ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ - Page 83
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 83 of 92 FirstFirst ... 33738182838485 ... LastLast
Results 1,231 to 1,245 of 1368
  1. #1231
    Originally posted by krino
    Originally posted by Winston_man
    Να ρωτησω κατι ασχετο: Ο Κρινο αποχωρησε απο το φορουμ?? (Εχω καιρο να τον δω) :o

    Οσο ο χωρος μοιαζει με βοθρολυματα ψυχων, δεν σκοπευω να συμμετεχω και ετσι με την ανεχεια μου, να δινω αλλοθι στα οσα εχουν συμβει τους τελευταιους μηνες.
    Αν μη τι άλλο εφοσον θα συνεχιζεται αυτή η κατασταση, προτιμω να παραμενω εκτος, ειτε για μηνες ειτε για χρονια.
    Φορουμ για να λεω ειτε το μακρυ μου ειτε το κοντο μου, ειχα και συνεχιζω να γραφω εκει (www.multiforums.gr)
    Για το συγκεκριμενο χωρο ειχα άλλη αποψη η οποια δεν με χωραει.
    Ετσι προτιμω να γραφω εκει που αισθανομαι ανετα και εγω αλλα και οσοι με διαβαζουν.



    all the best, winston
    ;)
    καραουλι?


    Αυτο θα πει να φευγεις απο καπου και να εισαι παντα εκει....

  2. #1232
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Winston_man
    Ενταξει ρε φιλε αν δεν σαρεσει κατι που λεγεται στο φορουμ πολυ απλα μην συμμετεχεις στη συγκεκριμενη συζητηση. Δεν ειναι αναγκη να φυγεις τελειως απο το φορουμ. Εγω τουλαχιστον αυτο κανω. ;)

    εχω γραψει παρα πολλες φορες τι ακριβως συμβαινει.
    Δεν μου αρεσει το συγκεκριμενο στησιμο που υπαρχει στο συγκεκριμενο φορουμ, οχι καποια συγκεκριμενη συζητηση.

    Εαν μιλαγαμε για αλλο φορουμ, θα ελεγα αλλα.
    Στο παρον θεωρω οτι εφοσον γραφω, θα ειναι σαν να δεχομαι το νοσηρο κλιμα.
    Οταν αυτο εξαφανιστει απο το φορουμ, θα επανελθω κανονικα.


    Καλημερα.

  3. #1233
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Κρίνο,προσωπικά μου λείπει ήδη η παρουσία σου.
    Στην κριτική σου,θα συμφωνήσω.Διάβασα το thread αυτό,και δεν το θεωρώ παρά σκουπίδι,όπου κάποιοι έβγαλαν το ρατσισμό και τα κόμπλεξ τους,βάζοντάς σε στη μέση μίας ανάλγητης κριτικής που δεν σου άξιζε.Όσο περνάει από το χέρι μου ο κρυφορατσιστής,όσο ωραία κι αν ξέρει να χειρίζεται το λόγο,και όσο κι αν συνοδεύει την κακοποίηση με γελάκια,δεν θα καταστήσει δυνατή ποτέ για μένα την ηθική ωραιοποίηση των απόψεών του,ούτε το χαβαλεδιάρικο στυλάκι θα μπορέσει να απενοχοποιήσει την ποταπότητα των σχολίων.

    Κρίμα είναι που δεν τα είχα διαβάσει νωρίτερα.Θα είχα λάβει νωρίτερα θέση και σε αυτό το thread.Εξυπνάδες πάνω στην πλάτη του καθενός,παιχνιδάκια πάνω στην ανθρώπινη αξιοπρέπεια.Και βρίσκεστε σε forum ψυχολογίας.Μάλιστα.Τι διαφορετικό κάνετε κάποιοι και κάποιες από αυτό που κάνει η κοινωνία όταν θέλει να περάσει τον τραμπουκισμό ως θεμιτό μέσο εξόντωσης του αδύνατου κρίκου;Kαμία.

    Να το σκεφτείτε πριν το ξανακάνετε κάποιοι και κάποιες,γιατί υπάρχουν και κάποιοι/ες που δε θα γελάσουν με το θύμα της κακοποίησης αλλά θα σταθούν απέναντί σας.

    ***Ερώτηση και αίτημα προς τον administrator και την moderator.Γιατί δε σβήστηκαν όλα αυτά τα σχόλια που αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του forum και που στιγματίζουν καίρια τη φύση του;
    Δεν έχει ψαχτεί το thread αυτό καθόλου;Κάντε το λοιπόν παρακαλώ και διορθώστε όσα αφέθηκαν να το μολύνουν.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #1234
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    OTAN ANAPΩTHΘEIΣ ΓIATI EΓINAN OΛA AYTA TOTE TA ΞANAΛEME.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #1235
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    RainAndWind,
    θα ομολογησω οτι μου λειπουν οι καλες στιγμες του φορουμ, οποτε και οταν ηταν αυτες.
    Δεν μου λειπουν ομως καθολου οι κακες ας πουμε.
    Αυτα που διαβασες εδω ειναι ενα μικρο δειγμα.
    Μπορεις να σκαψεις και αλλο, και θα δεις μπολικο σεξισμο και ρατσισμο ενθεν και ενθεν.

    Εχω διαβασει παρομοια κειμενα πολλα στη ζωη μου και για μενα και για αλλους.
    Ποτε δεν μου εκαναν εντυπωση και παντα θεωρουσα οτι αυτος που τα γραφει, εχει αρκετα προβληματα.
    Ετσι ποτε δεν με εφεραν σε δυσκολη θεση αν θες.

    Ομως μηνα με το μηνα και χρονο με το χρονο, η πλάστιγγα αρχισε να γερνει υπερβολικα προς εκεινη την πλευρα.
    Αποχωρησα πολυ απλα γιατι το φορουμ σημερα για τα δικα μου κριτηρια αισθητικης, αποψης, στασης και θεσης δεν ειναι φορουμ υποστηριξης και οπου συμμετεχω παιρνω ακεραια την ευθυνη για την συμμετοχη μου.
    Η συνεχιση λοιπον αυτης της συμμετοχης θα σημαινε εμμεσα η αμεσα, εγκριση ολων των κακων κειμενων που εχουν συμβει τα τελευταια αυτα δυο χρονια.
    Η συντροφος μου πολυ σωστα μου ειχε επισημανει οτι επρεπε να το ειχα κανει πολυ πιο πριν.
    Αυτο θεωρω και το μοναδικο μου λαθος εδω μεσα, κανενα αλλο.
    Το πως θα στηθει ενα φορουμ δεν ειναι δικη μου ευθυνη, αλλα των διαχειριστων.
    Δικη μου ευθυνη ειναι εκει που δεν εγκρινω κατι να μην λεω δεν βαριεσαι, αλλα να το κανω πραξη και να μην γραψω ουτε μια λεξη σε κειμενο μου που θα ειναι υποστηριξης. Και αυτο γιατι αναγκαια σε σερνει σε ενα φαυλο κυκλο στον οποιο ειχα μπει εδω και μηνες....


    Οσο για τους αντμιν - μοντς κλπ,
    εχω μια εντυπωση κατα μεγαλο ποσοστο (οχι 100%) οτι δεν ειχαν παρεμβει ποτε, γιατι θεωρουσαν,
    οτι ο κρινος δεν μασαει....
    Αυτο ειναι αληθεια, γιατι αγνοω τετοιες γελοίες και ψυχοπαθεις κινησεις.
    Αυτο δεν σημαινει ομως οτι θα μεινω αγκαλια με το σκουπιδαριο εσαει.


    Γνωριζω ποτε εχω δικαιο και ποτε αδικο,
    οποτε αφηστε με να πορευτω οπως εγω νομιζω σωστα, και πορευτειτε οπως αλλιως νομιζετε εσεις σωστα.
    Διαβαζω το φορουμ κατα καιρους, αλλα θα συνεχισω ετσι οσο βλεπω οτι συνεχιζει να ειναι οπως το αφησα.



    Καλημερα σας και καλη συνεχεια.

  6. #1236
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    OTAN ANAPΩTHΘEIΣ ΓIATI EΓINAN OΛA AYTA TOTE TA ΞANAΛEME.
    Enlighten us please.
    Τι να πείτε,είναι ξεκάθαρο πως βάλατε έναν άνθρωπο στη μέση με σχόλια για τη σεξουαλικότητά του,που αν τα είχα πάρει χαμπάρι,θα είχα διαμορφώσει πολύ διαφορετικά τη στάση μου απέναντι στο \"θεματάκι\"σας.
    Δημοσιεύετε μηνύματα προσωπικά,ρίχνετε μπηχτές για την σεξουαλικότητα του καθενός,σχολιάζετε την ανοργασμικότητα κάποιας άλλης,και μένετε στο απυρόβλητο από τον moderator;

    Βρήκατε το χώρο και τα κάνατε.Οφειλόταν στον ελλιπή έλεγχο των threads από τους moderators.Ξεκάθαρα.Θα σας είχε κοπεί ο βήχας με τη μία,σε κάθε πλευρά που επιλέγει να στοχοποιήσει έναν μετέχοντα στο forum χρησιμοποιώντας την πασίγνωστη ad hominem επίθεση.

    Τα σχόλια παρέμειναν ως είχαν,χωρίς την αναγκαία παρέμβαση και σβήσιμό τους από την moderator,ελλείψει χρόνου.Αυτό δε σημαίνει πως οι άλλοι δεν έχουμε μυαλό και κρίση,πως θα σας πούμε μπράβο στη χυδαιότητα και θα σας νομιμοποιήσουμε ώστε να το ξανακάνετε σε κάποιον άλλο που ίσως που δε θα διαθέτει την ικανότητα του Κρίνου να ανταπεξέλθει στην ψυχολογία του όχλου.Θα μπορούσε να είχε σοβαρότατες συνέπειες στην διατήρηση της προσωπικής του σχέσης,της ακεραιότητας του ψυχισμού του καθώς και στην συνολικότερη κατάσταση της υγείας κάποιου παρεπιμπτόντως.Δεν υπάρχουν δικαιολογίες που θα μπορούσε να μου αντιπαραβάλει κάποιος ώστε να πειστώ για την ορθότητα τέτοιων τακτικών...

    Ξανατονίζω.Επιθυμώ να ψαχτεί το thread και να πάψει η χρήση των προσωπικών επιθέσεων ως τακτική αναγωγής κάποιων σε κριτές tων προσωπικών προβλημάτων και επιλογών κάποιων μελών και στην παρασημοφόρησή τους ως διαμορφωτών απόψεων χειριστικών.Σε κάθε περίπτωση,οποιοδήποτε τέτοιο σχόλιο στο εξής θα το μπλοκάρω ως πρώτη κίνηση εκθέτοντας το κίνητρο και στο καπάκι θα ειδοποιώ moderator.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #1237
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠOIA ΠPOΣΩΠIKA MHNYMATA ΛEΣ? EKANA ΠAPAΘEΣH KATI ΠOY ΓPAΦTHKE ΔHMOΣIA.
    AΦOY MΠHKEΣ ΣTON KOΠO NA ΔIABAΣEIΣ TOΣEΣ ΣEΛIΔEΣ TOTE ΨAΞE NA ΔEIΣ AN ΣYMMETEIXE ΣTO ΦOPOYM O ΠPOΣTATEYOMENOΣ ΣOY KAI ΠOΣO ΣYXNA ΠPIN KANΩ EΓΩ EΓΓPAΦH, EΠI 3 XPONIA HTAN EΞAΦANIΣMENOΣ KAI APXIΣE META NA TPEXEI ΠIΣΩ AΠO KAΘE MOY ΠOΣT ΩΣTE NA KANEI ΣAMATA.
    AΛHΘEIA ΠOIOΣ ΠOΣTAPE ΠPΩTOΣ ENANTION TOY AΛΛOY ΣE AYTO TO TOΠIK? EXΩ AΠOPIA
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #1238
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Πρώτον,άσε τις μπηχτές για προστατευόμενους και τέτοια,γιατί δε μασάω.Η ηθική μου δεν χρειάζεται μπαστουνάκια για να ενεργήσω σύμφωνα με τον κώδικα αξιών που διαθέτω.Λειτουργεί ανεξάρτητα επιρροών σε πληροφορώ.
    Ένα αυτό.Δεύτερον,τα υπόλοιπα δε με ενδιαφέρουν,ούτε τα χρόνια συμμετοχής παίζουν ως κριτήριο,ούτε το ποιος άρχισε ή τέλειωσε.Σε περίπτωση που δεν κατανοείς πως λειτουργώ θα στηλίτευα και τον Κρίνο σε οποιαδήποτε στάση του δε με έβρισκε σύμφωνη.

    Για απαντήστε λοιπόν.Σε κάποιο thread μπορεί να πω πως έχω πάει με άντρα,με γυναίκα,πως είμαι λεσβία,bi ή trans.Σε κάποιο άλλο μπορεί να πω πως έχω πρόβλημα με τον οργασμό μου ή οτιδήποτε άλλο με αφορά και κρίνω εγώ πως θέλω να το γράψω.
    Ποιος σας δίνει το δικαίωμα να χρησιμοποιείτε όσα το κάθε μέλος μπορεί να δηλώσει σε ένα forum,ως ειρωνεία,κατ\'επανάληψιν εναντίον του;
    Eσύ κι ο καθένας θα γίνετε οι διαχειριστές του τι θα γράφει ο καθένας;Θα φοβόμαστε να μιλήσουμε γιατί ο κάθε πυροβολημένος μπορεί να μας στοχοποιήσει για την πλακίτσα του,για να του περνάει η ώρα όταν βαριέται;

    Αντί να έχετε το θάρρος της γνώμης σας να παραδεχτείτε το σφάλμα σας,το ότι χρησιμοποιήσατε τα γραφόμενα κάποιων,για να γελάσετε,έρχεσαι τώρα να μου αντιπαραθέσεις το κάθε επιχείρημα που μπορείς να βρεις για να κάνεις τι;Nα σου δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα;

    Συγγνώμη δημόσια έπρεπε να ζητήσετε,αντ\'αυτού ψάχνετε να καλύψετε την σκληρότητα και την έλλειψη σεβασμού στοιχειωδών δικαιωμάτων των μελών κάτω από δικαιολογίες.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #1239
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AN ΔEN ΣE ENΔIAΦEPEI TO ΠΩΣ KAI TO ΓIATI EINAI ΠPOBΛHMA ΣOY AΦOY ΘEΣ NA BΛEΠEIΣ THN MIΣH AΛHΘEIA.
    OΣO AΦOPA TO AΠO ΠOY ΠAIPNΩ TO ΔIKAIΩMA H AΠANTHΣH EINAI AΠΛH. AΠO TO OTI KAΠOIOΣ ETPEXE AΠO ΠIΣΩ MOY ΩΣTE NA KANEI KAYΓAΔEΣ. AΛΛA EIΠAME ΘEΣ NA ΔEIΣ MONO OTI ΣE BOΛEYEI.

    AΠO EKEI KAI ΠEPA ΔEN AΣXOΛHΘHKA OYTE ME ENΔIAΦEPEI NA AΣXOΛHΘΩ ΠOTE MAZI ΣOY.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #1240
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Καλά κάνεις και μην ξανασχοληθείς.Θα επιζήσω,χωρίς άλλο.
    Αλλά επίσης να σκεφτείτε όσα έθεσα,γιατί εγώ θα ξανασχοληθώ όταν πέσει στην αντίληψή μου παρόμοια συμπεριφορά.
    Δεν είναι απειλή,είναι η πραγματικότητα και την παραθέτω.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  11. #1241
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    OTI ΠEIΣ. ΠOΛY AΣXOΛHΘHKA ME ENA AΣTEIO ΘEMA. XAIPETIΣMATA
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #1242
    Ρειν εντ γουιν......καποια στιγμή έλεγα στα παιδιά στο τσατ πως μου θυμίζεις ένα παλιο μέλος....ο τρόπος γραφης σου, τα κατεβατα...
    Επιβεβαιώθηκα, αν και θα ειμαι 100% σιγουρη όταν στείλω αιτηση επιβεβαιωσης στον αντιμν, γιατι το θεμα με τα διπλοτριπλοπροφιλα εχει γινει πια κατάρα εδω μέσα και κάπως έτσι εμφανίζονται σύμμαχοι απ το υπερπέραν.
    Για να μη σου επιτρέψω να αφήσεις εντυπώσεις, τοσο για μένα όσο και για τον Ολα_ειναι_δανεικα, το παρόν νημα ήταν το κερασάκι στην τούρτα των όσων ακούγαμε επί μήνες απ τον αποχωρησαντα φιλο σου που ομως δεν λέει με τιποτα να αποχωρησει.
    Θα σου κάνω μια τελευταία ερωτηση και απάντησε τη στον εαυτο σου.
    Παρατηρησες πως απ τη στιγμη που σταμάτησε να γραφει, (όπως φυσικά και το άλλου μπουμπουκι, ο Πάνος), το φορουμ βρήκε τον παλιό, καλό του εαυτο? Ειδες πουθενά κανένα τσακωμό, καμιά ένταση?
    Οχι, και ουτε πρόκειται να δεις.
    Βλέπω όμως πως προσπαθείς εσύ να τη δημιουργήσεις, αλλά ξέρεις κάτι?
    Θ\' ακολουθήσω τη γραμμή του Ολα_ειναι_δανεικά και θα σου συστήσω να πιεις λιγο ξυδάκι.

  13. #1243
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ωστε RainAndWind εισαι διπλοπροφιλο?
    να αποκαλυφθει λοιπον η αληθεια....


    Οσον με αφορα, απο το θεμα της υποστηριξης του φορουμ, σαφως και εχω αποχωρησει.
    Και καρφακι δεν μου καιγεται το τι θα κανει το φορουμ.
    Δεν εχω αποχωρησει ομως απο το κομματι που λεγεται αξιοπρεπεια.


    Ειναι πολυ απολαυστικο πλεον να καθεσαι και να διαβαζεις,
    χωρις δεσμευσεις, χωρις να εχεις την αναγκη να μην πεις το ενα και το αλλο για το οποιο δηθεν καλο του φορουμ.

    Μπορω να γραφω οτι θελω και οποτε μου κανει κεφι.
    Και αν αυτο ενοχλει τον αντμιν, μπορει να με διαγραψει.
    Για τους υπολοιπους, δεν με απασχολει η υπαρξη τους, και μπορουν να αφριζουν οσο θελουν....

    :D:D:D:D

  14. #1244
    Κρίνο...όταν εγραφες για την αποχωρηση σου και έκανες την αυτοκριτική σου, ήμουν μακρια και δεν είχα ελληνικό πληκτρολόγιο.
    Εκείνες τις μέρες μου είχες αφήσει μια όμορφη αίσθηση και σκεφτόμουν πως πραγματικά μπορεί να ήμουν υπερβολική σε μερικά πράγματα και να εκτίμησα λάθος. Ένιωσα πως ήσουν αξιοπρεπής.
    Παράλληλα στεναχωρήθηκα για τη λίμπερ, προσπάθησα να μπω στη θέση της και πελάγωσα. Δεν είναι μομφή για την κοπέλα. Απλά γυναικεία αλληλεγγύη. Σκέφτηκα να γραψω και στους δυο όταν γυρίσω και το είχα στο μυαλό μου να το κάνω όταν αποστασιοποιόμουν τελείως απο τα πράγματα χρονικά.
    Με πρόλαβες.
    Δεν πέρασαν παρά μερικές μέρες, οπου απ ότι φαίνεται ήσουν συνέχεια εδώ), και βλέποντας το ήρεμο κλίμα του φόρουμ μπήκες για να ξεκινήσουν πάλι οι εντάσεις στο φόρουμ που τόσο προσπαθείς να \"προστατέψεις\".
    Θα προσπαθήσω να μη τσιμπήσω.
    Θα προσπαθήσω, όσο δυσκολο και αν είναι.
    Εύχομαι να κάνουν το ίδιο και τα υπόλοιπα μελη.

  15. #1245
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Θεοφανία κι εμένα η πολιτική του George Bush Jr μου θύμιζε τον πατέρα του,αλλά δεν το κάνω θέμα.Το id μου είναι στη διάθεση του administrator,για να ελέγξει για μένα οτιδήποτε επιθυμεί.Και μπορώ επίσης να του δώσω και τα προσωπικά μου στοιχεία αν αυτό ζητηθεί.

    Δεν βρίσκω το λόγο να απολογηθώ για την ηθική μου,ούτε τα σκαιώδη επιχειρήματα περί διπλοπροσωπίας θα με κάνουν να χάσω τον ύπνο μου να σου πω...Τι συζήτησες με τα παιδιά,ποια παιδιά και οτιδήποτε άλλο,δε με αφορά.Με αφορά να είμαι αυτή που είμαι,να πράττω σύμφωνα με τις αρχές μου,το αίσθημα δικαιοσύνης που διαθέτω.Καμία σου συμβουλή περί κατάποσης ξυδακίου δεν ακυρώνει το γεγονός της ατιμωτικής σας τακτικής.
    Θα αποκτούσαν αξία τα σχόλιά σου στην περίπτωση που είχες το ηθικό ανάστημα να αναγνωρίσεις τα λάθη σου,καθώς και κάποια άλλα μέλη το ίδιο,να βγεις μπροστά με θάρρος παραδεχόμενη σαν άνθρωπος με ακεραιότητα πως έκανες λάθος και το παραδέχεσαι,παρά ένα κάρο παπαριές αμφισβήτησής μου.
    Αμφισβήτησέ με όσο θες.Το να αμφισβητούμε την ταυτότητα,την εγκυρότητα κάποιου,δεν σημαίνει πως αυτοστιγμή το σφάλμα μας εξαλείφθηκε από προσώπου γης.Υπάρχει.
    Και αποδεικνύει περαιτέρω τη δική μας αποδοχή της αδυναμίας μας να στηρίξουμε μία στάση ντροπής απέναντι σε μέλη που εισέπραξαν το χλευασμό.

    Δεν θα είμαι παρά αυτό που μου επιτάσσει η συνείδησή μου.
    Δεν έχετε δικαίωμα να κάνετε προσωπικές επιθέσεις.Τέρμα...
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 83 of 92 FirstFirst ... 33738182838485 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •