Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 73
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Poet View Post
    Και εγώ όταν είχα άγχος τις πρώτες φορές που βρεθήκαμε δεν απόδοσα όσο θα ήθελα! Όλα είναι μέσα στο μυαλο!
    Αλλο στην αρχη της σχεσης εκει καπου λογικο ειναι να αγχωθεις..εγω 8χρονια παντρεμενος..
    Και πολυ φοβαμε οτι ο εφιαλτης ξαναγυρισε

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγώ έπαιζα σε ταινία έκανα τον παλαμάρι στον Μπομπ το Σφουγγαράκη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    φιλε μου ελις δεν σε καταλαβαινω.με τρολαρης??

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    269
    Αυτός δυστυχώς όλους τους τρολαρει! Μην του δίνεις σημασία!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Για ποσο θα μπορεις να κανεις σεξ , εξαρταται απο την γυμναστικη , πυ εκκρινεται τεστοστερονη , και απο την εν γενει κατασταση του οργανισμου , ( οχι καπνισμα , οχι ποτο ) , στα 25-30 αντε ναφτανα στο που και που 3 φορες , σπανιως , απανωτες , τωρα μια το πρωι , και μια το βραδυ μπορω , στα 56 ......και αυτο λογω της προανεφερθεισας καλης καταστασης .....αλλα τι σημασια εχει , μια να κανεις , και ναναι καλη , δεν παμε για ρεκορ στο σεξ .....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ναι ρε Γιώργο πλάκα κάνω τα λεφτά μετράνε ποιος σας είπε ότι μετράνε τα κρεβάτια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    269
    Θα ήθελα να συμπληρώσω τα όσα έγραψα πριν με τα εξής: Το πρόβλημα δεν είναι το πόσες φορές κάνει σεξ κάποιος, αλλά το πως το κάνει! Δηλαδή! Αν δίνεις όλον σου τον εαυτό εκεί, άν δεν είσαι εγωιστής, αν ακούς τη γυναίκα που συνήθως είναι πιο δύσκολη, αν είσαι ανοιχτός στο ερωτικό παιχνίδι πριν την πράξη, αν έχεις καλή διάθεση, αν είσαι ξεκούραστος, αν δεν νιώθεις πως το κάνεις μόνο και μόνο για να τελειώσεις, η επειδή θέλει μόνο ο ένας από τους δύο, αν υπάρχει αγάπη μέσα στο ζευγάρι και πραγματικό δέσιμο, μια σωστή χημεία, τότε δεν παίζει κανένα μα κανένα ρόλο το πόσες φορές το κάνει κάποιος! Εγώ τελευταία ψάχνομαι πολύ με το ταντρικό σεξ! Η βάση δηλαδή να είναι η αγάπη που υπάρχει μέσα στο ζευγάρι, και το σύνολο της ερωτικής πράξης, και όχι μόνο ο οργασμός. Έγραψα κάποτε πως το να χάνεις την αίσθηση του χρόνου, είναι η μόνη πραγματική αίσθηση της ελευθερίας! Να νιώθετε αυτή την αίσθηση, για να μην περιορίζετε το σεξ, να μην παίρνει μόνο τη σημασία της ανάγκης!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Για ποσο θα μπορεις να κανεις σεξ , εξαρταται απο την γυμναστικη , πυ εκκρινεται τεστοστερονη , και απο την εν γενει κατασταση του οργανισμου , ( οχι καπνισμα , οχι ποτο ) , στα 25-30 αντε ναφτανα στο που και που 3 φορες , σπανιως , απανωτες , τωρα μια το πρωι , και μια το βραδυ μπορω , στα 56 ......και αυτο λογω της προανεφερθεισας καλης καταστασης .....αλλα τι σημασια εχει , μια να κανεις , και ναναι καλη , δεν παμε για ρεκορ στο σεξ .....
    Στα 56 2 φορες τη μερα ε πω πωωω..
    Εγω στα 35 μονο μια..τη περνης και δεν μας δινεις??εσυ και ο αλλος ο πεντε φορες χαχαχα
    Δωστε και σε εμενα ρε παιδεια

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ναι ρε Γιώργο πλάκα κάνω τα λεφτά μετράνε ποιος σας είπε ότι μετράνε τα κρεβάτια
    Ελις κανεις λαθος.ειπαμε δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο οπως δεν ειναι και ολοι οι ανδρες το ιδιο

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Δεν ξερω αλλα δεν μπορω να ξεκολισω το μυαλο μου τον κολιτο μου(παιδικος μου φιλος του τα εχω πει ολα αυτα..μια χαρα εισαι μου λεει.
    Ρε συ ξεκολα απτο μυαλο αυτο το πραγμα μια χαρα εισαι εχεις παθει εμμονη πια νομιζεις οτι δεν εισαι ικανος στο σεξ...κατα λεξη αυτα μου λεει

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ελις κανεις λαθος.ειπαμε δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο οπως δεν ειναι και ολοι οι ανδρες το ιδιο
    Πες τα Γιώργο γιατί μερικοί νομίζουν πως είμαστε όλες για πούλημα και μας προσβάλλουν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Στα 56 2 φορες τη μερα ε πω πωωω..
    Εγω στα 35 μονο μια..τη περνης και δεν μας δινεις??εσυ και ο αλλος ο πεντε φορες χαχαχα
    Δωστε και σε εμενα ρε παιδεια
    Οχι απανωτες ,( μια βραδυ , μια πρωι ) αλλα δεν ισχυει αυτο για καθε μερα , μερικες μερες δεν εχω καθολου ορεξη , πραμα που δεν ισχυε στα 35 μου ....παντα εξαρταται ποσο σου αρεσει η παρτενερ σου , αμα δεν μου αρεσει πολυ , ουτε μια φορα δεν μπορω να κανω ........................., ατυχως η ηλικια ειναι αμειλικτη σε αυτο το θεμα ......οπως και σε πολλα αλλα ......πιο πολυ κλινω προς το μια φορα/μερα .......κατα Μ.Ο. .....αλλα ειπαμε δεν καπνισα ποτε , επινα λευκο κρασι για πεντε χρονια , και η 30ετης γυμναστικη συμβαλλει τα μαλλα στον τομεα αυτον .....

    τωρα βεβαια , υποθεσεις κανω , γιατι με 7-8 ζαναξ/μερα , ουτε μια φορα δεν μπορω .......

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πες τα Γιώργο γιατί μερικοί νομίζουν πως είμαστε όλες για πούλημα και μας προσβάλλουν...
    παντα το λεω αυτο σε ολους αλλα δεν με ακουνε και καθολου..ειναι θεμα εμπειριας το τι εμπειρια
    εχει ο καθενας.αν ο αλλος εφαγε τα μουτρα του χιλιες φορες...τι θα με πιστεψει που λεω οτι ολες δεν ειναι το ιδιο??μπα δεν νομιζω

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    απο τι φενετε απτης απαντησεις..οι φορες ενδιαφερουν τελικα μονο εμας τους ανδρες οχι της γυναικες..μαλλον προερχετε απτον ανταγωνισμο..π.χ κοιτα να δεις αυτος μονο μια ενω εγω εκανα δυο.και λεει ο αλλος τι δυο μορε..εγω το εκανα τρεις..χαχαχαχα
    Ρε Γιώργο είδα τώρα το θέμα και γέλασα πραγματικά - έχω και γω τα δικά μου. Ειλικρινά δε βρίσκω λόγο να προβληματιζεσαι καν. Μετά από χρόνια εμπεριστατωμενων συζητήσεων με φίλες μου, έχουμε καταλήξει ότι το πιο ωραίο σεξ είναι διάρκειας περίπου 30λεπτων με καλά προκαταρκτικα μέσα και φυσικά οργασμό. οι γυναίκες θέλουν να ολοκληρώσουν μια φορά. Οι υπόλοιπες αν υπάρξουν θα είναι ένα ευχάριστο μπόνους :) και αυτό δε σημαίνει ότι δε θα σας πιάσει το πάθος και δε θα το κάνετε ενίοτε και παραπάνω φορές. Τώρα για το τι λένε οι άντρες μεταξύ τους για το πόσες φορές το κάνουν νομίζω ότι υπάρχει και λίγη υπερβολή μέσα!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lunaluna View Post
    Ρε Γιώργο είδα τώρα το θέμα και γέλασα πραγματικά - έχω και γω τα δικά μου. Ειλικρινά δε βρίσκω λόγο να προβληματιζεσαι καν. Μετά από χρόνια εμπεριστατωμενων συζητήσεων με φίλες μου, έχουμε καταλήξει ότι το πιο ωραίο σεξ είναι διάρκειας περίπου 30λεπτων με καλά προκαταρκτικα μέσα και φυσικά οργασμό. οι γυναίκες θέλουν να ολοκληρώσουν μια φορά. Οι υπόλοιπες αν υπάρξουν θα είναι ένα ευχάριστο μπόνους :) και αυτό δε σημαίνει ότι δε θα σας πιάσει το πάθος και δε θα το κάνετε ενίοτε και παραπάνω φορές. Τώρα για το τι λένε οι άντρες μεταξύ τους για το πόσες φορές το κάνουν νομίζω ότι υπάρχει και λίγη υπερβολή μέσα!
    γιατι γελασες??

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα?
    By KARMA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-12-2020, 02:33
  3. Πόσες φορές συνεχόμενα μπορείτε να το ακούσετε;
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 13-06-2016, 21:01
  4. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 16:08
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 11:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •