Πώς δημιουργούνται τα πρότυπα ομορφιάς από μια απλή παιδική διαφήμιση.... - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 62 of 62
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    28 χρονών είμαι τώρα.
    Κι εμένα η πρώτη μου φορά σε studio ήταν!
    Στα 22....
    Η πρώτη μου σχέση δε λίγο πριν τα 25 και διήρκεσε ένα μήνα!
    Δεν την μετράω....

    Η επόμενη στα 25 ένα χρόνο άντεξα, γιατί μου έβγαλε την ψυχή!
    Από σεξ άθλιο....... Και μου άφησε αλγεινές αναμνήσεις, ειδικά σε αυτό τον τομέα... Μ' έκανε να πιστεύω, αρκετό χρόνο μετά το χωρισμό, ότι ήμουν ανίκανος! Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς να δεις εδώ: https://www.e-psychology.gr/forum/th...AD%CF%83%CE%B7

    Τέλος κάτι πήγε να παίξει, πρόσφατα, αλλά δε το άφησα διότι - σαν αντανακλαστικά ένα πράγμα - μου αναδύθηκαν στο μυαλό οι εμπειρίες από την προηγούμενη σχέση...... Επίσης, αναφέρομαι σ' αυτό εδώ: https://www.e-psychology.gr/forum/th...B5%CE%B9%CF%82

    Δεν πήρα απάντηση...........
    Υπάρχουν φορές που σκέφτομαι, μα καλά δεν αξίζω κάτι καλύτερο;
    Και απαντήσεις δεν παίρνω! ούτε από τον εαυτό μου, πόσο μάλλον από τους άλλους........
    ειδες που το λες και μονος στα 22 το εκανες για πρωτη φορα.ενω εγω στα 22 μονο στηθος γυναικας ειχα δει(ενταξει οχι μονο ειδα.)φαντασου διαφορα απο μενα που υποτειθετε οτι ειμαι 1,75(αυτο το αναφερω επειδη πιστευης οτι για τα προβληματα σου φταιει το υψος σου.παμε παρακατω..

    Η πρωτη σου σχεση ηταν στα 25 και διερκησε ενα μηνα.και αυτο ακομα μια χαρα ειναι.
    εγω στα 25 μου πρωτη φορα το εκανα και αργοτερα ηρθαν οι σχεσεις,
    αρα στα 25 ειχες σεξουαλικες επαφες συν μια σχεση.εγω μονο σεξουαλικη επαφη και χωρις σχεση η σχεση ηρθε αργοτερα
    .
    οσο για τη τελευταια σου εμπειρια με τη κοπελα που σε εκανε να νοιωθεις ανικανος οπως λες.δεν τη διαβασα θα τη διαβασω εντος της ημερας και θα σου πω γνωμηαλλα απο αυτα τα λιγαπου διαβασα εδω οπως λεει και το μελος κυκνος.
    ηταν πολυ λογικο να ετρεμε.τα κοριτσια τρεμουν τη πρωτη τους φοραδεν ειναι σαν τα αγορια.εμεις βγαζουμε αλλα θεματα δυστηχως..
    αρα λοιπον βλεπεις οτι τοσες μερες που συζηταμε το θεμα το υψος σου δεν ειναι πουθενα εμποδιο.το μοναδικο εμποδιο που εχουμε οι ανθρωποι ειναι το μυαλο μας δηλαδη η ιδεα μας.εσυ που λες οτι εισαι κοντος σε σχεση με εμας που εχουμε το επιθυμητο υψος κατα εσενα το ιδανεικο. βλεπεις ποσο πισω απο εσενα ειμαστε και μαλλον και σε πολλα θεματα θα ειμαστε.εγω μια χαρα παιδι σε βρισκω και αν τυχενε πολυ ευχαριστος να γινομασταν και φιλοι και να πιναμε και καφε.γιατι οχι?η παρεα σου ειναι πολυ ευχαριστη.γιατι να με πηραζει το υψος σου??και μπορεις να βρεις απειρους ανθρωπους που σκεφτονται το ιδιο με εμενα..ανδρες/γυναικες

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ειδες που το λες και μονος στα 22 το εκανες για πρωτη φορα.ενω εγω στα 22 μονο στηθος γυναικας ειχα δει(ενταξει οχι μονο ειδα.)φαντασου διαφορα απο μενα που υποτειθετε οτι ειμαι 1,75(αυτο το αναφερω επειδη πιστευης οτι για τα προβληματα σου φταιει το υψος σου.παμε παρακατω..

    Η πρωτη σου σχεση ηταν στα 25 και διερκησε ενα μηνα.και αυτο ακομα μια χαρα ειναι.
    εγω στα 25 μου πρωτη φορα το εκανα και αργοτερα ηρθαν οι σχεσεις,
    αρα στα 25 ειχες σεξουαλικες επαφες συν μια σχεση.εγω μονο σεξουαλικη επαφη και χωρις σχεση η σχεση ηρθε αργοτερα
    .
    οσο για τη τελευταια σου εμπειρια με τη κοπελα που σε εκανε να νοιωθεις ανικανος οπως λες.δεν τη διαβασα θα τη διαβασω εντος της ημερας και θα σου πω γνωμηαλλα απο αυτα τα λιγαπου διαβασα εδω οπως λεει και το μελος κυκνος.
    ηταν πολυ λογικο να ετρεμε.τα κοριτσια τρεμουν τη πρωτη τους φοραδεν ειναι σαν τα αγορια.εμεις βγαζουμε αλλα θεματα δυστηχως..
    αρα λοιπον βλεπεις οτι τοσες μερες που συζηταμε το θεμα το υψος σου δεν ειναι πουθενα εμποδιο.το μοναδικο εμποδιο που εχουμε οι ανθρωποι ειναι το μυαλο μας δηλαδη η ιδεα μας.εσυ που λες οτι εισαι κοντος σε σχεση με εμας που εχουμε το επιθυμητο υψος κατα εσενα το ιδανεικο. βλεπεις ποσο πισω απο εσενα ειμαστε και μαλλον και σε πολλα θεματα θα ειμαστε.εγω μια χαρα παιδι σε βρισκω και αν τυχενε πολυ ευχαριστος να γινομασταν και φιλοι και να πιναμε και καφε.γιατι οχι?η παρεα σου ειναι πολυ ευχαριστη.γιατι να με πηραζει το υψος σου??και μπορεις να βρεις απειρους ανθρωπους που σκεφτονται το ιδιο με εμενα..ανδρες/γυναικες
    Φίλε μου σου έχω απαντήσει με ιδιωτικό μήνυμα........

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Συμβουλες ομορφιας
    By deleted-member-09-05-2016 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 26-12-2015, 12:56
  2. ναι στα προτυπα η οχι
    By asteraki24 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 16-10-2012, 20:00
  3. προτυπα
    By asteraki24 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 10-03-2012, 21:07
  4. προτυπα ομορφιας
    By sunset in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 29
    Last Post: 21-02-2010, 18:43
  5. δημιουργούνται και δω αντιπαραθέσεις;
    By lbp in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 13
    Last Post: 06-05-2007, 13:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •