η απο πανω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    7

    η απο πανω

    καλημερα και ενα μεγαλο συγνωμη εαν ανοιξα θεμα σε τοπικ ασχετο η μη
    Θα ηθελα καποια γνωμη για ενα θεμα που εχει καταντησει αηδια.Προβλημα με την απο πανω,ολημερις και ολονυχτης πολλες φορες περπαταει με παντοφλα τακουνι(ναι ακουγεται αστειο)αλλα ειναι αρκετα σοβαρο.Πλενει βεραντες και τα νερα με το τουλουμι στο μπαλκονι μου,τιναζει το τραπεζομαντηλο της ακριβως επανω στο αμαξι μου ενω διπλα ειναι το δικο της...και ειναι γεματο αποφαγια....ολα ενταξει τα νερα..λεω με το δικιο της νερα ειναι ξεφευγουν,τα αποφαγια λεω χαζη ειναι και σκεφτεται γιατι να βρωμισει το αμαξι της και τα ριχνει στο δικο μου..αλλα....αυτο με τη παντοφλα τακουνι ηταν το αποκορυφωμα!Και μαλιστα?Ενω μερικους μηνες πριν νοικιαζε μια κοπελα απο πανω της κι εκανε το ιδιο και μου παραπονιοτανε!Τι τη κανει να μου το κανει επιτιδες?Τις μιλαω οκ..δεν εχουμε προβληματα αλλα..πινουμε και καφε..τι να πω!Μαλλον φοβερα θελει?Θα χαλασουν οι σχεσεις μας θα τη προσβαλω...μα τετοιες τακουνοπαντοφλες δε φορανε στα διαμερισματα!ελεος..με εφερε στην αγανακτηση και δε φτανω ευκολα εκει..τι να κανω?Αν τις το πω απο την αλλη προφανως το καταλαβαινει...δε ξερω..εαν καποιος εχει διαθεση να μου προτεινει κατι κυριος για το ψυχισμο της εν λογω..μιας και τοπαθε και αντι να μη κανει οτι δε τις αρεσει τωρα που γλυτωσε αυτη το κανει σε μενα!!!Μαρεσει που τη συμπαραστεκομουν και της ελεγα"κοριτσακι ειναι δε καταλαβαινει (η απο πανω της)απουδαζε εκεινη και μαλλον δε ξερει ποσο σε ενοχλει εσενα που εχεις και μικρα παιδια και θες ησυχια!
    Αυτα....ευχαριστω εκ των προτερων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Δηλαδή για να καταλάβω ... μπορείς να πάς σε ένα μαγαζί με παπούτσια και να ζητήσεις
    \"Ενα ζευγάρι τακουνοπαντόφλες παρακαλώ!!!!!!.Σε ροζάκι!!!!\"?????
    been good, been bad. WILL GO ON

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Originally posted by justme
    Δηλαδή για να καταλάβω ... μπορείς να πάς σε ένα μαγαζί με παπούτσια και να ζητήσεις
    \"Ενα ζευγάρι τακουνοπαντόφλες παρακαλώ!!!!!!.Σε ροζάκι!!!!\"?????
    χαχαχαχαχαχαχαχα

  4. #4
    Πρέπει να εννοεί εκείνες τις παλιές με τη φούντα μπροστά και το τακούνι πίσω, όπου από πάνω προσπαθεί να ισορροπήσει ένας ελέφαντας.
    Φατντάσου τώρα να θέλει και να προχωρήσει....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Αααααααα έχουν ΚΑΙ φούντα.
    Τότε μάλιστα .....
    \"κάντα δύο Θανάση τα ζευγάρια.....σε ροζάκι φυσικά!!!\"
    been good, been bad. WILL GO ON

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Πάρ\'της δώρο ένα ζευγάρι παντόφλες κανονικές,που δεν κάνουν φασαρία.:P

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3
    Ε να της το πεις φυσικα!!!!\"Μαρια μου\" ας την πουμε,\"τα τακουνακια σου ακουγονται συνεχεια,και ξερεις και εσυ οτι ειναι ενοχλητικος θορυβος....\"την αληθεια πες....και για τα ψιχουλα πες της να βαλετε αναποδα τα αυτοκινητα σας γιατι απο εκει που εχει συνιθισει να πεταει το τραπεζομαντιλο πεφτουν στο αμαξι της,να μην στο λερωνει αδικα....ευγενικα και ειλικρινα.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    7
    ευχαριστω για τις απαντησεις..η τριτη καλη.παντος δεν ειναι αστειο ενας κακος γειτονας.Η θα το παρω αποφαση και θα γινω αφασια αλλα γινεται?Εφοσον δε καταλαβαινει ολο και χειροτερα κανει.Ενα ρητο μουρχετε τωρα που το ελεγε και το διαβασα καπου στο νετ ο παλαιος καραμανλης....Ε αφου δε τρωγεται αυτος..μη τον τρως:p Αδιαφορια εως οτου να χαλασουν οι παντοφλες:P τι να κανω,,φασαριες δε μπορω δε θελω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    το καλυτερο ειναι να της το πεις οσο πιο ευγενικα μπορεις. στο κατω κατω αν τα κανει αυτα που κανει απλα απο αμελεια, θα σε σεβαστει και θα σ ακουσει. δεν ειναι λυση το να αποφευγεις ενδεχομενες φασαριες, γιατι μπορω να πω οτι ολα τα κακα πηγαζουν απο αυτο το φοβο.

  10. #10
    susperia...
    κάτι έχεις πάθει τις τελευταίες μέρες...
    Μες τις καλοσύνες είσαι παιδάκι μου!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    ε ξερεις τωρα γιατι ειμαι καλος.... προσπαθω να σου κανω καλη εντυπωση!

  12. #12
    Στο τέλος θα μου χαλάσετε και τον MATNES και θα μείνω μόνη μου εδώ μέσα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Θεοφανία
    θα μου χαλάσετε και τον MATNES
    λολ, καινουριος ειναι ο ΜΑΤΝΕΣ? χαχαχα εχεις αλλαξει τα φωτα στο nick του!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΥΡΓΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #15
    sorry....
    Είμαι στη δουλειά, πνίγομαι και τα πετάω γρήγορα

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •