Αξιζει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56

Thread: Αξιζει?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427

    Αξιζει?

    Αξιζει να εκφρασεις τον ενθουσιασμο σου? μηπως ειναι λιγο γραφικο ολο αυτο?Ακομα και αν δεν την ξερεις ακομα και εαν την βλεπεις πολυ σπανια.Ακομα και αν αυτο συμβαινει στην δουλεια σου.Αξιζει μεσα σε τοσο λιγο χρονο οπως πχ αφηνεις παραγγελια φευγεις να της μιλησεις?Μηπως ειναι λιγο τραβηγμενο να κατανοησει αυτην την ξαφνικη ορεξη για γνωριμια?Το πρωτο που θα κανει δεν ειναι να μαζευτει και να παραξενευτει?Οχι οτι με γουσταρει αλλα οποτε συναντιομαστε βγαζει ενα vibe περιεργο μια ηρεμια και ο διαλογος μας ειναι λιγο βραχνος με κοκκινα μαγουλα.Μηπως ειναι λιγο ψυχανομαλο απο μεριας μου να θελω να ερωτευτω το κοριτσι που παραγγειλε γυρο χοιρινο με τζατζικι?Και δεν μιλαω για το σουβλακι.μιλαω για την κατασταση την συγκεκριμενη.Γινετε να κανεις παιχνιδι ετσι?Η μονο εγω φανταζομαι ρουφιχτα φιλια εξω απο την πορτα της.Σιγουρα εγω φανταζομαι αλλα ασε με ...Καλα ναι καμια γυναικα δεν θα αφηνε να πεσει τοσο χαμηλα και να παει με τον ντελιβερα....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    οχι δεν αξιζει, θα το θεωρησει αδυναμια σου.
    οι γυναικες ποτε δεν ενθουσιαζονται με εναν αντρα πριν τον γνωρισουν, γιατι δεν ειναι σαν τους αντρες που πρεπει σε μερικα λεπτα να αποφασισουν αν τους αρεσει καποια η οχι.
    αυτες το πανε στο λαου λαου, θα πρεπει να της πιασεις κουβεντα, να της πεις τι αυτοκινητο εχεις, τι δηλωσες στο Ε9 να υπολογισει αν με τα τακουνια θα ειναι πιο κοντη απο εσενα και πολλα αλλα τετοια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Μεγάλε πλάκα κανεισ ενοειται πως αξίζει κ ενοειται θα φας άκυρο αλλά τι ιστορίες θα έχεις να λες στα τριάντα όταν λένε ο άντρας να έχει παρελθόν κ αυτό ενοουν πως θα ψηθεισ νομίζεις ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    εννοείται πως αξίζει ούτε να το σκέφτεσαι! ! απλώς πήγαινε το σιγά σιγα.... ας πούμε την επόμενη φορά πες της ότι είναι κερασμένα από εσενα... η ζήτησε της το τηλέφωνο της.... Έτσι και ξεκινήσετε να μιλάτε έστω και στο τηλ μετά όλα θα είναι πολύ πιο ευκολα!! μην κωλωνεις πουθενά....
    για το σχόλιο του nikos2 δεν έχω να πω κάτι πέραν του ότι αν εκεινος δεν μπορεί να προκαλέσει κάποιο άλλο ενδιαφέρον περαν το αν έχει φουσκωμενο Ε9 προφανώς κάτι κάνει εκεινος λάθος και όχι εκεινες... κοινώς γ στραβός είναι ο γιαλός η στραβά αρμενιζεις...
    εσυ ξέχνα όλα αυτά και βουρ!! Αντε καλό βόλι :-P

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    μη ακους τα κοριτσια του φορουμ λενε ψεμματα!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Μην ακους τον καθε καμμενο εδω μεσα που νομιζει πως η ανεπαρκεια του με το αλλο φυλο ειναι οικονομικη. Φιλε μου στο ορκιζομαι δεν εχει σημασια τιποτα απο αυτα που φοβασαι. Αμα ταιριαζετε και κανετε κλικ τι θα πει "να πεσει χαμηλα να παει με ντελιβερα;"
    Υπαρχουν γυναικες που πληρωνουν αυτες αμα λαχει και γουσταρουν απο τη καρδια τους που θα το κανουν. Μην βάζεις εμποδια στον εαυτο σου πριν καν δοκιμασεις...
    Δεν χανεις τιποτα να της χαμογελασεις, να της πιασεις κουβεντα, να της δειξεις το ενδιαφερον σου, απλα και ζεστα...και εγω πιστευω οτι αξιζει, οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα.
    Γιατι το θεμα ειναι να πιστεψεις εσυ οτι αξιζει να εισαι ανοιχτος στον ερωτα και να νιωσεις ανετα με το να κανεις καποια βηματα, ειτε ενδιαφερθει η συγκεκριμενη κοπελα ειτε οχι τελικα. Ειμαι σιγουρη πως εχεις πραγματα να προσφερεις...και για αρχη ο χοιρινος γυρος με τζατζικι μου φαινεται ο,τι πρεπει :)
    Αμα δε αργοτερα συνδιαστει με ωραια ενδιαφερουσα κουβεντα για ωρες, μια ομορφη βραδινη καλοκαιρινη βολτα και κανα παγωτακι για επιδορπιο τι αλλο να θελει κανεις; Εγω ανετα επεφτα με πιτογυρα χαχαχαχα
    Κι εγω ψηφιζω οτι αξιζει λοιπον.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    ο πινοκιο με ψευδωνυμο!!!
    μου εβγαλες το ματι με την μυτη.
    ολα αυτα κανεις αντρας δεν τα πιστευει.
    υπαρχουν αφθονα σχετικα βιντεο στο γιου τουμπ περι του θεματος
    ειναι γνωστο οτι οι γυναικες παθαινουν απανωτους αλλεπαληλους οργασμους μολις δουνε υψος, λεφτα, και αυτοπεποιθηση σε εναν αντρα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ο πινοκιο με ψευδωνυμο!!!
    μου εβγαλες το ματι με την μυτη.
    ολα αυτα κανεις αντρας δεν τα πιστευει.
    υπαρχουν αφθονα σχετικα βιντεο στο γιου τουμπ περι του θεματος
    ειναι γνωστο οτι οι γυναικες παθαινουν απανωτους αλλεπαληλους οργασμους μολις δουνε υψος, λεφτα, και αυτοπεποιθηση σε εναν αντρα.
    Αμα εσυ ζεις μεσα απο το γιουτουμπ προβλημα σου.
    Επισης μιλα για τον εαυτο σου αμα δεν τα πιστευεις, δεν μπορεις να μιλησεις για ολους τους αντρες. Ουτε εγω μπορω να μιλησω για ολες τις γυναικες για αυτο και δεν αποκλειω το οτι υπαρχουν και τετοιες οπως λες. Εγω ομως μιλαω με βαση την δικη μου εμπειρια και δεν θα μου την ακυρωσεις εσυ, το αναφερω ως αποδειξη οτι υπαρχουν πολλες γυναικες που δεν νοιαζονται για αυτα που σε καινε εσενα. Και αμα εσυ θες γυναικες που τα θελουν αυτα παλι δικο σου ειναι το προβλημα, αλλα μην γεμιζεις το μυαλο του ανθρωπου εδω με μπουρδες.
    Βασικα λεγε οτι θες κακως ανοιγω διαλογο τωρα, με νοιαζει μονο να δει τα γραφομενα μου και να τα πιστεψει ο θεματοθετης, δε με νοιαζει αν τα πιστευεις εσυ. Mauroslosk μην μασας τιποτα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    εσυ αρπαζεσαι πολυ ευκολα!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Σε εχω δει πολλες φορες να γραφεις τετοιες βλακειες, πολυ ηθελε; :P
    Εκτος αυτου με ειπες ψευτρα στα καλα καθουμενα, τι περιμενες; Εχεις καθε δικαιωμα να λες τη γνωμη σου αλλα στη δικη μου θα σε παρακαλεσω να μην ανακατευεσαι...αυτα, φιλικα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Ξεχασα να σημειωσω πως η συγκεκριμενη κοπελα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ Τ9 ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ.. αυτες ουτε που τις κοιταω.Και μερικες φορες επιτιδες κοιταω την πιο ασχημη με αποτελεσμα τα Τ9 να γινονται εξαλα.Αγνο κοριτσι που παντα ανοιγει την πορτα και παντα ειναι αβαφτη και παντα ειναι θεαρα.Γενικα δεν περιμενα να ακουσω τετοιες μαλακιες.!!Ελις δεν παω να κερδισω αλλα ουτε και να χασω.Δυσκολα βλεπεις τετοια κοριτσια!Την θαυμαζω γιατι φαινεται εντελως ακομπλεξαριστη.Εννοειται πως δεν θα γινει κατι.Ι know.Μπατ εμπενα με τα ολα.
    Αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Αλλος ενας ενθουσιασμος.Νταξη περα απο την πλακα δεν μπαινεις ετσι ευκολα στην ζωη ενος ανθρωπου.Ποσο μαλλον γυναικας.Και σιγουρα δεν τρωωει καθε μερα σουβλακια για να μπορω να την εχω σε επαφη.Δεν θα ελεγα πως θα εκανα καποια κινηση ειτε φιλικη ητε οτι διποτε.Ισως εαν καπου καποτε ξερεις ξερεις.Παντως σπανια βλεπω ξινισμενες.Ισως παιζει ρολο και η συμπεριφορα μου.Ειναι απο τις λιγες φορες σπανιες φορες που αντιλαμβανομαι παιχνιδι in the air[Μπορει ναμε τρελος] και γιαυτο κιολας το εγραψα γιατι 1ον χαρηκα και 2ον ημουνημουνημουνημουν υπο την επηρεια της κ@υλ@ς.
    Καληνυχτα

  12. #12
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οχι δεν αξιζει, θα το θεωρησει αδυναμια σου.
    οι γυναικες ποτε δεν ενθουσιαζονται με εναν αντρα πριν τον γνωρισουν, γιατι δεν ειναι σαν τους αντρες που πρεπει σε μερικα λεπτα να αποφασισουν αν τους αρεσει καποια η οχι.
    αυτες το πανε στο λαου λαου, θα πρεπει να της πιασεις κουβεντα, να της πεις τι αυτοκινητο εχεις, τι δηλωσες στο Ε9 να υπολογισει αν με τα τακουνια θα ειναι πιο κοντη απο εσενα και πολλα αλλα τετοια
    Στις μερες μας να εχεις καλο αυτοκινητο και φουσκομενο Ε9 ειναι πιο πολυ μειονεκτημα παρα πλεονεκτημα. Θεωρουνται τεκμηρια και σε ανεβαζουν στο φορολογικο κλιμακιο.

    Επισης αποψη μου ειναι...Τι ειχες , τι εχασες. Κανε την προσπαθεια σου χαμενος δεν θα βγεις σιγουρα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Η τακτικη σε ανδρες και γυναικες 'καλημερα σας σας ανηκω ' ειναι η χειροτερη ....................

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    .Σιγουρα εγω φανταζομαι αλλα ασε με ...Καλα ναι καμια γυναικα δεν θα αφηνε να πεσει τοσο χαμηλα και να παει με τον ντελιβερα....
    Απο ποτε η εργασια ειναι ντροπη ? ντροπη ειναι να καθεσαι , και να τρως τα ετοιμα ................εγω εχω γινει φιλος μεναν του επαγγελματος σου , και οποτε ερχεται πιανουμε κανα μισαωρο κουβεντα , ειναι ενδιαφερον ανθρωπος , και σε καμμια περιπτωση δεν επηρρεαζομαι απο το επαγγελμα του , που ισως ναχει περασει στην πρωτη θεση απο αποψη δημοτικοτητας ....ο κοσμος εχει γεμισει ντελιβερυ , ........δλδ η κοπελα , τις προαλλες , το κουνελακι , λαγουδακι , δεν θυμαμαι ποια που παρνει 300 ευρω /μηνα , ειναι σε καλυτερη θεση απο σενα ? κανεις μια δουλεια που προσφερεις υπηρεσια , μην το βλεπεις σαν καταντια , απο την στιγμη που ολη η Ελλαδα ειναι σε καταντια ,.......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κι εγω μεγαλε τετρακοσια παιρνω κ στα αρχιδια μου την πεφτω οπου γουσταρω μην ψαρωνεισ απο αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 01:52
  2. Αγορα --Αξιζει?
    By nick190813 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 229
    Last Post: 27-11-2016, 01:41
  3. Αξιζει η οχι η κοπελα?
    By colemon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 05-08-2013, 15:40
  4. Αξίζει να το τραβήξω...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-05-2013, 02:03
  5. Μόνο ότι αξίζει, αντέχει...
    By nick cave in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 04-02-2013, 13:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •