Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 73
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Αυτή η κοινωνία μας αρρωσταίνει!
    Ή μάλλον όχι, σωστότερη διατύπωση είναι ότι νοσεί βαθιά, η ίδια.
    Θα τολμήσω να πω ότι εμείς εδώ μέσα είμαστε οι πιο υγιείς από τους άλλους, αλλά ίσως περισσότερο "ευαίσθητοι", γι' αυτό έχουμε φτάσει εδώ που έχουμε φτάσει! Φίλε Γιώργο, έκανα κάποτε το λάθος -σαν παιδί κι εγώ- να διαβάζω αυτά τα ηλίθια πορνοπεριοδικά, με το μέγεθος, τη διάρκεια και τέτοιες μαλακίες.... Τώρα που τα έχω παρατήσει καιρό, αισθάνομαι πολύ καλύτερα! Μόνο ιδεοληψίες βάζουν στο νου των ανθρώπων όλα αυτά, όπως και στις γυναίκες αντίστοιχα.... Γιατί; Για να πλουτίζουν βεβαίως, βεβαίως!! Ιδίως τώρα με τις πλαστικές, εκεί να δεις τι γίνεται! Ολόκληρο εμπόριο έχει στηθεί εις βάρος του ανθρώπινου είδους, του πόνου και της ανάγκης του για έρωτα.... Πιο κατασυκοφαντημένος από τον έρωτα δεν υπάρχει!!! Τον βρωμίσανε, τον εξευτελίσανε και τον καταβιβάσανε σε "λίστα επιδόσεων"....
    Δεν υπάρχει "συνταγή" για την πρώτη βραδιά, για τις πόσες φορές και πώς! Διότι, ο κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός κι όσοι/σες περιμένουν τα στερεότυπα των περιοδικών, απλούστατα, έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου! Μακριά λοιπόν!
    Ένας φίλος μου σύστησε ένα βιβλίο που μιλάει για το πώς να πλησιάσουν οι άντρες τις γυναίκες. Είναι από τα ελάχιστα, αν όχι το μοναδικό, που θέτει το ζήτημα ρεαλιστικά, χωρίς απομνημόνευση ατακών και λοιπών ηλιθιοτήτων που δεν οδηγούν πουθενά...
    Είναι audiobook, αυτό: https://www.audible.com/pd/Self-Deve...ook/B00C6NBC42
    οτι οι κοινωνια δινει μεγαλη σημασια στο σεξ δινει οντως σε αυτο εχεις δικιο ναι εν τελει και οι τσοντες μπορει να ειναι ενα ειδος προπαγανδας.οτι και καλα ο ανδρας πρεπει παντα να ειναι σε ετοιμοτητα(και πρωσωπικα αυτο πιστευω)αλλα μπορει οπως λες να μας το περασαν αυτο

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ
    Δεν υπάρχει πρέπει σ' αυτό.

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ακουω απο καποια παιδια να λενε οτι κανουν σεξ δυο φορες σε ενα βραδυ.μην σας πω οτι εχω ακουσει εως και τρεις φορες το ιδιο βραδυ και με διαρκεια κι ολας
    ....
    επειτα ο κολλητος μου λεει οτι πολλες φορες κανει σεξ και δυο φορες το ιδιο βραδυ.εσεις τι πιστευετε πανω στο θεμα?????
    Υπάρχει όντως μεγάλη παραφιλολογία γύρω από το θέμα αυτό. Πάντως το «τρεις φορές το ίδιο βράδυ» είναι κάτι ρεαλιστικό σε μια καινούργια σχέση στην οποία υπάρχει φλογερός πόθος σε συνδυασμό με έντονα συναισθήματα. Σε πιο χλιαρές καταστάσεις το βλέπω λίγο χλωμό να συμβαίνει.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Η γυναικα μου ειναι ικανοποιημενη δεν μου εχει εκφραση κανενα παραπονο του εναντιον μου εχει εκφραση ευχαριστηση
    μαλλον το προβλημα μου ειναι μες το μυαλο μου.
    Έτσι όπως περιγράφεις την κατάσταση, όντως, μάλλον είναι στο μυαλό σου.

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    οτι οι κοινωνια δινει μεγαλη σημασια στο σεξ δινει οντως σε αυτο εχεις δικιο ναι
    Πράγματι. Η κοινωνία προβάλλει με έντονο τρόπο ορισμένα σεξουαλικά πρότυπα και μηνύματα, κάτι που κάνει λίγο δύσκολη τη ζωή σε όσους έχουμε αποφασίσει να μην ασχοληθούμε ξανά με σεξ.

  4. #19
    Miliva21
    Guest
    Τι σημασια εχει ποσες φορες κανει σεξ καποιος.....εδω δεν υπαρχει στανταρ απαντηση...μπορεις να ακουσεις απο μια εως χιλιες μια....(που λεει ο λογος)

    Ο ιδιος αντρας ενα βραδυ μπορει να κανει σεξ μια φορα...και το επομενο να κανει τρεις φορες....πχ....αναλογα με τη διαθεση....με το αν ειναι κουρασμενος...η ψυχολογικη κατασταση...με το ποσο τον ανεβει η περτενερ....

    Τι σημασια εχει ομως?? Δεν κανουμε διαγωνισμο σε αυτο το θεμα....σημασια δεν εχει ποσες φορες κανεις σεξ αλλα να το ευχαριστιεσαι πραγματικα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Vox View Post

    Η κοινωνία προβάλλει με έντονο τρόπο ορισμένα σεξουαλικά πρότυπα και μηνύματα, κάτι που κάνει λίγο δύσκολη τη ζωή σε όσους έχουμε αποφασίσει να μην ασχοληθούμε ξανά με σεξ.
    Mεγαλη αληθεια!!!

    Giorgos35, με ολο το θαρρος αν μου επιτρεπεις, αυτη ειναι ερωτηση 18χρονου με χαμηλη αυτοεκτιμηση που προσπαθει να χτυπησει γκομενες της μιας βραδιας...
    Οχι παντρεμενου 35χρονου με παιδια....

    Δηλαδη σε ολα τα αλλα θεματα της ζωης σου εισαι πληρης, εχεις απαντησει σε ολους τους προβληματισμους σου, και αναρωτιεσαι αν εισαι επαρκης συντροφος με 1-2-3 φορες σε ενα βραδυ?
    Ολο αυτο μου βγαζει πολλη μοναξια και απομονωση δικη σου απο τη συντροφο σου, σα να εχεις στησει τον εαυτο σου στον τοιχο και να αυτοκαταδικαζεσαι...

    Θα στο θεσω αλλιως : Ποσες φορες με τη συντροφο σου πατε για φαγητο? κανετε μια κοινη δραστηριοτητα, ενα χομπυ? πατε σινεμα χερι-χερι? βλεπετε ταινια στην τιβι? πινετε ενα ποτηρι κρασι και χαιρεστε που ειστε μαζι? πατε ενα ταξιδι, μια εκδρομη, μια βολτα στο παρκο? κανετε δωρακια μεταξυ σας? οχι ακριβα και βλακειες, κατι απλο, μικρο που να δινει χαρα....
    Ποσες φορες αγκαλιαζεις τη συντροφο σου και της λες σ'αγαπαω! ???? Οταν ερχεται το σεξ σε ολα αυτα απογειωνει τη σχεση...
    Οταν το σεξ υπαρχει χωρις αυτα, δε μιλαμε για σχεση αλλα για απομονωση που ζηταει εκτονωση και διασκεδαση...

    Θα μου πεις και δικαιολογημενα ποσοι-ες εθισμενοι στην απομονωση τους δεν ψαχνουν διασκεδαση και εκτονωση??? παρα πολλοι, μη σου πω οι περισσοτεροι. Γιατι? ετσι εχουμε γαλουχηθει απο τα τηλεοπτικα και κοινωνικα προτυπα στην υλη και στην καταναλωση...Και για αυτο καταληγουμε με τα προβληματα που εχουμε και με αγχολυτικα/αντικαταθλιπτικα/τονωτικα για να παρουμε μπρος...
    Ειμαστε ομως ψυχοσωματικες οντοτητες...οχι μονο μια μεριδα κρεας, αλλα κι ενα πνευμα....Δεν πρεπει να ικανοποιειται και η ψυχη σου και η ψυχη της συντροφου σου απο το σεξ?
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Για μενα δεν υπαρχει ' καλο σεξ ' , υπαρχει καταλληλη παρτενερ ........

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    πιστευω πως αν το γκομενακι ειναι φρεσκο και δυο και τρεις αν ειναι η γυναικα σου ρε φιλε τωρα και ειτε πιανεις το ποδι σου ειτε το δικο σου ειναι το ιδιο και εχετε ενα παιδι και εχτε γινει σαν αδελφια και μια φορα την βδομαδα εισαι ηρωας αν το κανεις τωρα στο θεμα σεξ οντως δεν παιρνεις αληθεια μπορει να κανεις δυο τρεις φορες σε ενα βραδυ εγω εχω κανει και πεντε ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΤΥΧΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΕΝΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ δεν το λεω για να καυχηθω ΑΛΛΑ μετα απο μια εντονη σεξουαλικα ημερα μπορει να μην θελω για μια δυο μερες η να ειμαι πολυ χαλαρος αυτα χωρις φοβο και παθος μπορεις να κανεις πολυ για λιγο η λιγο για πολυ μαλλον οι φιλοι σου ειναι η με φρεσκια κοπελα η απλα θυμουνται επιλεκτικα τις καλυτερες επιδωσεις τους βεβαια ειναι και θεμα παρτενερ να τα λεμε και αυτα δεν αναβεις με ολες το ιδιο
    ironman ονομα κ πραγμα... βγαζει το κομπρεσερ κ προκαλει σεισμους χεεχε

    επι του θεματος
    Αν η γυναικα δεν εχει παραπονο δεν υπαρχουν πρεπει.
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Αυτή η κοινωνία μας αρρωσταίνει!
    Ή μάλλον όχι, σωστότερη διατύπωση είναι ότι νοσεί βαθιά, η ίδια.
    Θα τολμήσω να πω ότι εμείς εδώ μέσα είμαστε οι πιο υγιείς από τους άλλους, αλλά ίσως περισσότερο "ευαίσθητοι", γι' αυτό έχουμε φτάσει εδώ που έχουμε φτάσει! Φίλε Γιώργο, έκανα κάποτε το λάθος -σαν παιδί κι εγώ- να διαβάζω αυτά τα ηλίθια πορνοπεριοδικά, με το μέγεθος, τη διάρκεια και τέτοιες μαλακίες.... Τώρα που τα έχω παρατήσει καιρό, αισθάνομαι πολύ καλύτερα! Μόνο ιδεοληψίες βάζουν στο νου των ανθρώπων όλα αυτά, όπως και στις γυναίκες αντίστοιχα.... Γιατί; Για να πλουτίζουν βεβαίως, βεβαίως!! Ιδίως τώρα με τις πλαστικές, εκεί να δεις τι γίνεται! Ολόκληρο εμπόριο έχει στηθεί εις βάρος του ανθρώπινου είδους, του πόνου και της ανάγκης του για έρωτα.... Πιο κατασυκοφαντημένος από τον έρωτα δεν υπάρχει!!! Τον βρωμίσανε, τον εξευτελίσανε και τον καταβιβάσανε σε "λίστα επιδόσεων"....
    Δεν υπάρχει "συνταγή" για την πρώτη βραδιά, για τις πόσες φορές και πώς! Διότι, ο κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός κι όσοι/σες περιμένουν τα στερεότυπα των περιοδικών, απλούστατα, έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου! Μακριά λοιπόν!
    Ένας φίλος μου σύστησε ένα βιβλίο που μιλάει για το πώς να πλησιάσουν οι άντρες τις γυναίκες. Είναι από τα ελάχιστα, αν όχι το μοναδικό, που θέτει το ζήτημα ρεαλιστικά, χωρίς απομνημόνευση ατακών και λοιπών ηλιθιοτήτων που δεν οδηγούν πουθενά...
    Είναι audiobook, αυτό: https://www.audible.com/pd/Self-Deve...ook/B00C6NBC42
    θα συμφωνησω απολυτα
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Mεγαλη αληθεια!!!

    Giorgos35, με ολο το θαρρος αν μου επιτρεπεις, αυτη ειναι ερωτηση 18χρονου με χαμηλη αυτοεκτιμηση που προσπαθει να χτυπησει γκομενες της μιας βραδιας...
    Οχι παντρεμενου 35χρονου με παιδια
    ....

    Δηλαδη σε ολα τα αλλα θεματα της ζωης σου εισαι πληρης, εχεις απαντησει σε ολους τους προβληματισμους σου, και αναρωτιεσαι αν εισαι επαρκης συντροφος με 1-2-3 φορες σε ενα βραδυ?
    Ολο αυτο μου βγαζει πολλη μοναξια και απομονωση δικη σου απο τη συντροφο σου, σα να εχεις στησει τον εαυτο σου στον τοιχο και να αυτοκαταδικαζεσαι.
    ..

    Θα στο θεσω αλλιως : Ποσες φορες με τη συντροφο σου πατε για φαγητο? κανετε μια κοινη δραστηριοτητα, ενα χομπυ? πατε σινεμα χερι-χερι? βλεπετε ταινια στην τιβι? πινετε ενα ποτηρι κρασι και χαιρεστε που ειστε μαζι? πατε ενα ταξιδι, μια εκδρομη, μια βολτα στο παρκο? κανετε δωρακια μεταξυ σας? οχι ακριβα και βλακειες, κατι απλο, μικρο που να δινει χαρα....
    Ποσες φορες αγκαλιαζεις τη συντροφο σου και της λες σ'αγαπαω! ????
    Οταν ερχεται το σεξ σε ολα αυτα απογειωνει τη σχεση...
    Οταν το σεξ υπαρχει χωρις αυτα, δε μιλαμε για σχεση αλλα για απομονωση που ζηταει εκτονωση και διασκεδαση...

    Θα μου πεις και δικαιολογημενα ποσοι-ες εθισμενοι στην απομονωση τους δεν ψαχνουν διασκεδαση και εκτονωση??? παρα πολλοι, μη σου πω οι περισσοτεροι. Γιατι? ετσι εχουμε γαλουχηθει απο τα τηλεοπτικα και κοινωνικα προτυπα στην υλη και στην καταναλωση...Και για αυτο καταληγουμε με τα προβληματα που εχουμε και με αγχολυτικα/αντικαταθλιπτικα/τονωτικα για να παρουμε μπρος...
    Ειμαστε ομως ψυχοσωματικες οντοτητες...οχι μονο μια μεριδα κρεας, αλλα κι ενα πνευμα....Δεν πρεπει να ικανοποιειται και η ψυχη σου και η ψυχη της συντροφου σου απο το σεξ?
    παιδεια το ειχα ξεχασει το θεμα σορρυ τωρα τυχαια επεσα πανω και ειδα τα μυνηματα.θα απαντησω σε ολα τα ερωτηματα σου που ειναι και ευλογα...

    1)παντρεμενος ειμαι.παιδεια δεν εχω.τετοιες ανυσηχιες δεν ειχα ποτε μου τοσα χρονια παντρεμενος
    καναμε σεξ με τη γυναικα μου και ολα καλα.απο τοτε που αντιμετωπισα στυτικη δυσλειτουργια αρχισα να βγαζω διαφορα.διαφορες ανυσιχιες.διαφορες ανασφαλειες που πριν δεν της ειχα..οπως..
    της αρεσε???μηπως τελικα δεν ειμαι και τοσο καλως σε αυτο το θεμα??ακουγωντας και απο πολλους διαφορα κολιτοι και μη.οπως π.χ δεν ξερω τι επαθα χθες το εκανα τρεις φορες και το πρωι με χιλιες δυσκολιες πηγα στη δουλεια...συγκεκριμενα ο κολιτος μου μου ειπε οτι δεν κοιμηθηκε εξαιτιας του γειτονα του που μενει απο κατω διοτι ο γειτονας του ολη νυχτα εδινε μαχη
    και μαλιστα φωναζαν κι ολας και δεν τους αφησαν να κοιμηθουν. καταλαβενεις λοιπον οτι ολα αυτα ενισχυσαν της ανασφαλειες μου..

    οχι δεν εχω λυσει ολα μου τα προβληματα αλοιμονο λυνω δυο τρεια και διμουργουνται αλλα τοσα.
    ποτε κανεις δεν μπορει να λυσει ολα του τα προβληματα και να το κανει για λιγο θα ειναι.προβληματαα θα εχουμε παντα και ολοι...η αληθεια ειναι οτι πολλες φορες στυνω τον εαυτο μου στο τοιχο και τον αυτοκαταδικαζω πανω στο θεμα σεξ..εχω τρομερες απετησεις απτον εαυτο μου πανω στο θεμα σεξ.αυτες οι απαιτησεις ενισχυθηκαν οπως προ ειπα απο τοτε που με βρηκε στυιτκη δυσλειτουργια.πιο πριν ειμουν σιγουρος για τον εαυτο μου και δεν με ενδιαιφερε καν.

    για φαγητο παμε 2-3 φορες το μηνα..σινεμα δεν πηγενουμε και τοσο πηγενουμε στο κολλιτο μου επισεις παντρεμενο και βλεπουμε ταινια 4αδα σπιτη του.η θα κατσουμε σπιτη μας να δουμε απτο λαπτοπ..ρετζινα η κρασακι πινουμε που και που διοτι κανουμε και προσπαθεια για παιδι.και δνε θελουμε να πινουμε τακτικα αλκοολ.αραια και που.την αγκαλιαζω τακτικα με τρυφορατητα και στοργη σ΄αγαπω δεν της λεω οχι γιατι δεν την αγαπαω αλλα το εναντιοντην αγαπαω παρα πολυ
    απλως σ'αγαπαω δεν της λεω γιατι σε οσες το εχω πει την αλλη μερα κι ολας της εχω χασει και δεν θελω να τη χασω και τη γυναικα μου.της το δειχνω ομως με της πραξεις καθε μερα.προτειμω να τη το δειχνω εμπρακτα παρα να της το λεω.οταν το σ΄αγαπω το λεμε και συνεχεια χανει τη σημασια της και πολλοι ανθρωποι το λενε σαν να λενε καλημερα ετσι καθαρα τυπικα.και εγω ετσι δεν γουσταρω.δωρακια της κανω μια φορα το χρονο.λουλουδια της περνω που και που.για να το χερετε ακομα περισοτερο...
    Υ.Γ
    αν ξεχασα να απαντησω σε κατι πες μου.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Τι σημασια εχει ποσες φορες κανει σεξ καποιος.....εδω δεν υπαρχει στανταρ απαντηση...μπορεις να ακουσεις απο μια εως χιλιες μια....(που λεει ο λογος)

    Ο ιδιος αντρας ενα βραδυ μπορει να κανει σεξ μια φορα...και το επομενο να κανει τρεις φορες....πχ....αναλογα με τη διαθεση....με το αν ειναι κουρασμενος...η ψυχολογικη κατασταση...με το ποσο τον ανεβει η περτενερ....

    Τι σημασια εχει ομως?? Δεν κανουμε διαγωνισμο σε αυτο το θεμα....σημασια δεν εχει ποσες φορες κανεις σεξ αλλα να το ευχαριστιεσαι πραγματικα
    απο τι φενετε απτης απαντησεις..οι φορες ενδιαφερουν τελικα μονο εμας τους ανδρες οχι της γυναικες..μαλλον προερχετε απτον ανταγωνισμο..π.χ κοιτα να δεις αυτος μονο μια ενω εγω εκανα δυο.και λεει ο αλλος τι δυο μορε..εγω το εκανα τρεις..χαχαχαχα

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Για μενα δεν υπαρχει ' καλο σεξ ' , υπαρχει καταλληλη παρτενερ ........
    ισως και αυτο να ειναι μια μεγαλη αληθεια..το σεξ ειναι και θεμα χημειας

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by serios View Post
    ironman ονομα κ πραγμα... βγαζει το κομπρεσερ κ προκαλει σεισμους χεεχε

    επι του θεματος
    Αν η γυναικα δεν εχει παραπονο δεν υπαρχουν πρεπει.
    και μακαρι παντα να ειναι ετσι.να μην τον ματιαξουμε κι ολας...χαχαχαα..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    269
    'Εχει τύχει να κάνω 4 φορές μέσα σε ένα πρωί, και ξανά το μεσημέρι, το απόγευμα, και το βράδυ! Και μιλάω για τώρα που είμαι ήδη 36 ετών! Άρα για την τελευταία μου σχέση. Και πάντα με διάρκεια, ποτέ δεν έγινε κάτι στα γρήγορα! Αν έχεις την κατάλληλη σύντροφο και έχεις καλή υγεία, δεν κάνεις καταχρήσεις όπως να καπνίζεις και να πίνεις, όλα γίνονται! Όσον αφορά τη γυναίκα, ποτέ μα πότέ δεν είχε παράπονο από εμένα. Ξέρετε γιατί; Επειδή στο σέξ δεν ήμουν ποτέ εγωιστής, και κοίταζα να ικανοποιώ πρώτα εκείνη! Άκουγα πάντα τι ήθελε, και αυτό έχει μεγάλη σημασία! Ακόμη και όταν χωρίσαμε, ήταν το μόνο θέμα που δεν είχε κανένα παράπονο! Παίζει και η χημεία το ρόλο της βέβαια, εκεί ταιριάξαμε στο 100%. Αλλά δυστυχώς μόνο εκεί! Είχαμε τέτοια χημεία στον έρωτα, που δεν ξέρω άν θα βρω ξανά μια γυναικα που θα ταιριάξω μαζί της σε τέτοιο βαθμό! Ρε γαμώτο μου άρεσε τόσο πολύ! Και τώρα είμαι ξανά μόνος...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Poet View Post
    'Εχει τύχει να κάνω 4 φορές μέσα σε ένα πρωί, και ξανά το μεσημέρι, το απόγευμα, και το βράδυ! Και μιλάω για τώρα που είμαι ήδη 36 ετών! Άρα για την τελευταία μου σχέση. Και πάντα με διάρκεια, ποτέ δεν έγινε κάτι στα γρήγορα! Αν έχεις την κατάλληλη σύντροφο και έχεις καλή υγεία, δεν κάνεις καταχρήσεις όπως να καπνίζεις και να πίνεις, όλα γίνονται! Όσον αφορά τη γυναίκα, ποτέ μα πότέ δεν είχε παράπονο από εμένα. Ξέρετε γιατί; Επειδή στο σέξ δεν ήμουν ποτέ εγωιστής, και κοίταζα να ικανοποιώ πρώτα εκείνη! Άκουγα πάντα τι ήθελε, και αυτό έχει μεγάλη σημασία! Ακόμη και όταν χωρίσαμε, ήταν το μόνο θέμα που δεν είχε κανένα παράπονο! Παίζει και η χημεία το ρόλο της βέβαια, εκεί ταιριάξαμε στο 100%. Αλλά δυστυχώς μόνο εκεί! Είχαμε τέτοια χημεία στον έρωτα, που δεν ξέρω άν θα βρω ξανά μια γυναικα που θα ταιριάξω μαζί της σε τέτοιο βαθμό! Ρε γαμώτο μου άρεσε τόσο πολύ! Και τώρα είμαι ξανά μόνος...
    κατι τετοια ακουω και με πιανει απελπισια.και εγω δεν ειμαι εγωιστης στο σεξ και παντα προσπαθο να την ικανοποιησω.απλα δεν μου ερχετε μετα τη μια φορα..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    269
    Και εγώ όταν είχα άγχος τις πρώτες φορές που βρεθήκαμε δεν απόδοσα όσο θα ήθελα! Όλα είναι μέσα στο μυαλο!

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα?
    By KARMA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-12-2020, 02:33
  3. Πόσες φορές συνεχόμενα μπορείτε να το ακούσετε;
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 13-06-2016, 21:01
  4. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 16:08
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 11:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •