παντρεμένους.

    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Γιατι ποσταρεις ενα τετοιο θεμα εδω σε φορουμ ψυχολογιας και οχι σε ενα σαιτ τυπου κοσμοπολιταν??
    Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την επίθεση.
    Εκτός αν θεωρείς την ανάγκη κάποιου να σχετιστεί, ποταπή και άνευ σημασίας.
    Ίσως για μια γυναίκα να μην είναι και τόσο σημαντικό να σχετιστεί όσο για έναν άνδρα. Αυτό θα εξηγεί και τον γοργό κατά μέσο όρο θάνατο του άνδρα σε ένα ζευγάρι μετά το θάνατο της συζύγου του. Το αντίθετο συμβαίνει πολύ σπάνια. Οι άνδρες μάλλον αγαπούν βαθύτερα από τις γυναίκες.


    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    θεωρεις δηλαδη οτι ατομα που παλευουν με καταθλιψη, ψυχαναγκασμους, αγχος ή και σχιζοφρενεια θα σου προτεινουν λύσεις ή θα σε κατανοησουν καλυτερα??
    α) Έγραψα κάτω από το θέμα "Σχέσεις". Σε κανένα από αυτά που προανέφερες.
    β) Δεν το ξέρεις αν έχω κατάθλιψη, και για να είμαι ειλικρινής ούτε εγώ είμαι σίγουρος.
    Ξέρω όμως σίγουρα την αιτία, και αυτή προσπαθώ να καταπολεμήσω, γι'αυτό άλλωστε βρέθηκα στους ψυχολόγους, και ζητώ τη βοήθειά σας.


    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    το 2ο που θελω να σου επισημανω ειναι οτι ΕΣΥ θα σωσεις τον εαυτο σου!
    Ναι το ξέρω. Αυτό που δεν γνωρίζω είναι προς τα που να κολυμπήσω.


    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    ΜΠΕΣ ΣΕ ΠΑΡΕΕΣ, κανε φιλους-ες
    Από φίλους κάηκα. Καμιά συμβουλή πως θα μπω σε νέες παρέες;


    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Άγγελε εγω πιστεύω οτι στατιστικά οι γνωριμίες ξεκινούν περισσοτερο απο την δουλειά ή απο κοινό γνωστό.
    Η δουλειά μου δεν προσφέρει τέτοιες ευκαιρίες.
    Από φίλους έχω γράψει παραπάνω.
    Να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να γνωρίσω κάποια χωρίς μεσάζοντες. Το θεωρώ κάπως ταπεινωτικό και για τους δύο να χρειάζονται κάποιον ενδιάμεσο για να γνωριστούν.


    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μήπως είσαι λίγο κλειστός σαν άνθρωπος; μήπως δυσκολεύεσαι στην κοινωνικότητα;
    Μπορεί, δεν ξέρω, σίγουρα δεν έχω τη κοινωνικότητα ενός πχ πολιτικού.
    Πάντως το να κάνω καινούργιους φίλους με μοναδικό σκοπό μέσω αυτών να γνωρίσω το ταίρι μου, εκτός των των άλλων δεν μου φαίνεται και τόσο ηθικό.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Μεγάλε θα έβγαινες σε νοσοκομείο να βρεις γκόμενα;αυτό κανεισ τώρα βγήκες σε νοσοκομείο κ ψάχνεις και καλή οι μόνες που έχουμε όμορφες εδώ είναι κάποιες νοσηλεύτριες που μας συμπαθούν από εκεί κ πέρα δεν έχουμε κάτι άλλο κοινωνία αλλά νοσοκομείο για να καταλάβεις που μπηκεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    Κάτι τέτοιο σε στυλ πως σου φαίνεται;
    http://www.iliatora.gr/files/news/3144_ph1.jpg
    Όχι, το στυλ τουλάχιστον δεν απέχει πολύ.
    Επιπλέον είχε βάδισμα πελαργού!



    Είμαι 1,82 ύψος, βάρος κανονικό 89 κιλά περίπου, δεν έχω πια 6pack. Είμαι καλοδιατηρημένος λόγω γυμναστηρίου παλαιότερα. Τα χόμπυ που είχα ήταν λίγο απαιτητικά από φυσική κατάσταση, δεν ήμουν κολλημένος με το γυμναστήριο.
    Από πρόσωπο δεν είμαι και ο Μαρτάκης, από αυτά που μου έχουν πει μοιάζω προς τον Νίκολας Κέιτζ κάπως. Αυτά όλα όμως είναι επιφανειακά, και δεν φαίνεται να έχουν μεγάλη σημασία για τις γυναίκες όπως διάβασα σε αυτό το φόρουμ. Από χαρακτήρα είμαι ευγενικός, κιμπάρης, και... έχω κάτι να πω, εκτός αν πρόκειται για το survivor και το ποδόσφαιρο.



    Αν και θεωρώ πως μπορεί να συμβαίνει, εντούτοις θα ήθελα μόνο μία.
    Ίσως εξηγεί τις τόσο συχνές σχέσεις πολλών γυναικών με παντρεμένους.


    Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την επίθεση.
    Εκτός αν θεωρείς την ανάγκη κάποιου να σχετιστεί, ποταπή και άνευ σημασίας.
    Ίσως για μια γυναίκα να μην είναι και τόσο σημαντικό να σχετιστεί όσο για έναν άνδρα. Αυτό θα εξηγεί και τον γοργό κατά μέσο όρο θάνατο του άνδρα σε ένα ζευγάρι μετά το θάνατο της συζύγου του. Το αντίθετο συμβαίνει πολύ σπάνια. Οι άνδρες μάλλον αγαπούν βαθύτερα από τις γυναίκες.



    α) Έγραψα κάτω από το θέμα "Σχέσεις". Σε κανένα από αυτά που προανέφερες.
    β) Δεν το ξέρεις αν έχω κατάθλιψη, και για να είμαι ειλικρινής ούτε εγώ είμαι σίγουρος.
    Ξέρω όμως σίγουρα την αιτία, και αυτή προσπαθώ να καταπολεμήσω, γι'αυτό άλλωστε βρέθηκα στους ψυχολόγους, και ζητώ τη βοήθειά σας.




    Ναι το ξέρω. Αυτό που δεν γνωρίζω είναι προς τα που να κολυμπήσω.



    Από φίλους κάηκα. Καμιά συμβουλή πως θα μπω σε νέες παρέες;



    Η δουλειά μου δεν προσφέρει τέτοιες ευκαιρίες.
    Από φίλους έχω γράψει παραπάνω.
    Να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να γνωρίσω κάποια χωρίς μεσάζοντες. Το θεωρώ κάπως ταπεινωτικό και για τους δύο να χρειάζονται κάποιον ενδιάμεσο για να γνωριστούν.



    Μπορεί, δεν ξέρω, σίγουρα δεν έχω τη κοινωνικότητα ενός πχ πολιτικού.
    Πάντως το να κάνω καινούργιους φίλους με μοναδικό σκοπό μέσω αυτών να γνωρίσω το ταίρι μου, εκτός των των άλλων δεν μου φαίνεται και τόσο ηθικό.
    ποια ειναι η αιτια τοτε, αφου την ξερεις? γιατι εγω δεν ειδα καμια εμφανη αιτια.
    εφοσον απευθυνθηκες σε ψυχολογους πρεπει να ξερεις αν εχεις ακταθλιψη η δεν εχεις, η καποια αλλη παθηση.

    απο αυτα που λές, δεν νομιζω να εχεις θεμα εμφανισης, εκτος πια αν καταφερες να χαντακωθεις με το στυλ σου (ντυσιμο, μαλλια κλπ), επομενως καπου ελλουε ιναι το θεμα. που τελικα, αφου το εχεις βρει??

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    μονο απο τον τιτλο που εβαλες ''Αναζητώντας απεγνωσμένα σύντροφο'' τρως ακυρο απο της γυναικες και γενικα απο τη ζωη
    αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να φτιαξεις τη ζωη σου να νοιωθεις πληρης και ευτυχισμενος και μετα ολλο και καποια γυναικα θα σε προσεξει και θα ερθει διπλα σου, αν περιμενεις με κλαψα και κακομοιρια να βρεις γυναικα χεσε ψηλα κι αγναντευε

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Κάτι τέτοιο σε στυλ πως σου φαίνεται;
    χαχαχαχα αμα δε τους εξηγισεις τι ψαχνεις αυτες που να ξερουν??????????? πρεπει να πεις πχ ψαχνω φωτομοντελο για να καταλαβουν

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. απεγνωσμενα ζηταω βοηθεια!!!
    By ελεανα in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 53
    Last Post: 27-12-2012, 14:42
  2. Αναζητώντας το σωστό μονοπάτι...
    By mixalis1985 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 24-12-2012, 20:48
  3. ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΕΙΔΙΚΟ
    By brivir23 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 24-01-2011, 22:12
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΚΑΤΙΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 03-09-2010, 20:49
  5. ζητω απεγνωσμενα βοηθεια...
    By irini... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 07-08-2009, 12:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •