Τα έχω κάνει μαντάρα... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by Elise View Post
    Αν ζω θα σας πω βεβαίως...:ρ
    Έλα, κάθε μέρα χωρίζουν ζευγάρια... Αλλά σαν καλό παιδί που είναι αυτός, μπορεί να το αρνηθεί έντονα και να σου θυμώσει πολύ άσχημα...
    Πρέπει να τον ξενερώσεις λίγο και ύστερα θα φύγει εθελοντικά. Εμένα αυτό μου κάνανε τις περισσότερες φορές.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Έλα, κάθε μέρα χωρίζουν ζευγάρια... Αλλά σαν καλό παιδί που είναι αυτός, μπορεί να το αρνηθεί έντονα και να σου θυμώσει πολύ άσχημα...
    Πρέπει να τον ξενερώσεις λίγο και ύστερα θα φύγει εθελοντικά. Εμένα αυτό μου κάνανε τις περισσότερες φορές.
    Το σκέφτηκα να το κάνω κι αυτό αλλά Δεν είμαι και πολύ καλή στην υποκριτική:ρ προτιμω την ειλικρίνεια αν και μερικές φορες δεν είναι ότι καλύτερο..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by Elise View Post
    Το σκέφτηκα να το κάνω κι αυτό αλλά Δεν είμαι και πολύ καλή στην υποκριτική:ρ προτιμω την ειλικρίνεια αν και μερικές φορες δεν είναι ότι καλύτερο..
    Ναι... Συνήθως η αποχή από το σεξ και η έλλειψη επικοινωνίας, μας ξενερώνουν.
    Απαξ και αρχίσεις, π.χ. να μην απαντάς στα μηνύματα του νυν ή του απαντάς μετά από 3 μέρες και το συνεχίσεις για δυο εβδομάδες, θα φύγει... Ή αν του λες: "Αχ έχω πονοκέφαλο" κάθε μέρα, θα το δεις...

    Θα το πάρει το μήνυμα και έτσι...
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  4. #19
    Miliva21
    Guest
    Γνωμη μου ειναι καλυτερα να του το πεις ντομπρα .......δεν ειναι ωραιο να βασανιζεις τον αλλον σε μια ψυχοφθορα σχεση που θα τον απορριπτεις καθε μερα για να μπορεσεις να τον κανεις να ξενερωσει....θα ειναι χειροτερο κ για εκεινον ..εφοσον θες τον πρωην κ τον σκεφτεσαι...κανε αυτο π πρεπει..κ μακαρι να σ βγει σε καλο......ομως αν δν σ βγει οπως ηθελες μετα μη διανοηθεις να γυρισεις ξανα στον παρατημενο για παρηγορια........


    Να σεβεσαι τα συναισθηματα και τη προσωπικοτητα των αλλων...οσο θα ηθελες κ οι αλλοι να σεβονται και να κατανοουν τα δικα σου συναισθηματα...και να μην παιζεις μαζι τους.....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Γνωμη μου ειναι καλυτερα να του το πεις ντομπρα .......δεν ειναι ωραιο να βασανιζεις τον αλλον σε μια ψυχοφθορα σχεση που θα τον απορριπτεις καθε μερα για να μπορεσεις να τον κανεις να ξενερωσει....θα ειναι χειροτερο κ για εκεινον ..εφοσον θες τον πρωην κ τον σκεφτεσαι...κανε αυτο π πρεπει..κ μακαρι να σ βγει σε καλο......ομως αν δν σ βγει οπως ηθελες μετα μη διανοηθεις να γυρισεις ξανα στον παρατημενο για παρηγορια........
    Να σεβεσαι τα συναισθηματα και τη προσωπικοτητα των αλλων...οσο θα ηθελες κ οι αλλοι να σεβονται και να κατανοουν τα δικα σου συναισθηματα...και να μην παιζεις μαζι τους....
    Σωστά... Προσωπικά παρέθεσα τις εμπειρίες μου και πως μου συμπεριφέρθηκαν.

    Αλλά, η αλήθεια, όσο και να πονάει, είναι αυτή που θα πει σίγουρα η κοπέλα. Είναι ντόμπρα σε αυτά, όπως λέει.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    εφοσον οταν χωρισες ησουν ακομα ερωτευμενη με τον πρωην, αλλα θυμωμενη με τις παρεξηγησεις σας, ΑΠΟΚΛΕΙΩ να ερωτευτηκες τον νυν.
    τα εφιαξες μαζι του για να σε βοηθησει να ορθοποδησεις και γενικως επειδη δεν αντεχεις να εισαι μονη σου.
    ατυχος ο τυπος δλδ και αδικη η συμπεριφορα σου.
    ΩΣΤΟΣΟ, δεν μενουμε με καποιον ουτε απο λυπηση, ουτε επειδη τον αδικησαμε. μενουμε μονο αν τον θελουμε πραγματικα.
    επομενως, αν εισαι βεβαιη οτι θελεις τον πρωην και εχουν λυθει αυτα που σε εκαναν να τον χωρισεις, χωρισε τιμια και ξεκαθαρα με τον νυν και ξαναβρειτε τα.
    αλλα ηδη του λες ψεματα και του κρυβεις πραγματα.
    το "μεσα σε κοσμο μονο 2 φορες", ειναι να 'χαμε να λεγαμε.
    η αληθεια ειναι οτι εχεις επικοινωνια και επαφες με τον πρωην σου πισω απ την πλατη του.
    πες του ολη την ιστορια οπως εχει α+πο την αρχη , ζητα και μια μεγαλη συγνωμη για τα λαθη σου κι ας ελπισουμε να ειναι τα πραγματα με τον πρωην, οπως τα φανταζεσαι,.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Με τέτοια μυαλά ούτε στην κόλαση δεν περνασ καλά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    συμβαινουν και αυτα ενταξει το κακο δεν ηταν που χωρησες το κακο ηταν που χωρησες και μπηκες αμμεσα σε μια σχεση ενω ειχες αισθηματα για τον αλλον τι να πω καλα ξεμπερδεματα παντως να ξερεις με κρυο αιμα σου λεω οτι και με τον πρωιν αν τα βρεις το γλυκο δεν θα δεσει το καλυτερο που εχεις να κανεις απο την στιγμη που για τον νυν δεν εχεις αισθηματα χωρησε και κατε μονη σου ενα καποιο μεγαλο διαστημα οσο χρειαστει ωστε να ξερεις τι θες

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ρε παιδια πεσατε ολοι να τη φατε σιγα..χωρισμοι γινονται συνεχεια!!

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μεγάλο μπέρδεμα! Πώς τα κατάφερες ετσι; :-P
    Πες το ..Ταλέντο :ρ

  11. #26
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Ρε παιδιά η φαση είναι ότι.. Τότε είχα τα συναισθήματα που έπρεπε αλλά δεν είχα ότι ήθελα από μια σχέση και τώρα έχω ότι ακριβώς θέλω από μια σχέση αλλά από συναισθήματα κουλουβάχατα. Και τελικά τι μετράει πιο πολυ;

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Με τέτοια μυαλά ούτε στην κόλαση δεν περνασ καλά
    Στην κόλαση ειτε με μυαλό είτε όχι καλα δεν περνάς.
    Και συνήθως δεν καταλαβαίνεις και πολύ τι μυαλά κουβαλάει ο άλλος από ένα thread :/

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Όταν λέμε ότι θέλω από μια σχέση εννοούμε ο άλλος να είναι υποτακτικός άσε καταλάβαμε παντρεψου κ τα λέμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Και κάτι άλλο μιλάς με τσομπανο τώρα στα υποψην
    https://youtu.be/rXXzH9oo178
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Όταν λέμε ότι θέλω από μια σχέση εννοούμε ο άλλος να είναι υποτακτικός άσε καταλάβαμε παντρεψου κ τα λέμε
    Καμία σχέση βρε, ο καθένας όταν κάνει μια σχέση θέλει κάποια πράγματα Π.χ. να βρίσκονται κάθε μέρα ή και να μην βρίσκονται..το καθε άτομο έχει τα δικά του. Η παντρειά που κολλαει; :ρ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. τα χω κανει ...
    By catval in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 31-08-2016, 19:47
  2. τα εκανα μανταρα
    By pablo4 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 152
    Last Post: 27-04-2016, 15:39
  3. τι σας κανει να γελατε
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 11
    Last Post: 26-08-2015, 16:45
  4. τα εχω κανει ολα σ%$@@%$#τα
    By anaximandros in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 26-01-2010, 23:24
  5. πως τα έχω κάνει έτσι..
    By marianna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-03-2008, 22:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •