Κολλημένος με την αδερφή του - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 89
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by neamama View Post
    Επίσης θέλω να απαντήσω στον giorgos35 και κατι ακόμα που συνεβει πριν δυο μέρες. Η αδερφή του ήθελε να μετακινηθεί εκτός Αθηνών και θ πλήρωνε γύρω στα 60€. Ζήτησε λοιπόν από Τον αδερφό της να την πάει εκείνη και να του δώσει τα μισά. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, από τη μια βλέπω το καλό από την άλλη όμως φαντάζομαι το χειρότερο. Ότι επειδη τώρα δεν θα έχει δουλειά μέχρι να βρει άλλου κάπως έτσι θα συμπεριφέρεται και ο άλλος θα το δέχεται για να πληρώνεται.
    Τι να πω δεν ξερω.απτη μια το βλεπω για καλο τα μηνυματα.τα κοριτσια συνηθηζουν να στελνουνε καρδουλες στα αδερφια τους και δεν ειναι κακο
    .απτην λη ολοι αυφη η ιστορια καπου μπαζει.δεν θελω και να σε επιρεαζω.και αυτα τα οροι της εταιριας τα εφαρμοσε και στον ιδιο τον αδερφο της??και σε τετοια περιοδο της ζωης του που ετοιμαζεται να ανοιξει σπιτικο.και απτην αλλη του δινη λεφτα για να την παει αυτος.θα γινω λιγο καφρος αλλα διαβασε τα μηνυματα μηπως και βγαλεις καποια ακρη.καλητερα αδιακριτη παρα καμενη.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    α καλα μιλαμε για ζωων!!δηλαδηδεν επιτρεπει στο υπαλληλικο προσωπικο της να αναπτυξουν σχεσεις μεταξυ τους ελεος

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Δεν έβλεπα καρδούλες κτλ ακόμα βλέπω. Καθημερινά! Και δεν είναι οι καρδούλες το θέμα γιατί και εγώ αν στείλω ένα μήνυμα στον αδερφό μου στο τέλος μπορεί και να του του βάλω μια φατσούλα. Το θέμα είναι ότι στέλνουν μηνύματα συνέχεια. Ξαφνικά ενώ πριν δυο μήνες αυτό δεν υπήρχε καν. Οτιδήποτε κάνουμε οι δυο μας θα χτυπήσει το τηλέφωνο από εκείνη.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Και όσον αφορά τη δουλειά τον διώχνει μεν αλλά τον βοηθάει να στείλει βιογραφικά άλλου. Αυτό και αν δεν καταλαβαίνω!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by neamama View Post
    Δεν έβλεπα καρδούλες κτλ ακόμα βλέπω. Καθημερινά! Και δεν είναι οι καρδούλες το θέμα γιατί και εγώ αν στείλω ένα μήνυμα στον αδερφό μου στο τέλος μπορεί και να του του βάλω μια φατσούλα. Το θέμα είναι ότι στέλνουν μηνύματα συνέχεια. Ξαφνικά ενώ πριν δυο μήνες αυτό δεν υπήρχε καν. Οτιδήποτε κάνουμε οι δυο μας θα χτυπήσει το τηλέφωνο από εκείνη.
    Σιγουρα ειναι εκεινη ε?
    Εχουν λιγο αρρωστη σχεση κοριτσι μου.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    και δεν νομίζω ότι νοιάζεται αν θ έχει να πληρώσει το ενοίκιο όσο το να πάμε να μείνουμε στο δικό της σπίτι. Που παρεπιπτόντως δυο μήνες πριν φύγουμε από εκεί είχε ξενοικιάζει το δικό της και ήρθε να μείνει μαζί μας. Φυσικά δεν έφερα αντίρρηση τότε εφόσον ήξερα ότι σε λίγο καιρό θα πηγαίναμε στο δικό μας σπίτι.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Ναι είναι σίγουρα εκείνη! Θα ήμουν εντελώς χαζή να μην το επιβεβαιώσω! Χαχαχα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by neamama View Post
    και δεν νομίζω ότι νοιάζεται αν θ έχει να πληρώσει το ενοίκιο όσο το να πάμε να μείνουμε στο δικό της σπίτι. Που παρεπιπτόντως δυο μήνες πριν φύγουμε από εκεί είχε ξενοικιάζει το δικό της και ήρθε να μείνει μαζί μας. Φυσικά δεν έφερα αντίρρηση τότε εφόσον ήξερα ότι σε λίγο καιρό θα πηγαίναμε στο δικό μας σπίτι.
    Ωχ ωχ ωχ. Εχεις θεμα. Πατα ποδι να ειναι το σπιτι σας μακρια τουλαχιστον. Θεσε ορια για το δικο σου σπιτι, τη δικη σου σχεση και κυριως το περιβαλλον στο οποιο θα μεγαλωσει το παιδι σου. Πατα ποδι και ας υπαρξει ενταση. Εχεις δικαιωμα να υπερασπιστεις την πλευρα σου και αυτοι ας στελνουν καρδουλες και φιλακια (πωπω αληθεια ποσο κριπυ..... )

  9. #24
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Θέλησε να γίνει και νονά αλλά απάντησα διακριτικά όχι! Και επίσης ήδη δυο φορές ανέφερε ότι όταν το παιδί πάει 6 μηνών θα το παίρνει μαζί της.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by neamama View Post
    Θέλησε να γίνει και νονά αλλά απάντησα διακριτικά όχι! Και επίσης ήδη δυο φορές ανέφερε ότι όταν το παιδί πάει 6 μηνών θα το παίρνει μαζί της.
    ΠΟΥ????????????????????

  11. #26
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Και το πιο αστείο είναι ότι ακόμα και στο σπίτι της μιλάω στον πληθυντικό!!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ποσο μεγαλυτερη ειναι απο τον αδελφο της?

  13. #28
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Που ;;; όπου πάει!! Στο χωριό της στο σπίτι της ...

  14. #29
    Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    32
    Είναι 5 χρόνια μεγαλύτερη. Δεν έχει σχέση και από ότι καταλαβαίνω δεν ενδια φέρεται και να αποκτήσει

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Τι να πω? Μπορει να πρεπει να αλλαξεις και πολη :) Σοβαρα τωρα, αν ερωτευτει και αρχισει να ασχολειται με τη δικη της προσωπικη ζωη θα ξελασκαρει λιγο και ο δικος σου. Αλλα επειδη δε γινεται να υπολογιζεις σε αυτο, πρεπει εσυ να αναλαβεις δραση μεσα στο δικο σου σπιτι. Καταπιεζεσαι ηδη πολυ.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
    By void in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-11-2014, 23:51
  2. Η αδερφή μου
    By αλεχ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 03-01-2013, 08:24
  3. Η αδερφή μου έχει προ?
    By aderfoula123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-09-2012, 21:56
  4. Για την αδερφη μου..
    By Αριαδνη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 04-08-2012, 19:16
  5. Κολλημένος
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 9
    Last Post: 06-02-2011, 20:53

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •