ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ - Page 42
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 42 of 92 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast
Results 616 to 630 of 1368
  1. #616
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    που σαι ρε manth?? At last back! Ηταν ενδιαφερον αν χωρις εσενα θα ηταν σε ηρεμια το φορουμ! Μπορεις να διαπιστωσεις σε τι ηρεμια επηλθε το φορουμ στα πιο προσφαρα θεματα, ειναι ενα καινουριο ειδος ηρεμιας που ονομαζεται \'\'ηρεμια μετα μπινελικιων\'\' (πως λεμε ξυλο μετα μουσικης). στα ποστ που να σε φτασω, αυτη τη βδομαδα εχω λιωσει στη δουλεια και λειπω, αντε να μπαινω κανα 5λεπτο ετσι να δω τι παιζει, αλλα δεν προλαβαινω να απανησω γενικως σε θεματα.

    woman εσενα δε σου λειψα? :(

    θεοφανια να ξερεις οτι ο umcalzum μας τρεφει ιδιαιτερη συμπάθεια και δηλωσε οτι ειναι ερωτευμενος μαζι σου σε U2U που μου στειλε. Αλλα επειδη δεν εχω καιρο να \'\'ανταποδωσω\'\' αυτη τη συμπαθεια δεν μπηκα καν στον κοπο να του απαντησω κι εγω.

  2. #617
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
    ΠΟΙΑ ΗΡΕΜΙΑ; ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΤΟΝ ΦΑΓΑΤΕ ΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΕΤΣΙ ΕΙΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ;

    umcalzum; ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ; ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ ΞΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #618
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Originally posted by susperia
    woman εσενα δε σου λειψα? :(
    susperiakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii
    όντως μου έλειψες!! :(
    Βαριόμουν να γράφω μόνη μου στο τοπικ μας ....
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, η ομάδα επανήλθε!!

  4. #619
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Άλλωστε το φόρουμ δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα, την Θεοφανία και τον MANTHES :)

  5. #620
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    ευτυχως βρε παιδι μου, ενιωθα πως με εγκατελειψες! Εννοειται οτι ολοι ειμαστε εξισου σημαντικοι στο team woman μου!

    το θεμα ειναι ποτε θα επανελθει η ομαδα στους προηγουμενους ρυθμους. Εγω οσο λιωνω στη δουλεια δυσκολο το βλεπω (για μενα). Παω να κανω ενα μπανακι τωρα γιατι στις 11 επεστρεψα. manthes παλι θα ξαναφυγεις? κατσε σπιτακι που ειναι καλα...

    το umcalzum οσο ηλιθιο ακουγεται, αλλα τοσο ειναι κι ο τυπος παρεπιπτοντως, κι εχει και ποιοτικους φιλους!

  6. #621
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΛΩΣ ΜΕΡΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ.

    ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΩ.

    ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΜΟΥ, Ε;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #622
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    ΚΑΛΩΣΤΟΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ.......!!!!!!!...........
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #623
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΥΠΟΔΟΧΗ. :D
    ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #624
    ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΟΥ;
    ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ; ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΕΞ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ;
    ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ


    Το θέμα είναι πως βρισκόμαστε σε ένα χώρο όπου ο καθένας έχει δικαίωμα να πει ελεύθερα την άποψη του. Το πρόβλημα είναι πως υπάρχουν μερικοί που προβάλλουν διαφορετική άποψη, μόνο και μόνο για να δείξουν ότι είναι ανώτεροι από τους άλλους.

    Ευτυχώς τα περισσότερα άτομα εδώ μέσα είναι αρκετά νοήμονες, οπότε ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του...

  10. #625
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ. ΝΑ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΜΟ; ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ. Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  11. #626
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #627
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by Θεοφανία
    ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΟΥ;
    ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ; ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΕΞ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ;
    ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ


    Το θέμα είναι πως βρισκόμαστε σε ένα χώρο όπου ο καθένας έχει δικαίωμα να πει ελεύθερα την άποψη του. Το πρόβλημα είναι πως υπάρχουν μερικοί που προβάλλουν διαφορετική άποψη, μόνο και μόνο για να δείξουν ότι είναι ανώτεροι από τους άλλους.

    Ευτυχώς τα περισσότερα άτομα εδώ μέσα είναι αρκετά νοήμονες, οπότε ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του...
    Δύο τινά συμβαίνουν...
    α) Η Θεοφανία έχει μία δισχιδή προσωπικότητα ερωτοαπαντώτας μόνη της
    β) Υπάρχουν μυνήματα που δε μπορώ να τα δώ (Γκρρρρρρρρρρρρρρ - γιατι??????????? - ααααααααα)
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #628
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Originally posted by justme
    Originally posted by Θεοφανία
    ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΟΥ;
    ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ; ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΕΞ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ;
    ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ


    Το θέμα είναι πως βρισκόμαστε σε ένα χώρο όπου ο καθένας έχει δικαίωμα να πει ελεύθερα την άποψη του. Το πρόβλημα είναι πως υπάρχουν μερικοί που προβάλλουν διαφορετική άποψη, μόνο και μόνο για να δείξουν ότι είναι ανώτεροι από τους άλλους.

    Ευτυχώς τα περισσότερα άτομα εδώ μέσα είναι αρκετά νοήμονες, οπότε ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του...
    Δύο τινά συμβαίνουν...
    α) Η Θεοφανία έχει μία δισχιδή προσωπικότητα ερωτοαπαντώτας μόνη της
    β) Υπάρχουν μυνήματα που δε μπορώ να τα δώ (Γκρρρρρρρρρρρρρρ - γιατι??????????? - ααααααααα)
    Ούτε εγώ βλέπω τα εν λόγω μηνύματα οπότε... μάλλον το α συμβαίνει justme..... ;)

  14. #629
    justme και imagine....διαβάστε καλύτερα.

    Δεν θέλω να το ξανασκαλίσω γιατί το κουράσαμε πολύ.

    Για να μη μείνετε ομως με την εντύπωση πως το αποφεύγω, θα σας πω πως έχει να κάνει με την διαφωνία που είχα με τον Krino στο θέμα με τον picker.

  15. #630
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία
    justme και imagine....διαβάστε καλύτερα.

    Δεν θέλω να το ξανασκαλίσω γιατί το κουράσαμε πολύ.

    Για να μη μείνετε ομως με την εντύπωση πως το αποφεύγω, θα σας πω πως έχει να κάνει με την διαφωνία που είχα με τον Krino στο θέμα με τον picker.

    και τι εννοεις οτι εγω παω να το παιξω ανωτερος απο εσενα η καποιον αλλο εδω μεσα?
    η καταλαβα λαθος?

Page 42 of 92 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •