Διαγραφη ποστ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Διαγραφη ποστ

    Γεια σας...πως μπορω να διαγραψω παλιοτερα θεματα που εχω δημοσιευσει στο φορουμ...?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Δεν μπορεις...το ειχα ζητησει εγω απο την διαχειρηση και λενε οτι δεν γινεται για να μην πανε χαμμενες οι απαντησεις των αλλων μελων και η ολη συζητηση που μπορει να ωφελησει καποιον αλλον που θα το δει με παρομοιο θεμα και κατι τετοια. Εκτος και αν εχεις πολυ σοβαρο λογο ξερω γω. Που δεν ξερω τι θεωρειται σοβαρος λογος. Τρεχα βρες και ψαχνε ρωτα.

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Xμμμμμ,νομίζω πως δεν γίνεται.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    εγω δεν μπορω να καταλαβω τι μαλακιες ειναι αυτες με τα διεγραμμενα ποστ και τελιτσες γενικα η εχεις γνωμη η μην γραφεις καθολου τι φοβαστε μην ξεσκονησουν μελη τα παλια σας ποστ για να σας κρινουν?

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Καλημέρα,

    το πρόβλημα κατά τη γνώμη μου ξεκινά όταν κατά την εγγραφή, δεν διαβάζουμε τους κανόνες χρήσης του φόρουμ ώστε να αποφασίσουμε αν τελικά, με τους συγκεκριμένους κανόνες, συμφωνούμε και άρα θέλουμε να συμμετέχουμε ή όχι.

    Το αποτέλεσμα είναι ο καθένας να θέλει να συμμετάσχει, με τους δικούς του όρους.

    Επί του συγκεκριμένου θέματος.
    Δικαίωμα τροποποίησης/διαγραφής μηνυμάτων υπάρχει κατά τις πρώτες 3 ημέρες από την αποστολή του εκάστοτε μηνύματος.
    Στη συνέχεια, διαγραφές δεν γίνονται.
    Γίνονται ωστόσο τροποποιήσεις σε συνεννόηση με τη διαχείριση, όταν υπάρχει σοβαρός λόγος. Ένας τέτοιος, είναι η παραβίαση προσωπικών δεδομένων ή ακόμη, η περίπτωση κάποιος -εξαιτίας του μηνύματος του- να καθίσταται αναγνωρίσιμος από το περιβάλλον του.

    Σε αυτή την περίπτωση, προχωρούμε σε άμεση τροποποίηση μηνύματος, καθ υπόδειξη του μέλους.

    Παράδειγμα:
    Αν μέσα στο μήνυμα αναφέρεται ότι: είμαι ο Γιάννης, 48 ετών, χωρισμένος με 2 παιδιά από την Αθήνα.
    μπορούμε να το τροποποιήσουμε ως εξής:

    Είμαι ο Αριστείδης, 28 ετών και μένω στο εξωτερικό.

    Με τέτοιου τύπου τροποποιήσεις, δεν τίθεται θέμα αναγνώρισης από οικεία πρόσωπα και ταυτόχρονα, δεν διαγράφεται, δεν ακυρώνεται το σύνολο της συζητήσης. Αυτό, αποτελεί ένα μίνιμουμ σεβασμού, προς το χώρο που μας φιλοξένησε αλλά και προς τους συνομιλητές, που αφιέρωσαν χρόνο και ενέργεια για να μας υποστηρίξουν.

Similar Threads

  1. Τελευταιο ποστ
    By kostas1983 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 02-03-2016, 17:02
  2. ειναι καλο η διαγραφη των ποστ??
    By Lacrymosa in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 8
    Last Post: 22-03-2013, 21:03
  3. κενά ποστ
    By arktos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 12
    Last Post: 16-01-2011, 22:44
  4. ποστ Ν2
    By Favlos_Kiklos in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 1
    Last Post: 15-10-2007, 15:03
  5. πρωτο ποστ
    By Favlos_Kiklos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-09-2007, 21:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •