πολυλογια ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    πολυλογια ....

    Σιγουρα εχετε συναντησει καποιον-αν πολυλογα ............υπαρχει περιπτωση να τον κανεις να σταματησει να πολυλογει , η ειναι καποιου ειδους διαταραχη ? το ρωτω γιατι μεχει καλεσει ενας φιλος σενα νησι , αλλα εχει αυτο τον ιδιωματισμο , πολυλογια .................πολυλογια για ιδεες που τουρχονται , για δουλειες , παντως να σε αφησει ναναπτυξεις δικο σου θεμα , αποκλειεται !! εξυπνος ειναι , καλο παιδι , με εκτιμαει , αλλα .............
    και κατι που τωρα σκεφτηκα , αμα βαλεις μαζι δυο πολυλογαδες , τι θα γινει ? !!
    το θυμηθηκα αυτο , διοτι οταν ημουν στο κολλεγιο , ηταν καποιος , με αλλο ιδιωματισμο , οταν σου μιλαγε , κολλαγε το προσωπο του στιο δικο σου , ισως σας εχεις τυχει , υπηρχε και 2ος τετοιος στο Κολλεγιο , αμα τους συστηνες , και τους εβαζες να συνομιλησουν , τι να γινοταν αραγε ? εμεινα με την απορια .....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    εγω να σου πω την αληθεια μου αρεσουν τα ατομα που μιλανε και εχουν κατι να πουν αλλιως καλυτερα να μην μιλας μπορεις να εισαι ωραια παρεα και χωρις να λες για να λες το χειροτερο μου ειναι οι φωνακλαδες πχ υπαρχουν ατομα που μιλανε στο τηλεφωνο γκαριζουν και θες δεν θες μαθαινεις ολα τα προσωπικα τους για εμενα αυτο ειναι ελλειψη διακριτικοτητας μπορει βεβαια να μην το καταλαβαινουν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Mου φαινεται οτι δεν εχεις ζησει το μαρτυριο να σε πιασει ο αλλος μονοτερμα , και να μην σε αφηνει ...........και να τουχεις κι υποχρεωση .......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    το χω παθει ειναι περιεργο εγω παντα αναρωτιομουν πως μιλανε τοσο και δεν βαριουνται

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Oτι δεν βαριουνται ειναι σιγουρο , το θεμα ειναι μπορεις να κουμανταρης εναν πολυλογα , η τον αποφευγεις τελιως ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •