Απελπισμενοι για ερωτα αλλα χωρις το συναισθημα που θελουμε - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 181 to 188 of 188
  1. #181
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Δν νμζ οτι ισχυει παντα αυτο που λες γ τα "καλα" παιδια..και λαθος μπορουν ν κανουν...και να μην το αναγνωρισουν.....κ ν μη ζητησουν συγνωμη κ να φερθουν γενικα σαν μαλακες.......

    Εξαλλου οσο μεγαλωνω πιστευω οτι τα "καλα παιδια"...λογω του προσωπειου του "καλου" παιδιου...μερικες φορες..οχι παντα....ειναι πιο καταπιεσμενες προσωπικοτητες κ με περισσοτερα κομπλεξ....ποτε δν ξερεις απο που θα σ ρθει.....αυτο ισχυει παντου κ σ ολες τις περιπτωσεις
    αμα ξερεις καλα καπιον δε σκεφτεσαι ετσι ξερεις απο που θα σου ερθει απλα κανεις το παπακι για να παραμεινεις κοντα

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλα της γυναικες και εγω της αγαπησα.γυναικα και να μην αγαπιετε γινετε?οταν λες καταλαβες την ελληνιδα μανα τη ακριβως εννοεις αναλυσε το λιγο αυτο.ομολογω οτι δεν σε πιανω.καλα για μαλακες και εγω εχω δει απειρους μαλακες αλλα το ιδιο εχω δει και σε γυναικες
    Η Ελληνίδα μάνα σασ έχει κάνει όλους φλώρους αν δε σας γλύφουν φεύγετε το ίδιο κ οι γυναίκες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #184
    Miliva21
    Guest
    Παντως τζαμπα η ιστορια με το παιδι.....με προσεγγισε συμπεριφεροταν σαν να τα ειχαμε ....υπονοουσε οτι τα ειχαμε κ το ειχε πει....και μετα το πηρε πισω.......φαση (εμεις τα ειχαμε ποτέ???? Πότε????....μαλιστα με γειωσε κανονικοτατα εκανε τη παπια ...........εκεινος με πλησιασε εκεινος εκανε πραγματα χωρις να του τα ζητησω και μετα μονο τρελη δν με εβγαλε οτι νομιζα οτι ειχαμε σχεση.....

    Κ αλλο χτυπημα δεχομαι τπτ δεν μ παει καλα σε αυτο το τομεα
    ....γτ πεφτει τοση μαλακια ????? Γτ ..?? Γτ μαλακιζονται ρε φιλε...

    Τι ζηταω πια?? καποιον να με καταλαβαινει....καποιον να εκτιμαει την ευαισθητη φυση μου να μ φερεταο καλα κ ν ειμαι ερωτευμενη....τοσα πολλα ζηταω????? Πφφφ

  5. #185
    Miliva21
    Guest
    Και πριν προλαβετε να με κακολογησετε οτι μ αρεσουν και καλα οι σκληροι....και οι "γαμαω και δερνω" νταηδες....να σας πω οτι αυτο το παιδι δεν ηταν αυτου του στυλ .........ειχε τη φημη καλου παιδιου αλλα μαλακιστηκε κ με γειωσε ασχημα....οτι να ναι

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Δεν μιλαω απο την αλλη πλευρα
    ...μιλαω απο τη δικη μου τη πλευρα....κτ να με ξεσηκωσει...μια ελξη....κατι...βαρεθηκα το "νταξει μωρε καλος ειναι...αλλα δν ξετρελαθηκα".....
    Ολοι αυτο ψαχνουμε , μιλιβα , αλλα οσο το κυνηγας , τοσο δεν σουρχεται , αδιαφορησε τελειως , και τοτε θα σουρθη , οταν εισαι χαλαρη ..................εμενα τουλαχιστον , οι μεγαλοι ερωτες της ζωης μου , ηρθαν οταν δεν εψαχνα για τετοιους .....απο το πουθενα ........και οταν ημουν σε σχεση , τοτε εμφανιζοντουσαν κι αλλοι ερωτες , αφου ημουν πληρης ......

    χαλαρα , χαλαραααααααα ........ και νασαι χαρουμενη , εστω και μονη ....... ο τιτλος και μονο , ειναι λαθος προσεγγιση ( απελπισμενα ) .....................

    στην ζωη σου , θα εμφανιστουν δυο δυνατοι ερωτες , και 3 αν εισαι πολυ τυχερη .....το πολυ ....

  7. #187
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ολοι αυτο ψαχνουμε , μιλιβα , αλλα οσο το κυνηγας , τοσο δεν σουρχεται , αδιαφορησε τελειως , και τοτε θα σουρθη , οταν εισαι χαλαρη ..................εμενα τουλαχιστον , οι μεγαλοι ερωτες της ζωης μου , ηρθαν οταν δεν εψαχνα για τετοιους .....απο το πουθενα ........και οταν ημουν σε σχεση , τοτε εμφανιζοντουσαν κι αλλοι ερωτες , αφου ημουν πληρης ......

    χαλαρα , χαλαραααααααα ........ και νασαι χαρουμενη , εστω και μονη ....... ο τιτλος και μονο , ειναι λαθος προσεγγιση ( απελπισμενα ) .....................

    στην ζωη σου , θα εμφανιστουν δυο δυνατοι ερωτες , και 3 αν εισαι πολυ τυχερη .....το πολυ ....
    Το ξερω το ξερω εχεις δικιο...μα χαλαρη ειμαι..αυτο λεω....τσιτωνομαι δν μου τυχαινειμ..χαλαρωνω και παλι τα ιδια
    ......νταξει ρε συ...παντως εγω σε αυτο το παιδι ημουν πολυ κουλ κ ανετη...δν δειχνω απελπισμενη στον αλλον...το αντιθετο μαλιστα....και μια χαρα ειμαι κ ετσι αλλα δν κρυβω οτι θα ηθελα κτ..... ☺

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Τον τιτλο που εχεις θεσει Μιλιβα το σκεφτομουν ως θεμα κι εγω αυτες τις μερες...
    και αναρωτιεμαι, μηπως αυτη η απελπισια καθρεφτιζει τον συναισθηματικο μας πονο? μηπως περιμενουμε ενας οποιος ερωτας να καλυψει τα συναισθηματικα μας κενα?
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Similar Threads

  1. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  2. βιντεάκια που μας άρεσαν και θέλουμε να μοιραστούμε
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 171
    Last Post: 31-01-2013, 11:55
  3. Αλλη μια φορα χωρις τον ερωτα της ζωης μου
    By destiny in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 10-03-2012, 23:57
  4. ειναι κακο να θελουμε να εχουμε τον ελεγχο?
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 31-07-2010, 03:43
  5. Θέλουμε εμότικονς;;;
    By raphsssodos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 29
    Last Post: 13-11-2007, 00:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •