Εσάς ποιά η σχέση σας με τα αδέρφια σας?? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 57 of 57
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Εντάξει εγώ στο λέω να το ξέρεις αν φτάσεις στο αμήν δηλαδή από το να χωρίσεισ ασ πούμε καλύτερα αυτό απλά να το ξέρεις σαν πληροφορία κι εσύ το ζυγίζεις κι αποφασιζεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    360
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Μα απο κει ξεκινησε το προβλημα μου απτης θεραπειες για την ασθενοσπερμια.ειχα παει στο γιατρο για την υπογονιμοτητα μου χορηγησε θεραπεια και μετα απεκτησα και στυτικη δυσλειτουργεια.ενω ποτε πριν δεν το ειχα.
    Παρατησα θεραπειες φαρμακα και μαλακιες.
    Και μετα απο εναμιση μηνα σιγα σιγα αρχησε να επανερχετε η στυση..στο τελευταιο σπερμοδιαγραμα που εκανα φενονται πολυ καλητερα τα αποτελεσματα αλλα δεν ξερω αν ειναι και αρκετα ικανοποιητικα για να γινει η συλληψη.σε καμια βδομαδα θα κλεισω ραντεβου σε καποιον ανδρολογο να μου πει τι γινετε.
    Και φτου και απτην αρχη
    Ναι το είχα διαβάσει οτι είχες κάποιες παρενέργειες.. όμως δεν είναι αρκετά σπουδαίο οτι ξέρεις οτι αυτό προήλθε απο κάποια παρενέργεια σε ένα φάρμακο? και αυτό είναι κάτι που δεν είναι μη αναστρέψιμο..το διαπίστωσες ήδη αυτό. Γι αυτό είπα στο προηγούμενο μήνυμά μου "Μπορεί να πρέπει να ταλαιπορήσεις λίγο τον εαυτό του μέχρι να βρείς την κατάλληλη θεραπεία για σένα .." αλλά δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει ο τρόπος και η λύση. Μην απογοητεύεσαι και απελπίζεσαι..ξέρω οτι μπορεί να τρόμαξες απο αυτό που σου συναίβει αλλά δεν πρέπει να το αφήσεις να σε κυριεύσει. Καμία προσπάθεια δεν είναι εύκολη.. κάθε προσπάθεια έχει κόπο και ταλαιπορία. Εγώ πάντως στην θέση σου θα εμπιστευόμουν περισσότερο ένα εξειδικευμένο κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής απο έναν ιδιώτη. Απο την άλλη υπάρχει και η λύση της τεχνιτής σπερματέγχυσης.. Οπότε μην υπερβάλεις με τον εαυτό σου και τον αδικείς τόσο πολύ.. η επιστήμη είναι με το μέρος σας! Με τον ένα ή άλλο τρόπο θα το αποκτείσετε το παιδάκι σας.. Υπομονή, αισιοδοξία και αυτοπεποίθηση!!! :))

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Για να στο πω απλά αν έχεις λεφτά πολλά μέχρι κι ο άντρας μπορεί να μείνει έγκυος οπότε δεν είναι πρόβλημα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by jock77 View Post
    Ναι το είχα διαβάσει οτι είχες κάποιες παρενέργειες.. όμως δεν είναι αρκετά σπουδαίο οτι ξέρεις οτι αυτό προήλθε απο κάποια παρενέργεια σε ένα φάρμακο? και αυτό είναι κάτι που δεν είναι μη αναστρέψιμο..το διαπίστωσες ήδη αυτό. Γι αυτό είπα στο προηγούμενο μήνυμά μου "Μπορεί να πρέπει να ταλαιπορήσεις λίγο τον εαυτό του μέχρι να βρείς την κατάλληλη θεραπεία για σένα .." αλλά δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει ο τρόπος και η λύση. Μην απογοητεύεσαι και απελπίζεσαι..ξέρω οτι μπορεί να τρόμαξες απο αυτό που σου συναίβει αλλά δεν πρέπει να το αφήσεις να σε κυριεύσει. Καμία προσπάθεια δεν είναι εύκολη.. κάθε προσπάθεια έχει κόπο και ταλαιπορία. Εγώ πάντως στην θέση σου θα εμπιστευόμουν περισσότερο ένα εξειδικευμένο κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής απο έναν ιδιώτη. Απο την άλλη υπάρχει και η λύση της τεχνιτής σπερματέγχυσης.. Οπότε μην υπερβάλεις με τον εαυτό σου και τον αδικείς τόσο πολύ.. η επιστήμη είναι με το μέρος σας! Με τον ένα ή άλλο τρόπο θα το αποκτείσετε το παιδάκι σας.. Υπομονή, αισιοδοξία και αυτοπεποίθηση!!! :))
    Για σπερματε πως το ειπες τελος παντων.φα ταζομε θελει ενα τζουβαλι λεφτα τα οποια δυστηχως δεν τα εχω.θα προτιμησω να παω σε ενα γιατρο.ο θεος μςγαλος ειναι δεν βαριεσε καποια στιγμη θα ερθη και αυτο που θα παει.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    360
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Για σπερματε πως το ειπες τελος παντων.φα ταζομε θελει ενα τζουβαλι λεφτα τα οποια δυστηχως δεν τα εχω.θα προτιμησω να παω σε ενα γιατρο.ο θεος μςγαλος ειναι δεν βαριεσε καποια στιγμη θα ερθη και αυτο που θα παει.
    Η τεχνιτή σπερπατέγχυση δεν είναι ακριβή.. απο όσο ξέρω είναι κάτω απο 1000 (χίλια) ευρώ.. βέβαια για κάποιους μπορεί αυτά να είναι πολλά δεν ξέρω..

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by jock77 View Post
    Η τεχνιτή σπερπατέγχυση δεν είναι ακριβή.. απο όσο ξέρω είναι κάτω απο 1000 (χίλια) ευρώ.. βέβαια για κάποιους μπορεί αυτά να είναι πολλά δεν ξέρω..
    Και τι γίνετε παίρνουν απτό δικο μου σπέρμα??δεν το έχω ψάξει καθόλου στο έτσι.εντάξει δεν είναι ιδαίτερα ακριβά.με λίγη δουλιτσα τα μαζεύω.τώρα που ετοιμαζομε να πιάσω ντςλιβερι πιστεύω σε τρεις μηνες περιπου τα μαζευω

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    360
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Και τι γίνετε παίρνουν απτό δικο μου σπέρμα??δεν το έχω ψάξει καθόλου στο έτσι.εντάξει δεν είναι ιδαίτερα ακριβά.με λίγη δουλιτσα τα μαζεύω.τώρα που ετοιμαζομε να πιάσω ντςλιβερι πιστεύω σε τρεις μηνες περιπου τα μαζευω
    Καλημέρα! Ναι όπως το λές.. πέρνουν το δικό σου σπέρμα και το βάζουν εκείνοι στα ωάρια. Ρώτησε τον ιατρό σου για όλα αυτά ..εφόσον σε έχει επιρεάσει τόσο ψυχολογικά είναι αναγκαίο να καθίσετε και να συζητήσετε σε βάθος όλη την κατάσταση και τις επιλογές που εχεις να σου φυγει ένα μεγάλο βάρος απο πάνω σου. Σας ευχομαι οτι καλύτερο!!!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by jock77 View Post
    Καλημέρα! Ναι όπως το λές.. πέρνουν το δικό σου σπέρμα και το βάζουν εκείνοι στα ωάρια. Ρώτησε τον ιατρό σου για όλα αυτά ..εφόσον σε έχει επιρεάσει τόσο ψυχολογικά είναι αναγκαίο να καθίσετε και να συζητήσετε σε βάθος όλη την κατάσταση και τις επιλογές που εχεις να σου φυγει ένα μεγάλο βάρος απο πάνω σου. Σας ευχομαι οτι καλύτερο!!!
    Αμιν.θα το ρωτησω οποσδηποτε αμα ειναι να πεδευωμε με διαφορα χαζα καλυτερα ετσι και μπαμ μπαμ..ευχαριστω πολυ για ολα.να ειααι καλα

  9. #54
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    36
    τα προσωπικα σας προβλήματα στους ειδικους ψυχικης υγειας

  10. #55
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    4
    εγω μ αυτη που κανει την αδερφη μου και την αποκαλω ετσι γτ παντα μ εβλεπε ανταγωνιστικα και εχω παραδειγματα γι αυτο επισης δεν εχω σχεση αλλα εχω 1 αλλο κακο εγω .οτι δυστυχως ακουσα αυτη που κανει την μανα μου που την αποκαλω ετσι γτ αυτη ουσιαστικα μου κατεστρεψε την ζωη και εγλωβιστικα στην σκοταδα την χωρα που ζουμε δλδ την ελλαδα που αποκαλουν οι υπολοιποι και χειροτερα ακομη και στο ιδιο σπιτι.ενω σπουδασα στο εξωτερικο και θα μπορουσα να μεινω εκει.ειμαι της αποψης μακρια κι αγαπημενοι απο συγγενεις.οι φιλοι ποιο πολλες πιθανοτητες εχουν να βοηθησουν σε δυσκολιες καθε μερα μιζερια παρατηρησεις και ουτε 1 καλο λογο.μονο την περιοδο που δουλευα μακρια ειχα την υσυχια μου .

  11. #56
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    4
    οι φιλοι ειναι η συγγνωμη του θεου για τους συγγενεις που μας ετυχαν

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    4
    εσυ τουλαχιστον ειχες την μανα σου να σε στηριζει υπαρχουν και αλλοι που εχουν καταστραφει απο μανα επειδη ηθελε να γινεται το δικο της σ ολλα ακομη και σε επαγγελματικα μου ή που ακουγε ασχετους και να σε εχει καταστρεψει.οσο για αδερφη αστα καλυτερα μιλαμε χειροτερα και απο τον χειροτερο εχθρο και ανταγωνιστη και το χειροτερο να ζεις και στο πατρικο σου και να τα ζεις αυτα καθε μερα.μακριααααααααα απο συγγενεις

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Συμβίωση με πεθερικά και αδέρφια!
    By JimmyS_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 27-04-2020, 13:28
  2. Πώς επηρεάζει η σχέση με τ'αδέρφια μας τη διαμόρφωση της προσωπικότητάς μας;
    By pinkwoman in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 04-08-2011, 09:36
  3. Τα κακοποιημένα παιδιά σαν αδέρφια
    By RainAndWind in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 28-01-2010, 11:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •