Αξιζει? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: Αξιζει?

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Το είδα κι εγώ τι παιδι ήσουν αυτό αγάπησε η κοπέλα βλάκας είσαι αν νομίζεις ότι δεν φαίνεται το πήρα χαμπάρι μέχρι κι εγώ με το χέρι στην καρδιά σου λέω το κατάλαβα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Τι ειναι ρε ελις.Τι ειναι πες μου να το δω και εγω.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Τι ειναι ρε ελις.Τι ειναι πες μου να το δω και εγω.
    Φαινεσαι παιδι σπαθι. Αυτο ειναι. Δεν ξερω ποσο πιο απλα να στο πω αλλα ακομα κι απο τον γραπτο σου λογο εδω μεσα αυτο βγαζεις..πως εχεις μπεσα, πως εισαι σπαθι.

    Δεν ξερω αν αυτο ηθελε να πει ο ελις, αλλα σε μενα αυτο βγαζεις.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Την κωλοτουμπα φοβαμαι.Φοβαμαι να ανεβω καπου γιατι καποιος θα με σπρωξει ΝΟΜΟΣ.Και το κακο ειναι οτι δεν ξερω να μεινω πανω.Και δεν φαινομαι και να το θελω.Σαν φυσιογνωμια δεν με βλεπω να παιζω ψηλα.Δεν ξερω να σκεφτω εξυπνα την στιγμη που θα ερθει να με σπρωξει.Οταν οι 10 γελαγανε με τα αστεια του 11ου ητανε λες και με βαραγανε και οι 11α.
    Οταν εγω πηγαινα να πειραξω τον 11ο δεν ειχα να κανω με εναν αλλα παλι με 11ατομα.Οι αριθμοι ειναι τυχαιει περιπου.Ξερεις ενιωσα πολλες φορες να με απορριπτουν μπροστα στην μουρη μου επειδη δεν ενιωθα καλα με εμενα και φαινοταν στα ματια μου.Ποτε δεν μου ειπαν τι φταιει η τι κανω λαθος.Φαινοταν σε αυτα που ελεγα.Κανεις τους δεν νιωθει ανετα με το σκεπτικο μου.Ολοι φοβουνται και σοκαρονται οταν τους αποκαλυπτεις πως νιωθεις ψυχικα διαταραγμενος.Ακομα και με αυτον τον ορισμο εβλεπα μια αμηχανια.Και δεν φταινε τα παιδια.Ποιος ο λογος να ακουσουνε τι ειναι ψυχικη διαταραχη.Και στο κατω κατω τι μαλακιες ειναι αυτες τι ημαστε τιποτα αδερφουλες?Παραμυθι στο παραμυθι.Ημουνα αυτος που δεν ηθελε να μαθει αλλα για τις φερμες η τις κοκες που ιπιες.Απο αυτους που δεν περιμενα να τελειωσεις για να αρχισω την μοστρα και με υπεριφανια να πω την καθε αυτοκαταστροφικη μαλακια που εχω κανει.Και γιατι δεν ειμαι αυτος?Γιατι σνομπαρω τον βλακα που εκλεψε τον πιτσιρικα και τον σακι που κατορθοσε να πιει 4 τσιγαρα σε 1 ωρα.Τους χαλαω το ονειρο βλεπεις...Εχουν σασπενς οι φυλακες και τα τρεχαματα.Μονο στις ταινιες ομως.Κοβω το πουλι μου πως εαν επερνα απο το χερι τον βλακα που μου το επαιζε μαγκας επειδη εχει γλωσσα και τον πηγαινα στο Αρεως 1 το βραδυ θα του φευγαν τα τσισακια.Με τα πολλα δεν ξερω ποιος το εχει το προβλημα.Αλλα αμα ειχα αυτοπεποιθηση θα ελεγα πως αυτοι φταινε.Ετσι δεν ειναι το σωστο?Εγω αυτο βλεπω στο 90% των φυσιολογικων χαρουμενων με αυτοπεποιθηση ανρθωπους.Φαινεται ξεκαθαρα πως δεν σηκωνουν μυγα στο σπαθι τους.Και επισης ποτε δεν φταινε για τιποτα.Και αν φταινε θα σου αλλαξουν συζητηση και θα σε χτυπησουν ελαφρα στον ωμο.Κοιτα η ζωη ειναι μια ζουγκλα το καταλαβα σχετικα αργα.Αυτοι ημαστε!Η μονη επιλογη που εχεις ειναι να σε φοβουνται.Να σε φοβουνται πως την στιγμη που θα στην πεσουν θα σταξει αιμα η ψυχουλα τους.Προσφατα ενιωσα για πρωτη φορα δικαιοση.Και αυτη ηταν με το αφεντικο της δουλειας μου.Που ενω δεν εχω δωσει ποτε δικαιωμα.Μου λεει επανειλημμενα μπροστα σε κοσμο εε προσεχε τα λεφτα ρε μην τα χασεις παλι.Μολις καταλαβαινω πως ο ******* για καποιον λογο θελει να με μειωση κατι εχει γινει!Λεω καλα θα σε φτιαξω.Ηταν απο τις λιγες φορες που ανοιξα το στωμα μου και εκλεισα το δικο του!!!!!Η πρωτη φορα που μου φυγαν ολες η τυψεις.Πρωτη φορα που εκδικηθηκα χωρις να νιωθω τυψης χωρις να φοβαμαι οτι θα μου το κρατησει μανιατικο.Απολυτη ελευθερια!Του ειπα πως μαλλον πρεπει να προσεχει αυτος γιατι αλλος τρωει τα πλαστα και οχι εγω.Σταματησα εκει.Και το κοιταξα με αυτο το βλεμα που σιχενομαι απο μικρος να το βλεπω.Του στυλ κανω πλακα γιατι εχω σκασει χαμογελακι αλλα τα ματια μου βγαζουν φλωγες και εχουν αλλη διαθεση,Αυτο το βλεμα εννοω.Ο τυπος αλλαξε 10 χρωματα γιατι λογικα το ειχε κρατησει κρυφο απο τον αδερφο του.Οταν τον ρωτησε ο αδερφος του μπροστα μου αυτος ο παπατζας ειπε οχι ρε δεν ξερω τι λεει.ΧΑ-ΧΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥΣΤΙ ΤΙ ΛΕΩ!ΚΟΤΑΡΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙΣ Ως ΜΙΣΘΟ.Τι εγινε εκει στην μυκωνο που πηγες τις σας ποτησαν?¨Θα ελεγα εαν ειχα καπακια αλλη δουλεια.ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΥΝΑΜΗΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΡΕ.Σιχαθηκα να πρεπει να κανω σαν το αγορακι που κανει κουνια για να εντυπωσιασει το κοριτσακι.Βαρεθηκα να βλεπω ανθρωπους να ψαχνουν εξιλαστηρια θυματα για να ασκησουν πανω τους εξουσια.Ισως ειμαι τελειως ψυχακιας.Γιαυτο και πινω και τις χαπες μου για να αποφευγω να σκεφτομαι με αυτον τον αιδιαστικΟΟ τροπο.Για να ειμαι στην ΝΙΡΒΑΝΑ ΜΟΥ!Αλλα οχι ρε μαλακα δεν παιζει να μην υπαρχει ολο αυτο το κακο που βλεπω μπροστα μου.Μα το βλεπω.Ας με διαψευσει καποιος.
    Τελος αυτα ειναι που οχι φοβαμαι οχι σιγουρα δεν φοβαμαι αλλα και σιγουρα δεν ξερω να φερθω με εξπυνο τροπο και παντα θελω να κοψω λαιμους για να ηρεμισω.Δλδ δεν εχω την ψυχρεμια να τον παιξω νοητικα τον βλακα και αρπαζομαι και θελω να του φαω την καροτιδα.Αντι δλδ να τον παιξω εμμεσα και πουστικα με το απεραντο μυαλο που μου χαρησε η μητερα φυση τον παιζω ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.Και πολλες φορες τελειωνω...Αλλα οχι στην μουρη του γιατι προλαβενει παντα να αλλαξει κλιμα και δεν ειμαι τοσο μαλακας να εκτεθω τζαμπας!!!!
    Αυτες ηταν οι σκεψεις μου ναταλι και δεν ξερω εαν σε καλυψα.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    καλα ειπα εγω εχουμε ομοιοτητες αλλα δεν πινω χορτα και ξυδια ενα χερι μαπες θελουμε να γυρισουμε στις εργοστασιακες ρυθμισεις γιατι καλα δεν ειμαστε οχι γιατι διαφερουμε απο τους αλλους καλα κανουμε αλλα γιατι δεν εχουμε ακρινη στοχο και θελω στην ουσια φοβομαστε να ζησουμε καλυτερα απο αυτο που εχουμε μαθει μεχρι τωρα ειμαστε στο επιπεδο ανεσης μας αλλα δεν τολμουμε να δουμε παρακατω

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Δεν τολμαμε να γαμησουμε γιατι μας γαμησα πρωτοι!Γιαυτο και δυσκολευομαστε να αγαπησουμε.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Καποτε γνωρισα κατι παιδια σαν τον syd barrett Και την ομαδα του.Ηταν η μοναδικη στιγμη στην ζωη μου που ειδα την αθηνα βραδυ να αναπνεει.Λατρεμενες προσωπικοτητες που δεν μπορεσα να γνωρισω.Γιατι οι εμμονες μου με κραταγανε πισω.Παιδια ενος αλλου θεου.Παιδια που ψαχνουνε το νοημα μεσα απο την ψυχεδελια.Ακομα θυμαμαι να μου λεει ασε τους φοβους σου ασε ελευθερο το μυαλο σου.Οσο εγω προσπαθουσα να ανεβω τρπαρισμενος σε μια κεραμιδοσκεπη.Σε μια απο τις ποιο μοναδικες στιγμες της ζωης μου με κυριευσε ο φοβος.
    Σατανικα γελακια συνοδευομενα απο ψυχεδελικη μουσικη με θεα την αθηνα.Παραξενα αποτυπομενα στο μυαλο μου.Μπορω να πω οτι νικησα.Δεν ξερω γιατι το εκανα.Ηθελα να σπασω τα ορια μου μαλλον.Γιατι οταν ανεβενα την φιλοπαππου αρχισαν με πνιγουν τα δεντρα και νομιζα οτι θα φυγω ετσι αδοξα.Ηταν πολυ κοντα η τρελα.Μεχρι που τους κοιταξα ολους στα ματια.Και αυτοι επισης.Και τοτε ηρεμησα.
    Δεν ξερω εαν θα το ξαναδοκιμαζα.ΤΡΕΛΑ ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ.Κοιτα ελεγα μαλακα κοιτα ενας τωρα να με σπρωξει ΕΝΑΣ τελειωσε!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Μεγάλε φαινεσαι παιδί σπαθί όντως το κατάλαβα μέχρι κι εγώ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Δεν ξερω αν ειμαι παιδι σπαθι.Ισως ειμαι απλα αγαθος.Ισως η πονηρια να μην ειναι το ατου μου.Πολυ θα ηθελα να μιλησω την στιγμη που ημουνα μαγκωμενος.Ακομα θυμαμαι να πετανε υπονοουμενα λεγοντας πως αυτοι που δεν μιλανε και ειναι σε μια γωνια ειναι μουνοπανα.Δεν ξερεις πως ενιωσα οταν το ακουσα αυτο.Ενιωσα βελος να με τρυπαει.Πηρα τους μαγκες μου και ανεβηκαμε ενα βουνο!Καθαρισε το μυαλο μου και ξανακατεβηκα κατω.Κατω ηταν παλι οι ινδιανοι.Παλι δεν μπορεσα να ερθω κοντα τους.Ενιωθα πως ειμαι το μουνοπανο γιατι δεν μιλαω.Την ημερα εκεινη ειχα χασει και το πορτοφολι μου με τα χαρτια μου.Ηταν πολυ περιεργη νυχτα.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Δεν ξερω εαν μπορει να καταλαβει κανεις.Δεν ειχα ποτε κακο σκοπο.Ποτε ομως δεν προσπαθησα να αφησω ελευθερο το μυαλο μου.
    Σε καταστασεις που επρεπε να δεθεις να γινεις ενα με την νυχτα και να χορεψεις.Να χτυπησεις τα ποδια σου κατω στο ξυλινο δαπεδο.
    Το ηθελα παρα πολυ.Αλλα δεν τα καταφερα λογο της μαλακιας που ειχα στο μυαλο μου.Πολυ εντονες στιγμες.Εχω βιντεακι των 5 δευτ περιπου 5-6 με εικονα και ηχο για το τι συνεβενε εκεινο το βραδυ.Μαγικα πραγματα.Ηταν η φαση που καταλαβαινεις τι σημαινει ενεργεια.Η ενεργεια που μπορει να δωσει μια μουσικη το vibe που σου περναει και χωρις να εχει κανονιστει τιποτα αρχιζουν να πεταγωντε ενας ενας και να δινουν πονο.Πολυ θα ηθελα να ξαναζησω αυτην την στιγμη λιγο ποιο ανετος και καθαρος.Με χτυπαγα να δω εαν αντεχω.Εαν θα αντεξω αυτην την πιεση η θα τρελαθω.Ηταν η στιγμη που η μαστουρα του Lsd αρχισε να χαιδευει τα κοκκαλα 10 κεφαλια κοιταγανε την ανατολη του ηλιου.Με τον ηχο της ενεργοποιησης της πολης και του κοσμου.Μεσα στην υσηχια πεταγετε ο ινδιανος και λεει αυτο που ιπιαμε παιδια να ξερετε πως η θα σε κανει καλα η θα σου αφησει κουσουρι.Νομιζω μεσα σε αυτες τις ωρες ωριμασα πολυ αποτομα.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Τελικα καταλαβα γιατι δεν αφησα το κοριτσι να με αγαπησει.
    Γιατι απλουστατα δεν ξερω να αγαπαω ολοκληροτικα πρωτα πρωτα απο εμενα εδω..

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 00:52
  2. Αγορα --Αξιζει?
    By nick190813 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 229
    Last Post: 27-11-2016, 00:41
  3. Αξιζει η οχι η κοπελα?
    By colemon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 05-08-2013, 14:40
  4. Αξίζει να το τραβήξω...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-05-2013, 01:03
  5. Μόνο ότι αξίζει, αντέχει...
    By nick cave in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 04-02-2013, 12:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •