Οταν αγαπας ποσα αντεχεις.μενεις μετα απο ενα νευρικο κλωνισμο...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    15

    Οταν αγαπας ποσα αντεχεις.μενεις μετα απο ενα νευρικο κλωνισμο...

    δεν ξερω καν αν ειμαι στο καταλληλο forum.πριν 3 μηνες το αγορι μου επαθε νευρικο κλωνισμο και ο γιατρος του εδωσε zyprexa.Ξερω οτι ο νευρικος κλωνισμος δεν ειναι διαγνωση ομως ο ψυχιατρος αυτο μας ειπε. Ολα εχουν ηρεμησει αλλα παμε σοβαρα και καπου φοβαμαι.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Καλημέρα...
    Συγγνώμη.. αλλά δεν κατάλαβα.

    Δεν άντεξες τον \"ένα\" νευρικό κλονισμό που έπαθε το αγόρι σου (όπως λέει και ο τίτλος του ποστ σου)?

    Ή φοβάσαι μην ξαναγίνει πολλές φορές ακόμα?

    Ή και τα δύο??

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    15
    ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ.ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Φοβάσαι λοιπόν (αν κατάλαβα καλά) μην επαναληφθεί..

    Τι να σου πω.. Μια φορά το είχε πάθει και μια πολύ καλή μου φίλη.. πολλά χρόνια πριν. Δεν επαναλήφθηκε όμως μέχρι τώρα.

    Δεν ειμαι κατάλληλη για να σου απαντήσω, δεν έχω γνώσεις περί του θέματος, απλά θα σου έλεγα ότι είναι κρίμα να διαλύσεις μία σχέση (αν τον αγαπάς) για κάτι που έγινε μία φορά και που πιθανόν να μην επαναληφθεί!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    η σχέση σας πώς ειναι? πώς νιωθεις μαζί του?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    15
    πολυ καλα.μικρο προβληματα υπαρχουν.πηρα τον γιατρο του σημερα μου ειπε οτι ειναι παρανοειδης διαταραχη.τον αγαπαω παρα πολυ και δεν θελω νατον αφησω αλλα μαλλον πρεπει να το κανω.

  7. #7
    Φαντάσου δηλαδή να μη τον αγαπούσες τι θα έκανες....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    συγνωμη κιολας που δεν καταλαβα, αλλα τι εννοεις επαθε νευρικο κλονισμο! δηλαδη ενας που παθαινει νευρικο κλονισμο τι παθαινει ακριβως? και σενα το κολλημα που ειναι αφου αυτος επαθε νευρικο κλονισμο κι αυτος υπεφρε, οχι εσυ! και επισης δεν καταλαβα γιατι πρεπει να τον αφησεις, στα δυσκολα αφηνουμε καποιον? ή μηπως αυτος στο ζητησε?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Θεοφανία
    Φαντάσου δηλαδή να μη τον αγαπούσες τι θα έκανες....
    λολ!

    Θεοφανια με εχεις τσαντισει παρα πολυ που με περασες στα ποστ! κανονισε την πορεια σου κακομοιρα μου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by R19
    τον αγαπαω παρα πολυ και δεν θελω νατον αφησω αλλα μαλλον πρεπει να το κανω.
    τί πάει να πει \"πρεπει\"?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    επίσης τί θεωρεις οτι \"αντεξες\" στην σχεση σας?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    sofia το με το \'\'πρεπει\'\' να τον αφησω εννοει πως \'\'πρεπει\'\' ετσι να δειξει την αγαπη της!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    μπορει να απαντησει κ η ιδια φανταζομαι....αυτο κατάλαβες εσυ,εγω κατι αλλο...σημασια δεν εχει αυτο.σημασια εχει πως το βλεπει η ιδια. κ ειμαι περιεργη να διαβάσω τι εννοει με το πρεπει.

    ξέρεις αλλος θα θεωρουσε ΘΕΛΩ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ) να μεινω εκφραζοντας ετσι την αγαπη του ή την συμπαρασταση του,με το σκεπτικο οτι η σχεση ηταν πολυ καλη (οπως λεει η ιδια).

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Sofia
    μπορει να απαντησει κ η ιδια φανταζομαι...
    γιατι ειπα εγω οτι δεν μπορει να απαντησει η ιδια? ενα σχολιο εκανα. μπορει να πεφτω μεσα μπορει να πεφτω κι εξω. Η απαντηση της θα το δειξει. απ τα οσα ειπε μεχρι στιγμης που ειναι πολυ λιγα μου καθεται καπως αυτο το \'\'πρεπει\'\' να τον αφησω, γιατι ο αλλος στα δυσκολα φαινεται. απ την αλλη μπορει απλα να μην εχει εξηγησει καλα τα πραματα και να ειναι διαφορετικα ενδεχομενως...

  15. #15
    Ας το διορθώσει κάποιος....Λέγεται κλονισμός...δεν κλωνοποιήθηκε κανείς!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •