Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 73
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Γέλασα γιατί έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα. Γιατί η συχνότητα που θεωρείς εσύ ότι μπορεί να είναι πρόβλημα για μένα θα ήταν η ιδανική. Τζάμπα προβληματιζεσαι και αγγωνεσαι, ειδικά όταν είναι χαρούμενη η γυναίκα σου.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    απο τι φενετε απτης απαντησεις..οι φορες ενδιαφερουν τελικα μονο εμας τους ανδρες οχι της γυναικες..μαλλον προερχετε απτον ανταγωνισμο..π.χ κοιτα να δεις αυτος μονο μια ενω εγω εκανα δυο.και λεει ο αλλος τι δυο μορε..εγω το εκανα τρεις..χαχαχαχα
    ΑΚΡΙΒΩΣ, αυτο συμβαινει, και για τον λογο που λες οτι συμβαινει.
    οι "φορες" (μεσα στη μέρα) ειναι ενας ασχετος ανταγωνισμος μεταξυ ανδρων. ακομα και να μην υπαρχει αλλος ανδρας απεναντι.
    οι γυναικες ενδιαφερονται για την ποιοτητα του σεξ και για την ικανοποιηση. οι φορες τι δειχνουν? ποσες φορες θα κανεις ντουζ? σημασια εχει η ποιοτητα και η διαρκεια.
    τι να κανεις εναν ανδρα που πηδαει σαν λαγουδακι και δεν ξερει (και δεν ασχολειται και να μαθει)πως ικανοποιειται μια γυναικα? τον εαυτο του ικανοποιει και μονο.
    οποτε χαλαρωσε. μην συγκρινεσαι ουτε με αλλους, ουτε με τον εαυτο σου των 18 χρονων. δεν χρειαζεται να εχεις καμια δυσλειτουργια για να μην κ^^^*νεις οπως οταν ησουν 18... αυτο ειναι επιστημονικο δεδομενο, οχι ψυχολογικο.

    επισης, παρατηρω στον τροπο που προβληματιζεσαι κι εσυ και αλλοι ανδρες, οτι νοιωθεις οτι τεσταρεσαι ΕΣΥ σε κατι , οτι ΕΣΥ δεν κανεις 'το σεξ" σε καποια και εισαι η δεν εισαι ανταξιος. υπαρχουν και ανδρες που νοιωθουν αναξιοι η "μαλακες" οπως λενε, αν δεν μπορουν να πηδηξουν μια γυναικα που τους και δεν τους αρεσει και αρνηθουν... εχουν μεγαλωσει με την αποψη οτι ο ανδρας πηδαει και τουβλα, αλλιως ξεφτυλιζεται

    το σεξ ειναι κοινη δραστηριοτητα, το κανουν μαζι δυο ανθρωποι με αμοιβαια επιθυμια, δεν ειναι κατι που το κανει ο ανδρας στην γυναικα και ειναι ικανος η ανικανος να ΤΗΣ το κανει...
    Last edited by Remedy; 27-11-2017 at 12:41.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΑΚΡΙΒΩΣ, αυτο συμβαινει, και για τον λογο που λες οτι συμβαινει.
    οι "φορες" (μεσα στη μέρα) ειναι ενας ασχετος ανταγωνισμος μεταξυ ανδρων. ακομα και να μην υπαρχει αλλος ανδρας απεναντι.
    οι γυναικες ενδιαφερονται για την ποιοτητα του σεξ και για την ικανοποιηση. οι φορες τι δειχνουν? ποσες φορες θα κανεις ντουζ? σημασια εχει η ποιοτητα και η διαρκεια.
    τι να κανεις εναν ανδρα που πηδαει σαν λαγουδακι και δεν ξερει (και δεν ασχολειται και να μαθει)πως ικανοποιειται μια γυναικα? τον εαυτο του ικανοποιει και μονο.
    οποτε χαλαρωσε. μην συγκρινεσαι ουτε με αλλους, ουτε με τον εαυτο σου των 18 χρονων. δεν χρειαζεται να εχεις καμια δυσλειτουργια για να μην κ^^^*νεις οπως οταν ησουν 18... αυτο ειναι επιστημονικο δεδομενο, οχι ψυχολογικο.

    επισης, παρατηρω στον τροπο που προβληματιζεσαι κι εσυ και αλλοι ανδρες, οτι νοιωθεις οτι τεσταρεσαι ΕΣΥ σε κατι , οτι ΕΣΥ δεν κανεις 'το σεξ" σε καποια και εισαι η δεν εισαι ανταξιος. υπαρχουν και ανδρες που νοιωθουν αναξιοι η "μαλακες" οπως λενε, αν δεν μπορουν να πηδηξουν μια γυναικα που τους και δεν τους αρεσει και αρνηθουν... εχουν μεγαλωσει με την αποψη οτι ο ανδρας πηδαει και τουβλα, αλλιως ξεφτυλιζεται

    το σεξ ειναι κοινη δραστηριοτητα, το κανουν μαζι δυο ανθρωποι με αμοιβαια επιθυμια, δεν ειναι κατι που το κανει ο ανδρας στην γυναικα και ειναι ικανος η ανικανος να ΤΗΣ το κανει...
    Πω πω ρεμεντυ..πραγματικα με εντυπωσιαζεις..διαβασες μεσα τη ψυχη μου...
    Πραγματικα συγκρινο τον εαυτο μου με την ηλικια τον 17-18-19.και ψαχνω να βρω εκεινη τη στυση.
    Εκεινον τον γιωργο που δεν μπορουσε να κοιμηθη απτης κ....λες..
    Σε ολα οσα ειπες επεσες μεσα..απλα εγραψες..
    Καπου καπου ψιλο αγχωνομε οχι μονο για μενα θελω να ειναι ευχαριστημενη και η γυναικα μου..
    Αλλα απο τι με διαβεναιωνει ειναι υπερ ευχαριστημενη...
    Να πω κατι τελευταιο..ρε συ μου εχει μεινει ο φοβος..δηλαδη φοβαμε μην ξανα γυριση πισω η στυτικη δυσλειτουργια..πιστευψε με ειναι πολυ επωδυνο..κυριος στη ψυχολογια μου
    Πως μπορω να διωξω το φοβο??

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lunaluna View Post
    Γέλασα γιατί έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα. Γιατί η συχνότητα που θεωρείς εσύ ότι μπορεί να είναι πρόβλημα για μένα θα ήταν η ιδανική. Τζάμπα προβληματιζεσαι και αγγωνεσαι, ειδικά όταν είναι χαρούμενη η γυναίκα σου.
    Ναι το θεωρω ενα προβλημα διοτι το σωμα μου με ειχε μαθει αλλιος τοσα χρονια οπως περιγραφω
    Πιο πανω..δηλαδη αν παντρευομουνα τη γυναικα μου οταν ειμουν 20 χρονον μπορει και να με αφηνε.....

  5. #50
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    24
    Είναι φυσική εξέλιξη του σώματος. Στα 20 οι ορμόνες σου βράζουν, στα 36 πλέον έχεις εμπειρία και πολλά άλλα χαρίσματα . Και πιστεύω ότι η γυναίκα σου δε θα σε άφηνε για αυτό το λόγο, ειδικά αν είναι ικανοποιημενη. Δε χωρίζουν έτσι οι άνθρωποι. Δεν θα έχει και η ίδια το χρόνο και τη διάθεση να κάνει συνέχεια σεξ, μαζί μεγαλωνετε. Νομίζω ότι είσαι πολύ σκληρός με τον εαυτό σου.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lunaluna View Post
    Είναι φυσική εξέλιξη του σώματος. Στα 20 οι ορμόνες σου βράζουν, στα 36 πλέον έχεις εμπειρία και πολλά άλλα χαρίσματα . Και πιστεύω ότι η γυναίκα σου δε θα σε άφηνε για αυτό το λόγο, ειδικά αν είναι ικανοποιημενη. Δε χωρίζουν έτσι οι άνθρωποι. Δεν θα έχει και η ίδια το χρόνο και τη διάθεση να κάνει συνέχεια σεξ, μαζί μεγαλωνετε. Νομίζω ότι είσαι πολύ σκληρός με τον εαυτό σου.
    Πανω στο θεμα στυση ναι ειμαι..αλλα δεν καταλαβες καλα οταν λεω θα με αφηνε αν τη γνωριζα στα 20 μου δεν εννοω οτι θα με αφηνε για τη στυτικη δυσλειτουργια αλλα για το αντιθετο..

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Πως μπορω να διωξω το φοβο??
    Γιώργο δεν ξέρω αν μπορείς να διώξεις τον φόβο σου αλλά σίγουρα μπορείς να κόψεις τις συνήθειες που οδηγούν σε πιθανή εμφάνιση του προβλήματος.Οταν γράφεις στο άλλο θέμα με το τσιγάρο ότι το θεωρείς τεράστια απόλαυση και δεν μπορείς να το κόψεις,σκέψου αν πιο τεράστια η απόλαυση του τσιγάρου απο την απόλαυση του πουλιού σου..
    Απλά μην κάνεις ότι υπάρχει σε κακή συνήθεια και που είναι γνωστό ότι δημιουργεί τέτοια προβλήματα.Γνωρίζω έναν τύπο 53χρονων σήμερα που στην ηλικία σου είχε κωλόμπαρο (αυτό μάλιστα σήμερα το έχει ως περηφάνια και μας το λέει σχεδόν κάθε φορά ότι αυτός είχε τέτοιο μαγαζί και γιαυτό είναι έμπειρος στις γυναίκες),ξενυχτούσε κάθε βράδυ,έπινε μέχρι και κόκα έκανε και τώρα στα 53 του η στύση του είναι "μελάτη",τελειώνει σε 15-20" το πολύ και μετά πάλι την άλλη μέρα και υποφέρει και απο ημικρανίες.Φρόντισε η miss τροχαιο να μάθω για τις σεξουαλικές του επιδόσεις...
    Εγώ λοιπόν θα σου πω,πρόσεξε την υγεία και το σώμα σου γιατί έχει την τάση να εκδικείται.Οταν είμαστε μικροί,κάνουμε μαλακίες και δεν το καταλαβαίνουμε γιατί νομίζουμε ότι θα είμαστε για πάντα νέοι και ωραίοι αλλά στην πορεία έρχεται ο λογαριασμός.
    Κλείνω λέγοντας,πρόσεξε μην δημιουργήσεις αυτο-εκπληρούμενη προφητεία

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Γιώργο δεν ξέρω αν μπορείς να διώξεις τον φόβο σου αλλά σίγουρα μπορείς να κόψεις τις συνήθειες που οδηγούν σε πιθανή εμφάνιση του προβλήματος.Οταν γράφεις στο άλλο θέμα με το τσιγάρο ότι το θεωρείς τεράστια απόλαυση και δεν μπορείς να το κόψεις,σκέψου αν πιο τεράστια η απόλαυση του τσιγάρου απο την απόλαυση του πουλιού σου..
    Απλά μην κάνεις ότι υπάρχει σε κακή συνήθεια και που είναι γνωστό ότι δημιουργεί τέτοια προβλήματα.Γνωρίζω έναν τύπο 53χρονων σήμερα που στην ηλικία σου είχε κωλόμπαρο (αυτό μάλιστα σήμερα το έχει ως περηφάνια και μας το λέει σχεδόν κάθε φορά ότι αυτός είχε τέτοιο μαγαζί και γιαυτό είναι έμπειρος στις γυναίκες),ξενυχτούσε κάθε βράδυ,έπινε μέχρι και κόκα έκανε και τώρα στα 53 του η στύση του είναι "μελάτη",τελειώνει σε 15-20" το πολύ και μετά πάλι την άλλη μέρα και υποφέρει και απο ημικρανίες.Φρόντισε η miss τροχαιο να μάθω για τις σεξουαλικές του επιδόσεις...
    Εγώ λοιπόν θα σου πω,πρόσεξε την υγεία και το σώμα σου γιατί έχει την τάση να εκδικείται.Οταν είμαστε μικροί,κάνουμε μαλακίες και δεν το καταλαβαίνουμε γιατί νομίζουμε ότι θα είμαστε για πάντα νέοι και ωραίοι αλλά στην πορεία έρχεται ο λογαριασμός.
    Κλείνω λέγοντας,πρόσεξε μην δημιουργήσεις αυτο-εκπληρούμενη προφητεία
    Για καποιο λογο το μηνυμα σου με τρομαζει....
    Τη ειναι η αυτο εκπληρομενη προφητεια??

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Οταν φοβάσαι ότι θα συμβεί κάτι κακό και κάνεις όλα αυτά που "χρειάζονται" ώστε να συμβεί..
    Καλά κάνεις και τρομάζεις,πριν να είναι εντελώς αργά.Σκέψου το.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Οταν φοβάσαι ότι θα συμβεί κάτι κακό και κάνεις όλα αυτά που "χρειάζονται" ώστε να συμβεί..
    Καλά κάνεις και τρομάζεις,πριν να είναι εντελώς αργά.Σκέψου το.
    Παντως πιστευω οτι κανω τα παντα για να εχω της στυσεις που ειχα στα 18.19..εκτος απτο καπνισμα μονο αυτο με δυσκολευη.αλλα θα το κοψο καποια στιγμη

  11. #56
    δοκιμασε κανενα συμπληρωμα διατροφης ειδικο γι αυτο το σκοπο. επισης ξεκινα γυμναστικη, ειδικα αεροβια και κοψε το καπνισμα

    δεν ξερω τι ηλικια εχεις, αλλα αν εισαι κατω απο σαραντα ειναι πολυ νωρις να εισαι ετσι. Εγω περιπου 35αρης και μπορω μεχρι και 5 φορες οταν κανω σεξ αναλογα και ποσο μου αρεσει η κοπελα. Και οταν δεν κανω σεξ αυνανιζομαι τουλαχιστον 3 φορες την ημερα καθημαρινα και αυτο γινεται καθε μερα χωρις να το προσπαθω αλλα εχω επιθυμια

    μιας και εχεις γυναικα βεβαια υπαρχει περιπτωση να μην σου αρεσει πια η γυναικα σου τοσο, αλλα ακομα και ετσι θα επρεπε να εχεις αναγκη για αυνανισμο τουλαχιστον

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    γιωργο εισαι παντρεμενος με παιδια αποτι εχω δει εισαι πολυ δυνατος απο αυτο που περιγραφεις σου βγαζω το καπελο εγω ξερω παντρεμενους που μια φορα το μηνα αδερφε απενοχοποιησου και ασε τους φιλους να λενε αμα παντρευτουν και κανουν παιδια τα ξανα λετε
    Εγώ όσους παντρεμένους ξέρω κάνουν σεξ με συχνότητα μεγάλων γιορτών. Γιώργο μη μιλάς καθόλου, ο γάμος σου είναι μια χαρα και μη ξεχνάς το σεξ είναι ωραίο όποτε το θέλεις. Έλα τώρα εδώ σχέση έχουμε και μπορεί να περάσει βδομάδα χωρίς σεξ

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Εγώ όσους παντρεμένους ξέρω κάνουν σεξ με συχνότητα μεγάλων γιορτών. Γιώργο μη μιλάς καθόλου, ο γάμος σου είναι μια χαρα και μη ξεχνάς το σεξ είναι ωραίο όποτε το θέλεις. Έλα τώρα εδώ σχέση έχουμε και μπορεί να περάσει βδομάδα χωρίς σεξ
    υπάρχει ανέκδοτο: τι κοινό έχει ο παντρεμένος με τον μπάκουρο; Απάντηση: και οι δυο νομίζουν ότι ο άλλος γ***ει αβέρτα.

    Λοιπόν, ρώτησα ανδρολόγο πρόσφατα και μου είπε ότι είναι σχετικό - αλλά για τους άνω των 50 θεωρείται καλό να κάνουμε σεξ περίπου 2 φορές τη βδομάδα, ώστε να διατηρείται σε καλή κατάσταση το γεννητικό σύστημα.
    Το ποιος μπορεί να κάνει σεξ περίπου 2 φορές τη βδομάδα με τη νόμιμη σύζυγο, είναι μια άλλη ιστορία...

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,401
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Εγώ όσους παντρεμένους ξέρω κάνουν σεξ με συχνότητα μεγάλων γιορτών. Γιώργο μη μιλάς καθόλου, ο γάμος σου είναι μια χαρα και μη ξεχνάς το σεξ είναι ωραίο όποτε το θέλεις. Έλα τώρα εδώ σχέση έχουμε και μπορεί να περάσει βδομάδα χωρίς σεξ
    Ελπιζω να βαζεις μεσα και τις εθνικες γιορτες ,μην τους αδικεις τοσο ,κριμα ειναι τα κακκομοιρα .....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    υπάρχει ανέκδοτο: τι κοινό έχει ο παντρεμένος με τον μπάκουρο; Απάντηση: και οι δυο νομίζουν ότι ο άλλος γ***ει αβέρτα.

    Λοιπόν, ρώτησα ανδρολόγο πρόσφατα και μου είπε ότι είναι σχετικό - αλλά για τους άνω των 50 θεωρείται καλό να κάνουμε σεξ περίπου 2 φορές τη βδομάδα, ώστε να διατηρείται σε καλή κατάσταση το γεννητικό σύστημα.
    Το ποιος μπορεί να κάνει σεξ περίπου 2 φορές τη βδομάδα με τη νόμιμη σύζυγο, είναι μια άλλη ιστορία...
    Δηλαδή αν δεν είχες ρίξει υπογραφή μαζί της θα μπορούσες, και τωρα που ειναι νόμιμη δεν μπορείς?
    ΈΛΕΟΣ
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 00:29
  2. ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα?
    By KARMA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-12-2020, 01:33
  3. Πόσες φορές συνεχόμενα μπορείτε να το ακούσετε;
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 13-06-2016, 20:01
  4. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 15:08
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 10:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •