Δεν έχω φίλους! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη από την ζωή μου μα καθόλου.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Quote Originally Posted by Cat View Post
    Αυτό είναι το λάθος σου, ότι κλαίγεσαι. Όλοι έχουμε δυσκολίες, σχεδόν σε κανέναν μας δεν πάνε όλα καλά στη ζωή μας. Με τη δική σου λογική θα έπρεπε να βάζαμε το κεφάλι κάτω και να κλαίμε τη μοίρα μας.

    Για αρχή αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να σταματήσεις να σκέφτεσαι. Διότι όσο σκέφτεσαι, τόσο σε παίρνει από κάτω. Κάνε μικρά πράγματα που σ' ευχαριστούν και προσπάθησε να μπλοκάρεις κάθε αρνητική σκέψη.
    Νομιζω πως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι αυτο που λεει η cat.Λες και δεν ξερεις.Απλα σιγουρα περνας δυσκολα αυτην την περιοδο και σιγουρα σε λιγες μερες θα τα εχεις ξεχασει και θα εχεις πιαστει απο καπου αλλου.Κραζεις τον εαυτο σου ενω ξερεις πως ημαστε οτι νιωθουμε!!!Μπορει να δεις μια ντιβα κουκουρουκου τρεις λαλουν και 2 τον περνουν να φυσαει και να το χαιρεται...Τι στα λεω τα ξερεις!!!Και μπορει να εισαι και 85 κιλα και να μην σε νοιαζει και καθολου.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Βασικα γαμω τις διαφημησεις.Οποτε βγαινω εξω στην ζωη στον κοσμο οι θεαρες και οι κορμαρες νομιζω ειναι στα ιδια ποσοστα με αυτες που τεινουν ως προς το ποιο φυσικο.Επισης οι ναρεσμου φοραν ειδικα κολαν νανοτεκνοψιχεντελικ που τους χτιζουν καινουργιο κουφαρι και γενικα την ψαχνουν με συγκεκριμενα ρουχαλακια για να δειξουν ποποτσιτσι.Αν θες να μοιασεις στο 2κ17 diamond του κωλου μπορεις σιγουρα ειμαι 100%

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    χαχαχαχαχααχαχ εκλαψα Πού τα ξερεις εσυ αυτα παιδι μου?? χαχαχαχαχαχ το ειπες πολυ ωραια παντως

  5. #35
    Γεια σου δελφινι.
    Αφου θελεις φιλους καλο ειναι να βρεις απο το ιντερνετ , θα μπορουσες κι σε αλλα φορουμ να μπεις η και σε ξενα για να μιλας σε ατομα τοσα θα υπαρχουν, η site γνωριμιων.
    Αν ημουνα στη θεση σου δε θα περιμενα να βρω απο τη περιοχη σου γιατι εκει φαινονται ολοι κλειστομυαλοι οπως τους παρουσιαζεις δηθεν σοκαριστηκαν που πηγες με τον γκομενο σου απλα μπορει να μη σε συμπαθουσαν εξαρχης κι να το βρηκαν αφορμη να απομακρυνθουν η επειδη οπως ειπες εχουνε οικογενειες κτλ κι θα δε κατσουν να ασχοληθουν με κατι κατι αλλο.
    Πριν ανεφερα τα ξενα site γιατι τους θεωρω εκει τους ανθρωπους πιο ανοιχτομυαλους απο τα φορουμ στην ελλαδα.
    Επισης κατι που παρατηρησα σε εσενα ειναι οτι συγκρινεις τον εαυτο σου πολυ με τους αλλους ,θυματοποιεις τον εαυτο σου και με την πρωτη αποτυχια απελπιζεσαι .
    Ειδα λιγο τον εαυτο μου σε εσενα γιατι εχουμε μαλλον καποια κοινα εσυ πιστευω εχεις πιο πολλα θεματα χωρις κακια γιατι εχεις υποφερει πολυ και εισαι μεγαλυτερη μου περιπου 19 χρονια.
    Αν φευγουν ανθρωποι απο κοντα σου δεν ειναι γιατι εχεις ψυχωση η γιατι πηρες τον γκομενο της δηθεν φιλη σου ειναι γιατι ενας ανθρωπος δε μπορει να ακουει συνεχως τα ιδια λογια κι σπανια καποιος θελει για φιλο του εναν που δε προσπαθει κι παραπονιεται συνεχως .
    Δε λεω οτι δε προσπαθεις μπορει να το κανεις με τον δικο σου τροπο αλλα ειπα τι πιστευω εγω οτι διωχνει τους ανθρωπους απο εσενα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ρε παιδια αυτο λεω αν εχεις ψυχωση ειναι δυσκολο να κανεις φιλους γιατι αυτα τα συμπτωματα που εχει το δελφινι τα εχουν ολοι η παρομοια, που οι αλλοι δεν τα "ανεχονται". Λες και αυτοι ειναι καλυτεροι!! Σε σνομπαρουν χωρις λογο, για κατι που δεν φταις! Δυστυχως το δελφινακι οσο και αν της το λετε δεν μπορει να το καταλαβει και να αλλαξει, ειναι η παθηση τετοια, αυτο λεμε!!!!! Τι προσπαθειες και μαλακιες; Ξερετε τι ειναι να εχεις χασει το μυαλο σου;;;;;;; Δεν υπαρχει χειροτερο, δεν μπορεις να κανεις προσπαθεια, τιποτα! Εσεις ειστε εξω απο το χορο, γι'αυτο!!!!!!!! Η μονη προσπαθεια που μπορουμε να κανουμε ειναι να παιρνουμε τα φαρμακα μας και να ειμαστε κοινωνικοι και αυτο αν γινεται!! Και τα φαρμακα τους ακομη καποιοι δεν τα παιρνουν γιατι ειναι σε υποτροπη και νομιζουν οτι ειναι καλα και δεν χρειαζεται να τα παιρνουν........Αφηστε το, κωλοαρρωστια........δεν ειναι τοσο ευκολα ολα για μας οσο ειναι για σας τους απλους ανθρωπους.....Οι ανθρωποι με αναπηριες η αρρωστιες περνανε τον χειροτερο Γολγοθα, αναλογα και τη σοβαροτητα της παθησης βεβαια. Η ψυχωση ειναι πολυ σοβαρη παθηση, πρεπει να το καταλαβετε.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    κι εγω το ιδιο προβλημα εχω.. νιωθω οτι οι μισοι ανθρωποι με θεωρουν προβληματικη,και οι σλλοι μισοι βαρετη, επειδη λογβω της καταθλιψης και του παιδιου δεν κανω αυτα που εκανα παλισ..δεν πινω,δεν κανω τρελες,δε βγαινω μεχρι το πρωι,δεν εχω χομπυ... απο την αλλη οταν παω σε καποια εκδηλωση με ααλλες γυναικες η μαμαδες λεμε μονο τα τυπικΑ ή θα μου φαινονται τελειως κατινες και δε θα λεμε τιποτα..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν εχω φιλους
    By γιαννης1996 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 28-06-2022, 10:40
  2. Δεν εχω φιλους
    By LeGenD in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 26-12-2012, 17:32
  3. Δεν εχω φιλους
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 20-03-2012, 20:46
  4. δεν εχω φιλους
    By tokokkinofoustani in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 03-02-2012, 08:17
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ!!!!
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-2011, 22:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •