Η τέλεια γυναίκα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1

    Η τέλεια γυναίκα

    Γειά σας. Θέλω μια βοήθεια γιατί πραγματικά υποφερω. Έχω βγει από μια σχέση με ναρκισσο( δεν έχει γίνει διάγνωση αλλά ταιριάζει απόλυτα η περιγραφή)

    θεωρώ πως είμαι ομορφη έξυπνη μορφωμενη νεα και με μια καλή δουλεια για την εποχη. Θα έπρεπε να πετάω αλλά εγώ νιώθω τρομερή ανασφάλεια.

    Μου λένε είμαι ομορφη. οκ δεν είμαι η θεά που θα με δεις και θα χαζεψεις. Είμαι μια χαρά κοπελα που ανάλογα πόσο περιποίημενη είμαι μπορώ να είμαι από καλή έως πολύ ωραία. Φλερτ είχα πάντα με πάρα πολλούς να ασχολούνται μαζί μου. είμαι 27 χρν έχω δουλειά, έχω σπουδάσει ,γενικά παρέες πολλές έχω, ο κοσμος με συμπάθει και όλα καλά.

    ο ναρκισσος που τα είχα, εγώ τον είχα αγαπήσει πολύ και αυτός με είχε φλομωσει στο κέρατο. Με μια πανέμορφη γυναίκα μεγαλύτερη μου αλλά πανεμορφη ( ένιωθα πως δεν ήμουν τόσο ομορφη για να τον κρατησω) με μια άσχημοτερη μου αλλά 19 χρν ( ένιωθα πως δεν ήμουν αρκετά νέα για να με γουσταρει αν και αυτός ήταν πολύ μεγαλύτερος μου) με μια ματσωμενη ( οκ εγώ έχω καλή δουλειά αλλά για να ζήσω άνετα όχι να κάνω χαιλικια). Και ο ναρκισσος πάντα με συγκρινε ποτέ με την μια ποτέ με την αλλη κάνοντας με να νιώθω μειωνεκτικα γιατί με συγκρινε στο σημείο που υστερουσα και όχι σ αυτα που υπερτερουσα.

    τέλος πάντων αυτή η σχέση με έκανε αντί να εστιαζω στα καλά μου να νιώθω ότι οκ καλή είμαι αλλά όχι η θεά οκ νέα είμαι αλλά όχι 19 χρν πιπινι οκ καλά οικονομικά είμαι αλλά όχι πλούσια δηλαδή καλή αλλά όχι αρκετή.

    ξέρω ότι είναι χαζό αυτό που σκέφτομαι και αχαριστια αλλά νιώθω πολύ άσχημα και υποφερω. Νιώθω πως πρέπει να είμαι τέλεια για να με αγαπήσει κάποιος πράγμα που ξέρω δεν είναι δυνατο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,630
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    ...
    ξέρω ότι είναι χαζό αυτό που σκέφτομαι και αχαριστια αλλά νιώθω πολύ άσχημα και υποφερω. Νιώθω πως πρέπει να είμαι τέλεια για να με αγαπήσει κάποιος πράγμα που ξέρω δεν είναι δυνατο
    αφηνοντας το χαζο/εξυπνο, θεωρεις οτι υπαρχει "τελεια" γυναικα, ,"τελειος" ανδρας?
    ε, δεν υπαρχει, οποτε παψε να βασανιζεσαι.
    επισης, οσο ωραιος, εξυπνος, πλουσιος να ειναι κανεις, παντα θα υπαρχει καποιος ΠΙΟ.

    αν το θεμα σου λοιπον ειναι να εισαι η καλυτερη απ ολες σε ολα, δεν εισαι, στο λεω να το ξερεις.παρτο αποφαση να μην παιδευεσαι
    αν το θεμα του αλλου ειναι αν εισαι η καλυτερη απ ολες, να μην κανει σχεση μαζι σου, γιατι σιγουρα καπου θα υπαρχει καποια καλυτερη.

    κι αν απορεις για ποιον λογο μπορει να σε απατησε καποιος ενω εισαι μια χαρα κοπελα, να στο πω εγω για να μην σε παραμυθιαζει την μια οτι δεν εισαι αρκετα πλουσια και την αλλη οτι δεν εισαι αρκετα μικρη.
    ο λογος ειναι οτι οι αλλες δεν ηταν ΕΣΥ, ηταν καποιες αλλες...
    αν θελει να δοκιμαζει με ΑΛΛΕΣ γυναικες, παντα θα σε κερατωνει και παντα θα αναρωτιεσαι τι φταιει.
    τπτ δεν φταιει, απλα δεν εισαι ΑΛΛΗ. εισαι ΕΣΥ.

    οποτε για να μην μπερδευεσαι, εσυ θα ασχολεισαι με ανδρες που θελουν ΕΣΕΝΑ, οχι αλλες.

    ελπιζω να βοηθησα :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Ο τυπος δεν ειναι σωστος δεν κανουν ετσι σε μια κοπελα, και την αλλη που σε κερατωνε και εκει θα την κερατωση εαν ειναι στο χαρακτηρα του οποτε μην χαλιεσαι δεν αξιζει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μαλλον είναι πρόσφατος ο χωρισμός...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Συμφωνω με remedy...ειναι απολυτα ματαιο να κοπιαζει κανεις για την τελειοτητα, δεν υπαρχει αυτο το πραγμα, κανεις που ειναι στα καλα του σε αυτη τη γη δεν ξυπναει καθε πρωι σκεφτομενος"ειμαι τελειος"( και ακομα και ενας ναρκισσος καταβαθος το νιωθει πως δεν ειναι, αυτο ακριβως το κενο και αυτη την αναγκη κοπιαζει να συμπληρωσει με τις ναρκισσιστικες του μαλακιες). Και εκτος αυτου δεν υπαρχει και κανενας ανθρωπος στη γη που ολοι οι αλλοι ανθρωποι στη γη συμφωνουν πως ειναι τελειος. Παντα θα υπαρχει καποιος που θα πει "εεεεεε νταξξξ ειναι..."
    Εσυ τον θεωρεις αυτον αυτον τελειο; Αντικειμενικα υποθετω πως οχι...μπαμ κανει απο οσα λες οτι ειναι βλημα. Αλλα καποτε ενιωσες οτι ειναι τελειος για εσενα, σωστα; Εεε αυτο θελεις για τον ευατο σου. Δεν χρειαζεται να εισαι τελεια για να σε αγαπησει καποιος, χρειαζεται να εισαι εσυ, τιποτα αλλο, αυτο ακριβως που εισαι για καποιον ειναι το "ιδανικο" ταιρι που θελει πλαι του.
    Επισης δεν χρειαζεται να σκας για να "σε αγαπησει καποιος" οπως λες...καλυψε αρχικα αυτο σου το κενο μεσα σου μονη σου, πατα γερα στα ποδια σου και μετα στο μνι σου κι αν σε αγαπησει κανεις στο μνι σου και αν δε σε αγαπησει, θα σε αγαπας εσυ, θα εισαι καλα και δεν θα αφηνεις να σε παιζει ετσι ο καθε παπαρας.

    Γιατι ακομα και κερδισμενη να βγαινεις απο τη συγκριση γιατι να χανεις τον χρονο σου αλλωστε με καποιον που καθεται και σε συγκρινει;
    Σκεψου ποσο λιγος και κομπλεξικος ειναι ενας τετοιος ανθρωπος: καθεται και "ζυγιζει" ανθρωπους μεταξυ τους για να επιλεξει το ιδανικο αξεσουαρ για να του προσδωσει αξια γιατι ειναι κουφιος και πιο βαθεια ανασφαλης απο οποιον παραδεχεται την όποια ανασφαλεια του. Τι να τον κανεις τον τζουτζε με το ευθραυστο εγώ;

    Προσεχε να μην εισαι και η ιδια ετσι...

    Και να μαθεις να εκτιμας ανθρωπους που δεν κοιτανε να παρουν κουφια αξια απο τους γυρω τους αλλα που ξεχυλιζουν απο αυτην μονοι τους επειδη ξερουν τι θελουν, δεν τους νοιαζουν τα ματια του κοσμου, κοπιαζουν για αυτα που θεωρουν σημαντικα, αυτα που γουσταρουν, ξερουν τι απολαμβανουν και ετσι δεν εχουν προβλημα εντελως πηγαια να δινουν, να τους τρεχει η αξια απο τα μπατζακια και να περισσευει παντα. Και προσπαθησε να εισαι η ιδια ετσι.

    Καλα τα λεω αλλα αυτο το θεμα με την αξια και το οτι δεν μπορεις να αγαπηθεις αμα δεν εισαι τελειος μπλα μπλα το αντιμετωπισα κι εγω και ακομα το αντιμετωπιζω αν και λιγοτερο. Προσπαθησε να κατανοησεις τους λογους που νιωθεις ετσι και δες πως θελεις να εισαι και πως θες να αλληλεπιδρας με τον κοσμο...εγω προσωπικα τα παραπανω συμπερανα στη δικη μου "αναζητηση" και προσπαθω να κανω (εχω πολυ δρομο).

    Κατα τα αλλα ακομα μαλλον νωρις μετα τον χωρισμο σου αλλα θα δεις αργοτερα οτι ο ανθρωπος αυτος πασχει, στο τελος θα τον λυπηθεις κι ολας και δεν θα θες να τον βλεπεις απο την λυπηση.

  6. #6
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Γειά σας. Θέλω μια βοήθεια γιατί πραγματικά υποφερω. Έχω βγει από μια σχέση με ναρκισσο( δεν έχει γίνει διάγνωση αλλά ταιριάζει απόλυτα η περιγραφή)

    θεωρώ πως είμαι ομορφη έξυπνη μορφωμενη νεα και με μια καλή δουλεια για την εποχη. Θα έπρεπε να πετάω αλλά εγώ νιώθω τρομερή ανασφάλεια.

    Μου λένε είμαι ομορφη. οκ δεν είμαι η θεά που θα με δεις και θα χαζεψεις. Είμαι μια χαρά κοπελα που ανάλογα πόσο περιποίημενη είμαι μπορώ να είμαι από καλή έως πολύ ωραία. Φλερτ είχα πάντα με πάρα πολλούς να ασχολούνται μαζί μου. είμαι 27 χρν έχω δουλειά, έχω σπουδάσει ,γενικά παρέες πολλές έχω, ο κοσμος με συμπάθει και όλα καλά.

    ο ναρκισσος που τα είχα, εγώ τον είχα αγαπήσει πολύ και αυτός με είχε φλομωσει στο κέρατο. Με μια πανέμορφη γυναίκα μεγαλύτερη μου αλλά πανεμορφη ( ένιωθα πως δεν ήμουν τόσο ομορφη για να τον κρατησω) με μια άσχημοτερη μου αλλά 19 χρν ( ένιωθα πως δεν ήμουν αρκετά νέα για να με γουσταρει αν και αυτός ήταν πολύ μεγαλύτερος μου) με μια ματσωμενη ( οκ εγώ έχω καλή δουλειά αλλά για να ζήσω άνετα όχι να κάνω χαιλικια). Και ο ναρκισσος πάντα με συγκρινε ποτέ με την μια ποτέ με την αλλη κάνοντας με να νιώθω μειωνεκτικα γιατί με συγκρινε στο σημείο που υστερουσα και όχι σ αυτα που υπερτερουσα.

    τέλος πάντων αυτή η σχέση με έκανε αντί να εστιαζω στα καλά μου να νιώθω ότι οκ καλή είμαι αλλά όχι η θεά οκ νέα είμαι αλλά όχι 19 χρν πιπινι οκ καλά οικονομικά είμαι αλλά όχι πλούσια δηλαδή καλή αλλά όχι αρκετή.

    ξέρω ότι είναι χαζό αυτό που σκέφτομαι και αχαριστια αλλά νιώθω πολύ άσχημα και υποφερω. Νιώθω πως πρέπει να είμαι τέλεια για να με αγαπήσει κάποιος πράγμα που ξέρω δεν είναι δυνατο
    Δε χαίρεσαι που γλύτωσες από αυτόν?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Καλα δε σου κανει εντυπωση που φροντιζει να μαθαινεις οχι οτι μονο σε απατησε αλλα και με ποιες συνοδευομενες απο βιογραφικο?
    Αν ξαναερθει σε επαφη μαζι σου και ενδωσεις υστερα απο τετοιο ξεφτιλικι - υποβαθμιση στο προσωπο σου απο μερους του, τοτε θα επιβεβαιωσεις οχι σε αυτον αλλα στον εαυτο σου οτι σου αξιζει να εισαι ενα τιποτα.
    Πιθανο να γνωριζεις μεσα σου οτι αν επιμεινει θα ενδωσεις, οποτε τωρα εισπρατεις προκαταβολικα για τον εαυτο σου μια μικρη δοση της υποτιμησης - ξεφτιλας που θα σου προσφερει απλοχερα αργοτερα.
    Το νου σου, και στειλτον απο εκει που ηρθε.
    Θα καταλαβαινα ισως αν εριχνες νερο στο κρασι σου στην πρωτη απιστια, αλλα στη συγκριση μαζι της θα επρεπε να τον εστελνες απο το παραθυρο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Καλα δε σου κανει εντυπωση που φροντιζει να μαθαινεις οχι οτι μονο σε απατησε αλλα και με ποιες συνοδευομενες απο βιογραφικο?
    Αν ξαναερθει σε επαφη μαζι σου και ενδωσεις υστερα απο τετοιο ξεφτιλικι - υποβαθμιση στο προσωπο σου απο μερους του, τοτε θα επιβεβαιωσεις οχι σε αυτον αλλα στον εαυτο σου οτι σου αξιζει να εισαι ενα τιποτα.
    Πιθανο να γνωριζεις μεσα σου οτι αν επιμεινει θα ενδωσεις, οποτε τωρα εισπρατεις προκαταβολικα για τον εαυτο σου μια μικρη δοση της υποτιμησης - ξεφτιλας που θα σου προσφερει απλοχερα αργοτερα.
    Το νου σου, και στειλτον απο εκει που ηρθε.
    Θα καταλαβαινα ισως αν εριχνες νερο στο κρασι σου στην πρωτη απιστια, αλλα στη συγκριση μαζι της θα επρεπε να τον εστελνες απο το παραθυρο.
    Ειλικρινα ελπιζω να κανεις λαθος και να μην εχει η θεματοθετρια καμια διαθεση να ενδωσει ξανα. Θεματοθετρια πες μου οτι ειναι ετσι σε παρακαλω....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Αυτο ελπιζω κι εγω Ναταλια. Βεβαια υποκυψε 3 φορες και ξερεις καλα εσυ οτι αυτο τη χαλαει μεσα της, οχι που τον εχασε. Τωρα ομως απ οτι καταλαβα χωρισαν και ο τυπος πολυ πιθανο να την ξαναπλησιασει, αυτη τελικα ειναι αυτο θελει και τα γνωστα θεατριλικια.
    Αν ενδωσει τη πατησε, τοσο απλα. Μετα παει για ψυχολογους και τα γνωστα.
    Ουτε μυνήματα τιποτα, καμια επαφη.

    Ελπιζω να μη παρεξηγησει τα προηγουμενα γραφομενα, για καλο της τα λεω. Το οτι εχαψε τις απιστιες και το δουλεμα, το εχουμε παθει κι εμεις, εχουν τροπο και το κανουν. Το θεμα ειναι να αναγνωρισει οτι ο τυπος θα εκανε το ιδιο με οποιαδηποτε αλλη, και οχι να αναγνωρισει οτι αυτη φταιει, δεν ειναι αρκετη κτλ κτλ και μα φορτωθει τις ενοχες για τη διαλυση της σχεσης.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Κακώς δεν τον συγκρινεσ κι εσύ με κάποιους άλλους έτσι σε έλεγχε απόλυτα πρώτον δεν είναι αγάπη αυτό κ δεύτερον είσαι χαπατο στα πρωσοπικα σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    έχετε δίκιο. φυσικά και αυτός δεν είναι ο τέλειος. Και πιο ωραίοι και πιο νέοι μου την επεφταν αλλά εγώ ήθελα αυτόν.

    Ήμουν καλυμενη δεν ψαχνομουν.

    Μετά δεν τον είχα καταλάβει από την.αρχη ότι ήταν μακακας το καταλαβα μετά από ένα χρόνο όπου είχα δεθει κτλ κτλ και τον είχα αγαπήσει πάρα πολύ. Δεν ξέρω πως τα κατάφερε.

    και μετά εγώ δεν ήμουν η αρκετή. Τώρα πλέον ξέρω πως ο άνθρωπος αυτός έτσι είναι και τη τέλεια γυναίκα να του φέρεις θα την απατησει.

    Εγώ δεν ξέρω γιατί στεναχωριεμαι κ ποναω

  12. #12
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    έχετε δίκιο. φυσικά και αυτός δεν είναι ο τέλειος. Και πιο ωραίοι και πιο νέοι μου την επεφταν αλλά εγώ ήθελα αυτόν.

    Ήμουν καλυμενη δεν ψαχνομουν.

    Μετά δεν τον είχα καταλάβει από την.αρχη ότι ήταν μακακας το καταλαβα μετά από ένα χρόνο όπου είχα δεθει κτλ κτλ και τον είχα αγαπήσει πάρα πολύ. Δεν ξέρω πως τα κατάφερε.

    και μετά εγώ δεν ήμουν η αρκετή. Τώρα πλέον ξέρω πως ο άνθρωπος αυτός έτσι είναι και τη τέλεια γυναίκα να του φέρεις θα την απατησει.

    Εγώ δεν ξέρω γιατί στεναχωριεμαι κ ποναω
    Tον σκέφτεσαι ακόμη?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    έχετε δίκιο. φυσικά και αυτός δεν είναι ο τέλειος. Και πιο ωραίοι και πιο νέοι μου την επεφταν αλλά εγώ ήθελα αυτόν.

    Ήμουν καλυμενη δεν ψαχνομουν.

    Μετά δεν τον είχα καταλάβει από την.αρχη ότι ήταν μακακας το καταλαβα μετά από ένα χρόνο όπου είχα δεθει κτλ κτλ και τον είχα αγαπήσει πάρα πολύ. Δεν ξέρω πως τα κατάφερε.

    και μετά εγώ δεν ήμουν η αρκετή. Τώρα πλέον ξέρω πως ο άνθρωπος αυτός έτσι είναι και τη τέλεια γυναίκα να του φέρεις θα την απατησει.

    Εγώ δεν ξέρω γιατί στεναχωριεμαι κ ποναω
    Λογικο ειναι να στενοχωριεσαι και να πονας...ασχετα που τωρα καταλαβαινεις με τη λογικη σου τι συνεβη συναισθηματικα βιωσες την απορριψη και η καρδια δεν αναλυει λογικα, απλα νιωθει καλα η ασχημα αναλογα με το πως θα της φερθουν. Αλλα θα περασει και αυτο με τον καιρο, δεν σημαινει κατι για εσενα, ολων ο εγωισμος ποναει, ανθρωπος εισαι οχι πετρα...ουτε μπορεις να κανεις κατι για αυτο περα απο υπομονη, να φροντιζεις τον εαυτο σου και να το αντιμετωπιζεις οσο μπορεις με την λογικη, δινοντας χρονο στον εαυτο σου να νιωσεις καλυτερα...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Γειά σας. Θέλω μια βοήθεια γιατί πραγματικά υποφερω. Έχω βγει από μια σχέση με ναρκισσο( δεν έχει γίνει διάγνωση αλλά ταιριάζει απόλυτα η περιγραφή)

    θεωρώ πως είμαι ομορφη έξυπνη μορφωμενη νεα και με μια καλή δουλεια για την εποχη. Θα έπρεπε να πετάω αλλά εγώ νιώθω τρομερή ανασφάλεια.

    Μου λένε είμαι ομορφη. οκ δεν είμαι η θεά που θα με δεις και θα χαζεψεις. Είμαι μια χαρά κοπελα που ανάλογα πόσο περιποίημενη είμαι μπορώ να είμαι από καλή έως πολύ ωραία. Φλερτ είχα πάντα με πάρα πολλούς να ασχολούνται μαζί μου. είμαι 27 χρν έχω δουλειά, έχω σπουδάσει ,γενικά παρέες πολλές έχω, ο κοσμος με συμπάθει και όλα καλά.

    ο ναρκισσος που τα είχα, εγώ τον είχα αγαπήσει πολύ και αυτός με είχε φλομωσει στο κέρατο. Με μια πανέμορφη γυναίκα μεγαλύτερη μου αλλά πανεμορφη ( ένιωθα πως δεν ήμουν τόσο ομορφη για να τον κρατησω) με μια άσχημοτερη μου αλλά 19 χρν ( ένιωθα πως δεν ήμουν αρκετά νέα για να με γουσταρει αν και αυτός ήταν πολύ μεγαλύτερος μου) με μια ματσωμενη ( οκ εγώ έχω καλή δουλειά αλλά για να ζήσω άνετα όχι να κάνω χαιλικια). Και ο ναρκισσος πάντα με συγκρινε ποτέ με την μια ποτέ με την αλλη κάνοντας με να νιώθω μειωνεκτικα γιατί με συγκρινε στο σημείο που υστερουσα και όχι σ αυτα που υπερτερουσα.

    τέλος πάντων αυτή η σχέση με έκανε αντί να εστιαζω στα καλά μου να νιώθω ότι οκ καλή είμαι αλλά όχι η θεά οκ νέα είμαι αλλά όχι 19 χρν πιπινι οκ καλά οικονομικά είμαι αλλά όχι πλούσια δηλαδή καλή αλλά όχι αρκετή.

    ξέρω ότι είναι χαζό αυτό που σκέφτομαι και αχαριστια αλλά νιώθω πολύ άσχημα και υποφερω. Νιώθω πως πρέπει να είμαι τέλεια για να με αγαπήσει κάποιος πράγμα που ξέρω δεν είναι δυνατο
    ηθελα να ηξερα ειναι δυνατον μια γυναικα, οπως εσυ καλη ωρα, που εχει ανταποκριση απο τον ανδρικο πληθυσμο να καθεται και να σκεφτεται κατι τετοιο? οκ, δεν θελω να νιωσεις μειωνεχτικα, αλλα αν ειχες καποιον διπλα σου που ολη την ωρα σε συγκρινε και στην τελικη σε μειωνε, γιατι καθοσουν? για να σε κανει να νιωσεις ακομα πιο πολυ ανασφαλεια? μου την δινει οταν υπαρχουν κοπελες που ακουω την ιδια στιγμη να καθονται σε μια προβληματικη σχεση, ενω εγω ξερω οτι αν ειχα μια μονο διπλα μου θα την φερομουν σαν βασιλισσα απλα για να την εχω.......... μου την σπαει που εγω ενω προσπαθω τοσο δεν εχω πετυχει μια απλη σχεση, και βιδωνομαι οταν ακουω κοπελες να καθονται σε προβληματικες σχεσεις και να ανεχονται αχαριστια....και δεν ξερω αν θα το εκτιμησει ποτε αυτο καμια.........!!!!!!!!! ηδη μια φιλη ειχα και την φερομουν τοσο αψογα που στην τελικη δεν της αρεσει και την βλεπω σε λιγο να μπλεκει σε σχεση με κανεναν προβληματικο και να καθεται να επιμενει μαζι του να τα εχει...
    και θα ηθελα τοτε να της πω, εγω σαν φιλη σε φερομουν αψογα, και στην τελικη σκεψου να σε εχα κοπελα, δεν θα μετανιωνες ποτε!!!!!!!!
    τελικα, ειστε και εσυ της παλιας σχολης... τα αγορια τα θελετε να ειναι ''κωλοπαιδα'' αλλιως δεν γυρνατε να τους κοιταξετε.......
    ουφ!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ναταλάκι μου όμορφο σε σένα τα λέω ως πιο παλιά όταν τα δίνετε όλα ο άλλος δεν είναι χαζός το καταλαβαίνει κι εκεί τίθεται το δίλημμα να το εκμεταλλευτεί η όχι έτσι την πατήσαμε όλοι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πως να κερδίσεις μαι γυναίκα?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 29-01-2014, 17:46
  2. ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ...
    By redrose in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 31-08-2012, 22:05
  3. τελεια...
    By πιεσμενη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 23-11-2011, 22:00
  4. Όλα είναι τέλεια εκτός από μένα και άλλους λίγους.
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 05-12-2010, 19:47
  5. Μια γυναικα εξομολογειται...
    By krino in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 101
    Last Post: 28-04-2010, 12:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •