ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ - Page 84
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 84 of 92 FirstFirst ... 34748283848586 ... LastLast
Results 1,246 to 1,260 of 1368
  1. #1246
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία
    Κρίνο...όταν εγραφες για την αποχωρηση σου και έκανες την αυτοκριτική σου, ήμουν μακρια και δεν είχα ελληνικό πληκτρολόγιο.
    Εκείνες τις μέρες μου είχες αφήσει μια όμορφη αίσθηση και σκεφτόμουν πως πραγματικά μπορεί να ήμουν υπερβολική σε μερικά πράγματα και να εκτίμησα λάθος. Ένιωσα πως ήσουν αξιοπρεπής.
    Παράλληλα στεναχωρήθηκα για τη λίμπερ, προσπάθησα να μπω στη θέση της και πελάγωσα. Δεν είναι μομφή για την κοπέλα. Απλά γυναικεία αλληλεγγύη. Σκέφτηκα να γραψω και στους δυο όταν γυρίσω και το είχα στο μυαλό μου να το κάνω όταν αποστασιοποιόμουν τελείως απο τα πράγματα χρονικά.
    Με πρόλαβες.
    Δεν πέρασαν παρά μερικές μέρες, οπου απ ότι φαίνεται ήσουν συνέχεια εδώ), και βλέποντας το ήρεμο κλίμα του φόρουμ μπήκες για να ξεκινήσουν πάλι οι εντάσεις στο φόρουμ που τόσο προσπαθείς να \"προστατέψεις\".
    Θα προσπαθήσω να μη τσιμπήσω.
    Θα προσπαθήσω, όσο δυσκολο και αν είναι.
    Εύχομαι να κάνουν το ίδιο και τα υπόλοιπα μελη.

    .................................................. .................................................. ...................................

    (απο τα λιγα καλα που αφησε ο πανος στο περασμα του)

  2. #1247
    Originally posted by RainAndWind
    Θεοφανία κι εμένα η πολιτική του George Bush Jr μου θύμιζε τον πατέρα του,αλλά δεν το κάνω θέμα.Το id μου είναι στη θέση του administrator,για να ελέγξει για μένα οτιδήποτε επιθυμεί.



    Αυτο να είσαι σιγουρη/σιγουρος πως θα μας λύσει πολλές απορίες.




    Δεν βρίσκω το λόγο να απολογηθώ για την ηθική μου,ούτε τα σκαιώδη επιχειρήματα περί διπλοπροσωπίας θα με κάνουν να χάσω τον ύπνο μου να σου πω...



    Δεν σου ζήτησα να χασεις τον ύπνο σου, παρερμήνευσες. Κοιμήσου όσο θες, είναι ανυθαίρετο δικαίωμα σου.





    Τι συζήτησες με τα παιδιά,ποια παιδιά και οτιδήποτε άλλο,δε με αφορά.Με αφορά να είμαι αυτή που είμαι,να πράττω σύμφωνα με τις αρχές μου,το αίσθημα δικαιοσύνης που διαθέτω.Καμία σου συμβουλή περί κατάποσης ξυδακίου δεν ακυρώνει το γεγονός της ατιμωτικής σας τακτικής.


    Η οποία είναι ποια, κατά την υπερασπιστική σου γραμμή? Το ίτι διαβασες ένα νήμα και εθελοτυφλείς σε άλλα πενήντα όπου ο Κρίνο μας έπαιρνε απο πίσω πετώντας προσβολές και ειρωνίες και κάνοντας ολόκληρα θέματα μπάχαλο προκειμένου να βγει νικητής σε μια μάχη που ήταν μόνο μέσα στο μυαλο του?
    Με ποιο δικαίωμα κρίνεις και μιλάς για ατιμωτική τακτική όταν δεν έχεις-ή μάλλον κάνεις πως δεν έχεις-ολοκληρωτική εικόνα?





    Θα αποκτούσαν αξία τα σχόλιά σου στην περίπτωση που είχες το ηθικό ανάστημα να αναγνωρίσεις τα λάθη σου,καθώς και κάποια άλλα μέλη το ίδιο,να βγεις μπροστά με θάρρος παραδεχόμενη σαν άνθρωπος με ακεραιότητα πως έκανες λάθος και το παραδέχεσαι,παρά ένα κάρο παπαριές αμφισβήτησής μου.



    Σου απάντησα νομίζω.


    Αμφισβήτησέ με όσο θες.Το να αμφισβητούμε την ταυτότητα,την εγκυρότητα κάποιου,δεν σημαίνει πως αυτοστιγμή το σφάλμα μας εξαλείφθηκε του προσώπου της γης.Υπάρχει.
    Και αποδεικνύει περαιτέρω τη δική μας αποδοχή της αδυναμίας μας να στηρίξουμε μία στάση ντροπής απέναντι σε μέλη που εισέπραξαν το χλευασμό.
    Δεν θα είμαι παρά αυτό που μου επιτάσσει η συνείδησή μου.
    Δεν έχετε δικαίωμα να κάνετε προσωπικές επιθέσεις.Τέρμα...


    νάτσουρ?

  3. #1248
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    χεχεχε καληνυχτα για σημερα.
    ;)

  4. #1249
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ελπίζω να λυθεί κάθε σου απορία.Το ξαναγράφω για να το δει κι ο administrator κι ο κάθε moderator.To id μου είναι στη διάθεσή τους,καθώς και οποιαδήποτε άλλα στοιχεία πιστοποίησης της ταυτότητάς μου.

    Επίσης,όταν ελεγχθεί,σε περίπτωση που η βιασύνη σου να βρεις δικαιολογίες μέσω τέτοιων επιχειρημάτων ξεφουσκώσει,θα θεωρήσω πως πρέπει να μου ζητήσεις συγγνώμη.

    Δεν μου αρέσουν οι συνωμοσιολογίες,δεν τις χρησιμοποιώ και δεν κρύβομαι ποτέ πίσω από ανωνυμίες.Θα ήμουν δειλή αν το έκανα και δειλή δεν είναι το επίθετο που με χαρακτηρίζει.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #1250
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by RainAndWind
    Θεοφανία κι εμένα η πολιτική του George Bush Jr μου θύμιζε τον πατέρα του,αλλά δεν το κάνω θέμα.Το id μου είναι στη θέση του administrator,για να ελέγξει για μένα οτιδήποτε επιθυμεί.



    Αυτο να είσαι σιγουρη/σιγουρος πως θα μας λύσει πολλές απορίες.




    Δεν βρίσκω το λόγο να απολογηθώ για την ηθική μου,ούτε τα σκαιώδη επιχειρήματα περί διπλοπροσωπίας θα με κάνουν να χάσω τον ύπνο μου να σου πω...



    Δεν σου ζήτησα να χασεις τον ύπνο σου, παρερμήνευσες. Κοιμήσου όσο θες, είναι ανυθαίρετο δικαίωμα σου.





    Τι συζήτησες με τα παιδιά,ποια παιδιά και οτιδήποτε άλλο,δε με αφορά.Με αφορά να είμαι αυτή που είμαι,να πράττω σύμφωνα με τις αρχές μου,το αίσθημα δικαιοσύνης που διαθέτω.Καμία σου συμβουλή περί κατάποσης ξυδακίου δεν ακυρώνει το γεγονός της ατιμωτικής σας τακτικής.


    Η οποία είναι ποια, κατά την υπερασπιστική σου γραμμή? Το ίτι διαβασες ένα νήμα και εθελοτυφλείς σε άλλα πενήντα όπου ο Κρίνο μας έπαιρνε απο πίσω πετώντας προσβολές και ειρωνίες και κάνοντας ολόκληρα θέματα μπάχαλο προκειμένου να βγει νικητής σε μια μάχη που ήταν μόνο μέσα στο μυαλο του?
    Με ποιο δικαίωμα κρίνεις και μιλάς για ατιμωτική τακτική όταν δεν έχεις-ή μάλλον κάνεις πως δεν έχεις-ολοκληρωτική εικόνα?





    Θα αποκτούσαν αξία τα σχόλιά σου στην περίπτωση που είχες το ηθικό ανάστημα να αναγνωρίσεις τα λάθη σου,καθώς και κάποια άλλα μέλη το ίδιο,να βγεις μπροστά με θάρρος παραδεχόμενη σαν άνθρωπος με ακεραιότητα πως έκανες λάθος και το παραδέχεσαι,παρά ένα κάρο παπαριές αμφισβήτησής μου.



    Σου απάντησα νομίζω.


    Αμφισβήτησέ με όσο θες.Το να αμφισβητούμε την ταυτότητα,την εγκυρότητα κάποιου,δεν σημαίνει πως αυτοστιγμή το σφάλμα μας εξαλείφθηκε του προσώπου της γης.Υπάρχει.
    Και αποδεικνύει περαιτέρω τη δική μας αποδοχή της αδυναμίας μας να στηρίξουμε μία στάση ντροπής απέναντι σε μέλη που εισέπραξαν το χλευασμό.
    Δεν θα είμαι παρά αυτό που μου επιτάσσει η συνείδησή μου.
    Δεν έχετε δικαίωμα να κάνετε προσωπικές επιθέσεις.Τέρμα...


    νάτσουρ?

    ...Ο, τι δεν μας ...βολεύει, το αποκαλούμε νάτσουρ???
    χαχαχα.
    Γέλασα.
    Νάσαι καλά R and W που μετενσαρκώνεις σε μερικούς μερικούς το πνεύμα μου με την ευθυκρισία σου.

  6. #1251
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    \'Ασε,γιατί κοντεύω να πάθω κρίση ταυτότητας με όσα διαβάζω!lol
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #1252
    Originally posted by nature
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by RainAndWind
    Θεοφανία κι εμένα η πολιτική του George Bush Jr μου θύμιζε τον πατέρα του,αλλά δεν το κάνω θέμα.Το id μου είναι στη θέση του administrator,για να ελέγξει για μένα οτιδήποτε επιθυμεί.



    Αυτο να είσαι σιγουρη/σιγουρος πως θα μας λύσει πολλές απορίες.




    Δεν βρίσκω το λόγο να απολογηθώ για την ηθική μου,ούτε τα σκαιώδη επιχειρήματα περί διπλοπροσωπίας θα με κάνουν να χάσω τον ύπνο μου να σου πω...



    Δεν σου ζήτησα να χασεις τον ύπνο σου, παρερμήνευσες. Κοιμήσου όσο θες, είναι ανυθαίρετο δικαίωμα σου.





    Τι συζήτησες με τα παιδιά,ποια παιδιά και οτιδήποτε άλλο,δε με αφορά.Με αφορά να είμαι αυτή που είμαι,να πράττω σύμφωνα με τις αρχές μου,το αίσθημα δικαιοσύνης που διαθέτω.Καμία σου συμβουλή περί κατάποσης ξυδακίου δεν ακυρώνει το γεγονός της ατιμωτικής σας τακτικής.


    Η οποία είναι ποια, κατά την υπερασπιστική σου γραμμή? Το ίτι διαβασες ένα νήμα και εθελοτυφλείς σε άλλα πενήντα όπου ο Κρίνο μας έπαιρνε απο πίσω πετώντας προσβολές και ειρωνίες και κάνοντας ολόκληρα θέματα μπάχαλο προκειμένου να βγει νικητής σε μια μάχη που ήταν μόνο μέσα στο μυαλο του?
    Με ποιο δικαίωμα κρίνεις και μιλάς για ατιμωτική τακτική όταν δεν έχεις-ή μάλλον κάνεις πως δεν έχεις-ολοκληρωτική εικόνα?





    Θα αποκτούσαν αξία τα σχόλιά σου στην περίπτωση που είχες το ηθικό ανάστημα να αναγνωρίσεις τα λάθη σου,καθώς και κάποια άλλα μέλη το ίδιο,να βγεις μπροστά με θάρρος παραδεχόμενη σαν άνθρωπος με ακεραιότητα πως έκανες λάθος και το παραδέχεσαι,παρά ένα κάρο παπαριές αμφισβήτησής μου.



    Σου απάντησα νομίζω.


    Αμφισβήτησέ με όσο θες.Το να αμφισβητούμε την ταυτότητα,την εγκυρότητα κάποιου,δεν σημαίνει πως αυτοστιγμή το σφάλμα μας εξαλείφθηκε του προσώπου της γης.Υπάρχει.
    Και αποδεικνύει περαιτέρω τη δική μας αποδοχή της αδυναμίας μας να στηρίξουμε μία στάση ντροπής απέναντι σε μέλη που εισέπραξαν το χλευασμό.
    Δεν θα είμαι παρά αυτό που μου επιτάσσει η συνείδησή μου.
    Δεν έχετε δικαίωμα να κάνετε προσωπικές επιθέσεις.Τέρμα...


    νάτσουρ?

    ...Ο, τι δεν μας ...βολεύει, το αποκαλούμε νάτσουρ???
    χαχαχα.
    Γέλασα.
    Νάσαι καλά R and W που μετενσαρκώνεις σε μερικούς μερικούς το πνεύμα μου με την ευθυκρισία σου.
    Κέρδισα ένα στοίχημα σήμερα.
    Είχα βάλει κάτι ψιλά στοίχημα πως θα εμφανιστείς μόλις μυριστείς ένταση.
    Θενκς.

  8. #1253
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    -Χαίρομαι που ακόμα και χωρίς να μιλώ, η παρουσία μου πλανιέται στη φαντασία σου. Ακόμα και στα στοιχήματά σου με τους φίλους σου.
    -Εντυπωσιάζομαι με το θράσος σου να ομολογείς δημόσια πως η απάντηση που έδωσες στην Rain δεν ήταν ειλικρινής, αλλά μόνο παγίδα για να δεις αν θα τσιμπίσω.
    Άλλο ένα ποστ σου με ευγενές κίνητρο.
    Καλά πας.


    Πάντως δεν απέδειξες και τίποτα. Τρώγεσαι ότι είμαι η RainAndWind, τόσο δημόσια όσο και με u2u και αφού δεν βγάζεις άκρη με καλείς δημόσια με το όνομά μου.
    Και???
    Τι έκπληξη????
    Απάντησα!!!!! Πράγματι, μεγάλη έκπληξη. Κέρδισες πανάξια το στοίχημα!!!
    Γέλασα πάλι. χαχαχαχαχαχαχαααααα

    Θενκς εγώ για τη διασκέδαση.

  9. #1254
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Κι εγώ γέλασα βρε κορίτσια. Μα είπα κι εγώ; Είναι δυνατόν να αντιμετωπίζουμε τέτοια σοβαρά αποκαλυπτικά τεκτενόμενα μόνο στην έξω ζωή και όχι στην εικονική; Αισθανόμουν άβολα μπορώ να πω, λέω δε μπορεί να συμβαίνει μόνο σε μένα... τον πόνο μου λέω, συνεχίστε. Λέω για μια φίλη που με παρομοιάζει με το συγχωρεμένο το Λιαντίνη. Τη στηρίζω όμως και δε της χαλάω χατήρι. Πάντως μ\' αρέσει σαν όνομα. Ά, καλησπέρα κι από \'δω.

    Με εκτίμηση,
    Δημήτρης.

  10. #1255
    Originally posted by nature
    -Χαίρομαι που ακόμα και χωρίς να μιλώ, η παρουσία μου πλανιέται στη φαντασία σου. Ακόμα και στα στοιχήματά σου με τους φίλους σου.
    -Εντυπωσιάζομαι με το θράσος σου να ομολογείς δημόσια πως η απάντηση που έδωσες στην Rain δεν ήταν ειλικρινής, αλλά μόνο παγίδα για να δεις αν θα τσιμπίσω.
    Άλλο ένα ποστ σου με ευγενές κίνητρο.
    Καλά πας.


    Πάντως δεν απέδειξες και τίποτα. Τρώγεσαι ότι είμαι η RainAndWind, τόσο δημόσια όσο και με u2u και αφού δεν βγάζεις άκρη με καλείς δημόσια με το όνομά μου.
    Και???
    Τι έκπληξη????
    Απάντησα!!!!! Πράγματι, μεγάλη έκπληξη. Κέρδισες πανάξια το στοίχημα!!!
    Γέλασα πάλι. χαχαχαχαχαχαχαααααα

    Θενκς εγώ για τη διασκέδαση.
    Η διαστρέβλωση ήταν πάντα το στοιχείο σου.
    Ότι είχα να πω το είπα και απ\' όσο ξέρω δεν απευθύνομαι σε καθυστερημένους.
    Εσύ που το νομίζεις, συνέχισε να γραφεις αρλούμπες.
    Και ένας ηλίθιος θα καταλάβαινε τι εννοώ, βαριέμαι να διδάσκω στην πρώτη δημοτικού.

  11. #1256
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Ελα!
    Τι έγινε τελικά?
    Κατέληξες τελικά αν είμαι η RainAnd Wind αυτοπροσώπως ή κλωνοποιημένη???

    Raaaaiiinnnnn!!! Aς μην χανόμαστε συγχρόνως και αδικαιολόγητα γιατί θα μας καταλάβει η Θεοφανία!!! Φρόντισε να λείπει ή η μια ή η άλλη, όχι και οι δυο μαζί! αχαχαχα!

  12. #1257
    Originally posted by nature
    Ελα!
    Τι έγινε τελικά?
    Κατέληξες τελικά αν είμαι η RainAnd Wind αυτοπροσώπως ή κλωνοποιημένη???

    Raaaaiiinnnnn!!! Aς μην χανόμαστε συγχρόνως και αδικαιολόγητα γιατί θα μας καταλάβει η Θεοφανία!!! Φρόντισε να λείπει ή η μια ή η άλλη, όχι και οι δυο μαζί! αχαχαχα!
    Παραλλήρημα?
    Σορι αν είμαι εγω υπεύθυνη γι αυτο...

  13. #1258
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Kαραούλι???
    Ολη μέρα εμένα περίμενες για να πεις μια ζεστή κουβέντα, στο φόρουμ??
    Μεγάλο φορτίο μου βάζεις...

  14. #1259
    Originally posted by nature
    Kαραούλι???
    Ολη μέρα εμένα περίμενες για να πεις μια ζεστή κουβέντα, στο φόρουμ??
    Μεγάλο φορτίο μου βάζεις...
    Συνεχίζονται οι παραισθήσεις?
    Δεν έχω κανένα δεκάλεπτο που μπήκα.
    Να το κοιτάξεις....Με βλέπεις παντού και συνέχεια.....

  15. #1260
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    H λέξεις που χρησιμοποίησες, οπαδέ της γλυκειάς ηρεμίας,
    είναι τελείως άκυρες και αγγίζουν τα όρια της παρανομίας.

    Μιλάς για παραλήρημα και για παραισθήσεις με ειρωνικό τρόπο σε φόρουμ ψυχολογίας ή με γελούν τα μάτια μου?

    Εχεις επίγνωση πόσα μέλη ή επισκέπτες μπορεί να υποφέρουν στ\' αλήθεια από αυτά τα πολύ σοβαρά προβλήματα που χρησιμοποιείς εσύ εδώ για βρισιές και για προσβολές???

    Αν είχα στ\' αλήθεια παραλήρημα ή παραισθήσεις θα το χρησιμοποιούσες για να με αντικρούσεις ή να με χτυπήσεις???
    Εύγε!!!




    Originally posted by nature


    Raaaaiiinnnnn!!! Aς μην χανόμαστε συγχρόνως και αδικαιολόγητα γιατί θα μας καταλάβει η Θεοφανία!!! Φρόντισε να λείπει ή η μια ή η άλλη, όχι και οι δυο μαζί! αχαχαχα!

Page 84 of 92 FirstFirst ... 34748283848586 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •